|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 zsazsa40

Tagság: 2004-06-03 18:26:10 Tagszám: #10792 Hozzászólások: 7146 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Judy15

Tagság: 2006-11-15 18:30:00 Tagszám: #37275 Hozzászólások: 534 |
17756. Elküldve: 2010-03-05 18:44:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219202.] |
Talált kutya!!!
2010.március 5-én Bp. XII. ker Vérmező környékén rohangált a kocsik között ez a fiatal egy év körüli kan kutya nyakában kék nyakkörv volt.Kedves, barátságos
Érd: 06 70 271 02 20
TordasZoo
|
| | | [válaszok erre: #17799] |
|
|
Törzstag
|
|
 zsazsa40

Tagság: 2004-06-03 18:26:10 Tagszám: #10792 Hozzászólások: 7146 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsazsa40

Tagság: 2004-06-03 18:26:10 Tagszám: #10792 Hozzászólások: 7146 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szörpi

Tagság: 2008-01-13 19:03:09 Tagszám: #54330 Hozzászólások: 3864 |
17753. Elküldve: 2010-03-05 17:44:27, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219205.] |
gondolom hogy a megtaláló csak illusztrációként használta ezt a képet.Mert ez a kép Ritánál készült.
"jól csak a szívével lát az ember"
"a malis vituperari laus est"
NOVAVET
|
| | |
[előzmény: (17693) m a x, 2010-03-04 21:39:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsazsa40

Tagság: 2004-06-03 18:26:10 Tagszám: #10792 Hozzászólások: 7146 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
17751. Elküldve: 2010-03-05 17:22:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219207.] |
Az öregecske, teljesen vak fajtatiszta kuvasz Zsuzsazsuzs kocsijában sírdogál, útban vannak az orvoshoz!
Ha mégis volna gazdája, siessen a Pro Canibus rendelőbe.
Ciki fórumtársunk nem ért rá megnézni a kutyát.
allatok.info
|
| | |
[előzmény: (17746) zsuzsazsuzs, 2010-03-05 16:11:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hajosklaudia

Tagság: 2007-06-13 21:04:03 Tagszám: #45999 Hozzászólások: 13 |
17750. Elküldve: 2010-03-05 17:19:46, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219208.] |
Kölyök vizsla fiúcskára lenne gazdijelöltem!Privátban írjatok!
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 zsazsa40

Tagság: 2004-06-03 18:26:10 Tagszám: #10792 Hozzászólások: 7146 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szörpi

Tagság: 2008-01-13 19:03:09 Tagszám: #54330 Hozzászólások: 3864 |
17748. Elküldve: 2010-03-05 16:46:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219210.] |
A boldog ember most is tengelicről jön hazafele.
A kiskopasz pedig a Rita ölében ücsörög ebben a pillanatban is.
"jól csak a szívével lát az ember"
"a malis vituperari laus est"
NOVAVET
|
| | |
[előzmény: (17699) m a x, 2010-03-04 22:16:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Ngabi

Tagság: 2005-02-12 11:11:29 Tagszám: #15819 Hozzászólások: 4656 |
17747. Elküldve: 2010-03-05 16:21:38, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219211.] |
Megvan a gazdi!!
http://www.ebarvahaz.hu/
https://www.facebook.com/ebarvahaz
|
| | |
[előzmény: (17739) Ngabi, 2010-03-05 14:39:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsuzsazsuzs

Tagság: 2004-04-20 14:05:34 Tagszám: #10113 Hozzászólások: 1035 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Klétus

Tagság: 2008-07-16 22:28:47 Tagszám: #61542 Hozzászólások: 5473 |
17745. Elküldve: 2010-03-05 16:04:33, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219213.] |
Még keressük ha esetleg látta valaki .
A Gazdi haza várja Kormit
"Január 25-én reggel elkóborolt a XVII. kerületben Rákoscsabán 10 hónapos, közepes termetű, hegyes nagyfülű, hosszú, hullámos szőrű, fekete (ordas) színű Kormi nevű németjuhász keverék kan kutyánk. A megtaláló kérem hívja a gazdit az alábbi elérhetőségeken: +36 30/281-7369, +36 30/973-8034"
VitézBútor
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 judy007

Tagság: 2007-02-12 09:49:27 Tagszám: #41414 Hozzászólások: 937 |
17744. Elküldve: 2010-03-05 15:53:30, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219214.] |
Annyit mondott a a gazdi, hogy a bejelentés után egy pár nappal már otthon voltak.
Gazdára váró kutyák:ÁRVÁCSKA:
|
|
|
 vludmilla

Tagság: 2009-03-21 12:49:04 Tagszám: #72039 Hozzászólások: 1155 |
17743. Elküldve: 2010-03-05 15:52:47, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219215.] |
Kérném a segítségeteket!
Elveszett egy kedves kolleganőm kutyusa..
Ö BENCE és Borsodszirákról tűnt el!
Ő egy 8 éves tibeti terrier fiúcska.
Szeret autózni, szereti a sok simit de a nagy kutyáktól fél..
Kérem aki látja hívja a következő telefonszámot: 06-48 342863
vludmilla
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17742. Elküldve: 2010-03-05 14:59:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219216.] |
Nem kérdezted Gombóc honnan keveredett elő?
|
| | | [válaszok erre: #17744] |
[előzmény: (17741) judy007, 2010-03-05 14:58:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 judy007

Tagság: 2007-02-12 09:49:27 Tagszám: #41414 Hozzászólások: 937 |
17741. Elküldve: 2010-03-05 14:58:12, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219217.] |
A kutyusok már otthon vannak!!
Gazdára váró kutyák:ÁRVÁCSKA:
|
|
|
 HLI

Tagság: 2004-08-15 06:29:05 Tagszám: #12056 Hozzászólások: 5358 |
17740. Elküldve: 2010-03-05 14:43:26, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219218.] |
Elveszett:
2010.02.25.-én elveszett Mimi, a 4 éves, közepes méretű, fehér színű, rövid szőrű, ivaros uszkár szuka. Ismertetőjegy: piros színű hám.
Elveszítés helye: Budapest
Tulajdonos telefonszáma: 06 20 933 76 26
(fényképet, egyedi azonosítót, elvesztés helyének pontosítását kértem)
www.allatok.info
|
| | | [válaszok erre: #17902] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Ngabi

Tagság: 2005-02-12 11:11:29 Tagszám: #15819 Hozzászólások: 4656 |
17739. Elküldve: 2010-03-05 14:39:53, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219219.] |
Ádándi szőlőhegyen 2 magyarvizsla,egy kan és egy szuka beköltözött egy nénihez!Nem hiányoznak valakinek?
További infó:06-20/922-35-62
http://www.ebarvahaz.hu/
https://www.facebook.com/ebarvahaz
|
| | | [válaszok erre: #17747] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 judy007

Tagság: 2007-02-12 09:49:27 Tagszám: #41414 Hozzászólások: 937 |
17738. Elküldve: 2010-03-05 14:14:01, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219220.] |
Telefonon kapott info: Monor elején ( Bp.felől) egy feltehetően elütött fekete kutya fekszik az oldalán, a fejét emelgeti, él.!!! A kollaganőm telefonszáma: 06302506377 ő látta, ha valaki tud segíteni őt is hívhatja.
Gazdára váró kutyák:ÁRVÁCSKA:
|
|
|
 judy007

Tagság: 2007-02-12 09:49:27 Tagszám: #41414 Hozzászólások: 937 |
17737. Elküldve: 2010-03-05 14:11:19, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219221.] |
Sajnos nem ő, a látott kutyus erősebb testalkatú volt.
Gazdára váró kutyák:ÁRVÁCSKA:
|
|
|
 Findusz

Tagság: 2010-01-10 17:49:32 Tagszám: #81123 Hozzászólások: 499 |
17736. Elküldve: 2010-03-05 13:55:39, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219222.] |
Nem lehet Gombóc? A XVIII. kerületből veszett el.
Kép: 17614 hsz.
|
| | | [válaszok erre: #17737] |
[előzmény: (17735) judy007, 2010-03-05 13:42:22] |
|
Törzstag
|
|
 judy007

Tagság: 2007-02-12 09:49:27 Tagszám: #41414 Hozzászólások: 937 |
17735. Elküldve: 2010-03-05 13:42:22, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219223.] |
A kutyus világos zsömle színű, a pofija egy picit maszkos, három soros folytónyakőrv a nyakában. Igy utólag inkább njuhászos a feje.
Gazdára váró kutyák:ÁRVÁCSKA:
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
17734. Elküldve: 2010-03-05 13:30:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219224.] |
Látott kutya: Bp XVII. kerület Szent Imre herceg úton a Rákoscsaba vonatállomástól a Rákosligeti vonatállomás felé megy egy zsemleszínű labrador keverék kutya, nyakában többsoros fojtó nyakörv. A kutya sáros, retteg, folyik a nyála. Judy007 próbálta megfogni, de majdnem elütötték az autók. Aki keresi, most ott találja.
|
| | | [válaszok erre: #17735] |
|
|
|
|
|
 Cutor

Tagság: 2008-02-01 20:31:45 Tagszám: #55283 Hozzászólások: 6265 |
17733. Elküldve: 2010-03-05 13:12:08, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219225.] |
PÜ
|
| | |
[előzmény: (17729) J.Zsuzsa, 2010-03-05 12:39:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|