Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499894/4 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (54/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 271 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

(üzenet: 6764, Sat)
 

gardiner



Tagság: 2004-10-21 09:01:13
Tagszám: #13316
Hozzászólások: 3909
3915. Elküldve: 2011-09-14 04:09:20,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2851.]

Szia,

Az Astra HB-antennába még befér az Astra 2 pozíció, a 2D-re azért ne számíts... icon16.gif

A T-s tükör ~70-75 cm-es. Fókuszba a Thor-t, mellé az Amos-t (karcsú fej ajánlott).

Nézz rá Rácz Andris képeire, érdemes... icon32.gif


icon17.gif . icon17.gif

QTH : 47,83N - 19,00E
[válaszok erre: #3917] [előzmény: (3914) Cukorka1, 2011-09-13 23:46:19]
Kiváló dolgozó
gardiner adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Cukorka1



Tagság: 2008-02-01 13:48:09
Tagszám: #55261
Hozzászólások: 127
3914. Elküldve: 2011-09-13 23:46:19,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2852.]

Sziasztok!

A következő meglévő felszerelés van jelenleg felhányva házunk falára:
- 1 db 90 cm-es antenna 2 fejjel veszi a HotBird (13E) és régi Astra (19.2E) párost
- egy másik, kissebb antenna, a nemrég megszűntetett T-home-os SAT vételből visszamaradt cucc (talán ha 55-60 cm-es), jelenleg ez ugye az AMOS-ra néz. (4-es diseq elosztóba mennek a fejekből a kábelek, abból jön be 1 kábel a falon át a beltéribe.)

Amit pluszban szeretnék nézni:
- Astra 2A/B/D (28.2E) holdak
- Intelsat 10-02 + Thorok (0.8W)

Segítségeteket abban kérem, hogy vajon hogy tudnám a legoptimálisabban összehozni ezt, FORGATÓ NÉLKÜL?

Előre is köszi,
Cukorka
[válaszok erre: #3915]
Haladó
Cukorka1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gardiner



Tagság: 2004-10-21 09:01:13
Tagszám: #13316
Hozzászólások: 3909
3913. Elküldve: 2011-09-13 08:38:34,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2853.]

icon42.gif

QTH : 47,83N - 19,00E
[előzmény: (3911) geero2, 2011-09-12 19:57:58]
Kiváló dolgozó
gardiner adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jdeutsch



Tagság: 2010-04-09 09:44:43
Tagszám: #83994
Hozzászólások: 1553
3912. Elküldve: 2011-09-12 21:33:00,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2854.]

BINGÓ!
[előzmény: (3911) geero2, 2011-09-12 19:57:58]
Kiváló dolgozó
jdeutsch adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


geero2



Tagság: 2006-11-19 10:01:02
Tagszám: #37439
Hozzászólások: 164
3911. Elküldve: 2011-09-12 19:57:58,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2855.]

Köszönöm a segítseget. Az eurobird9 van az antenna fokuszában, jelszintek astra19,2 69% eurobird9 72% Thor 68 %
[válaszok erre: #3912 #3913]
Haladó
geero2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anas.tasia



Tagság: 2008-07-24 10:48:48
Tagszám: #61801
Hozzászólások: 4255
3910. Elküldve: 2011-09-12 11:35:01,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2856.]

Valamiről lemaradtam?

A hullámelmélet vagy a kvantummechanika törvényeivel magyarázható a 3/4 alias 7/8 FEC dolog?

icon42.gif

QTH: Nyírlövő - Munkács
[előzmény: (3909) gardiner, 2011-09-11 20:34:21]
Kiváló dolgozó
anas.tasia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gardiner



Tagság: 2004-10-21 09:01:13
Tagszám: #13316
Hozzászólások: 3909
3909. Elküldve: 2011-09-11 20:34:21,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2857.]

Pontosan emiatt.... icon32.gif




icon17.gif . icon17.gif

QTH : 47,83N - 19,00E
[válaszok erre: #3910] [előzmény: (3907) anntszer, 2011-09-11 12:22:41]
Kiváló dolgozó
gardiner adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anas.tasia



Tagság: 2008-07-24 10:48:48
Tagszám: #61801
Hozzászólások: 4255
3908. Elküldve: 2011-09-11 19:05:12,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2858.]

Ha az Astra 4A 4,8E kell neked, akkor a gardiner tanácsa a jó.

De ha az Astra 1H/KR/1L/1M/2C 19,2E holdra van szükséged, akkor a jdeutsch kollegára halgass.


icon50.gif

QTH: Nyírlövő - Munkács
[előzmény: (3900) geero2, 2011-09-11 10:53:58]
Kiváló dolgozó
anas.tasia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anntszer



Tagság: 2006-02-14 19:43:43
Tagszám: #27060
Hozzászólások: 756
3907. Elküldve: 2011-09-11 12:22:41,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2859.]

Az Asztra elbirja (3/4) de közelebb vagy a Thor hoz !(fec 7/8)

nincs nekem semmi ...
[válaszok erre: #3909] [előzmény: (3903) jdeutsch, 2011-09-11 11:28:23]
Törzstag
anntszer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anntszer



Tagság: 2006-02-14 19:43:43
Tagszám: #27060
Hozzászólások: 756
3906. Elküldve: 2011-09-11 12:14:20,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2860.]

Eggyértelmü!

nincs nekem semmi ...
[előzmény: (3902) gardiner, 2011-09-11 11:24:31]
Törzstag
anntszer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jdeutsch



Tagság: 2010-04-09 09:44:43
Tagszám: #83994
Hozzászólások: 1553
3905. Elküldve: 2011-09-11 12:03:08,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2861.]

A felsorolásban nem szerepel, feltételezésekbe pedig nem szívesen bocsátkozom.
[előzmény: (3904) biga, 2011-09-11 11:49:01]
Kiváló dolgozó
jdeutsch adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


biga



Tagság: 2007-12-01 17:08:43
Tagszám: #52399
Hozzászólások: 453
3904. Elküldve: 2011-09-11 11:49:01,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2862.]

Biztos fogni szeretné az AMOST?
[válaszok erre: #3905] [előzmény: (3903) jdeutsch, 2011-09-11 11:28:23]
Törzstag
biga adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jdeutsch



Tagság: 2010-04-09 09:44:43
Tagszám: #83994
Hozzászólások: 1553
3903. Elküldve: 2011-09-11 11:28:23,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2863.]

És miért is lenne az jobb???
A választ előre is köszönöm?
[válaszok erre: #3904 #3907] [előzmény: (3902) gardiner, 2011-09-11 11:24:31]
Kiváló dolgozó
jdeutsch adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gardiner



Tagság: 2004-10-21 09:01:13
Tagszám: #13316
Hozzászólások: 3909
3902. Elküldve: 2011-09-11 11:24:31,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2864.]

Én a valós fókuszba az Astra 4A-t (ex Sirius) tenném, aztán a fejet kivéve beállítanám a többit...



icon32.gif . icon32.gif

QTH : 47,83N - 19,00E
[válaszok erre: #3903 #3906] [előzmény: (3900) geero2, 2011-09-11 10:53:58]
Kiváló dolgozó
gardiner adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jdeutsch



Tagság: 2010-04-09 09:44:43
Tagszám: #83994
Hozzászólások: 1553
3901. Elküldve: 2011-09-11 10:56:51,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2865.]

Szép reggelt!
eurobird9
Üdv: DJ
[előzmény: (3900) geero2, 2011-09-11 10:53:58]
Kiváló dolgozó
jdeutsch adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


geero2



Tagság: 2006-11-19 10:01:02
Tagszám: #37439
Hozzászólások: 164
3900. Elküldve: 2011-09-11 10:53:58,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2866.]

Segítséget szeretnék kérni. Adott egy girbertini 85-ös parabola girbertini 4-fejes tartó, Astra, eurobird9 és thor holdakat szeretném fogni, melyik műhold legyen a tükör fókuszában?
[válaszok erre: #3901 #3902 #3908]
Haladó
geero2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gardiner



Tagság: 2004-10-21 09:01:13
Tagszám: #13316
Hozzászólások: 3909
3899. Elküldve: 2011-08-23 16:41:19,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2867.]

Akkor jóóóóóóóó....


icon32.gif . icon32.gif

QTH : 47,83N - 19,00E
Kiváló dolgozó
gardiner adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3898. Elküldve: 2011-08-23 14:47:23,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2868.]

kösz mindenkinek a segítséget
műszerrel sikerült beállítanom.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


stepbystep



Tagság: 2009-03-13 11:39:26
Tagszám: #71681
Hozzászólások: 204
3897. Elküldve: 2011-08-23 14:10:56,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2869.]

Itt van!m Bár most meglehetősen szűkszavú volt,csak arra hivta fel a figyelmet,hogy nem árt néha vissza olvasni.Ez persze csak annak tűnik fel aki rendszeres látogatója a fórumnak. icon31.gif
[előzmény: (3888) gardiner, 2011-08-16 18:27:39]
Haladó
stepbystep adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ExxZuu



Tagság: 2010-07-30 17:18:47
Tagszám: #87278
Hozzászólások: 1364
3896. Elküldve: 2011-08-23 13:05:59,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2870.]

icon2.gif icon6.gif



www.exxzuu.hu
[előzmény: (3895) skystar, 2011-08-23 13:01:26]
Kiváló dolgozó
ExxZuu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


skystar



Tagság: 2003-01-19 00:00:00
Tagszám: #823
Hozzászólások: 5612
3895. Elküldve: 2011-08-23 13:01:26,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2871.]

http://satcalc.ru/multifeed.php?s=47&s_min=31&s_sec=24&d=19&d_min=05&d_sec=03&f=850&f_sel=&d_0=19.2e&n_0=19.2e&d_1=23.5e&n_1=23.5e&d_2=&n_2=&d_3=&n_3=&d_4=&n_4=&d_5=&n_5=

icon21.gif . icon21.gif
[válaszok erre: #3896] [előzmény: (3892) Leíratkozott felhasználó, 2011-08-23 10:24:59]
Kiváló dolgozó
skystar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LiMiX



Tagság: 2006-12-16 19:00:29
Tagszám: #38624
Hozzászólások: 1026
3894. Elküldve: 2011-08-23 12:23:09,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2872.]

Pl ez:
SatHunter 2.5.0.62 http://www.brothersoft.com/sathunter-247369.html

a fej fókusztávolsága ami fontos ez határozza meg a fejek távolságát egymástól

235192.gif
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-08-23 12:44:13]
[előzmény: (3892) Leíratkozott felhasználó, 2011-08-23 10:24:59]
Kiváló dolgozó
LiMiX adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3893. Elküldve: 2011-08-23 10:29:00,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2873.]

Nincs ilyen program, mert ez függ a tányér pontos méretétől, a fej kialakításától és a megfogatás módjától.

Szépen beállítod a tányért a 23,5-re majd felrakod mellé a 19,2-öt. 100% körüli jelszintnek kell lenni még a 19,2-ön is. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (3892) Leíratkozott felhasználó, 2011-08-23 10:24:59]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3892. Elküldve: 2011-08-23 10:24:59,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2874.]

KÖszi, és tudsz olyan progit ami kb kiszámolja ezt a távolságot?
[válaszok erre: #3893 #3894 #3895] [előzmény: (3891) stubyte, 2011-08-23 10:20:35]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
3891. Elküldve: 2011-08-23 10:20:35,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[2875.]

Simán elfér.

Normál (40-es befogású) fejek esetében is lesz egy kis rés a sugárzó két kupakja között. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #3892] [előzmény: (3890) Leíratkozott felhasználó, 2011-08-23 10:16:34]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

(üzenet: 6764, Sat)
 
    / 271 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011327981948853 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail