|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 Alessza

Tagság: 2010-01-15 10:53:10 Tagszám: #81285 Hozzászólások: 70 |
18182. Elküldve: 2010-03-11 12:33:22, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218776.] |
Azért írtam h hátha, mert nem sok minden látszik belőle.. :S
"Ha a mennyországban nincsenek kutyák, nem is vágyom oda.."
|
| | |
[előzmény: (18181) m a x, 2010-03-11 12:29:17] |
|
Kezdő
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18181. Elküldve: 2010-03-11 12:29:17, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218777.] |
Ez az eb nem labi
|
| | | [válaszok erre: #18182] |
[előzmény: (18179) Alessza, 2010-03-11 12:24:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SZUCSI

Tagság: 2007-08-17 17:34:55 Tagszám: #48205 Hozzászólások: 25956 |
18180. Elküldve: 2010-03-11 12:25:57, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218778.] |
Jó hír az előzménnyel kapcsolatban !!! A segítség kérés tárgytalan lett!!
Meoldódott :
A kutyus balaton mellé állatszerető gazdikhoz, kertes házba megy pénteken. A segítségetkérő hölgy szomszédságába.Ő is április közepétől szept. végéig lenn van, így a kutyus nem lesz teljesen idegen mellett.
A cicust meg a társasházban egy lakótárs fogadta magához. Az életmódja annyiban változik, hogy más lakásba kell majd a kerti bóklászás után bemennie.
SZUPER !!! Boldog életet nekik!!!
|
| | |
[előzmény: (17914) SZUCSI, 2010-03-08 12:28:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alessza

Tagság: 2010-01-15 10:53:10 Tagszám: #81285 Hozzászólások: 70 |
18179. Elküldve: 2010-03-11 12:24:32, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218779.] |
Megvan már a fekete kutyus? Az Illatoson van egy hasonló, bár annyira nem látszik, de hátha!
http://illatosut.hu/index.php?pid=11153
"Ha a mennyországban nincsenek kutyák, nem is vágyom oda.."
|
| | | [válaszok erre: #18181 #18184] |
[előzmény: (17992) szezám, 2010-03-09 09:56:05] |
|
Kezdő
|
|
 balifergo

Tagság: 2010-02-15 17:35:14 Tagszám: #82416 Hozzászólások: 71 |
18178. Elküldve: 2010-03-11 12:10:47, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218780.] |
www.allatesember.hu
This site is blocked
allatesember.hu
This site is being blocked due to the rating of this site
McAfee Security Rating: Red
Powered By: SiteAdvisor
|
| |
|
Kezdő
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
18177. Elküldve: 2010-03-11 12:10:44, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218781.] |
TALÁLTÁK, GAZDÁJÁT KERESIK
- Fajtája: hovawart
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem tudom
- Mérete: nagy
- Szőr hossza: hosszú
- Szőr színe: fekete/arany betéttel/
- Ismertetőjegy: tetkó nincs chip nincs viszont a bal mellső lábujja hiányzik és sántít ettől
- Aktuális életkor: 6-8
- Bejelentő neve: Gamaufné Cieleszky Anita
- Bejelentő elérhetősége: 06-30-303-9525 [email protected]
- Bejelentés oka: talált
- Eset időpontja: 2010.03.11
- Pontos hely és körülmények: Budapest II. ker. Csévi u 7
- Talált kutya esetén meddig tudja befogadni: ma este 10-ig
- Fényképet tud-e küldeni: sajnos nem
PBK
ELVESZE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18176. Elküldve: 2010-03-11 12:00:12, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218782.] |
|
| | |
[előzmény: (18106) J.Zsuzsa, 2010-03-10 15:28:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18175. Elküldve: 2010-03-11 11:56:35, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218783.] |
A XVIII.kerületből 03.06-án elveszett 1,5 éves boxer szukát megtalálták.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18174. Elküldve: 2010-03-11 11:52:44, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218784.] |
Nem. Nem lehet. mert a múltkor bekerültek hozzánk a menhelyre és megmondtuk a gazdáknak, hogy csak chippezés után mehetnek vissza a kutyák, úgyhogy együtt lementünk az állatorvoshoz és ott a helyszínen mindkettőjüket bechippezték.
|
| | | [válaszok erre: #18189] |
[előzmény: (18172) Kismáté, 2010-03-11 11:44:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 balifergo

Tagság: 2010-02-15 17:35:14 Tagszám: #82416 Hozzászólások: 71 |
18173. Elküldve: 2010-03-11 11:45:27, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218785.] |
honnan veszett el? város, kerület, utca hasznos lenne
|
| | |
[előzmény: (18171) patkit, 2010-03-11 11:35:02] |
|
Kezdő
|
|
 Kismáté

Tagság: 2005-05-18 11:26:16 Tagszám: #18911 Hozzászólások: 173 |
18172. Elküldve: 2010-03-11 11:44:23, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218786.] |
Lehet, hogy ő megint a rákosligeti "örökké-az-utcán-szambázó" vizsla szuka-kan páros egyik tagja. Megkértem egy közelben lakót, hogy nézze meg, megvannak-e. Estére kiderül.
|
| | | [válaszok erre: #18174] |
[előzmény: (18145) mdori, 2010-03-10 22:17:19] |
|
Haladó
|
|
 patkit

Tagság: 2010-01-07 16:26:05 Tagszám: #81008 Hozzászólások: 39 |
18171. Elküldve: 2010-03-11 11:35:02, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218787.] |
Még mindíg keressük!!!
2010. február 13-án délután szökött meg Árdó névre hallgató kutyusunk.
Árdó ismertetője: Középmagas, rajzos, Labrador és németjuhász keverék, kan kutyus. 8 hónapos és barna bőr nyakörvet visel, illetve egy kis aranyszínű fém kapszula lóg a nyakörvén.
Kérem, aki látta Őt, vagy tudja esetleg, hogy hol van, hívjon minket!
Pénzjutalmat ajánlunk fel a megtalálónak!
06-70-638-20-47
06-30-960-04-36
Kitti
| Csatolt kép - 12241294.pic |

|
|
| | | [válaszok erre: #18173] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Manócska

Tagság: 2002-12-11 00:00:00 Tagszám: #603 Hozzászólások: 30163 |
18170. Elküldve: 2010-03-11 11:34:12, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218788.] |
Elveszett 2009. február 9-én este Erzsébetről, egy négy éves ivartalanitott szuka német juhász, akit a fajtamentéstől fogadtak örökbe.
A kutya chipes.
Neve Bogi.
Ha előkerül, akkor a fajtamentés központi számára kérünk szépen értesitést.
06 70 408 7207
vagy a gazdái elérhetősége 06 1769 1073
<IMG src=" " border="0">
Honlapom
Képtáram
|
| | | [válaszok erre: #18185 #19888 #19895] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tengelic

Tagság: 2007-02-23 15:08:54 Tagszám: #42017 Hozzászólások: 2371 |
18169. Elküldve: 2010-03-11 10:36:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218789.] |
Elveszett!
2010.03.10. délelőtt elveszett Székesfehérváron, a Huba utca környékéről egy 7 éves, Dalma névre hallgató golden retriever szuka egy foxival együtt.
A foxit később a Berényi úton megtalálták, a goldent még nem.
Gazdik telefonszáma: 30-588-35-58
|
| | | [válaszok erre: #18245 #18346] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Puzzle

Tagság: 2008-11-04 23:19:56 Tagszám: #65220 Hozzászólások: 14928 |
18168. Elküldve: 2010-03-11 10:16:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218790.] |
Köszönöm.
Nem Czinka Panna. :(((
Márpedig itt rend lesz, szólt a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
|
| | |
[előzmény: (18166) Bohóc, 2010-03-11 10:11:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csiribi

Tagság: 2002-12-10 00:00:00 Tagszám: #590 Hozzászólások: 5928 |
18167. Elküldve: 2010-03-11 10:13:50, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218791.] |
Most hívtak hogy a konzervgyárnál egy husky szaladgál. Nem vagyok otthon nem tudom megnézni de ha valaki keres ilyen kutyust S.O.S-beN menjen arra. (Debrecen)
http://working-dale.hu/
"Soha ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel...
Mert a személyiségem az Én vagyok, a viselkedésem meg attól függ, hogy Te ki
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bohóc

Tagság: 2006-03-10 12:36:44 Tagszám: #28233 Hozzászólások: 35152 |
18166. Elküldve: 2010-03-11 10:11:38, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218792.] |
Ismétlés képpel
TALÁLT
03.10-én Piliscsabán a 10-es úton rohangált, majd betért egy állatorvosi rendelőbe egy kb. 3-4 éves német juhász szuka.
Kicsit sovány, szőre gondozatlan, chip, tetoválás , nyakörv nincs.
Tel.: 06 30 944 2919
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13
|
| | | [válaszok erre: #18168] |
[előzmény: (18158) Puzzle, 2010-03-11 00:28:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K.Barbi

Tagság: 2004-12-25 14:02:58 Tagszám: #14650 Hozzászólások: 8368 |
18164. Elküldve: 2010-03-11 09:03:54, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218794.] |
ELVESZETT március 7-én Csömörön ez a fiatal kan beagle.
Kezelésre szorul,gyógyszert szed.
<IMG src=" " border="0">
Tel:0630-368-2682
Barbi
"A tett halála az okoskodás!"
Kutyáink albuma
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Archie Bald

Tagság: 2009-10-21 13:21:00 Tagszám: #78839 Hozzászólások: 2264 |
18163. Elküldve: 2010-03-11 07:43:49, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218795.] |
Neked röntgen szemed van
Archie Bald
|
| | |
[előzmény: (18159) m a x, 2010-03-11 00:38:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Besszie

Tagság: 2004-12-07 11:47:26 Tagszám: #14360 Hozzászólások: 118466 |
18162. Elküldve: 2010-03-11 07:18:33, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218796.] |
Tahitótfalu, Mátyás Király u.-ból elveszett Dönci nevű 6 éves ivaros kan kutya. Nyakörv nincs rajta. Szelíd, kedves.
36 20 9131269 vagy 36 20 8244581
ÁRVÁCSKA
Szentendrei Állatvédő Egyesület
1 %
Adószám:
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stelvio

Tagság: 2009-12-07 17:55:35 Tagszám: #80471 Hozzászólások: 4728 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
18160. Elküldve: 2010-03-11 02:44:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218798.] |
"Március 9-én, a délutáni órákban, a 22 ker. Diósdi utcából eltűnt egy dalmata kislány, aki a Dominó névre hallgat, és 1 éves.
Barátságos, jó természetű, az oltásait megkapta.
Különös ismertetőjegye a szemek körüli maszk szerű, fekete foltok, és a teljesen fekete fülek.
Nagyon aggódunk érte, nagyon szeretnénk megtalálni.
A megtalálónak 50.000 Ft jutalmat ajánlunk fel, valamint örök szívbéli hálánkat.
T.:06/30/641-8711
06/30/473-7062
Kretz Zsuzsanna
[email protected]"
allatok.info
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18159. Elküldve: 2010-03-11 00:38:17, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218799.] |
Gazdinak ment SMS
|
| | | [válaszok erre: #18163] |
[előzmény: (18067) m a x, 2010-03-09 22:35:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Puzzle

Tagság: 2008-11-04 23:19:56 Tagszám: #65220 Hozzászólások: 14928 |
18158. Elküldve: 2010-03-11 00:28:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218800.] |
Lehetne képet mutatni az ebről?
Márpedig itt rend lesz, szólt a nagymama és berúgta a szart az ágy alá.
|
| | | [válaszok erre: #18161 #18166] |
[előzmény: (18090) Bohóc, 2010-03-10 11:27:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|