Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499758/21 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (69/37
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 262 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Antenna digital

(üzenet: 6538, Sat)
 

gyozse



Tagság: 2009-09-30 13:19:00
Tagszám: #78214
Hozzászólások: 521
5829. Elküldve: 2013-08-07 12:10:10,

Antenna digital

[701.]

Hasonló problémák miatt gondolkozom a hamarosan lejáró hűségidőm hosszabításán.. igazából már csak 2 adó hiányzik a UPC kábeléből (ami a Hello vagy hamarosan inkább eVision kínálatában megvan az egyik a ViasatHistory. )
( műholdvétel szóba sem jöhet antenna elhelyezés miatt..)
[előzmény: (5825) csiri bá, 2013-07-18 19:55:43]
Törzstag
gyozse adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyozse



Tagság: 2009-09-30 13:19:00
Tagszám: #78214
Hozzászólások: 521
5828. Elküldve: 2013-08-07 12:05:34,

Antenna digital

[702.]

Kérdezni szeretném, hogy a Hello küldött egy levelet amelyben tájékoztat, hogy szept.7 után az eVision veszi át a műsorterjesztést a HelloHd partnereként. Egyben azt írják hogy a HD tv műsorok is fejlesztésre kerülnek.
Műszakilag kb. hány csatornát lehet még beletenni a jelenlegi rendszerbe?
Várható-e a képminőség javítása( pl UPC kábelhez hasonló szintre?)
[előzmény: (5826) Kardos Attila, 2013-08-02 12:43:18]
Törzstag
gyozse adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


psycohol



Tagság: 2006-06-28 22:54:26
Tagszám: #32122
Hozzászólások: 1452
5827. Elküldve: 2013-08-02 17:24:04,

Antenna digital

[703.]

Most így olvasva a cikket felmerült bennem az a kérdés hogy akik eddig is full csomagosok voltak (kivéve HD csomagokat és HBO meg filmbox packot), azok az eddig vehető rock tv és ESPN america helyett megkapják automatikusan ezt a két csatornát? Vagy ez is bekerül majd egy plusz hd csomagba, amiért külön kell fizetni? Mert azért valamit valamiért alapon kárpótolni kellene azokat akik eddig tudták nézni ezt a két csatornát az előfizetésükkel. De azt hiszem inkább megnézem az ÁSZF-et, mit firkáltak bele.

Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
[előzmény: (5826) Kardos Attila, 2013-08-02 12:43:18]
Kiváló dolgozó
psycohol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
5826. Elküldve: 2013-08-02 12:43:18,

Antenna digital

[704.]

http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/sport-1-hd-es-mtv-live-hd-a-hello-digitalon.html?Itemid=2

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[válaszok erre: #5827 #5828]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csiri bá



Tagság: 2009-01-29 00:10:24
Tagszám: #69800
Hozzászólások: 320
5825. Elküldve: 2013-07-18 19:55:43,

Antenna digital

[705.]

AXN dettó... kockásodik, nyekeg a hang, "nincs jel"... és a többi... ugyanezen a frekvencián a sport 1-2nek meg semmi baja...
Kezdek belefáradni, hogy majdnem mindegyik adó nézhetetlen órák hosszat....
Mindegy, hogy süt a nap, vagy kicsit felhős az ég, nincs összefüggés...
Ha egy frekvencián minden adó nézhetetlen lenne, még érteném, hogy antenna-hiba...
Kezdem unni... Elnézést...
[válaszok erre: #5829] [előzmény: (5824) csiri bá, 2013-07-16 18:57:01]
Törzstag
csiri bá adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csiri bá



Tagság: 2009-01-29 00:10:24
Tagszám: #69800
Hozzászólások: 320
5824. Elküldve: 2013-07-16 18:57:01,

Antenna digital

[706.]

TV2, Rtl Klub megint katasztrófa ilyentájt, szaggat szétesik nézhetetlen, "nincs kép", késő délután a Cool produkálja ugyanezt, a Viasat 6 meg kora délután mind rendszeresen...
M1 hibátlan,pedig ugyanazon a 730 megaherzen jön a tv szerint mint a TV2 meg az Rtl Klub... :(
Szél alig fúj, tehát az antennát sem "rángathatja", a nap süt, ég kék. :)
[válaszok erre: #5825]
Törzstag
csiri bá adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kakukk51



Tagság: 2006-02-04 13:12:53
Tagszám: #26613
Hozzászólások: 83
5823. Elküldve: 2013-07-09 15:50:28,

Antenna digital

[707.]

Köszönöm.
Kezdő
kakukk51 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
5822. Elküldve: 2013-07-09 11:25:34,

Antenna digital

[708.]

" A párosítási kérelemmel kihez kell fordulni? "

Senkihez. Csak a PVR-es mikrós boxokban lévő Conax kártyák vannak párosítva.
A többi vevőben lévő Cryptos nem, azok egy Cryptoworks CAM-ban működnek tv- ben is, ha a tv-d tudja fogadni a DVB-C-t.

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[előzmény: (5818) kakukk51, 2013-07-08 06:46:54]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


psycohol



Tagság: 2006-06-28 22:54:26
Tagszám: #32122
Hozzászólások: 1452
5821. Elküldve: 2013-07-09 11:08:03,

Antenna digital

[709.]

DVB-C vételt pedig sok vevő tud, többek között az amiko 8840, vagy az amiko alien 2 tripla tuneres ami nekem van. Ebből kiindulva írtam amit irtam, és itt nem csak bedugom neki a kártyát és megy,mert gyárilag nem cryptos modul van benne. Okosság kell hogy mennyen, mégpedig az oscam. Ha az nincs, akkor nem fog csak úgy elindulni a szolgáltatás.

Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
[előzmény: (5820) RiCheta, 2013-07-09 03:11:04]
Kiváló dolgozó
psycohol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
5820. Elküldve: 2013-07-09 03:11:04,

Antenna digital

[710.]

DVB-C műholdvevőt még nem láttam... De igen, pl. az ad 100 hoz való kártyák mennek szinte bármiben.
[válaszok erre: #5821] [előzmény: (5819) psycohol, 2013-07-08 19:07:18]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


psycohol



Tagság: 2006-06-28 22:54:26
Tagszám: #32122
Hozzászólások: 1452
5819. Elküldve: 2013-07-08 19:07:18,

Antenna digital

[711.]

Szia!
Attól függ miben akarod használni, sokunk használ lcd tv-t amiben alapbol van (a legtöbben) modulfogadó azaz Common Interface (CI). Azt kell megtudni hogy a vevő képes e a DVB-C azaz kábeles vételre. Ha igen, akkor a CI-be kell tenni egy modult és egy kártyát. Ezt a szolgáltató általában adja ha LCD tv-be akarod használni. Ha viszont műholdvevőben akarod használni ami képes a dvb-c vételére és nincs benne CI csak kártyafogadó, ami mondjuk Irdeto-s akkor kell egy kis okosság és a már meglévő cryptoworks kártyát amit a boxokhoz adnak azt gond nélkül kezelni tudja. Tehát valamilyen úton módon megoldható a dolog, kérdés te miben használnád pontosan.

Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
[válaszok erre: #5820] [előzmény: (5818) kakukk51, 2013-07-08 06:46:54]
Kiváló dolgozó
psycohol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kakukk51



Tagság: 2006-02-04 13:12:53
Tagszám: #26613
Hozzászólások: 83
5818. Elküldve: 2013-07-08 06:46:54,

Antenna digital

[712.]

Sziasztok!
Van lehetőség arra, hogy dekóder helyett, kártyafogadót használjanak? A párosítási kérelemmel kihez kell fordulni? Egyszerűbb lenne a használat, meg a képminőség is jobb.
[válaszok erre: #5819 #5822]
Kezdő
kakukk51 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
5817. Elküldve: 2013-07-05 13:36:30,

Antenna digital

[713.]

Debiza..... Vártam is, hogy jelentkezz... icon53.gif

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (5816) RiCheta, 2013-07-05 13:32:45]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
5816. Elküldve: 2013-07-05 13:32:45,

Antenna digital

[714.]

Te, nem veled üzleteltünk egy foxit? Ráfeledkeztem a dolgora, de a neved alapján eszembe jutott. :D
[válaszok erre: #5817] [előzmény: (5814) yaksi, 2013-07-05 13:09:56]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
5815. Elküldve: 2013-07-05 13:30:26,

Antenna digital

[715.]

na ugye. icon21.gif
[előzmény: (5814) yaksi, 2013-07-05 13:09:56]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
5814. Elküldve: 2013-07-05 13:09:56,

Antenna digital

[716.]

Én nem, de a különleges tudakozó majd megmondja, feltéve, ha van még...
Ez most adta magát, vagy mi a szösz.... icon53.gif

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #5815 #5816] [előzmény: (5813) RiCheta, 2013-07-05 12:57:54]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
5813. Elküldve: 2013-07-05 12:57:54,

Antenna digital

[717.]

Az... Lombos, meg gyökeres... icon53.gif

Jó, akkor írjam ki teljesen a kérdést? arra is megírod, hogy mi? icon21.gif icon21.gif
[válaszok erre: #5814] [előzmény: (5812) yaksi, 2013-07-05 12:29:42]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
5812. Elküldve: 2013-07-05 12:29:42,

Antenna digital

[718.]

A fa? Egy olyan gyökeres, lombos.... icon53.gif

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #5813] [előzmény: (5811) RiCheta, 2013-07-05 11:59:06]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
5811. Elküldve: 2013-07-05 11:59:06,

Antenna digital

[719.]

Mi a fa...
[válaszok erre: #5812] [előzmény: (5810) Kardos Attila, 2013-07-04 14:40:08]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
5810. Elküldve: 2013-07-04 14:40:08,

Antenna digital

[720.]

http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/hello-digital-erkezik-a-sport-1-hd-es-az-mtv-live-hd.html?Itemid=2

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[válaszok erre: #5811]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csiri bá



Tagság: 2009-01-29 00:10:24
Tagszám: #69800
Hozzászólások: 320
5809. Elküldve: 2013-07-03 15:07:40,

Antenna digital

[721.]

Értem, köszi az információt. :)
[előzmény: (5806) Wade, 2013-07-03 10:58:50]
Törzstag
csiri bá adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


aesgs677



Tagság: 2012-08-01 20:34:56
Tagszám: #107757
Hozzászólások: 708
5808. Elküldve: 2013-07-03 12:24:23,

Antenna digital

[722.]

igen műholdról jön csak nem 9En hanem 4,8En viasat csomagból

Astra 4A & SES 5 at 4.9°E
12608 H SR 27500 FEC 3/4
nem tudom melyik skandináv állam kártyája nyitja .....

adb 5800S , adb 5800sx , adb 2850ST
http://www.oscam-forum.info/
[előzmény: (5807) gerimur, 2013-07-03 12:21:41]
Törzstag
aesgs677 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gerimur



Tagság: 2009-02-28 17:55:09
Tagszám: #71175
Hozzászólások: 1651
5807. Elküldve: 2013-07-03 12:21:41,

Antenna digital

[723.]

Helló ha a viasat 6 műholdról jön akkor a műholdas hello hd-nál miért nincsen?
[válaszok erre: #5808] [előzmény: (5806) Wade, 2013-07-03 10:58:50]
Kiváló dolgozó
gerimur adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Wade



Tagság: 2008-01-02 13:13:13
Tagszám: #53655
Hozzászólások: 398
5806. Elküldve: 2013-07-03 10:58:50,

Antenna digital

[724.]

Szia!

Nem, a Viasat6-ot műholdról vesszük. Megnéztem az üzemeltetési jelentést, valóban volt egy 10 perces kimaradás akkor, amikor írtad. Okának "feladó hiba" volt megjelölve, ami dekódolva annyit tesz, hogy ebben az időszakban nem volt bejövő jelünk a műholdról, majd 10 perc után újból volt jel. Ezzel sajnos mi nem tudunk mit csinálni, miután egy összefüggő távközlési eszközrendszer végén vagyunk (stúdió - műholdas feladó - műhold - Hello Digital fejállomás), így időnként előfordulnak ilyen problémák sajnos.



Üdv, Wade
[válaszok erre: #5807 #5809 #5831] [előzmény: (5802) csiri bá, 2013-07-02 15:51:24]
Törzstag
Wade adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


psycohol



Tagság: 2006-06-28 22:54:26
Tagszám: #32122
Hozzászólások: 1452
5805. Elküldve: 2013-07-02 21:24:59,

Antenna digital

[725.]

Aknafedél? Azt viszik el először. :D Viccet félretéve, igazad van, de valamit tenni kellene ellene, más nem olyan vezetékbe vezetni ezt a kábelt mint amibe a gázt vezetik, erős vascsőbe. Azt már csak nem mernék elfűrészelni, azt hinnék gáz van benne.

Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
[előzmény: (5804) joco_, 2013-07-02 21:21:45]
Kiváló dolgozó
psycohol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Antenna digital

(üzenet: 6538, Sat)
 
    / 262 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011531829833984 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail