|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
10359. Elküldve: 2009-12-06 13:27:14, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226551.] |
Elveszett Kiskutya Csepelen A Kossuth és az Ady sarkén lévő Spár előtt 2009. 12. 04-én 16-óra körűl. Mázlinak hívják, szürkés-fekete és két fehér zoknyit visel a lábán, neme szuka kb 6kg súlyu. Szerető Gazdija várja Otthon, 30/4948-928
Segítségét előre is köszönöm!!!
|
| | | [válaszok erre: #10363] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jerco

Tagság: 2004-05-27 19:49:23 Tagszám: #10687 Hozzászólások: 5682 |
10358. Elküldve: 2009-12-06 13:25:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226552.] |
XVII. ker. Pesti u-i Tesconál koldul egy lerobbant, éhes, rozoga barnás, rövid szőrű, barátságos kan kutya. Egyik lábán valami kinövés vagy seb van. Telefonos fotót tudna átküldeni MálnaZsuzsi annak, aki le tudja tölteni a képet. 0630/394 59 74
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bvera

Tagság: 2004-11-28 12:18:20 Tagszám: #14220 Hozzászólások: 405 |
10356. Elküldve: 2009-12-06 12:46:10, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226554.] |
Bocs, már látom, hogy szóltak nekik.
Fotóalbumom
|
| | |
[előzmény: (10354) Bvera, 2009-12-06 12:37:51] |
|
Törzstag
|
|
 asha

Tagság: 2006-01-04 15:30:14 Tagszám: #25362 Hozzászólások: 325 |
10355. Elküldve: 2009-12-06 12:44:42, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226555.] |
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy az általam, az előzményben talált kutyus ivartalanítását nem lehet-e olcsóbb költségekkel megcsinálni? Már lett volna valaki, aki befogadta volna, csak ivartalanítva.. Diákként semmi lehetőségem ezt egyedül finanszírozni, tehát nem tudom mit csináljak.. Vetessem fel menhelyre várólistára, adjam be és akkor talán ivartalanítják? Segítséget, ötleteket várok.. Tovább tartani sem tudom már, mert a párom allegriás rá :( egy hete köhög és folyik mindene :((
|
| | |
[előzmény: (10279) asha, 2009-12-04 10:05:56] |
|
Törzstag
|
|
 Bvera

Tagság: 2004-11-28 12:18:20 Tagszám: #14220 Hozzászólások: 405 |
10354. Elküldve: 2009-12-06 12:37:51, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226556.] |
10322.?
Fotóalbumom
|
| | | [válaszok erre: #10356] |
[előzmény: (10349) Bocomoco, 2009-12-06 11:55:13] |
|
Törzstag
|
|
 csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574 |
10353. Elküldve: 2009-12-06 12:28:19, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226557.] |
LÁTOTT KUTYA - több bejelentés jött
2009. dec. 6. 12:15
A 10-es úton rohant az autók között, Pilisvörösvár után (Dorog irányába, a Szentiváni lehajtónál) Szentiván felé lement végül, reméljük nem megy vissza a 10-es út forgalmába.
Nagytestű, fekete kutya fém láncnyakörvvel. Az orra enyhén chau-s, nyelvén lila folt, hatalmas mackó, enyhén ónémetes jelleggel, szőrrel. Elég csapzott, orra erősen sárfoltos.
Aki hasonló kutyát keres, a környékre menjen, érdeklődjön, plakátoljon.
70- 866 4231
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával i
|
| | | [válaszok erre: #10357] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
10352. Elküldve: 2009-12-06 12:12:31, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226558.] |
December 5-én találtak a Győr-Moson-Sopron megyei Osliban egy fél évesnek becsült, ivaros vizslalegénykét.
"A szomszéd nyílt udvara felől, a teraszról beugrott, ételt és törődést remélve."
http://allatok.info/animal.php?a=10385127
Elérhetőség: 06-30/527-23-08, [email protected]
allatok.info
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Török Norbert

Tagság: 2004-07-26 18:40:01 Tagszám: #11694 Hozzászólások: 171 |
10351. Elküldve: 2009-12-06 12:08:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226559.] |
összekötve 10322
|
| | | [válaszok erre: #10373] |
[előzmény: (10349) Bocomoco, 2009-12-06 11:55:13] |
|
Haladó
|
|
 hellósziaRencsivagyok

Tagság: 2009-10-31 00:30:34 Tagszám: #79215 Hozzászólások: 72 |
10350. Elküldve: 2009-12-06 12:08:00, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226560.] |
Nem lehet, hogy ők azok?
10322. Marcibaba
|
| | |
[előzmény: (10349) Bocomoco, 2009-12-06 11:55:13] |
|
Kezdő
|
|
 Bocomoco

Tagság: 2009-11-13 14:45:48 Tagszám: #79685 Hozzászólások: 125 |
10349. Elküldve: 2009-12-06 11:55:13, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226561.] |
Tegnap éjszaka óta az M3 autópálya Pest felől menve a jobb oldalon a 24,5 kn nél lévő LUK oil Benzinkútnál van két kutya.
Egy Bernáthegyi, szuka és egy szerintem Orosz terrier (vagy szerű) nagy fekete hosszú szőrű fiú kutya.
Kutasok nem tudják kié, hogy kerültek oda. Nem keresi valaki esetleg, vagy kellene segítség a befogásban mert a kútnál nyilván nem maradhatnak.
Egyenlőre kaptak enni, lehet hogy chipesek is.
Az én számom 06 30 55 35583, a kútnak is tudok telefonálni.
|
| | | [válaszok erre: #10350 #10351 #10354 #10372] |
|
|
Haladó
|
|
 krisztina7474

Tagság: 2009-11-17 18:41:23 Tagszám: #79826 Hozzászólások: 14 |
10348. Elküldve: 2009-12-06 11:20:59, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226562.] |
Bocsi,már látom!
|
| | |
[előzmény: (10280) Cakkos Fruzsi, 2009-12-04 10:10:30] |
|
Zöldfülű
|
|
 krisztina7474

Tagság: 2009-11-17 18:41:23 Tagszám: #79826 Hozzászólások: 14 |
10347. Elküldve: 2009-12-06 11:19:57, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226563.] |
neme?
|
| | |
[előzmény: (10280) Cakkos Fruzsi, 2009-12-04 10:10:30] |
|
Zöldfülű
|
|
 hellósziaRencsivagyok

Tagság: 2009-10-31 00:30:34 Tagszám: #79215 Hozzászólások: 72 |
10346. Elküldve: 2009-12-06 11:08:38, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226564.] |
Sziasztok!
Tegnap este 11 óra után Veresegyházon a főtéren ballagott két nagy testű keverék kutya. Képet nem tudtam róluk készíteni, mert sötét is volt, meg nem igazán foglalkoztak velem. Jól tápláltak voltak, de szerintem egy kicsit öregecskék. Az egyik egy fekete, hosszabb szőrű, a másik talán német juhász keverék. Az állomás irányába tartottak. Remélem tudtam segíteni, annak aki esetleg keresi őket.
|
| |
|
Kezdő
|
|
 mkarolina

Tagság: 2008-07-04 15:26:41 Tagszám: #61147 Hozzászólások: 10687 |
10345. Elküldve: 2009-12-06 10:52:39, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226565.] |
szerintetek ő nem fajtatiszta ordas németjuhász??
"Ha állat lennék, soha nem tartanék embert a lakásban, mert lármázik, piszkot csinál és egészségtelen"
www.pcas.hu
|
| | |
[előzmény: (10344) ria5463, 2009-12-06 10:37:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10344. Elküldve: 2009-12-06 10:37:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226566.] |
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | | [válaszok erre: #10345] |
[előzmény: (10343) Katica24, 2009-12-06 10:23:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Katica24

Tagság: 2009-10-23 18:57:57 Tagszám: #78930 Hozzászólások: 120 |
10343. Elküldve: 2009-12-06 10:23:25, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226567.] |
sziasztok!
Tegnap késő délután páty zsámbék felöli végénél láttunk 2 kutyát, egy pincsikét és egy német juhász keverék jellegűt.
képek itt: http://picasaweb.google.hu/dabsimano/TalaltKutya#
|
| | | [válaszok erre: #10344 #10367] |
|
|
Haladó
|
|
 ria5463

Tagság: 2006-02-25 13:10:09 Tagszám: #27623 Hozzászólások: 6410 |
10342. Elküldve: 2009-12-06 10:17:14, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226568.] |
Sajnos ex-Illatosúti Tyson feladta a betegséggel kűzdött harcot, ezért lett volna lehetőségem őt befogadni.
De annak jobban örülök hogy meglett a gazdi!
"Aki megment egy életet, egész világot ment meg."
Talmud
Kattints ide a képért
|
| | |
[előzmény: (10337) sterki, 2009-12-06 05:18:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
10341. Elküldve: 2009-12-06 09:43:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226569.] |
Tel: 30/599-8307
|
| | |
[előzmény: (10340) HLI, 2009-12-06 09:15:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 HLI

Tagság: 2004-08-15 06:29:05 Tagszám: #12056 Hozzászólások: 5358 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gjucus

Tagság: 2006-10-24 15:41:17 Tagszám: #36276 Hozzászólások: 2987 |
|
 Gjucus

Tagság: 2006-10-24 15:41:17 Tagszám: #36276 Hozzászólások: 2987 |
10338. Elküldve: 2009-12-06 07:47:57, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226572.] |
Keresd Harci-Marcit vagy Titti79 -et
Ha jól tudom Harci-Marci ma vidéken lesz,de találsz számot a honlapjukon
Agár-fajtamentés
Képeim | Honlapunk|
|
|
|
 sterki

Tagság: 2006-07-08 20:39:45 Tagszám: #32498 Hozzászólások: 3677 |
10337. Elküldve: 2009-12-06 05:18:52, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226573.] |
Hál' Isten, nem kellett, ez megoldódott, de azért egy nagy jár neked!
www.mancsrancs.hu
sterki
http://www.mancsrancs.hu
"A boldogságot nem lehet ajándékba kapni.
Egyetlen titka: adni, mindig csak adni...."
|
| | | [válaszok erre: #10342] |
[előzmény: (10328) ria5463, 2009-12-05 19:22:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 roxy_baby

Tagság: 2007-01-08 10:29:06 Tagszám: #39653 Hozzászólások: 5105 |
10336. Elküldve: 2009-12-05 23:10:32, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226574.] |
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=18809
"...Ember ne emeld magad az állatok fölé: azok ártatlanok, te pedig rothasztod a földet nagyságoddal, amióta megjelentél rajta..." (Dosztojevszkij)
|
| | |
[előzmény: (10335) clumber, 2009-12-05 22:30:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 clumber

Tagság: 2003-03-17 00:00:00 Tagszám: #1605 Hozzászólások: 336 |
10335. Elküldve: 2009-12-05 22:30:31, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[226575.] |
Van whippet/agár fajtamentés ???
Üdv
Fekete István Állatvédő Egyesület
Szombathely
|
| | | [válaszok erre: #10336 #10338] |
|
|
Törzstag
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|