Ice Október 26-án találták a Tata - Agostyán (csak arborétum, nem lakott terület) - Tardos, ill. Vértestolna közötti lakatlan útszakasz erdei parkolójában.
15km-es körzetben található települések: Tatabánya, Vértesszőlős, Baj, Szomód, Tardos, Tarján, Héreg.
Fiatal, 1.5 év körüli, domináns, nagyon mozgékony, aktív kan kutya.
Valószínüleg labrador és kuvasz keverék.
Eredeti vagy új gazdáját keresi.
Képtára: http://gallery.site.hu/u/biakuty1/talalt/Ice/ Topicja: http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=16593&;forum=342
Érdeklődni: 06-70-204-00-01. info@koborka.hu
No.31.-én reggelre eltűnt Bicskéről az előző nap befogadott kutyus, nagyon keresi őt a befogadója és az Etyeki állatvédők!
Ha valaki látja kérjük Travnik Katát értesítse a 06-20-537-6991 -es telefonszámon.
Lizy
7 hónapos ivartalanított szuka kutya. Kedves, de jó jelző kutya is. Gyerekek mellé is vihető. 1 hónapos korában bedobták egy kertbe. Családnál kapott alap szocializációt, de most már az Etyeki menhelyen várja sürgősen szerető gazdiját.
Érd: Travnik Kata 06-20/537-6991 e-mail: trakata@freemail.hu
Pár hete kóboról már Tatabányán az alukohó területén ez a fiatal,nagyon kedves tacsi jellegű szuka.Nemrég ellett,de a kölyöket nem találtunk.Most már viszonylag jó a kondija (folyamatosan dolgozunk raja),féreghajtáson is átesett.Keressük régi vagy új gazdiját.A kutyus egy nagyon forgalmas területen van,rengeteg a kamion és egyre hidegebb van.
Ha valaki felismeri,vagy befogadná,kérem írjon nekem.Az ivartalanítási műtétjébe anyagilag besegítek.
Ildi
A kutyus
"Egy jó kutya sosem hal meg.Mindig velünk marad,és mellettünk lépdel a csípős őszi napokon,amikor a mezőket dér lepi be,és közeleg a tél.A feje a kezünkbe simul,mint mindig."
Ismeretlen szerző
MÉK
Most este (2008.10.28.) találtak Pomázon egy fehér francia bulldog kan kutyust. Nyakörve van,de rajta elérhetőség nincs.
Az eredeti gazdi jelentkezését várjuk !
Tel: 06-30-355-3027
Sziasztok remélem nem haragszotok meg hogy ide is kitettem az üzimet. Elveszett Pongó a kis Yorki kan kutyusunk Veresegyházáról 6/hónapos.Rövidre van nyírva aszőre ami ezüstös színű a fülei már hegyesen állnak .Aki látta vagy esetleg befogta az kérem jelezze :06203382414.A két kislányom nagyon várja haza!!Kérnék mindenkit aki csak tudja tegye ki ezt az üzenetet az iwwiw üzenőre is hogy minnél több Veresegyházi és Erdökertesi olvasni tudja ,mivel mi nem sok mindenkit ismerünk még ott újjak vagyunk!!!Előrre is köszönöm a segitségeket.Sándor Nikoletta
2008.okt.24-én elveszett egy, 1 éves, fajta tiszta Berni Pásztor szuka kutya Csobánkáról. Bella névre hallgat és a bal vállában chip van. Barátságos, kimondottan szereti a simogatás és kényesztetés. Aki bármi információt tud Róla, kérem értesítsen - jutalom ellenében - az alábbi elérhetőségen: Sólyomné 06-70/418-8033, mert egy egész család zokog érte éjjel- nappal.
Elveszett kutya! Kefír kutyánk október 25-én tűnt el a 22. kerülteben. 3 éves kis termetű, fehér bolognese, nyakában sárga bolhanyakörvvel. Kérem a becsületes megtalálót, jutalom ellenében jelentkezzen a 30/ 598 2194-es telefonszámon.
tegnap este ott ült a kapunkban egy rövidszőrű magyar vizsla kan, beengedtem, nagyon aranyos, kicsit szeleburdi, játokos, apportos, a többi kuttyal is jól ki jön.
tetkót nem találtam, chippet meg még nem nézettem. Bemondattam a helyi rádióban, meg a piaci hangosbemondóban, folyamatosan mondják.
Természetesen az erdeti gazdit keresem, de ha nem lesz meg akkor újat keresünk.
Majd még írok, hogy mi lett vele.
esetleg, ha valakit érdekel , és persze a gazdi nem jelentkezik, akkor nálam lehet érdeklődni, vagy ezen a számon:06-30-273-0661 (ez is az enyém)
Az a Nemzet ki nem tartja tiszteletben történelmét és az őseit, nem vesz róla tudomást, hogy honnan jött, annak nincs múltja. Akinek pedig nincs múltja, annak jövője sincs.
Segítséget kérek!Elveszett tacskó -kopó keverék kiskutyám Káposztásmegyeren a Farkaserdőnél 2008,09,29,-én az esti órákban kb 7-8 között.A kutyus barna fekete foltos kb12-13 éves nagyon dagadt.Azonnal kerestem ,de mire körbejártam a környéket csak azt láttam ,hogy valószinüleg berakták egy autóba .Ahelyszínen kitettem egy nagy táblát ,de még nem jelentkezett senki,Kérem aki tud valamit értesítsen az alábbi számok valamelyikén 06304779314 vagy06304779416 vagy 06307402203 a kutyus yessy névre hallgat minden segítséget köszönök üdv.ANNA
KÁPOSZTÁSMEGYERI KÖRFORGALOMNÁL VESZETT EL ÉS SZUKA ÉS VÁROM HAZA
Eltünt a bolognese kiskutyánk, Rony névre hallgat és Csepelen a Cirmos sétányon élt velünk, míg szept. 30-án este eltévedt valamerre. Ha tud róla valaki valamit akkor az i.halasz@chello.hu címre írjon.
Köszönöm.
Közlemény 2008-10-01
A Miskolci Állatsegitő Alapitvány közleménye:
Az új menhely épitési munkálatai és a folyamatos üzemelés a pingyomi telephelyen,az állatlétszám állandó gyarapodása miatt az alábbi korlátozásokat kényszerülünk bevezetni a költözés megvalósulásának érdekében. Állatmentő szolgálatunk 9-18 óráig várja ezentúl bejelentéseiket.Pingyomi telephelyünkön minden nap 10-15 óráig fogadhatnak örökbe kutyákat.
A menhelyre csak balesetes, egészségügyi ellátást igénylő kóbor állatokat tudunk fogadni,Miskolc 25 km-es körzetéből, 2009 február 28-ig.
Jelenleg 230 kutyáról gondoskodunk. A létszámot 160-ra kell csökkentenünk a költözéshez, ehhez kérjük segitségüket, fogadjanak örökbe !
7 hónapos szuka kutyus. Kopós kinézetű középtermetű. Az autók között sodródott, mikor egy jószívű autós kimentette.
Folti Etyekei menhelyünkön várja szerető gazdiját.
Érd: 06-20/537-6991
Segítséget kérek!Elveszett tacskó -kopó keverék kiskutyám Káposztásmegyeren a Farkaserdőnél 2008,09,29,-én az esti órákban kb 7-8 között.A kutyus barna fekete foltos kb12-13 éves nagyon dagadt.Azonnal kerestem ,de mire körbejártam a környéket csak azt láttam ,hogy valószinüleg berakták egy autóba .Ahelyszínen kitettem egy nagy táblát ,de még nem jelentkezett senki,Kérem aki tud valamit értesítsen az alábbi számok valamelyikén 06304779314 vagy06304779416 vagy 06307402203 a kutyus yessy névre hallgat minden segítséget köszönök üdv.ANNA
KÁPOSZTÁSMEGYERI KÖRFORGALOMNÁL VESZETT EL ÉS SZUKA ÉS VÁROM HAZA
Segítséget kérek!Elveszett tacskó -kopó keverék kiskutyám Káposztásmegyeren a Farkaserdőnél 2008,09,29,-én az esti órákban kb 7-8 között.A kutyus barna fekete foltos kb12-13 éves nagyon dagadt.Azonnal kerestem ,de mire körbejártam a környéket csak azt láttam ,hogy valószinüleg berakták egy autóba .Ahelyszínen kitettem egy nagy táblát ,de még nem jelentkezett senki,Kérem aki tud valamit értesítsen az alábbi számok valamelyikén 06304779314 vagy06304779416 vagy 06307402203 a kutyus yessy névre hallgat minden segítséget köszönök üdv.ANNA
2008. szeptember 25-én 11. kerületben Budaörsi úton, találtunk egy németjuhász típusú kan kutyust, vastag új bőr nyakörve és 2008. évi veszettség elleni bilétája van, szelíd, ápolt. NAGYON ARANYOS TEREMTMÉNY! (a kép megázott szegény, szárazon még cukibb )
A Gazdi vagy gazdi jelölt jelentkezését várjuk, tel:70/3603469.
Megtalálható a budaörsi állatmenhelyen!
CSALÁDOT KERES ZSERBOZserbo kb egy-másfél éves, ivartalanítás előtt álló mini kislány, minipincsi, vagy tán japán chin keverék. A fotók nem adják vissza a szépségét: fantasztikusan arányos és gyönyörű, aminek azt hiszem, ő is tökéletesen a tudatában van. Két kiló öntudat ugyanis: tíz kutya között úgy dübörög végig boldog büszkeségben a páston, hogy csak fröccsennek szét előle: ír farkas? Nem akadály. Ő megmondja a magáét annak a mamlasz nagy marhának, és megvédi a jogait, mint például az ajtóhoz elsőnek érés, a tányérból elsőnek ivás joga. Kis termete ellenére igen aktív házőrző. Az összes betörő resszkessen, ahol ő őrködik. Rendkívül kedves és játékos ezzel együtt. Helyből felugrik az ember ölébe, ha szeretgetésre vágyik (amire ilyenkor nem csak vágyik, hanem meg is szerzi magának mindenféle hízegléssel, női furmánnyal). Csapattagként is tökéletes. amíg a köreit nem zavarják, teljesen együttműködő más kutyákkal.
Az emberekkel nagyon barátságos és nyilt: ajtónyitásnál ugyan azonnal kiszökken, de első szóra visszajön. Kimondottan szófogadó kutyus.
Zserbóban az egyetlen veszély, hogy cikázik, mint a csík, nem volt sehol, aztán már az ember lába alatt vagy között van, idős embernek ezért az esés (és így: törés)-veszély miatt nem ajánlanám.
Olyan gazdit szeretnénk neki, aki sokat van otthon vele, vagy vinni tudja magával dolgozni. Nagyon kedves, öntudatos kis bohócót, egy igazi szerető társat fog kap benni.
Zserbóról érdeklődni Takács Katinál lehet a 06-70-223-6476-os telefonszámon!
Sziasztok, doromboló gépeim vannak ajándékba, bárhová szállítom őket:)
-2 db 4 hetes nagyon pirinyó, nagyon játékos gyönyörű félhosszú szőrű (1 tiszta fekete golyó és egy fekete fehér kisgömböc kékszemű rakéta),
-egy sebesült 3 hónapos szürke fehér kislány, aki folyton dorombol, még vékonyka a rosszul tápláltságtól, inkább lakásba való, nyugodt. A bal hátsó lábán belül van egy seb, amit kezelni már nem kell, de vigyázni kell rá, nehogy koszos legyen, és óvatosan szabad csak emelgetni.
-és egy majdnem teljesen fehér, apró kis fekete foltokkal, aki kisfiú, és nagyon gömbölyű, brit rövidszörű fejecskejé van.
georginas@freemail.hu
EtyekKata 2702. Elküldve: Tegnap, 17:28:51 [7.]
--------------------------------------------------------------------------------
Kornéliák szombaton találtak a Bicskei fő úton két kutyát az egyik kb 3 éves fajtatiszta ónémet juhász kan. Valószínűleg munkakutya vizsgája is lehet, de legalábbis nagyon tanított. Ismeri a vezényszavakat. Nagyon fegyelmezett kutya. A másik egy németjuhász kevekék kan teljesen fekete a háta és kék a szeme. Biztosan együtt vannak, mert a keveréket elcsapta egy autó feküdt az árokban és az ónémetjuhász nagyon védte. Kornélia szerint ezeket a kutyákat biztosan keresik.
Érdeklődni Gótzy Kornélia 06-20/299-7297
Cézár Szeptember 11-én este találtam a 2/A elkerülőn Dunakeszinél a Shell kúton egy fekete kan kutyust, barna rajzolattal a szemöldökénél és szájánál ill. lábainál, mellkasán fehér csíkkal.Majdnem elütötték az autók mert meg volt zavarodva és folyamatossan át akart menni a másik oldalra.Minden járókelőre azt hiszi hogy a gazdija jön érte.Egy rettenetesen embercentrikus kutyus és jólnevelt odajön ha mondom neki leül és pacsit is ad.Barátságos és nyugodt.Jó házörző minden neszre felugrik és szalad de nem ugatós csak jelez.Kérem aki felismeri elveszett kutyusát ill. egy igazi hűséges társat szeretne magának az jelentkezzen az alábbi telefonszámon:06-30-279-5251
Az elhagyott állatokért! 1% ... (11853) Üzenek
ELVESZETT!!Füles a 4éves chihuhaua kan kutyusunk! Ma(2008.09.20 Bp.XVIII.Szalafö utcából veszett nyoma az esti órákban . Három gyermekem várja haza , tudni kell róla , hogy nagyon bizalmatlan és , ha úgy gondolja harap is!! Nem szoba tiszta! Sajnos elég szövevényes és nehéz élete volt!nálunk és három hónapja és igen jól sikerült beilleszkednie mi is nagyon megszerettük.
Szeretnénk öt visszakapni , magas jutalom a megtalálónak!!!
Sipos József:06 70 586 9090