|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 balifergo

Tagság: 2010-02-15 17:35:14 Tagszám: #82416 Hozzászólások: 71 |
18032. Elküldve: 2010-03-09 15:55:15, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218926.] |
TENGELICI MENTOCSOPORTNAK varolistan vagyok, ezert ide irok. szallitasban es taplalekban tudok segiteni. elerhetosegem 06303508002
|
| | | [válaszok erre: #18034] |
|
|
Kezdő
|
|
 Viks

Tagság: 2006-10-17 22:28:18 Tagszám: #36051 Hozzászólások: 10007 |
18031. Elküldve: 2010-03-09 15:44:05, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218927.] |
kuldtem pu-t, meg akkor kuldok egy sms-t
a bejelento holgyet probaltam elerni, hogy ott van-e meg a kutya, de egyelore nem tudtam vele beszelni
NJFA
|
| | | [válaszok erre: #18036] |
[előzmény: (18029) m a x, 2010-03-09 15:41:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ariartika

Tagság: 2009-07-03 12:54:57 Tagszám: #75892 Hozzászólások: 2892 |
18030. Elküldve: 2010-03-09 15:41:55, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218928.] |
ó ez remek.
"Nem kell megszereznünk a kutya bizalmát, vagy a barátságát, mert már a barátunknak született. Még mielőtt felnyitná a szemét, már hisz bennünk, még mielőtt megszületne, máris az embernek adta magát"
(Maurice Maeterlinek)
&l
|
| | |
[előzmény: (18023) Szilaj, 2010-03-09 13:57:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18029. Elküldve: 2010-03-09 15:41:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218929.] |
Elküldtem emailben, de telefonálni most nem tudok!
|
| | | [válaszok erre: #18031] |
[előzmény: (18027) Viks, 2010-03-09 15:38:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18028. Elküldve: 2010-03-09 15:39:27, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218930.] |
Azért valaki azon a környéken plakátol, keresi a gazdit? Mert nem biztos, hogy ők Budapesten keresni fogják és az se, hogy neteznek.
|
| | |
[előzmény: (18025) Judy15, 2010-03-09 14:21:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viks

Tagság: 2006-10-17 22:28:18 Tagszám: #36051 Hozzászólások: 10007 |
18027. Elküldve: 2010-03-09 15:38:07, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218931.] |
multheten szoltak nekem, hogy egy apolt, nagytestu dogfele tigriscsikos szuka kutya bekoltozott egy ures telekre Lupa Szigeten, a szomszedok etettek - lanc nyakorve volt
akkor fel is tettem a netboardra, nem tudom, hogy ott van-e meg..
Cim: Budakalasz, Lupa Sziget, Lupaszigeti ut 14
NJFA
|
| | | [válaszok erre: #18029] |
[előzmény: (18026) m a x, 2010-03-09 15:31:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18026. Elküldve: 2010-03-09 15:31:15, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218932.] |
Telefon: +36 20 8863178
|
| | | [válaszok erre: #18027] |
[előzmény: (18021) kertesz.kata, 2010-03-09 13:43:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Judy15

Tagság: 2006-11-15 18:30:00 Tagszám: #37275 Hozzászólások: 534 |
18025. Elküldve: 2010-03-09 14:21:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218933.] |
A bp-i HEROSZ Állatotthonba bekerült legújabb talált kutyák, akik eredeti/új gazdájukat keresik!
Érd. 061-3623278
http://herosz.hu/menhely.php?db_men=bpmenhely&page=hirek
Együtt rohangáltak Tatabánya és Bicske között az autópályán.3év körüli kan kutyák.
Azonositójuk: K/221/1. és K/221/2.
Manó:
Zafu:
TordasZoo
|
| | | [válaszok erre: #18028] |
|
|
Törzstag
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18024. Elküldve: 2010-03-09 13:57:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218934.] |
|
| | |
[előzmény: (18023) Szilaj, 2010-03-09 13:57:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilaj

Tagság: 2004-02-13 18:19:55 Tagszám: #8720 Hozzászólások: 29802 |
18023. Elküldve: 2010-03-09 13:57:02, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218935.] |
Tücsök megvan! Illetve megtaláltam. Igazából el sem veszett, ott haverkodott az örökbe fogadók házával szemben lakó kutyával az utcán. Mondjuk csak ki kellett volna nézniük az ablakon ahelyett, hogy rám hozták a frászt.
Hazahoztam, most már az enyém marad.
Mudi Fajtamentő Egyesület
"A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!"
|
| | | [válaszok erre: #18024 #18030] |
[előzmény: (17945) Szilaj, 2010-03-08 18:30:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Russellman

Tagság: 2009-06-04 10:03:03 Tagszám: #75051 Hozzászólások: 3595 |
18022. Elküldve: 2010-03-09 13:52:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218936.] |
TALÁLT BAJOR HEGYI VÉREB!
Szentendréhez közel találták, 6-12 hónapos lehet, kan. Fültetovált, de nagy valószínűséggel nem magyar tetoválási száma van.
Chipet nem néztek, de már megígérték, hogy majd megnézik.
Ha valakinek hiányzik, a tetoválási számmal hívjon a 70/932-8040-es számon, én továbbítom.
Anna
"Mind is like a parachute. It's only working when it's open."
|
| | | [válaszok erre: #18035 #28657] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kertesz.kata

Tagság: 2010-03-09 13:36:38 Tagszám: #83077 Hozzászólások: 3 |
18021. Elküldve: 2010-03-09 13:43:28, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218937.] |
Keresnénk a kutyusunkat, aki Szentendrén tünt el múlthét kedden.
Nagy testű, tigriscsíkos, szuka kutya, Fida névre hallgat.
Előre is köszönöm a segítséget!
|
| | | [válaszok erre: #18026] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 kluhus

Tagság: 2005-01-12 09:15:28 Tagszám: #15090 Hozzászólások: 17797 |
18020. Elküldve: 2010-03-09 12:50:42, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218938.] |
OK, köszi, du megyek a plakáttal.
De nagyon éhes volt, szinte egyben nyelte le a rúd kutyaszalámit.
Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
|
| | |
[előzmény: (18017) Toro-sikk, 2010-03-09 12:11:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 roxy_baby

Tagság: 2007-01-08 10:29:06 Tagszám: #39653 Hozzászólások: 5105 |
18019. Elküldve: 2010-03-09 12:38:21, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218939.] |
Mmint az Örsön?
|
| | | [válaszok erre: #18058] |
[előzmény: (18012) BJuli, 2010-03-09 11:53:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Toro-sikk

Tagság: 2010-01-21 00:27:49 Tagszám: #81492 Hozzászólások: 140 |
18017. Elküldve: 2010-03-09 12:11:00, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218941.] |
Kérdezd meg a Vári cukrászdát, hátha ismerik. Ott kiszioktak tenni kaját, így odajár néhány gazdis kutya is önsétálni.
Én láttam már ott, és a Szlovák úton 2 sarokkal arrébb a borozóban, falatozóban, vagy totozóban lehetett a gazdi.
|
| | | [válaszok erre: #18020] |
[előzmény: (18011) kluhus, 2010-03-09 11:50:06] |
|
Haladó
|
|
 brandon77

Tagság: 2010-01-21 23:26:43 Tagszám: #81528 Hozzászólások: 1218 |
18016. Elküldve: 2010-03-09 12:06:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218942.] |
Ha kell PÜ-ben adom a számot!!
|
| | |
[előzmény: (18015) brandon77, 2010-03-09 12:04:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 brandon77

Tagság: 2010-01-21 23:26:43 Tagszám: #81528 Hozzászólások: 1218 |
18015. Elküldve: 2010-03-09 12:04:09, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218943.] |
Szia!Én szivesen feltöltöm a képeket!!
|
| | | [válaszok erre: #18016 #18018] |
[előzmény: (18010) Szikrisz, 2010-03-09 11:46:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zsuzsi és...?

Tagság: 2010-03-02 17:02:06 Tagszám: #82884 Hozzászólások: 2095 |
18014. Elküldve: 2010-03-09 12:03:20, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218944.] |
Nekem küldheted!
30/9-660-764
|
| | |
[előzmény: (18010) Szikrisz, 2010-03-09 11:46:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
18013. Elküldve: 2010-03-09 12:00:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218945.] |
Látott kutyák!
Most láttak a Gazdagréten a FeliCaVet környékén két nyakörves, jóltáplált németjuhász keveréket(?) gazdi nélkül sétálni.
A sötétebb színű valószínűleg kan, a világosabb szuka lehet.
A rendelő munkatársai nem ismerték fel őket.
allatok.info
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
18012. Elküldve: 2010-03-09 11:53:47, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218946.] |
Most látott T.Ági egy nagytermetű, láncnyakörves roti kant Zuglóban, a Fehér úti metromegállónál, hajléktalanok kergették, talán be is tudják fogni. Ági nem tudott megállni.
Gazdája arrafelé keresse!
(Telefonüzenet maxtól.)
allatok.info
|
| | | [válaszok erre: #18019] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kluhus

Tagság: 2005-01-12 09:15:28 Tagszám: #15090 Hozzászólások: 17797 |
18011. Elküldve: 2010-03-09 11:50:06, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218947.] |
Ezt a kutyust szedtem össze ma reggel a Csömöri, Szlovák út kereszteződésénél. Nagyon kedves, dobermanra hajazó szuka, valószínüleg szoptatós.
Nagyon éhes volt és elég koszos, viszont kocsiban szépen utazik, alap vezényszavakat ismeri.
Nyakában cipőfűző volt, rajta egy 2009-es XVI.kerületi oltási biléta, nyomozok az ügyben.
06 30 368 2682
Facebook oldalunk
Csömöri Állatvédők
|
| | | [válaszok erre: #18017 #18060 #18088] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
18009. Elküldve: 2010-03-09 11:41:32, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218949.] |
Február 27-én Egerből elveszett Gesztenye, egy két éves, szürke-fehér ivaros kandúrka.
"Bal első mancsa sérült,ezért kis horpadás érezhető rajta.
Megtalálónak jutalom!"
Gazdi elérhetősége: 06-20/3461660, [email protected]
allatok.info
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csipogó

Tagság: 2006-02-24 12:28:21 Tagszám: #27562 Hozzászólások: 1244 |
18008. Elküldve: 2010-03-09 11:37:50, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218950.] |
Elveszett!
Sziámi színű, félhosszú szőrű kandúrka. 5 hónapos valszeg kiesett az erkélyről. S O S keresik. Egész éjjel keresték, plakátoltak a környéken. Ki vannak borulva, mert soha nem volt semmi gond, máskor is kiment az erkélyre....25 éve vannak macskáik.
Jutalom a megtalálónak.
A cica chipezett.
1126. Bp. Böszörményi u. 8 sz. ház.
Gazdi száma: 06/30/9407-532
" Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca NEM ő...
Ő az arca mögött van - láthatatlan..."
|
| | | [válaszok erre: #18116] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|