Érdeklődnék hogy megjött e már a TLC? Mert addig fölöslegesen nem kerestetném újra a csatornalistát a samsung tv-n míg nincs minden a helyén. Mondjuk 6. napja mennie kéne az ÁSZF szerint.
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
Szia, Wade! Az ÁSZF- szerint Április 1-től nézhetnénk a TLC- műsorát. Ma már 3.-a van, de még nem látható a csatorna. Mi ennek az oka? Köszi a választ.
Szia Wade az oldalon már írták,hogy vissza kerülnek az eurosportok az ügyfélszolgálat szerint áprilisban talán, az ÁSZF nem tartalmazza .Te mit tudsz erről?
Ha nem lenne műszered, akkor szemre is észrevennéd a különbséget?!
Mert lehet hogy egy 3m-es képátlón már érehető a különbség, de egy átlagos képernyőn nem érzékelhető.
SD-ben minőségben nem rosszabb a UPC kábelénél. He? Ja, csak úgy 1,3Mbit átlagban, a UPC javára... A szélsőségekről nem is beszélve, van olyan csati a Hello Digital-nál, ami 2MBit/s alatt megy...
---------------------------------------
Read only felhasználók számára itt a válasz
Tegnap hallottam az egyik alkalmazottól, hogy visszakerülnek az EuroSport csatornái.
Ugyan az új ÁSZF nem ír róla...
(igaz korábban már márciusra igérték..)
Talán a Hello is alkalmazkodik majd a UPC-hez ahol havonta több ú jÁSZF módosítás a divat?
Szerintem a Hello jó úton jár az efik elvesztéséhez a jelenlegi magatartásával..
Talán ideje lenne ezen változtatnia, ha nem akar komoly konkurenciája lenni a másik 3 nagy szolgáltatónak!
SD-ben minőségben nem rosszabb a UPC kábelénél.
Másik fórumon épp azt írják, hogy a DIGI műholdasa épp most tervezi a Szlovák piaca eladását a Szerb után.
Legalább a HD tartalmat kéne növelnie a Hello-nak.
Szia Wade!
Sok előfizető érkezett az erotikus csatornákra? Mert ha nem, akkor szerintem kerülhetnének rendes adók a helyükre, meg lehetne 24 óras a Motors TV. :)
Üdv:
Jules
Igen +1 csatorna és itt már rendesen elosztották a csatornákat(a Sport2 az alapcsomagban és az Universal Channel is szerepel a film tematikus csomagban) Szerintem amikor kikerült a két eurosport csak a Sportm került be és maradt még egy hely ide került a TLC. A Hello HD és a BTEL-nél az eurosportok eddig úgy szerepeltek ,hogy átmenetileg nem elérhetők most pedig már nincs benne a kínálatba.
+1
Én is várom az eurosporttal hogy mi lesz, nem néztem rendszeresen de mostanság néha nézném és hiányzik. Legalább az eurosport 1 lenne, már jó lenne. TLC mi helyett lesz amúgy? Vagy az pluszként kerül be? Ezt nem látom át az új ASZF-be. Engem pl. érdekelne a comedy central extra is, kifejezetten humor, szórakoztató csatornából kevés van szerintem, mindenhol a vér,lövöldözés és a sorozatok mennek leginkább. Én sokszor úgy tudok kikapcsolódni ha tv elé ülök hogy valami vidámat nézek ebbe a gondokkal teli hétköznapokba. Egy comedy central extra szerintem mivel újdonságokat tartogat jó választás lenne. De majd meglátjuk a tavasz mit hoz. :) Én úgy tudom tavasszal és ősszel szoktak a nagy csatorna variálások lenni, legalábbis régebben mintha így lett volna.
Szia!Szerintem sikerült megállapodni a Discovery csatornákkal ezt támasza alá az is,hogy bekerült a TLC is.A vállalt időpont pedig azt jelenti,hogy valamelyik csatornának akkor jár le a szerződése.A többi írásoddal egyet értek.Én azt várom,hogy sikerül e megállapodni az eurosporttal ha igen akkor maradok ha nem(sajnos erre van a nagyobb esély) akkor távozok juniusban.
Azért furcsa a Hello-tól, hogy nem tudnak hosszú időre szolgáltatást vállalni. Pl 1 év határidőre.
Mi efik ugye azért írjunk alá 1 év hűségidőt?!
Jelenleg két-három hónappal tologaja a Hello a Discovery-k szolgáltatásának vállalt idejét..
A Discovery HD persze most sem aktív még..mikorra is igérték: emlékeim szerint jan 20.-ra? igaz még csak márciust 13.-at írunk..(igérték a hónap első napját hogy elindul de sehol semmi..)
Ha ez így halad mire lejár a hűségidőm (augusztusban) akkor gondolkozhatom a folytatásban Hello vagy inkább UPC ..
Ott több a HD adó. Na nem kéne mind a 19 HD ,de lenne néhány HD csatorna amit a Hello is adhatna a maradáshoz..(Spektrum, RTL-K,TV2 stb..)
Ez jó de ezt miért nem közli velünk a szolgáltató a honlapján , ez a hír megjelent a sat-tv-radio.hu-n és aznap meg másnap a filbox+ -on teljes sötétség volt látható ,kísértetiesen hasonlított a helyzet az eurosportok eltűnésére.
A csatorna részéről volt egy stratégiai váltás (mostantól nem az EB9 a szétosztó műhold, hanem a HB13). Elsejétől optikán kellene megkapnunk a jelet, de egyelőre nem jön. 1-2 napon belül megoldjuk műholdas vétellel, csak spéci modul kell hozzá, ami már úton van.