Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (81/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 271 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

(üzenet: 6764, Sat)
 

r-no



Tagság: 2006-09-23 20:14:33
Tagszám: #35190
Hozzászólások: 468
3765. Elküldve: 2011-05-23 16:52:03,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3001.]

Hali , szerintem csak az 1.2 es tipusú kapcsolót tudja vezérelni . 1.2 es diseq kapcsolót vegyél .

r-no
[válaszok erre: #3766] [előzmény: (3764) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-23 16:44:43]
Törzstag
r-no adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3764. Elküldve: 2011-05-23 16:44:43,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3002.]

az előlapra rá van írva a diseqc 1.2 de amint már írtam ezen már nem gyári szoft van de majd belenézek a menübe is szóval ha van valami ilyesmi hogy diseqc 1.1 vagy 1.2 akkor menni fog?
[válaszok erre: #3765] [előzmény: (3763) djhoresz, 2011-05-23 14:14:25]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
3763. Elküldve: 2011-05-23 14:14:25,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3003.]

Ha alapból kezelni tud 1.1-et vagy 1.2-őt,akkor bármelyik típusú kapcsolót használhatod márkától függetlenül.Ezt a menüben is megtudod nézni,hogy kezeli e.
[válaszok erre: #3764] [előzmény: (3762) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-23 13:46:35]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3762. Elküldve: 2011-05-23 13:46:35,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3004.]

üdv
Tudja valaki hogy Lazer starból neotion 501-re okosított beltérivel bármilyen diseqc kapcsolót tudok használni??
Vagy bármelyiket kezeli?
[válaszok erre: #3763]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
3761. Elküldve: 2011-05-23 00:19:00,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3005.]

Már feltettem az ötödiket a K9 fokra.
[előzmény: (3760) mann00, 2011-05-22 16:04:43]
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mann00



Tagság: 2010-05-07 21:32:59
Tagszám: #84775
Hozzászólások: 630
3760. Elküldve: 2011-05-22 16:04:43,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3006.]

Igen erre a görbületre gondoltam, csak a kecskénél a két oldalsó pálca sztem útban lenne, rakott már ilyet valaki a nagy kecskemétire?

--------------------------------------------------------------------------------
Amiko Viper 4K Combo
[válaszok erre: #3761] [előzmény: (3759) sanca2, 2011-05-22 13:31:14]
Törzstag
mann00 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
3759. Elküldve: 2011-05-22 13:31:14,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3007.]

Valami hasonlóra gondolsz??

1fc1c1c2db5852e08ffc380475e263368f094fd741be4e2341a35dbcbe69e8d5.jpg
[válaszok erre: #3760] [előzmény: (3757) mann00, 2011-05-22 11:04:05]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
3758. Elküldve: 2011-05-22 12:55:19,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3008.]

Látod , ezt nem tudom.

Eddig ez így mükszik , ennyit látok.
[előzmény: (3757) mann00, 2011-05-22 11:04:05]
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mann00



Tagság: 2010-05-07 21:32:59
Tagszám: #84775
Hozzászólások: 630
3757. Elküldve: 2011-05-22 11:04:05,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3009.]

Öcsiszan, és így mennek jól a holdak a nagykecskével? Nem kellene folyamatosan befelé görbülni az egyenes rászerkesztett fejtartónak az antenna felé? Én is mostanában készülök megküzdeni a kecskémmel azért érdekelne, ez elég egyszerűnek tűnik innen messziről :)

--------------------------------------------------------------------------------
Amiko Viper 4K Combo
[válaszok erre: #3758 #3759] [előzmény: (3739) öCSIszan, 2011-05-21 07:44:22]
Törzstag
mann00 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gyuri2000



Tagság: 2009-07-16 21:10:07
Tagszám: #76199
Hozzászólások: 547
3756. Elküldve: 2011-05-22 10:56:42,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3010.]

De igaz!
[előzmény: (3755) djhoresz, 2011-05-22 08:23:52]
Törzstag
Gyuri2000 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
3755. Elküldve: 2011-05-22 08:23:52,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3011.]

Az brutálisan kevés lesz ha elkezd szakadni az eső.Kb:mennyi %-nál kezd akadozni a képed?Ebből megtudhatod,hogy a két % érték között hány %-od van.
Én a helyedben megfordítanám a pozíciót vagy csalnék ahogyan írtam.Az astrának jóval kisebb antenna is elég.
13,9,vagy 7E-re tenném a közepet és jobbra ill.balra tenném az astra és thor fejeket.
Persze ez csak az én véleményem.
[válaszok erre: #3756] [előzmény: (3754) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-21 21:42:49]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3754. Elküldve: 2011-05-21 21:42:49,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3012.]

jelerősség: 58%
minőség:50-52%
[válaszok erre: #3755] [előzmény: (3744) djhoresz, 2011-05-21 15:56:46]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


ExxZuu



Tagság: 2010-07-30 17:18:47
Tagszám: #87278
Hozzászólások: 1364
3753. Elküldve: 2011-05-21 21:17:02,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3013.]

icon4.gif



www.exxzuu.hu
[előzmény: (3750) huni66, 2011-05-21 20:09:20]
Kiváló dolgozó
ExxZuu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
3752. Elküldve: 2011-05-21 20:25:11,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3014.]

Ez természetesen már a fejtől függ melyik tp-n hogy teljesít.
[előzmény: (3750) huni66, 2011-05-21 20:09:20]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
3751. Elküldve: 2011-05-21 20:21:10,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3015.]

Kötözködhetsz,megengedem icon25.gif
De itt a TP-n van a lényeg,mert nekem gyanús,hogy az astrát rakta középre és a thort(intelsat)-ot a szélére és van e bőven tartaléka,amit nem hinnék.De lehet.
[előzmény: (3749) ExxZuu, 2011-05-21 19:39:13]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
3750. Elküldve: 2011-05-21 20:09:20,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3016.]

Vagy a 12.717 V-n....Nálam ez a leggyengébb Digi transponder.

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #3752 #3753] [előzmény: (3744) djhoresz, 2011-05-21 15:56:46]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ExxZuu



Tagság: 2010-07-30 17:18:47
Tagszám: #87278
Hozzászólások: 1364
3749. Elküldve: 2011-05-21 19:39:13,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3017.]

ez intelsat 10-02 ?? (csak kötözködöm)

71.jpg

ez ugyan a H



www.exxzuu.hu
[válaszok erre: #3751] [előzmény: (3744) djhoresz, 2011-05-21 15:56:46]
Kiváló dolgozó
ExxZuu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
3748. Elküldve: 2011-05-21 19:12:19,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3018.]

Amit írtam arra a TP-re hangold a beállítást.Ha ez jön akkor a többinek is jönnie kell.Általában ez nálam a leggyengébb.
[előzmény: (3745) golding, 2011-05-21 16:19:05]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
3747. Elküldve: 2011-05-21 18:57:40,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3019.]

Az DIGI-s TP és gyengébb a jel rajta, Pontosabb beállítást igényel!

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (3745) golding, 2011-05-21 16:19:05]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stmiklos



Tagság: 2009-01-17 18:22:10
Tagszám: #69302
Hozzászólások: 681
3746. Elküldve: 2011-05-21 18:07:12,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3020.]

Szevasz!
Van, Multifeed.exe..
Oroszul ugyan, de minden kitalálható, jobb felső sarok környéke: fókusztávolság.
Üdv: StMiklos
[előzmény: (3737) golding, 2011-05-21 07:14:53]
Törzstag
stmiklos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


golding



Tagság: 2010-12-27 07:50:24
Tagszám: #90935
Hozzászólások: 102
3745. Elküldve: 2011-05-21 16:19:05,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3021.]

üdv

felraktam egy tányért és beállítottam nyugat 1 -re a dunák és a filmboxok tökéletesen jönnek de pl amit te is írtál freki semmi.
ez miért lehet??
[válaszok erre: #3747 #3748] [előzmény: (3744) djhoresz, 2011-05-21 15:56:46]
Haladó
golding adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
3744. Elküldve: 2011-05-21 15:56:46,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3022.]

Mekkora a jelszint és a minőség pl. a Thor 12563 V 27500 3/4-es TP-n?
[válaszok erre: #3745 #3749 #3750 #3754] [előzmény: (3742) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-21 15:34:23]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bamba



Tagság: 2004-04-27 06:03:37
Tagszám: #10208
Hozzászólások: 1512
3743. Elküldve: 2011-05-21 15:46:06,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3023.]

És még van ilyen speckó polárszöges hold? Azt nézem, hogy a satlex a 23.5E Astra3-at és a 28.2E Astra 2-t is ilyennek jelzi....
[előzmény: (3722) gardiner, 2011-05-20 16:11:54]
Kiváló dolgozó
bamba adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
3742. Elküldve: 2011-05-21 15:34:23,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3024.]

astra 19.2
[válaszok erre: #3744] [előzmény: (3741) djhoresz, 2011-05-21 15:33:13]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
3741. Elküldve: 2011-05-21 15:33:13,

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

[3025.]

Gratulálok,akkor szerencséd van.Melyiket állítottad középre?
[válaszok erre: #3742] [előzmény: (3740) Leíratkozott felhasználó, 2011-05-21 15:03:13]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

4 fejes rendszerek. Forgató nélkül

(üzenet: 6764, Sat)
 
    / 271 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011709928512573 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail