|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 sharon

Tagság: 2004-08-04 15:43:33 Tagszám: #11851 Hozzászólások: 2624 |
17932. Elküldve: 2010-03-08 15:44:51, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219026.] |
ELTŰNT HÁDÉSZ!
Keressük Hádészt, a képen látható 4 és fél éves tacskó kan kutyust, aki december 20-án tűnt el nyomtalanul Diósjenőről.
Kérjük, aki bármit tud róla, jelentkezzen.
Tel.: 06/70-458-0051
PET-ÁK Egyesület
ADÓ1%
|
|
|
 Jogananda

Tagság: 2010-01-17 21:32:27 Tagszám: #81378 Hozzászólások: 138 |
17931. Elküldve: 2010-03-08 15:42:25, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219027.] |
Nem lehet, hogy a 17854-as hozzászólásban szereplő pumi-puli??? az?
Pumi nélkül is lehet élni, de minek.
A jó kutyának, halála után, a legjobb helye gazdája szívében van.
|
| | | [válaszok erre: #17998] |
[előzmény: (17925) nyihike, 2010-03-08 14:31:08] |
|
Haladó
|
|
 Smuciliba

Tagság: 2007-03-09 09:12:41 Tagszám: #42597 Hozzászólások: 41587 |
17930. Elküldve: 2010-03-08 15:39:18, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219028.] |
szentendrei úti Auchan. Ő került be az Illatosra.
Üdv, Judit
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz 1%-oddal is, adószámunk:
18001044-1-13
|
| | | [válaszok erre: #17934] |
[előzmény: (17927) Smuciliba, 2010-03-08 15:29:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Archie Bald

Tagság: 2009-10-21 13:21:00 Tagszám: #78839 Hozzászólások: 2264 |
17929. Elküldve: 2010-03-08 15:35:54, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219029.] |
Nagyon sajnálom
Archie Bald
|
| | |
[előzmény: (17928) ildi69, 2010-03-08 15:34:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ildi69

Tagság: 2010-03-02 12:54:22 Tagszám: #82875 Hozzászólások: 4 |
17928. Elküldve: 2010-03-08 15:34:24, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219030.] |
Mai értesülésünk, hogy Bill nevű kutyánk 02.26.-án autóbalesetet szenvedett, és átköltözött az égi mennyországba. Köszönjük segítségét!
Tisztelettel: Gábor József és csonka családja
|
| | | [válaszok erre: #17929 #17941 #17970] |
[előzmény: (17848) Idősállatok Alapítvány, 2010-03-07 12:18:38] |
|
Zöldfülű
|
|
 Smuciliba

Tagság: 2007-03-09 09:12:41 Tagszám: #42597 Hozzászólások: 41587 |
17927. Elküldve: 2010-03-08 15:29:04, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219031.] |
bocs, én telefonon kaptam az infót. Azóta azt is megtudtam, hogy elvitte az Illatos kocsi.
fotó jön, mindjárt töltöm.
Üdv, Judit
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz 1%-oddal is, adószámunk:
18001044-1-13
|
| | | [válaszok erre: #17930] |
[előzmény: (17920) anshi, 2010-03-08 14:03:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szilva333

Tagság: 2004-08-18 01:01:14 Tagszám: #12109 Hozzászólások: 1473 |
17926. Elküldve: 2010-03-08 15:27:42, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219032.] |
A gazdák ma kapták a bejelentést, hogy Bill autóbalesetet szenvedett és meghalt.
bull-típusú terriermentés
fehérkeresztliga
|
| | |
[előzmény: (17848) Idősállatok Alapítvány, 2010-03-07 12:18:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nyihike

Tagság: 2005-09-27 21:31:46 Tagszám: #22332 Hozzászólások: 1199 |
17925. Elküldve: 2010-03-08 14:31:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219033.] |
2010 március 01 elveszett Szentendre Pismányban egy BONCOS névre hallgató 3 év körüli puli.
Nem az enyém, csak segítek keresni.
Amennyiben felbukkana Önöknél, vagy a szomszédos gyepmesteri telepen, legyenek szívesek
értesíteni engem a +36 20 982 1013 telefonon.
köszönettel:
remetei balázs"
vebszájt
pikcsörsz
|
|
|
 nyihike

Tagság: 2005-09-27 21:31:46 Tagszám: #22332 Hozzászólások: 1199 |
17924. Elküldve: 2010-03-08 14:20:18, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219034.] |
Fajtatiszta,ezüstszürke Kaukázusi rohangált reggel 10.15 kor keresztben a 11-es úton Szentendrén a Pap-Szigetnél.
Ha valaki keresi...,füle vágva.
vebszájt
pikcsörsz
|
|
|
 Irinci

Tagság: 2004-12-02 16:36:48 Tagszám: #14290 Hozzászólások: 3383 |
17923. Elküldve: 2010-03-08 14:10:09, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219035.] |
A 31-esen a maglódi Auchannál egy ápolt fekete puli kolbászol.
Irinci képei
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mankacska

Tagság: 2010-03-08 13:54:31 Tagszám: #83040 Hozzászólások: 1 |
17922. Elküldve: 2010-03-08 14:08:13, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219036.] |
Sziasztok!
Nagyon szeretnénk egy sheltie kutyust. Tud valaki ajándékba, vagy kevés pénzért?
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
17921. Elküldve: 2010-03-08 14:07:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219037.] |
Elözményhez:
06206201212
|
| | | [válaszok erre: #17965] |
[előzmény: (17898) anshi, 2010-03-08 09:43:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
17920. Elküldve: 2010-03-08 14:03:39, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219038.] |
Idézet:
| Szentendrén az Auchannál
| | Olyan nincs, Szentendrén!
|
| | | [válaszok erre: #17927] |
[előzmény: (17912) Smuciliba, 2010-03-08 12:15:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 asha

Tagság: 2006-01-04 15:30:14 Tagszám: #25362 Hozzászólások: 325 |
17919. Elküldve: 2010-03-08 13:51:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219039.] |
Ma, dél körül Bp, 130-as busz vonalánál Csömöri - József utca kereszteződésénél gazdátlannak tűnő (ember nem volt a közelében, de lehet h önsétáltató de akkor életveszélyes helyen teszi) sárga színű labrador bóklászott. Csak egy pillanatra láttam, de a testfelépítéséből és a fejformájából következtetve vszinű kan. Mintha egy bőr nyakörv is lett volna rajta, de ez nem biztos.
|
| | | [válaszok erre: #17962] |
|
|
Törzstag
|
|
 Fruzsi

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #514 Hozzászólások: 16762 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Scarlett

Tagság: 2007-08-31 17:00:29 Tagszám: #48711 Hozzászólások: 1793 |
17917. Elküldve: 2010-03-08 13:15:53, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219041.] |
Találtam két órával ezelőtt Hajdúszoboszlón egy Angol cocker spániel 1,5 év körüli fiú kutyát!
Aki keresi ,CSAK A GAZDI!!!!
Nálam érdeklődjön!
06703783320
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kexter

Tagság: 2007-08-20 11:19:00 Tagszám: #48273 Hozzászólások: 21 |
17916. Elküldve: 2010-03-08 12:57:09, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219042.] |
Szia Furzsi! az email címem: [email protected].
Úgy látom, ő nem retriever lesz, sokkal tömzsibb, és nagyobb a feje, majd a doki megmondja délután. Azért felteszitek a képét, ha küldök, vagy csak retrieverekkel foglaloztok? Köszönöm, Eszter
|
| | | [válaszok erre: #17918] |
[előzmény: (17915) Fruzsi, 2010-03-08 12:33:15] |
|
Zöldfülű
|
|
 Fruzsi

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #514 Hozzászólások: 16762 |
17915. Elküldve: 2010-03-08 12:33:15, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219043.] |
Légyszíves adj egy telefonszámot!
Ha van több és jobb képed, küldheted nekünk is: [email protected] , feltesszük normális méretben és minőségben!
Első ránézésre nem tűnik azonosnak vele, se akár lehetne is:
Tetovált, 7 éves kan, Nyergesújfaluról veszett el, február elején, bejelentések szerint Tát fele indult,
Gazdája: 30/240-36-19
___
1 % a Retriever Fajtamentésért: 18618066-1-11
|
| | | [válaszok erre: #17916] |
[előzmény: (17911) kexter, 2010-03-08 12:06:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SZUCSI

Tagság: 2007-08-17 17:34:55 Tagszám: #48205 Hozzászólások: 25956 |
17914. Elküldve: 2010-03-08 12:28:41, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219044.] |
Segítség kérés!!
Telefonon jött, történet a következő ( szinte szokásos!!):
Gazdi meghalt! Végrendeletben kérte ( állítólag), hogy a 13 éves kopó-vizsla kev. fiú kutyusát és a 2 éves fekete-fehér ivartalanított fiú cicáját altassák el!! Lakásban éltek. (Ill. van egy vad cicus is akit gondozott.)
A házban a szomszéd hölgy bevállalta az ellátásukat addig, míg megpróbál elhelyezést keresni NE ALTASSÁK EL ŐKET!!!
Kb. jövőhét végéig kapott haladékot!!
A kutyus és a cicus zuglóban a Gizella u.-ban van. Teljes cím - tel.sz. nálam!! Pü-ben megadom, ha tudtok segítséget.
Felkeresni 6 óra után lehet az ideiglenest.
Állítólag több helyen próbáltak segítséget kérni, de nem tudtak adni!!
Tudom, hogy mindenki dugig van !! De hátha !! HELP!!
|
| | | [válaszok erre: #18180] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cecil

Tagság: 2005-02-22 11:46:56 Tagszám: #16053 Hozzászólások: 300 |
17913. Elküldve: 2010-03-08 12:20:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219045.] |
Idézet:
Tegnap ez a kutyuska úgy döntött, beköltözik hozzánk, Martonvásárra. Nem tudjuk megtartani sajnos, szóval ha tudtok valakit, akit érdekel, nagyon örülnénk (0620 316 7070). Még elvisszük orvoshoz, hátha be van csipezve, ki is plakátoljuk - de nem valószínű, hogy van gazdája, mert már napok óta a környéken kujtorog. Tegnap óta viszont tapodtat sem mozdul az ajtónk elől...
Amúgy kicsike, nagyon édes, nem ugat, és tuti, hogy szobakutya volt.
|
| |
|
Haladó
|
|
 Smuciliba

Tagság: 2007-03-09 09:12:41 Tagszám: #42597 Hozzászólások: 41587 |
17912. Elküldve: 2010-03-08 12:15:20, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219046.] |
Zsuzsi és ..?
áll most Szentendrén az Auchannál egy rendkívül barátságos és tanácstalan
kan kutyával: nj- snaucer keverék lehet, fekete-cser, középkorú.
tele kullanccsal.
hátha valakinek info
Üdv, Judit
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz 1%-oddal is, adószámunk:
18001044-1-13
|
| | | [válaszok erre: #17920] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilvi és picurka

Tagság: 2006-03-01 19:04:08 Tagszám: #27845 Hozzászólások: 10582 |
17910. Elküldve: 2010-03-08 11:48:37, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219048.] |
Őt pedig vecsésen találták!
Fiatal szuka kutyus épp tüzel. Kedves barátságos tud pitizni pacsit adni szobatiszta. Kertben nagyon jól érzi magát.
Keressük eredeti gazdáját mert a megtaláló nem tudja sokáig tartani.
(elérhetőséget pótolom amint engedélyt kapok rá mit adhatok meg)
Képek:
(képekből ítélve spicc keverék is lehet)
további képek itt:
http://gallery.site.hu/u/sos_allatok/vecsesitalalt/
Blogom-Kraft SE
|
| | | [válaszok erre: #17972] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilvi és picurka

Tagság: 2006-03-01 19:04:08 Tagszám: #27845 Hozzászólások: 10582 |
17909. Elküldve: 2010-03-08 11:42:51, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219049.] |
előzményhez kép
Blogom-Kraft SE
|
| | |
[előzmény: (17908) Szilvi és picurka, 2010-03-08 11:09:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilvi és picurka

Tagság: 2006-03-01 19:04:08 Tagszám: #27845 Hozzászólások: 10582 |
17908. Elküldve: 2010-03-08 11:09:24, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219050.] |
Ma láttam egy plakátot vecsés kertekaljai állomáson beszéltem az elvesztővel még aktuális
Elveszett március 1-én egy 4 hónapos spániel puli keverék világos zsemle színű kisfiú kutya
elveszett egy husky kan keverék barna szemű kutya is ő kb 1 hónappal ezelőtt. szóltak minden gyepmesternek állatorvosnak de egyenlőre semmi. Bíznak benne hogy még előkerülhet.
Telefon: 0630-815-27-30
képet a kiskutyáról pótolom amint megkaptam.
Blogom-Kraft SE
|
| | | [válaszok erre: #17909] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|