WEBMESTER (üzenet: 6235, Kutya) |
|
|
|
 honeygazdi

Tagság: 2006-02-04 11:10:32 Tagszám: #26607 Hozzászólások: 7358 |
777. Elküldve: 2009-06-20 20:23:07, WEBMESTER
|
[5476.] |
Kéne nekem is?
Vállalom,hogy kitilt.
"Ha a világot akarod megváltoztatni,először magaddal kell kezdeni"/Mahatma Ghandi/
|
| | | [válaszok erre: #778] |
[előzmény: (774) Som Tamás, 2009-06-20 20:05:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 roxy_baby

Tagság: 2007-01-08 10:29:06 Tagszám: #39653 Hozzászólások: 5105 |
776. Elküldve: 2009-06-20 20:19:58, WEBMESTER
|
[5477.] |
Kedves Webmester!
Kérnénk törölni a http://netboard.hu/viewtopic.php?topic=10990 topicban a 1729-es HSZ-t!
köszi
"...Ember ne emeld magad az állatok fölé: azok ártatlanok, te pedig rothasztod a földet nagyságoddal, amióta megjelentél rajta..." (Dosztojevszkij)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 buksi4

Tagság: 2006-04-24 07:49:21 Tagszám: #29917 Hozzászólások: 11232 |
775. Elküldve: 2009-06-20 20:16:55, WEBMESTER
|
[5478.] |
Egyszerű! Egy rossz dötés. Üzleti vagy emberi - ezen ne mélázzunk el.
De ezt vállalni kellene, nem másokra hárítani a problémát....
Új fórum: nyilván belefektetett sok energiát, anyagi eszközöket, stb.
Nem jött be.
Sajnos.
Tényleg bosszantó - és ez erre a legenyhébb kifejezés.
Le kellene nyelni a békát.
És ez nehéz.
Nem kapkodni erre-arra, hogy kire lehetne hárítani, kiből lehetne kihúzni valamit.
Úgy írom ezt, hogy JL-t egy max. intelligens, jófej embernek tartom ismeretlenül is.
www.koborka.hu
V.Éva
|
| | | [válaszok erre: #787] |
[előzmény: (772) J.Zsuzsa, 2009-06-20 19:44:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
772. Elküldve: 2009-06-20 19:44:01, WEBMESTER
|
[5480.] |
Annyira sajnálatraméltó. Szar érzés lehet, ha az ember elszámítja magát.
|
| | | [válaszok erre: #773 #775] |
[előzmény: (759) webmester, 2009-06-20 15:59:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
770. Elküldve: 2009-06-20 19:29:19, WEBMESTER
|
[5481.] |
Innen kezdve semmiért se fájjon a fejed, Juhász végképp elvágta magát erkölcsileg, üzletileg, jogilag
|
| | |
[előzmény: (759) webmester, 2009-06-20 15:59:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SZUCSI

Tagság: 2007-08-17 17:34:55 Tagszám: #48205 Hozzászólások: 25956 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Katja

Tagság: 2004-02-26 23:32:38 Tagszám: #9058 Hozzászólások: 650 |
767. Elküldve: 2009-06-20 19:04:41, WEBMESTER
|
[5483.] |
Csatlakozom!
Kérném én is icamica1 nick néminemű pihentetését egy időre!
Indoklásként leginkább saját teljes életmúvét tudnám felhozni...
Megtkinthető itt:
http://www.netboard.hu/searchuser_full.php?id=75006
És ha mindez csak Csernus dokinak elég, de a pihenéshez nem, akkor további indoklás:
Olyan helyeket és olyan arrogánsan dúl fel- és szét, hogy ott egy ideig a további érdemi munka ellehetetlenül miatta/általa.
Momentán és pillanatnyilag az elveszett-talált topik.
Azon belül 1729, és előzményei.
Katja
|
| | | [válaszok erre: #782 #785] |
[előzmény: (766) T.Anna, 2009-06-20 18:30:45] |
|
Törzstag
|
|
 T.Anna

Tagság: 2004-03-22 06:47:47 Tagszám: #9558 Hozzászólások: 12721 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 honeygazdi

Tagság: 2006-02-04 11:10:32 Tagszám: #26607 Hozzászólások: 7358 |
765. Elküldve: 2009-06-20 18:02:01, WEBMESTER
|
[5485.] |
És ebbe a gigászi mélységbe maga Juhász úr fog belezuhanni.Saját erőből.
"Ha a világot akarod megváltoztatni,először magaddal kell kezdeni"/Mahatma Ghandi/
|
| | |
[előzmény: (759) webmester, 2009-06-20 15:59:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sugaar

Tagság: 2005-11-15 09:57:21 Tagszám: #23759 Hozzászólások: 1316 |
764. Elküldve: 2009-06-20 17:47:37, WEBMESTER
|
[5486.] |
Kedves Modi!
Kérlek, ha az új keretek engedik, nevezd át a következőt...
mostani név: Emberek az Állatokért Alapítvány
kérés: Emberek az Állatokért Alapítvány - Győr
A megyében nincs több menhely és nagyon jó lenne legalább a várost beleírni, ha már a "Győri Állatmenhely" név nem kerülhet bele.
Köszi
__________________________
Emberek az Állatokért Alapítvány - Győri Menhely adósz.: 18530021-1-08
|
| | | [válaszok erre: #784] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bakosg

Tagság: 2007-11-25 16:24:50 Tagszám: #52136 Hozzászólások: 37 |
763. Elküldve: 2009-06-20 16:39:57, WEBMESTER
|
[5487.] |
A jogi reszehez nem ertek, de valamin megakadt a szemem.
Ez a "havi rendszeres backup" valami vicc, vagy eliras...?
_______________________________________________________________________________________
We're consumers. We're byproducts of the lifestyle obsession. The things you own end up owning you!
|
| | |
[előzmény: (759) webmester, 2009-06-20 15:59:08] |
|
Zöldfülű
|
|
 Katja

Tagság: 2004-02-26 23:32:38 Tagszám: #9058 Hozzászólások: 650 |
762. Elküldve: 2009-06-20 16:32:24, WEBMESTER
|
[5488.] |
Oooopsz, én magát a szerződést linkeltem, és nem a kapcsolatos lejárató kampányt. Bocs!
Bár lennének kétségeim és kérdéseim a fennen lobogtatott szerződéssel kapcsolatban is...
Hogy a szerződés szerintem ezer sebből vérzik, azt majd cáfolja vagy erősíti valami jogtudor.
Ami az én fantáziámat megragadta mindebből, az ez:
"Szolgáltató a jelen szerződés létrejöttét megelőzően, 2007. február 1. napja óta folyamatosan biztosítja a..." stb.
Vagyis a szerződés - bár visszamenőlegesen (hiszen a végén idén márciusi dátum szerepel!), de 2007 februárra datálódik?
Jó, akkorra.
Legyen.
De akkor miért is lehetett elvinni legálisan (?) egy
"Elveszett -talált kutyák" topikot? (Létrehozva: 2001)
" PET ÁK" topikot? (Létrehozva 2001)
"SOS segítséget kérünk" topikot? (Létrehozva 2001)
Egy paksi topikot , egy Minimenhelyes topikot, egy Illatos út topikot, egy Váci topikot, egy Biatorbágyi topikot? És még sorolhatnám - ha kell, sorolom is majd.
Ezek mind jóval 2007 előtt, leginkább valamikor 2001-2004 közt jöttek létre.
Ilyesképp a fórum, és az abban szereplő topikok zöme - mert 2007 előttre datálódik - hát jelen szerződés alapján sem kizárólagos tulajdonai a mostani, nagyarcú birtokosuknak.
Mindennek jegyében nem látok okot bármiféle meghunyászkodásra, topikátnevezésre.
Lehet gesztus.
De kényszer, avagy behódolás tárgya semmiképp
Szerintem.
Hol egy jogász?
Katja
|
| | |
[előzmény: (757) Katja, 2009-06-20 15:41:19] |
|
Törzstag
|
|
 Idősállatok Alapítvány

Tagság: 2007-09-04 21:35:46 Tagszám: #48879 Hozzászólások: 1072 |
761. Elküldve: 2009-06-20 16:14:00, WEBMESTER
|
[5489.] |
Köszönöm a választ.
A kategórizálás szerintem jó ötlet.
Idézet:
| a szervezetek és fajták nevei nem problémás, ahogy korábban is irtam,
| |
Bocsánat, ez elkerülte a figyelmemet.
Örülök, hogy maradhat.
Remélem hamarosan megoldódik minden, addig is kitartást!
Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés
Az élethez való jog, kortól független...
|
| | |
[előzmény: (760) webmester, 2009-06-20 16:04:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 webmester

Tagság: 2002-02-21 00:00:00 Tagszám: #1 Hozzászólások: 785 |
760. Elküldve: 2009-06-20 16:04:58, WEBMESTER
|
[5490.] |
a szervezetek azért került elé, mert egyrészt kategórizálva lettek a témák, másrészt pedig nem akartuk, hogy a témák cime ne egymás alatt kezdődjön. a szervezetek és fajták nevei nem problémás, ahogy korábban is irtam, azokkal van gond, melyek valami egyedi szófordulatot tartalmaztak, szervezetek neveit nem fogalmaztuk át.
|
| | | [válaszok erre: #761] |
[előzmény: (751) Idősállatok Alapítvány, 2009-06-20 14:50:49] |
|
Törzstag
|
|
 webmester

Tagság: 2002-02-21 00:00:00 Tagszám: #1 Hozzászólások: 785 |
759. Elküldve: 2009-06-20 15:59:08, WEBMESTER
|
[5491.] |
köszi! nocsak, kutya.hu főoldal lettünk.
ez egy nagyon "ügyes" húzás volt!
ezzel megsértette egyrészt az üzleti titkot, a személyiségi jogaimat, mivel kirakta az aláirosomat, nevemet nyilvánosan az engedélyem nélkül, sőt a kérésemet semmibe véve és nagy nyilvánosság előtt megrágalmazott azzal, hogy lejárató kampányt folytatok ellene. én semmit nem mondtam rá itt soha, tényeket közöltem, melyet a nálunk lévő ügyvédi levelük bizonyit.
mindenesetre ezt én most szépen lementettem, meglátjuk mit szól majd hozzá a jogászunk...
kezd ez az ügy gigászi mélységekbe süllyedni már.
|
| | | [válaszok erre: #763 #765 #770 #771 #772 #801] |
[előzmény: (754) babatom, 2009-06-20 15:02:28] |
|
Törzstag
|
|
 T.Anna

Tagság: 2004-03-22 06:47:47 Tagszám: #9558 Hozzászólások: 12721 |
758. Elküldve: 2009-06-20 15:52:04, WEBMESTER
|
[5492.] |
A fórumozók által feltöltött tartalmak feletti cenzúra joga megint egy más kategória: a fórumozók az adott fórum szabályzata és az érvényben levő jogszabályok mentént tehetik meg/fel közléseiket.
Nyilván a szerzői jog nem erősebb pl. a ptk. szerint is üldözendő rágalmazásnál, személyiségi jog megsértésénél.
www.lelenc.hu - Elveszett-Talált állatok
|
| | |
[előzmény: (755) kutyómutyó, 2009-06-20 15:28:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Katja

Tagság: 2004-02-26 23:32:38 Tagszám: #9058 Hozzászólások: 650 |
|
Törzstag
|
|
 kutyómutyó

Tagság: 2009-06-07 12:37:45 Tagszám: #75149 Hozzászólások: 5 |
755. Elküldve: 2009-06-20 15:28:04, WEBMESTER
|
[5494.] |
A szerzői jogok nem a fórumozókat illetik hanem mindig a fórum tulajdonosát.Képzeld el ha egy fórumozó írna rólad (nevedet is kiírva stb)egy gúnyos kis novellát és betenné ide és nem törölhetné a fórum tulaja mert az az illető szerzői "műve".Elég vicces lenne.
|
| | | [válaszok erre: #758] |
[előzmény: (753) T.Anna, 2009-06-20 14:57:35] |
|
Zöldfülű
|
|
 babatom

Tagság: 2004-06-19 18:13:49 Tagszám: #11059 Hozzászólások: 8544 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 T.Anna

Tagság: 2004-03-22 06:47:47 Tagszám: #9558 Hozzászólások: 12721 |
753. Elküldve: 2009-06-20 14:57:35, WEBMESTER
|
[5496.] |
Itt van megoldás:
4.4.1 Felek rogzitik, hogy Szolgaltató csak és kizárólagosan a 2, pontokban rneghatarozott
szolgáltatásra kotelezett. Szolgaltató a Megrendelo által az adatbázisokban, a web
feluleteken, a fórumokban elhelyezett tartalmakert, adatokert buntetojogi felelosseget nem vallal
Azok szerzői- és tulajdonjoga Megrendelőt illeti, az ott elhelyezett adatok, stb.
Nomármost.
A fórumozók nem a Megrendelő.
A Megrendő által elhelyezett tartalmak valóban a Megrendelő szerzői- és tulajdonjoga, de amit nem a megrendelő, tehát a Netboard Bt-vel és a Megrendelővel egyébként jogviszonyban nem is álló FÓRUMOZÓK helyeznek el, az nem a Megrendelő által elhelyezett tartalom...
A citált szerződés egyébként 2009. március 10-i keltezésű, a fórumok azonban jóval azelőttiek és a Fórumozók által feltöltött tartalmak sem azutániak, amely tartalom nem a Megrendelő által feltöltött tartalom egyébként.
(elírások miatt szerkesztettem)
www.lelenc.hu - Elveszett-Talált állatok [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-06-20 15:14:13]
|
| | | [válaszok erre: #755 #768 #780] |
[előzmény: (745) -Cora-, 2009-06-20 14:10:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 webmester

Tagság: 2002-02-21 00:00:00 Tagszám: #1 Hozzászólások: 785 |
752. Elküldve: 2009-06-20 14:50:54, WEBMESTER
|
[5497.] |
740-742 javítva.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Idősállatok Alapítvány

Tagság: 2007-09-04 21:35:46 Tagszám: #48879 Hozzászólások: 1072 |
751. Elküldve: 2009-06-20 14:50:49, WEBMESTER
|
[5498.] |
Kedves webmester!
Most már nálam is "szakad a cérna".
De előbb kérdezek:
Az általam nyitott topic neve, az általam képviselt szervezet nevével megegyezik.
Tehát egy "kedves ember" szerint talán a szervezet nevét is változtassam meg????
Komolyra fordítva, a név változásnak jó, hogy elé került [szervezetek] ? Vagy tényleg nem használhatom a topicot ezzel a névvel?
Ne értsd félre, nem a netboardra vagyok dühös, csak ez már tényleg nevetséges.
Előre is köszönöm a válaszod.
Alapítvány az idős és sérült állatokért / Mastino mentés
Az élethez való jog, kortól független...
|
| | | [válaszok erre: #760] |
[előzmény: (749) webmester, 2009-06-20 14:39:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 webmester

Tagság: 2002-02-21 00:00:00 Tagszám: #1 Hozzászólások: 785 |
750. Elküldve: 2009-06-20 14:50:22, WEBMESTER
|
[5499.] |
egybeírtam.
|
| | |
[előzmény: (744) altamira, 2009-06-20 13:20:00] |
|
Törzstag
|
|
 webmester

Tagság: 2002-02-21 00:00:00 Tagszám: #1 Hozzászólások: 785 |
749. Elküldve: 2009-06-20 14:39:41, WEBMESTER
|
[5500.] |
megtudnád mondani nekem, hogy ezt pontosan hol találtad, egy linkkel? köszönöm.
ami a másik dolgot illeti, hogy sem írásban sem szóban nem hangzott el: nos, ehhez képest a múlt héten kaptunk egy ügyvédi levelet, melyben leírták, hogy a fórumot az ő adatbázisukkal működtetjük úgy, hogy a témáikat folyamatosan töltjük vissza és így biztosítjuk a folytonosságot és ezzel szerzői jogot sértünk. egyeztettünk erről egy jogvédő szervezettel akik a téma szakértői, áttanulmányozták az ügyet és azt javasolták, hogy a témák címeit változtassuk meg, hogy ne legyen semmilyen szinten a legapróbb egyezés sem.
|
| | | [válaszok erre: #751 #754 #757] |
[előzmény: (745) -Cora-, 2009-06-20 14:10:02] |
|
Törzstag
|
|
WEBMESTER (üzenet: 6235, Kutya) |
|
|
|
|