Antenna digital (üzenet: 6538, Sat) |
|
|
|
 gyozse

Tagság: 2009-09-30 13:19:00 Tagszám: #78214 Hozzászólások: 521 |
5829. Elküldve: 2013-08-07 12:10:10, Antenna digital
|
[701.] |
Hasonló problémák miatt gondolkozom a hamarosan lejáró hűségidőm hosszabításán.. igazából már csak 2 adó hiányzik a UPC kábeléből (ami a Hello vagy hamarosan inkább eVision kínálatában megvan az egyik a ViasatHistory. )
( műholdvétel szóba sem jöhet antenna elhelyezés miatt..)
|
| | |
[előzmény: (5825) csiri bá, 2013-07-18 19:55:43] |
|
Törzstag
|
|
 gyozse

Tagság: 2009-09-30 13:19:00 Tagszám: #78214 Hozzászólások: 521 |
5828. Elküldve: 2013-08-07 12:05:34, Antenna digital
|
[702.] |
Kérdezni szeretném, hogy a Hello küldött egy levelet amelyben tájékoztat, hogy szept.7 után az eVision veszi át a műsorterjesztést a HelloHd partnereként. Egyben azt írják hogy a HD tv műsorok is fejlesztésre kerülnek.
Műszakilag kb. hány csatornát lehet még beletenni a jelenlegi rendszerbe?
Várható-e a képminőség javítása( pl UPC kábelhez hasonló szintre?)
|
| | |
[előzmény: (5826) Kardos Attila, 2013-08-02 12:43:18] |
|
Törzstag
|
|
 psycohol

Tagság: 2006-06-28 22:54:26 Tagszám: #32122 Hozzászólások: 1452 |
5827. Elküldve: 2013-08-02 17:24:04, Antenna digital
|
[703.] |
Most így olvasva a cikket felmerült bennem az a kérdés hogy akik eddig is full csomagosok voltak (kivéve HD csomagokat és HBO meg filmbox packot), azok az eddig vehető rock tv és ESPN america helyett megkapják automatikusan ezt a két csatornát? Vagy ez is bekerül majd egy plusz hd csomagba, amiért külön kell fizetni? Mert azért valamit valamiért alapon kárpótolni kellene azokat akik eddig tudták nézni ezt a két csatornát az előfizetésükkel. De azt hiszem inkább megnézem az ÁSZF-et, mit firkáltak bele.
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
|
| | |
[előzmény: (5826) Kardos Attila, 2013-08-02 12:43:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csiri bá

Tagság: 2009-01-29 00:10:24 Tagszám: #69800 Hozzászólások: 320 |
5825. Elküldve: 2013-07-18 19:55:43, Antenna digital
|
[705.] |
AXN dettó... kockásodik, nyekeg a hang, "nincs jel"... és a többi... ugyanezen a frekvencián a sport 1-2nek meg semmi baja...
Kezdek belefáradni, hogy majdnem mindegyik adó nézhetetlen órák hosszat....
Mindegy, hogy süt a nap, vagy kicsit felhős az ég, nincs összefüggés...
Ha egy frekvencián minden adó nézhetetlen lenne, még érteném, hogy antenna-hiba...
Kezdem unni... Elnézést...
|
| | | [válaszok erre: #5829] |
[előzmény: (5824) csiri bá, 2013-07-16 18:57:01] |
|
Törzstag
|
|
 csiri bá

Tagság: 2009-01-29 00:10:24 Tagszám: #69800 Hozzászólások: 320 |
5824. Elküldve: 2013-07-16 18:57:01, Antenna digital
|
[706.] |
TV2, Rtl Klub megint katasztrófa ilyentájt, szaggat szétesik nézhetetlen, "nincs kép", késő délután a Cool produkálja ugyanezt, a Viasat 6 meg kora délután mind rendszeresen...
M1 hibátlan,pedig ugyanazon a 730 megaherzen jön a tv szerint mint a TV2 meg az Rtl Klub... :(
Szél alig fúj, tehát az antennát sem "rángathatja", a nap süt, ég kék. :)
|
| | | [válaszok erre: #5825] |
|
|
Törzstag
|
|
 kakukk51

Tagság: 2006-02-04 13:12:53 Tagszám: #26613 Hozzászólások: 83 |
5823. Elküldve: 2013-07-09 15:50:28, Antenna digital
|
[707.] |
Köszönöm.
|
| |
|
Kezdő
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
5822. Elküldve: 2013-07-09 11:25:34, Antenna digital
|
[708.] |
" A párosítási kérelemmel kihez kell fordulni? "
Senkihez. Csak a PVR-es mikrós boxokban lévő Conax kártyák vannak párosítva.
A többi vevőben lévő Cryptos nem, azok egy Cryptoworks CAM-ban működnek tv- ben is, ha a tv-d tudja fogadni a DVB-C-t.
-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
|
| | |
[előzmény: (5818) kakukk51, 2013-07-08 06:46:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 psycohol

Tagság: 2006-06-28 22:54:26 Tagszám: #32122 Hozzászólások: 1452 |
5821. Elküldve: 2013-07-09 11:08:03, Antenna digital
|
[709.] |
DVB-C vételt pedig sok vevő tud, többek között az amiko 8840, vagy az amiko alien 2 tripla tuneres ami nekem van. Ebből kiindulva írtam amit irtam, és itt nem csak bedugom neki a kártyát és megy,mert gyárilag nem cryptos modul van benne. Okosság kell hogy mennyen, mégpedig az oscam. Ha az nincs, akkor nem fog csak úgy elindulni a szolgáltatás.
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
|
| | |
[előzmény: (5820) RiCheta, 2013-07-09 03:11:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 RiCheta

Tagság: 2005-02-26 20:29:30 Tagszám: #16196 Hozzászólások: 1596 |
5820. Elküldve: 2013-07-09 03:11:04, Antenna digital
|
[710.] |
DVB-C műholdvevőt még nem láttam... De igen, pl. az ad 100 hoz való kártyák mennek szinte bármiben.
|
| | | [válaszok erre: #5821] |
[előzmény: (5819) psycohol, 2013-07-08 19:07:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 psycohol

Tagság: 2006-06-28 22:54:26 Tagszám: #32122 Hozzászólások: 1452 |
5819. Elküldve: 2013-07-08 19:07:18, Antenna digital
|
[711.] |
Szia!
Attól függ miben akarod használni, sokunk használ lcd tv-t amiben alapbol van (a legtöbben) modulfogadó azaz Common Interface (CI). Azt kell megtudni hogy a vevő képes e a DVB-C azaz kábeles vételre. Ha igen, akkor a CI-be kell tenni egy modult és egy kártyát. Ezt a szolgáltató általában adja ha LCD tv-be akarod használni. Ha viszont műholdvevőben akarod használni ami képes a dvb-c vételére és nincs benne CI csak kártyafogadó, ami mondjuk Irdeto-s akkor kell egy kis okosság és a már meglévő cryptoworks kártyát amit a boxokhoz adnak azt gond nélkül kezelni tudja. Tehát valamilyen úton módon megoldható a dolog, kérdés te miben használnád pontosan.
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
|
| | | [válaszok erre: #5820] |
[előzmény: (5818) kakukk51, 2013-07-08 06:46:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kakukk51

Tagság: 2006-02-04 13:12:53 Tagszám: #26613 Hozzászólások: 83 |
5818. Elküldve: 2013-07-08 06:46:54, Antenna digital
|
[712.] |
Sziasztok!
Van lehetőség arra, hogy dekóder helyett, kártyafogadót használjanak? A párosítási kérelemmel kihez kell fordulni? Egyszerűbb lenne a használat, meg a képminőség is jobb.
|
| | | [válaszok erre: #5819 #5822] |
|
|
Kezdő
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
5817. Elküldve: 2013-07-05 13:36:30, Antenna digital
|
[713.] |
Debiza..... Vártam is, hogy jelentkezz...
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (5816) RiCheta, 2013-07-05 13:32:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 RiCheta

Tagság: 2005-02-26 20:29:30 Tagszám: #16196 Hozzászólások: 1596 |
5816. Elküldve: 2013-07-05 13:32:45, Antenna digital
|
[714.] |
Te, nem veled üzleteltünk egy foxit? Ráfeledkeztem a dolgora, de a neved alapján eszembe jutott. :D
|
| | | [válaszok erre: #5817] |
[előzmény: (5814) yaksi, 2013-07-05 13:09:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 RiCheta

Tagság: 2005-02-26 20:29:30 Tagszám: #16196 Hozzászólások: 1596 |
5815. Elküldve: 2013-07-05 13:30:26, Antenna digital
|
[715.] |
na ugye.
|
| | |
[előzmény: (5814) yaksi, 2013-07-05 13:09:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
5814. Elküldve: 2013-07-05 13:09:56, Antenna digital
|
[716.] |
Én nem, de a különleges tudakozó majd megmondja, feltéve, ha van még...
Ez most adta magát, vagy mi a szösz....
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #5815 #5816] |
[előzmény: (5813) RiCheta, 2013-07-05 12:57:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 RiCheta

Tagság: 2005-02-26 20:29:30 Tagszám: #16196 Hozzászólások: 1596 |
5813. Elküldve: 2013-07-05 12:57:54, Antenna digital
|
[717.] |
Az... Lombos, meg gyökeres...
Jó, akkor írjam ki teljesen a kérdést? arra is megírod, hogy mi?
|
| | | [válaszok erre: #5814] |
[előzmény: (5812) yaksi, 2013-07-05 12:29:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
5812. Elküldve: 2013-07-05 12:29:42, Antenna digital
|
[718.] |
A fa? Egy olyan gyökeres, lombos....
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #5813] |
[előzmény: (5811) RiCheta, 2013-07-05 11:59:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 RiCheta

Tagság: 2005-02-26 20:29:30 Tagszám: #16196 Hozzászólások: 1596 |
5811. Elküldve: 2013-07-05 11:59:06, Antenna digital
|
[719.] |
Mi a fa...
|
| | | [válaszok erre: #5812] |
[előzmény: (5810) Kardos Attila, 2013-07-04 14:40:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csiri bá

Tagság: 2009-01-29 00:10:24 Tagszám: #69800 Hozzászólások: 320 |
5809. Elküldve: 2013-07-03 15:07:40, Antenna digital
|
[721.] |
Értem, köszi az információt. :)
|
| | |
[előzmény: (5806) Wade, 2013-07-03 10:58:50] |
|
Törzstag
|
|
 aesgs677

Tagság: 2012-08-01 20:34:56 Tagszám: #107757 Hozzászólások: 708 |
5808. Elküldve: 2013-07-03 12:24:23, Antenna digital
|
[722.] |
igen műholdról jön csak nem 9En hanem 4,8En viasat csomagból
Astra 4A & SES 5 at 4.9°E
12608 H SR 27500 FEC 3/4
nem tudom melyik skandináv állam kártyája nyitja .....
adb 5800S , adb 5800sx , adb 2850ST
http://www.oscam-forum.info/
|
| | |
[előzmény: (5807) gerimur, 2013-07-03 12:21:41] |
|
Törzstag
|
|
 gerimur

Tagság: 2009-02-28 17:55:09 Tagszám: #71175 Hozzászólások: 1651 |
5807. Elküldve: 2013-07-03 12:21:41, Antenna digital
|
[723.] |
Helló ha a viasat 6 műholdról jön akkor a műholdas hello hd-nál miért nincsen?
|
| | | [válaszok erre: #5808] |
[előzmény: (5806) Wade, 2013-07-03 10:58:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Wade

Tagság: 2008-01-02 13:13:13 Tagszám: #53655 Hozzászólások: 398 |
5806. Elküldve: 2013-07-03 10:58:50, Antenna digital
|
[724.] |
Szia!
Nem, a Viasat6-ot műholdról vesszük. Megnéztem az üzemeltetési jelentést, valóban volt egy 10 perces kimaradás akkor, amikor írtad. Okának "feladó hiba" volt megjelölve, ami dekódolva annyit tesz, hogy ebben az időszakban nem volt bejövő jelünk a műholdról, majd 10 perc után újból volt jel. Ezzel sajnos mi nem tudunk mit csinálni, miután egy összefüggő távközlési eszközrendszer végén vagyunk (stúdió - műholdas feladó - műhold - Hello Digital fejállomás), így időnként előfordulnak ilyen problémák sajnos.
Üdv, Wade
|
| | | [válaszok erre: #5807 #5809 #5831] |
[előzmény: (5802) csiri bá, 2013-07-02 15:51:24] |
|
Törzstag
|
|
 psycohol

Tagság: 2006-06-28 22:54:26 Tagszám: #32122 Hozzászólások: 1452 |
5805. Elküldve: 2013-07-02 21:24:59, Antenna digital
|
[725.] |
Aknafedél? Azt viszik el először. :D Viccet félretéve, igazad van, de valamit tenni kellene ellene, más nem olyan vezetékbe vezetni ezt a kábelt mint amibe a gázt vezetik, erős vascsőbe. Azt már csak nem mernék elfűrészelni, azt hinnék gáz van benne.
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
|
| | |
[előzmény: (5804) joco_, 2013-07-02 21:21:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Antenna digital (üzenet: 6538, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|