Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499904/14 Témák: 19750 Tagok: 113683 Legújabb tag: nthobweo Online: (78/14
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 250 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

WEBMESTER

(üzenet: 6235, Kutya)
 

honeygazdi



Tagság: 2006-02-04 11:10:32
Tagszám: #26607
Hozzászólások: 7358
777. Elküldve: 2009-06-20 20:23:07,

WEBMESTER

[5476.]

Kéne nekem is? icon27.gif
Vállalom,hogy kitilt. icon21.gif

"Ha a világot akarod megváltoztatni,először magaddal kell kezdeni"/Mahatma Ghandi/
[válaszok erre: #778] [előzmény: (774) Som Tamás, 2009-06-20 20:05:19]
Kiváló dolgozó
honeygazdi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


roxy_baby



Tagság: 2007-01-08 10:29:06
Tagszám: #39653
Hozzászólások: 5105
776. Elküldve: 2009-06-20 20:19:58,

WEBMESTER

[5477.]

icon50.gif Kedves Webmester!

Kérnénk törölni a http://netboard.hu/viewtopic.php?topic=10990 topicban a 1729-es HSZ-t!

köszi

"...Ember ne emeld magad az állatok fölé: azok ártatlanok, te pedig rothasztod a földet nagyságoddal, amióta megjelentél rajta..." (Dosztojevszkij)
Kiváló dolgozó
roxy_baby adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


buksi4



Tagság: 2006-04-24 07:49:21
Tagszám: #29917
Hozzászólások: 11232
775. Elküldve: 2009-06-20 20:16:55,

WEBMESTER

[5478.]

Egyszerű! Egy rossz dötés. Üzleti vagy emberi - ezen ne mélázzunk el.
De ezt vállalni kellene, nem másokra hárítani a problémát....
Új fórum: nyilván belefektetett sok energiát, anyagi eszközöket, stb.
Nem jött be.
Sajnos.
Tényleg bosszantó - és ez erre a legenyhébb kifejezés.
Le kellene nyelni a békát.
És ez nehéz.
Nem kapkodni erre-arra, hogy kire lehetne hárítani, kiből lehetne kihúzni valamit.
Úgy írom ezt, hogy JL-t egy max. intelligens, jófej embernek tartom ismeretlenül is.

1% 18680504-1-13.
www.koborka.hu
V.Éva
[válaszok erre: #787] [előzmény: (772) J.Zsuzsa, 2009-06-20 19:44:01]
Kiváló dolgozó
buksi4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


J.Zsuzsa



Tagság: 2002-12-06 00:00:00
Tagszám: #516
Hozzászólások: 26576
772. Elküldve: 2009-06-20 19:44:01,

WEBMESTER

[5480.]

Annyira sajnálatraméltó. Szar érzés lehet, ha az ember elszámítja magát. icon65.gif
[válaszok erre: #773 #775] [előzmény: (759) webmester, 2009-06-20 15:59:08]
Kiváló dolgozó
J.Zsuzsa adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


m a x



Tagság: 2003-11-19 18:32:14
Tagszám: #7419
Hozzászólások: 31262
770. Elküldve: 2009-06-20 19:29:19,

WEBMESTER

[5481.]

Innen kezdve semmiért se fájjon a fejed, Juhász végképp elvágta magát erkölcsileg, üzletileg, jogilag icon21.gif
[előzmény: (759) webmester, 2009-06-20 15:59:08]
Kiváló dolgozó
m a x adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SZUCSI



Tagság: 2007-08-17 17:34:55
Tagszám: #48205
Hozzászólások: 25956
769. Elküldve: 2009-06-20 19:28:25,

WEBMESTER

[5482.]

icon50.gif Kedves Webmester!
Légyszíves és a http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=18826 , 259 hsz.-t töröld !!
Fórumtársunknak beragadt a billentyűje.
Nagyon szépen köszönöm !
[válaszok erre: #781]
Kiváló dolgozó
SZUCSI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Katja



Tagság: 2004-02-26 23:32:38
Tagszám: #9058
Hozzászólások: 650
767. Elküldve: 2009-06-20 19:04:41,

WEBMESTER

[5483.]

Csatlakozom!

Kérném én is icamica1 nick néminemű pihentetését egy időre!

Indoklásként leginkább saját teljes életmúvét tudnám felhozni... icon17.gif
Megtkinthető itt:
http://www.netboard.hu/searchuser_full.php?id=75006

És ha mindez csak Csernus dokinak elég, de a pihenéshez nem, akkor további indoklás:
Olyan helyeket és olyan arrogánsan dúl fel- és szét, hogy ott egy ideig a további érdemi munka ellehetetlenül miatta/általa.
Momentán és pillanatnyilag az elveszett-talált topik.
Azon belül 1729, és előzményei.



Katja
[válaszok erre: #782 #785] [előzmény: (766) T.Anna, 2009-06-20 18:30:45]
Törzstag
Katja adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


T.Anna



Tagság: 2004-03-22 06:47:47
Tagszám: #9558
Hozzászólások: 12721
766. Elküldve: 2009-06-20 18:30:45,

WEBMESTER

[5484.]

http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=10990
Kedves Webmester fenti topic 1729-es hsz-ét kérlek töröld.
A hsz szerzőjét némi pihenőre küldeni lehetséges volna?

www.lelenc.hu - Elveszett-Talált állatok
[válaszok erre: #767]
Kiváló dolgozó
T.Anna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


honeygazdi



Tagság: 2006-02-04 11:10:32
Tagszám: #26607
Hozzászólások: 7358
765. Elküldve: 2009-06-20 18:02:01,

WEBMESTER

[5485.]

És ebbe a gigászi mélységbe maga Juhász úr fog belezuhanni.Saját erőből. icon33.gif

"Ha a világot akarod megváltoztatni,először magaddal kell kezdeni"/Mahatma Ghandi/
[előzmény: (759) webmester, 2009-06-20 15:59:08]
Kiváló dolgozó
honeygazdi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sugaar



Tagság: 2005-11-15 09:57:21
Tagszám: #23759
Hozzászólások: 1316
764. Elküldve: 2009-06-20 17:47:37,

WEBMESTER

[5486.]

Kedves Modi!

Kérlek, ha az új keretek engedik, nevezd át a következőt...

mostani név: Emberek az Állatokért Alapítvány
kérés: Emberek az Állatokért Alapítvány - Győr

A megyében nincs több menhely és nagyon jó lenne legalább a várost beleírni, ha már a "Győri Állatmenhely" név nem kerülhet bele.

Köszi

icon70.gif

__________________________
Emberek az Állatokért Alapítvány - Győri Menhely adósz.: 18530021-1-08
[válaszok erre: #784]
Kiváló dolgozó
sugaar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bakosg



Tagság: 2007-11-25 16:24:50
Tagszám: #52136
Hozzászólások: 37
763. Elküldve: 2009-06-20 16:39:57,

WEBMESTER

[5487.]

A jogi reszehez nem ertek, de valamin megakadt a szemem.
Ez a "havi rendszeres backup" valami vicc, vagy eliras...?


_______________________________________________________________________________________
We're consumers. We're byproducts of the lifestyle obsession. The things you own end up owning you!
[előzmény: (759) webmester, 2009-06-20 15:59:08]
Zöldfülű
bakosg adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Katja



Tagság: 2004-02-26 23:32:38
Tagszám: #9058
Hozzászólások: 650
762. Elküldve: 2009-06-20 16:32:24,

WEBMESTER

[5488.]

Oooopsz, én magát a szerződést linkeltem, és nem a kapcsolatos lejárató kampányt. Bocs! icon65.gif

Bár lennének kétségeim és kérdéseim a fennen lobogtatott szerződéssel kapcsolatban is... icon31.gif

Hogy a szerződés szerintem ezer sebből vérzik, azt majd cáfolja vagy erősíti valami jogtudor.
Ami az én fantáziámat megragadta mindebből, az ez:
Nahat.jpg

"Szolgáltató a jelen szerződés létrejöttét megelőzően, 2007. február 1. napja óta folyamatosan biztosítja a..." stb.

Vagyis a szerződés - bár visszamenőlegesen (hiszen a végén idén márciusi dátum szerepel!), de 2007 februárra datálódik? icon17.gif

Jó, akkorra.
Legyen.

De akkor miért is lehetett elvinni legálisan (?) egy
"Elveszett -talált kutyák" topikot? (Létrehozva: 2001)
" PET ÁK" topikot? (Létrehozva 2001)
"SOS segítséget kérünk" topikot? (Létrehozva 2001)
Egy paksi topikot , egy Minimenhelyes topikot, egy Illatos út topikot, egy Váci topikot, egy Biatorbágyi topikot? És még sorolhatnám - ha kell, sorolom is majd.
Ezek mind jóval 2007 előtt, leginkább valamikor 2001-2004 közt jöttek létre.

Ilyesképp a fórum, és az abban szereplő topikok zöme - mert 2007 előttre datálódik - hát jelen szerződés alapján sem kizárólagos tulajdonai a mostani, nagyarcú birtokosuknak.

Mindennek jegyében nem látok okot bármiféle meghunyászkodásra, topikátnevezésre.

Lehet gesztus.
De kényszer, avagy behódolás tárgya semmiképp
Szerintem.

Hol egy jogász? icon16.gif


Katja
[előzmény: (757) Katja, 2009-06-20 15:41:19]
Törzstag
Katja adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Idősállatok Alapítvány



Tagság: 2007-09-04 21:35:46
Tagszám: #48879
Hozzászólások: 1072
761. Elküldve: 2009-06-20 16:14:00,

WEBMESTER

[5489.]

Köszönöm a választ.
A kategórizálás szerintem jó ötlet.
Idézet:
a szervezetek és fajták nevei nem problémás, ahogy korábban is irtam,



Bocsánat, ez elkerülte a figyelmemet.

Örülök, hogy maradhat.
Remélem hamarosan megoldódik minden, addig is kitartást!




Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
[előzmény: (760) webmester, 2009-06-20 16:04:58]
Kiváló dolgozó
Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


webmester



Tagság: 2002-02-21 00:00:00
Tagszám: #1
Hozzászólások: 785
760. Elküldve: 2009-06-20 16:04:58,

WEBMESTER

[5490.]

a szervezetek azért került elé, mert egyrészt kategórizálva lettek a témák, másrészt pedig nem akartuk, hogy a témák cime ne egymás alatt kezdődjön. a szervezetek és fajták nevei nem problémás, ahogy korábban is irtam, azokkal van gond, melyek valami egyedi szófordulatot tartalmaztak, szervezetek neveit nem fogalmaztuk át.
[válaszok erre: #761] [előzmény: (751) Idősállatok Alapítvány, 2009-06-20 14:50:49]
Törzstag
webmester adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


webmester



Tagság: 2002-02-21 00:00:00
Tagszám: #1
Hozzászólások: 785
759. Elküldve: 2009-06-20 15:59:08,

WEBMESTER

[5491.]

köszi! nocsak, kutya.hu főoldal lettünk. icon21.gif
ez egy nagyon "ügyes" húzás volt! icon75.gif
ezzel megsértette egyrészt az üzleti titkot, a személyiségi jogaimat, mivel kirakta az aláirosomat, nevemet nyilvánosan az engedélyem nélkül, sőt a kérésemet semmibe véve és nagy nyilvánosság előtt megrágalmazott azzal, hogy lejárató kampányt folytatok ellene. én semmit nem mondtam rá itt soha, tényeket közöltem, melyet a nálunk lévő ügyvédi levelük bizonyit.
mindenesetre ezt én most szépen lementettem, meglátjuk mit szól majd hozzá a jogászunk...

kezd ez az ügy gigászi mélységekbe süllyedni már. icon35.gif
[válaszok erre: #763 #765 #770 #771 #772 #801] [előzmény: (754) babatom, 2009-06-20 15:02:28]
Törzstag
webmester adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


T.Anna



Tagság: 2004-03-22 06:47:47
Tagszám: #9558
Hozzászólások: 12721
758. Elküldve: 2009-06-20 15:52:04,

WEBMESTER

[5492.]

A fórumozók által feltöltött tartalmak feletti cenzúra joga megint egy más kategória: a fórumozók az adott fórum szabályzata és az érvényben levő jogszabályok mentént tehetik meg/fel közléseiket.
Nyilván a szerzői jog nem erősebb pl. a ptk. szerint is üldözendő rágalmazásnál, személyiségi jog megsértésénél.

www.lelenc.hu - Elveszett-Talált állatok
[előzmény: (755) kutyómutyó, 2009-06-20 15:28:04]
Kiváló dolgozó
T.Anna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Katja



Tagság: 2004-02-26 23:32:38
Tagszám: #9058
Hozzászólások: 650
757. Elküldve: 2009-06-20 15:41:19,

WEBMESTER

[5493.]

Bocs, nem én vagyok Cora - de azért hozom.
Tessék: http://kutya.hu/board/netboard_szerzodes.pdf


Katja
[válaszok erre: #762] [előzmény: (749) webmester, 2009-06-20 14:39:41]
Törzstag
Katja adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kutyómutyó



Tagság: 2009-06-07 12:37:45
Tagszám: #75149
Hozzászólások: 5
755. Elküldve: 2009-06-20 15:28:04,

WEBMESTER

[5494.]

A szerzői jogok nem a fórumozókat illetik hanem mindig a fórum tulajdonosát.Képzeld el ha egy fórumozó írna rólad (nevedet is kiírva stb)egy gúnyos kis novellát és betenné ide és nem törölhetné a fórum tulaja mert az az illető szerzői "műve".Elég vicces lenne.
[válaszok erre: #758] [előzmény: (753) T.Anna, 2009-06-20 14:57:35]
Zöldfülű
kutyómutyó adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


babatom



Tagság: 2004-06-19 18:13:49
Tagszám: #11059
Hozzászólások: 8544
754. Elküldve: 2009-06-20 15:02:28,

WEBMESTER

[5495.]

Itten e icon21.gif

http://kutya.hu/Cikk.aspx?id=5860


icon20.gif

icon50.gif
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-06-20 22:35:20]
[válaszok erre: #756 #759 #786] [előzmény: (749) webmester, 2009-06-20 14:39:41]
Kiváló dolgozó
babatom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


T.Anna



Tagság: 2004-03-22 06:47:47
Tagszám: #9558
Hozzászólások: 12721
753. Elküldve: 2009-06-20 14:57:35,

WEBMESTER

[5496.]

Itt van megoldás:
4.4.1 Felek rogzitik, hogy Szolgaltató csak és kizárólagosan a 2, pontokban rneghatarozott
szolgáltatásra kotelezett. Szolgaltató a Megrendelo által az adatbázisokban, a web
feluleteken, a fórumokban elhelyezett tartalmakert, adatokert
buntetojogi felelosseget nem vallal
Azok szerzői- és tulajdonjoga Megrendelőt illeti, az ott elhelyezett adatok, stb.

Nomármost.
A fórumozók nem a Megrendelő.
A Megrendő által elhelyezett tartalmak valóban a Megrendelő szerzői- és tulajdonjoga, de amit nem a megrendelő, tehát a Netboard Bt-vel és a Megrendelővel egyébként jogviszonyban nem is álló FÓRUMOZÓK helyeznek el, az nem a Megrendelő által elhelyezett tartalom...

A citált szerződés egyébként 2009. március 10-i keltezésű, a fórumok azonban jóval azelőttiek és a Fórumozók által feltöltött tartalmak sem azutániak, amely tartalom nem a Megrendelő által feltöltött tartalom egyébként.

(elírások miatt szerkesztettem)

www.lelenc.hu - Elveszett-Talált állatok
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-06-20 15:14:13]
[válaszok erre: #755 #768 #780] [előzmény: (745) -Cora-, 2009-06-20 14:10:02]
Kiváló dolgozó
T.Anna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


webmester



Tagság: 2002-02-21 00:00:00
Tagszám: #1
Hozzászólások: 785
752. Elküldve: 2009-06-20 14:50:54,

WEBMESTER

[5497.]

740-742 javítva.
Törzstag
webmester adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Idősállatok Alapítvány



Tagság: 2007-09-04 21:35:46
Tagszám: #48879
Hozzászólások: 1072
751. Elküldve: 2009-06-20 14:50:49,

WEBMESTER

[5498.]

Kedves webmester!

Most már nálam is "szakad a cérna".
De előbb kérdezek:
Az általam nyitott topic neve, az általam képviselt szervezet nevével megegyezik.
Tehát egy "kedves ember" szerint talán a szervezet nevét is változtassam meg????

Komolyra fordítva, a név változásnak jó, hogy elé került [szervezetek] ? Vagy tényleg nem használhatom a topicot ezzel a névvel?

Ne értsd félre, nem a netboardra vagyok dühös, csak ez már tényleg nevetséges.

Előre is köszönöm a válaszod.

Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés

Az élethez való jog, kortól független...
[válaszok erre: #760] [előzmény: (749) webmester, 2009-06-20 14:39:41]
Kiváló dolgozó
Idősállatok Alapítvány adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


webmester



Tagság: 2002-02-21 00:00:00
Tagszám: #1
Hozzászólások: 785
750. Elküldve: 2009-06-20 14:50:22,

WEBMESTER

[5499.]

egybeírtam.
[előzmény: (744) altamira, 2009-06-20 13:20:00]
Törzstag
webmester adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


webmester



Tagság: 2002-02-21 00:00:00
Tagszám: #1
Hozzászólások: 785
749. Elküldve: 2009-06-20 14:39:41,

WEBMESTER

[5500.]

megtudnád mondani nekem, hogy ezt pontosan hol találtad, egy linkkel? köszönöm.

ami a másik dolgot illeti, hogy sem írásban sem szóban nem hangzott el: nos, ehhez képest a múlt héten kaptunk egy ügyvédi levelet, melyben leírták, hogy a fórumot az ő adatbázisukkal működtetjük úgy, hogy a témáikat folyamatosan töltjük vissza és így biztosítjuk a folytonosságot és ezzel szerzői jogot sértünk. egyeztettünk erről egy jogvédő szervezettel akik a téma szakértői, áttanulmányozták az ügyet és azt javasolták, hogy a témák címeit változtassuk meg, hogy ne legyen semmilyen szinten a legapróbb egyezés sem.
[válaszok erre: #751 #754 #757] [előzmény: (745) -Cora-, 2009-06-20 14:10:02]
Törzstag
webmester adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

WEBMESTER

(üzenet: 6235, Kutya)
 
    / 250 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.022035121917725 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail