Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9492489/0 Témák: 19461 Tagok: 113506 Legújabb tag: coltenoberbrunner Online: (88/17
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 261 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Antenna digital

(üzenet: 6516, Sat)
 

sathunter



Tagság: 2007-02-21 20:30:40
Tagszám: #41904
Hozzászólások: 356
4806. Elküldve: 2011-02-03 22:08:48,

Antenna digital

[1701.]

Wade is és a többiek is tudják, ill. emlékezhetnek rá, hogy amikor egy számomra lényeges csatorna tűnt majdnem el a kínálatból (Echo TV), én is szomorú és csalódott voltam, s bennem is felmerült akár még a szolgáltatás lemondása is. De Wadenek végül többünk örömére sikerült e csatornát (és még több másikat is) megmentenie.

Bármennyire is hihetetlen számodra, de olyan ember vagyok, aki mindig azt mondja és írja le, amit ténylegesen gondol. Szerintem elég egyértelműen meg is indokoltam, hogy miért örülök a változásoknak. Viszont - úgy tűnik, hogy veled ellentétben - számomra az is fontos, hogy mások is örülhessenek. Ezért szurkolok Wadenek, hogy ha van rá lehetőség, legalább a Comedy Centralt meg tudja menteni.

Amikor a sat.hu fórumára regisztráltam, megfogadtam, hogy írásaimban mindig csak szakmai, az adott topic témájához szorosan kapcsolódó kérdésekkel fogok foglalkozni. Amihez nem értek, ahhoz nem szólok hozzá, vagy hogy tanulhassak, a hozzáértőktől kérdezek, emellett pedig minden fórumtársamnak, amiben tudok, segítek.

Most először - és remélem, utoljára - szegtem meg ezt a fogadalmamat, mivel nagyon nem örültem annak, hogy az eddig összetartó, egymást segítő közösségünk több tagja is a másikat bántó megjegyzéseket kezdett írni. Szerettem volna segíteni abban, hogy tőlünk független dolgok miatt ne egymást marjuk és bántsuk meg.
Téged sem megbántani akartalak, ha mégis valamelyik mondatomból ezt vetted ki, akkor elnézést érte.
Amiket leírtam, azok szerintem minden kulturált és intelligens ember számára megérthetőek. Ha Te erre csak primitív személyeskedéssel tudsz válaszolni, az Téged minősít...

Ezt a témát részemről lezártam. Szakmai kérdésekről szívesen beszélgetek veled a továbbiakban is, ebben a témában viszont semmilyen további beírásodra nem válaszolok.
[válaszok erre: #4807] [előzmény: (4805) Oye-Mi-Canto, 2011-02-03 20:12:45]
Törzstag
sathunter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oye-Mi-Canto



Tagság: 2007-08-31 16:06:52
Tagszám: #48710
Hozzászólások: 734
4805. Elküldve: 2011-02-03 20:12:45,

Antenna digital

[1702.]

Neked ezért az ömlengésért és csontig benyalásért mennyit fizetnek?
[válaszok erre: #4806] [előzmény: (4801) sathunter, 2011-02-03 00:11:57]
Törzstag
Oye-Mi-Canto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tsz



Tagság: 2005-11-05 11:30:21
Tagszám: #23471
Hozzászólások: 134
4804. Elküldve: 2011-02-03 06:33:01,

Antenna digital

[1703.]

Ne felejtsétek el,hogy nincsen tökéletes szolgáltató,valami mindenhol hibádzik.
A UPC,és T-home elöfizetők sok mindent megadnának ha lenne Digisportjuk nekünk van.
Nekünk van személyes kapcsolatunk a cég felé Wade által,és ő azért próbál elérni amit tud.
Elég régóta ugyan azon az áron kapjuk a szolgáltatást,a többiek biztosan emeltek már párszor.
A Comedyt és a Nickelodeont én is szeretném továbbra is a választékban látni,de ha nem megy várok türelemmel.
[előzmény: (4803) kola04, 2011-02-03 03:02:03]
Haladó
tsz adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kola04



Tagság: 2009-07-08 14:08:55
Tagszám: #76025
Hozzászólások: 196
4803. Elküldve: 2011-02-03 03:02:03,

Antenna digital

[1704.]

Ma volt időm kicsit megnézni az új csatornák műsorait.
SD-s zenecsatornákról ugyan, nemtudok nyilatkozni még, csak félek hogy hasonló kategória lesz, mint az utóbbi években indított és azóta már megszűnt csatornák, főként sms jellegű saját műsorok nélküli klippcsatornákra gondolok (de nelegyen igazam). Aminek van értelme az a viasat nature, iConcerts. Filmboxról már vegyes a véleményem. Mióta van AD-n is a filmbox extra egy filmet sem néztem meg rajt. Távol áll tőlem, de aztmondom inkább hogy film+, pedig az főként rtlklub 'filmtárát' játsza, nagyrészt zs kategóriás filmekkel.
Amit viszont nemértek, hogy lehet igény a fem3 és pro4-re. Minek még két tv2 'klón'. Igaz, ugyanez a kategória a cool, sorozat+,prizma stbstb. Miért jó egy olyan sorozatot, filmet sokadszor megnézni, amit már az országos kereskedelmik, már több alkalommal megismételtek és nem a minőségről ismert műsorokról van szó. De itt megemlíthetném brazil ill. mexikói és egyéb csodákat.
Nem értem, hogy miért a mennyiség igény nálunk, mint a minőség. WADE is ~100 csatornáról beszél AD-val kapcsolatban, illetve hogy ekkora mennyiségnél mit számít a csere!!! Elég buta gondolkodásmód. Csak az a gond hogy az x100 csatorna 60-70%-ka szerintem töltelék. Ha ismétlőcsatornákat és társaikat komolynak tekintjük, akkor is min 30-40% a töltelék. Szerintem nem a mennyiségre kellene hivatkozni, hanem minőségre. Én megértem, hogy a mostani főként idősebb korosztály, másként áll az egész témához, mint a fiatalabbak és lehet, hogy többségnek felesleges egy comedy central. De azt azért figyelembe kellene venni, hogy pl. mostani cserecsatornák, nem ugyanazt minőséget képviselik, bárki bármit állít.

Én nagyon kedvelem az AD-t, mint szolgáltatót, mert pl. számlázási vagy bármely problémám még nemvolt, (jel)minőségi szint, ami elvárható, az biztosított (igaz az utóbbi időben, kisebb mértékű romlás fenn áll, de ez most nemérdkes). Lényeg hogy STB nélkül is használható a szolgáltatás EPG-vel együtt.
De sajnos comedy central, nekem olyan színtű veszteség, ami mellett nem tudok elmenni. Még reménykedek, hogy maradnak viacomos csatornák, de ahogy látom az egész hello és hellohd-sok ügyeit is kevés a remény.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-02-03 03:07:11]
[válaszok erre: #4804]
Haladó
kola04 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathunter



Tagság: 2007-02-21 20:30:40
Tagszám: #41904
Hozzászólások: 356
4802. Elküldve: 2011-02-03 01:20:26,

Antenna digital

[1705.]

Szervusz Wade!

Mint már több korábbi hozzászólásomból is látható, a mi családunk és baráti körünk nagyon is örül a változásoknak! Kiemelten szimpatikus ez az ismeretterjesztő, film/sorozat és sport irányokba történő elmozdulás! Szinte semmit sem sajnálok azok közül, amik mennek, viszont – pláne, ha még Attilának a zenecsatik tekintetében is igaza lesz – mindennek örülök, amik jönnek!

Viszont lenne két meglátásom, kérdésem.

1. Nem az elégedetlenség szól belőlem (ha minden változatlanul úgy marad, ahogyan a mostani tervekben szerepel, én akkor is maximálisan elégedett leszek), csupán ötletként: nem lenne-e jó, ha a fentebb említett három tematikában akkor már tényleg a teljességre törekednétek? Ez ugyanis talán új előfizető csalogatónak is jó lehetne... És nem kellene hozzá túl sok...

Ismeretterjesztő kategóriában (a Viasat Nature mellett, amit én már nagy optimistán biztosra veszek :) ): DoQ és ID Investigation Discovery

Film/sorozat (és egy kicsit általános) kategóriában: Film+2 (erre rögtön többen is rákérdeztek, amikor a most bekövetkező változásokról beszéltem nekik) és Hálózat TV (ill. akár még Story 5, bár tudom, hogy nem ér sokat, csupán a teljesség miatt)

Sport kategóriában: Sport M

Ez csupán 5-6 csatorna (pl. a Nagyvilág tematikus csomag pár csatornája helyett lehetne betenni), viszont ezekkel együtt a fenti három tematikában elég jó reklámot lehetne a szolgáltatásnak csinálni…

2. Filmbox Extra és Filmbox Family előfizetése megoldható lesz-e a Filmbox HD nélkül? (Gondolok itt a csupán SD adások vételére képes előfizetők lehetséges igényeire, akik egy számukra felesleges drága HD csatornáért pluszba viszont már biztosan nem szeretnének fizetni.)

Válaszodat előre is köszönöm.

Üdv

Sathunter
[válaszok erre: #4805] [előzmény: (4796) Wade, 2011-02-01 13:11:36]
Törzstag
sathunter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathunter



Tagság: 2007-02-21 20:30:40
Tagszám: #41904
Hozzászólások: 356
4801. Elküldve: 2011-02-03 00:11:57,

Antenna digital

[1706.]

Sziasztok!

Pár meglátás, ha elfogadjátok:

1. Oye-Mi-Canto
Tisztességes emberek nem szurkolnak azért, hogy másnak rossz legyen. Szóval az, amit te, most a Hello HD és az AD topicban művelsz, minden jóérzésű ember számára visszataszító... Mintha örömödet lelnéd abban, hogy lázíts, amivel, ha célt érsz, kárt okozhatsz a szolgáltatónak (bár ez utóbbi tudom, nem érdekel), de sok olyan embernek is, akik szeretik az AD-t vagy a Hello HD-t. Ha ugyanis tömegesen vándorolnak el az előfizetők onnan, ahol amúgy sincsenek sokan, az tényleg gondokat okozhat. Mivel (pláne az új csatornákkal) az AD az ismeretterjesztő, a film/sorozat és a sport kategóriákban is választék tekintetében Magyarország legjobb szolgáltatója, akik számára ezek a fontosak, azok hidd el, nagyon nem örülnének, ha csődbe menne. Szóval ha tényleg jót akarsz az itteni fórum és minden más Budapest és környékén élő magyar honfitársadnak, akkor inkább azért szurkolj, hogy Wade minél sikeresebben tudjon tárgyalni, s minél több, nagy érdeklődésre számot tartó csatornával megállapodni.
Amit (saját eseted kapcsán) az UPC Direct ügyfélbarát üzletpolitikájáról írtál, az tényleg felháborító, ez esetben szurkolok is Neked, de kérlek, ezen sérelmeid miatt ne akarj más szolgáltatókat és az ott dolgozó embereket is rögtön hazugnak, kétszínűnek beállítani, olyanoknak, akik biztosan csak kiszúrni akarnak az előfizetőikkel. És ne bántsd meg durva megjegyzésekkel egyik fórumtársadat se, aki nem úgy gondolkodik, mint Te... (Ez utóbbi mondatom mindenkire vonatkozik...)

2. Deejayz, kola04 és a többiek mérge, szomorúsága érthető, ha kedvelt csatornáik a tervek szerint kikerülnek a választékból. Ezért ők nem bőgő gyerekek vagy „flusztrált faszik”. Ha számomra egy adott csatorna műsora fontos, akkor a legcsekélyebb mértékben sem vigasztal az meg, hogy de van/lesz helyette más. Reakcióik így teljesen érthetőek, emberiek.

3. Egedi, zellerfagyi
Szerintem számotokra is egyértelmű, hogy veletek együtt én is azok között vagyok, akiket nem zavarnak a változások, a VH1 Classic kivételével egyetlen egy csatit sem sajnálok, az újonnan érkezőknek viszont nagyon is örülök. Sőt, családommal és baráti körömmel együtt kifejezetten örülünk annak, hogy az AD (Hello Digital) az ismeretterjesztő, a film/sorozat és a sport csatornák minél nagyobb választékának irányába mozdul el! Nálunk meg pont ez biztosítja azt, hogy eszünkbe se jusson más szolgáltatónak még a nevét sem kimondani. De ettől még együttérzek azokkal, akiknek a változások fájnak! Inkább azon drukkoljunk, hogy Wade-nek sikerüljön legalább a Comedy Centralt megmenteni, s így talán a most csalódott fórumtársaink közül is páran megnyugszanak, s előfizetők maradnak.


[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-02-03 00:18:27]
[válaszok erre: #4805]
Törzstag
sathunter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Deejayz



Tagság: 2006-02-11 17:56:38
Tagszám: #26902
Hozzászólások: 504
4800. Elküldve: 2011-02-02 20:13:09,

Antenna digital

[1707.]

"Azért jön 4 zenecsatorna, amin valóban zene lesz... "
A jelenlegi mini mtv zenecsatornákon is valóban zene van csak + reklám sajna, igaz a vh1 c-n meg az sem...
De mindegy mert már k-ra sikerült kiábrándulnom a Hello-ból....

Hello Digital + Philips 42PFL8404H + DM 800
[előzmény: (4799) Kardos Attila, 2011-02-01 21:02:59]
Törzstag
Deejayz adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11847
4799. Elküldve: 2011-02-01 21:02:59,

Antenna digital

[1708.]

"a magyar MTV és a VIVA nézhetetlen az idősebb korosztálynak de a helyükre lépő csatornáknak nagyobb a célcsoportja?"

Azért jön 4 zenecsatorna, amin valóban zene lesz...

Szerinte a FEM3-t se volt hülyeség már betenni, több filmet néztem rajta az elmúlt időben, mint a Film+-n...
Ha az nézzük, hogy jön még mellé 3 másik Filmbox csatorna is, akkor látható az irány...

A PRO4 jelenleg még nagyon gáz, ezzel lehetett volna várni szerintem 1 évet, mint a FEM3-mal, hogy beérjen, de lehet, hogy valamit elárultak az 1-2 hónap múlva menő műsorokról...

A HD-s zenecsatornára, csak annyit, hogy nagyrészt az iConcerts megy nálam, mióta elindult műholdon...
[válaszok erre: #4800] [előzmény: (4798) vasati, 2011-02-01 20:53:08]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vasati



Tagság: 2010-03-29 21:46:39
Tagszám: #83685
Hozzászólások: 24
4798. Elküldve: 2011-02-01 20:53:08,

Antenna digital

[1709.]

Sziasztok!

Hogy bővítsem az elégedetlenkedők táborát. Ezt a döntést, hogy kikerül az MTV csoport és a Comdey C. egyszerűen nem értem. A helyükre kerülő ismétlő csatornák láttán a guta kerülget. Értem hogy a magyar MTV és a VIVA nézhetetlen az idősebb korosztálynak de a helyükre lépő csatornáknak nagyobb a célcsoportja? Vagy több előfizetőt vár tőle a szolgáltató?

Kinek szeretne jobban kedvezni a hellohd, a fiatalabbaknak vagy az idősebbeknek?

A pro4 weboldalán nem tudtam, hogy röhögjek vagy sírjak:
"Fő célcsoportja a 18-49 korcsoport, de ezen belül egyes műsorsávokban a 25-34 év közötti férfi nézőkre kíván hangsúlyt fektetni a csatorna, önfeledt kikapcsolódást kínálva nekik már ismert és új műsorokkal."
Majd:
"Az esti 8 órás sáv a humor kedvelőinek szól, olyan magyar gyártású, ismert humoros műsorokkal, mint például a Mi kérünk elnézést, vagy a Nem a te napod"
Mi van? Biztosan nem látom reálisan ennek a korosztálynak az igényeit, de azt gondolom, hogy nem ez.
Persze inkább sírok.
Ilyen csatorna már eddig is volt tucat, minek még +1.
Egyébként ebben az országban miért ér többet a mennyiség (rossz minőségben de olcsón), mint a kevesebb de minőségibb áru. Persze értsük ezt most a kábeltévés formátum határain belül.

Végül egy kérdés, a szakértőkhöz. A HD adásnak nem a Sport, Dokumentum és Film témákban van a legnagyobb jelentősége? Nagyjából ebben a sorrendben. Ha igen akkor miért nem ez a bővítés iránya. Tényleg van értelme jelentős igény HD zene csatornára? MyZenre?

Mai online viszonyok között miért nem lehet megkérdezni a fogyasztókat, hogy mit szeretnének? Elég sok háztartásban van hozzáférés, így legalább képet kapnánk az igényekről. Gondolom a vételi körzetben az online hozzáférési arány még nagyobb.

Álom álom édes álom.

Reménykedve a csodában

vasati.
[válaszok erre: #4799]
Zöldfülű
vasati adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kola04



Tagság: 2009-07-08 14:08:55
Tagszám: #76025
Hozzászólások: 196
4797. Elküldve: 2011-02-01 19:55:33,

Antenna digital

[1710.]

WADE vagy akinek van infomációja AD kapcsolatosan! Lenne egy olyan kérdésem hogy továbbra sincs haladás Viacomos ügyben? Tehát továbbra is maradt a febr.19 aszf változásai?

(Ugyan szeretnék továbbra is előfizetőtök lenni, de viacomos csatornák nélkül nem. 2 előfizetést emiatt nemfogok fenntartani.)
Haladó
kola04 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Wade



Tagság: 2008-01-02 13:13:13
Tagszám: #53655
Hozzászólások: 398
4796. Elküldve: 2011-02-01 13:11:36,

Antenna digital

[1711.]

A TVSHOP maga kérte a terjesztés megszűntetését, de én nem teljesen értem ezt a megközelítést. Nem statisztikára gyúrunk (100 fölötti csatornaszámnál sztem teljesen mindegy, hogy egyel több, vagy kevesebb van (most csak darabszámról beszélek)

De ha már számolunk, szó sincs arról, hogy jelentősen változna a csatornák száma a rendszeren. Cserék történnek.

Az Alap és a Családi csomag csatornáinak száma eggyel nő és ha a PRO4 mellett a Viasat Nature is el tud indulni, akkor az Extra csomag mindösszesen eggyel csökken.

Ugyanakkor a FilmBox HD mellé kerül a műsortulajdonos kérésére a FilmBox Extra és a FilmBox Family.

(sajnos sajtóhiba miatt a Rock TV és a FilmBox csomag bővülés kimaradt az ÁSZF módosításból, de természetesen elindulnak)

Üdv, Wade
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-02-01 13:40:45]
[válaszok erre: #4802] [előzmény: (4795) K78, 2011-02-01 11:20:48]
Törzstag
Wade adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3804
4795. Elküldve: 2011-02-01 11:20:48,

Antenna digital

[1712.]

A sok csatornakivétel ellenére a TVSHOP kikerül. Gondolom nem egy drága csatorna, és ebben a visszafejlődéses korszakban ez is egyet javíthatna a statisztikán...
Esetleg megszűnt ez a csatorna?
[válaszok erre: #4796] [előzmény: (4794) Wade, 2011-02-01 10:51:18]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Wade



Tagság: 2008-01-02 13:13:13
Tagszám: #53655
Hozzászólások: 398
4794. Elküldve: 2011-02-01 10:51:18,

Antenna digital

[1713.]

Sziasztok!

Valóban, a 13-as programhelyen, a TVSHOP helyén elindult a FEM3. Úgy tűnik, hogy az ADHD100-as vevők sajnos nem veszik föl a TS upgrade parancsot, újra kell őket hangolni, hogy a csatorna nevét helyesen írja ki. AD100-asoknál elég egy standby-ba kapcsolás.

Lassan az EPG infók is helyükre állnak.

Üdv, Wade
[válaszok erre: #4795] [előzmény: (4793) Kardos Attila, 2011-02-01 09:03:56]
Törzstag
Wade adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11847
4793. Elküldve: 2011-02-01 09:03:56,

Antenna digital

[1714.]

http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/fem3-a-hello-digital-kinalataban.html?Itemid=2
[válaszok erre: #4794]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


puszilgatógép



Tagság: 2010-05-07 01:05:45
Tagszám: #84757
Hozzászólások: 557
4792. Elküldve: 2011-01-31 23:52:18,

Antenna digital

[1715.]

Központi hiba van a UPC-nél ezért az összes UPC által elosztott csatorna nem működik.
[előzmény: (4790) sancza, 2011-01-31 23:16:34]
Törzstag
puszilgatógép adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tantusz



Tagság: 2009-01-17 20:26:53
Tagszám: #69315
Hozzászólások: 149
4791. Elküldve: 2011-01-31 23:24:10,

Antenna digital

[1716.]

Igen nálam is
90% adás hiányzik !!! icon37.gif
Haladó
tantusz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sancza



Tagság: 2008-12-09 22:09:09
Tagszám: #66549
Hozzászólások: 44
4790. Elküldve: 2011-01-31 23:16:34,

Antenna digital

[1717.]

Hali !

Mi történt az éjjel úgy 23:00körül? Nálam egy rakat adó eltűnt, s azt írta ki a beltéri, hogy "Műszaki hiba ...". Így hirtelen a következő adók:
ATV, Comedy Central, Sport1, Sport2, MTV Hungary, Filmmúzeum, Cartoon-TCM, MGM

Megint elvágták valahol az optikát? :(
[válaszok erre: #4792]
Zöldfülű
sancza adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Wade



Tagság: 2008-01-02 13:13:13
Tagszám: #53655
Hozzászólások: 398
4789. Elküldve: 2011-01-31 09:13:45,

Antenna digital

[1718.]

Sziasztok!

A Hello digital honlapján az ÁSZF menüpont alatt valóban a január 17-én hatályba lépett ÁSZF van. Mivel most még az a hatályos, az új csak 2011. február 19-től lép hatályba.

Ezért az a Hírek, Újdonságok menüpont alatt lett felrakva, betartva a 30 napra vonatkozó előírást.

Üdv, Wade
[előzmény: (4780) kola04, 2011-01-29 10:30:41]
Törzstag
Wade adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4107
4788. Elküldve: 2011-01-30 15:42:37,

Antenna digital

[1719.]

Ezt mondom: ha bizonytalan vagy, hogy a befizetett havidíjért jövő hónapba nem kapsz szolgáltatást holnap menj be az ÜFSZ-hez és mond le a AD vagy Hello előfizetésed.
Fizess be a T-nél UPC-nél Diginél vagy a lehetséges kábelszolgáltatódnál esetleg Mindig Tv Extra-rára.
Nem kell stresszes híreket olvasnod, a cégközlönyben keresni mi van a HD platform Kft-vel, a Hello HD Kft-ével Evision-nal.
Hidd el a hozzászólásaidat olvasna neked is ez a legjobb. Fölösleges itt kombinálni, hogy mi van mi lesz a céggel a szolgáltatással.
Egedi
[előzmény: (4784) Oye-Mi-Canto, 2011-01-29 15:34:40]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EA38



Tagság: 2007-01-16 17:49:33
Tagszám: #40109
Hozzászólások: 2835
4787. Elküldve: 2011-01-29 16:08:27,

Antenna digital

[1720.]

Ez is tény.

HelloHD topic 22661
[előzmény: (4786) K78, 2011-01-29 16:06:32]
Kiváló dolgozó
EA38 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3804
4786. Elküldve: 2011-01-29 16:06:32,

Antenna digital

[1721.]

Amit írtam a másik topicban azok tények, de amivel kiegészítetted azok csak feltételezések. Néhol hibásak:
pl. Az e-vision Kft. már kb. 10 éve működik.
[válaszok erre: #4787] [előzmény: (4784) Oye-Mi-Canto, 2011-01-29 15:34:40]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oye-Mi-Canto



Tagság: 2007-08-31 16:06:52
Tagszám: #48710
Hozzászólások: 734
4785. Elküldve: 2011-01-29 15:39:15,

Antenna digital

[1722.]

Koi Tamás HWSW fórum tegnap, 16:07 #24:

"a Hello HD-ról eddig két esetben írtunk "negatív dolgokat", először amikor publikus információk alapján megírtuk, hogy csaknem egymilliárdos tartozásuk volt 2009 végén, másodszor pedig ma. Sem akkor, sem most nem keresett meg minket a Hello HD-tól senki a cáfolattal, vagy helyreigazítási kérelemmel, pedig minden elérhetőségünk szerepel az impresszumban."
[előzmény: (4761) Wade, 2011-01-28 15:19:15]
Törzstag
Oye-Mi-Canto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oye-Mi-Canto



Tagság: 2007-08-31 16:06:52
Tagszám: #48710
Hozzászólások: 734
4784. Elküldve: 2011-01-29 15:34:40,

Antenna digital

[1723.]

Egy érdekesség az MTV topikból:
"a cégjegyzék adatai szerint az e-vision Kft. "ellen" az APEH 2010. december 1.-én végrehajtást rendelt el, amelynek az indítási időpontja 2011. január 12. Ebben az időben kezdődött a HelloHD szolgáltatás problémája is...

Ezek tények, kérdés tényekkel érdemes-e vitatkozni.
Tények: az offshore felhőbe burkolózott, jó messzi szigeten bejegyzett tulajdonos, akiről nem tudni, hogy ki, így felelősségre sem vonható csinált három céget, HD Platform Kft, Hello HD kft. e-vision Kft.
Na most a HD Platform Kftnek gyakorlatilag már zamek, sok százmilliós tartozást hátrahagyva. Az evision, ami az m2t adja fel holda, az ellen az APEH végrehajtást rendelt el, gondolom nem poénból és azt sem tudom valahogy elhinni, hogy a harmadik cég amely fenntart egy erősen veszteséges HelloHD szolgáltatás és fenntart egy veszteséges HelloDigitalt melyet hitelre vett meg. Az sem a képzelet szüleménye, hogy az Eutelsat tartozás miatt vette el a transzpit tőlük.

Na most én tényeket mondtam el, ezek mind leellenőrizhetőek, nyilvánosak. Nem tudom hogy ezek után érdemes-e ezekben a cégekben és a csodában bízni????
[válaszok erre: #4786 #4788]
Törzstag
Oye-Mi-Canto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jochen25



Tagság: 2006-05-09 12:22:44
Tagszám: #30416
Hozzászólások: 41
4783. Elküldve: 2011-01-29 14:42:38,

Antenna digital

[1724.]

na, szomorúan bár, de megírtam a levelet, hogy felmondom az AD-t. Útálom ezt a szitut, mert eddig ez volt a kedvenc szolgáltatóm. Kár. Ez van.
Kíváncsi leszek, hogy elengednek-e kötbér nélkül. :-)
Zöldfülű
jochen25 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kola04



Tagság: 2009-07-08 14:08:55
Tagszám: #76025
Hozzászólások: 196
4782. Elküldve: 2011-01-29 11:46:30,

Antenna digital

[1725.]

Ebből gondoltam: "Az Általános Szerződési Feltételek módosításáról a Szolgáltató az Előfizetőt a változás hatálybalépését megelőzően 30 nappal közvetlenül, írásban értesíti, kivéve, ha a módosítás új szolgáltatás bevezetése miatt vált szükségessé és az a már nyújtott szolgáltatások feltételeit nem érinti. A Szolgáltató az ügyfélszolgálaton hirdetmény és szóbeli tájékoztatás útján is tájékoztatja az Előfizetőt a változásról. Szolgáltató közzéteszi az információs csatornán minimum 15 napig, naponta 3 órában az Általános Szerződési Feltételek módosításának tényét valamint Internetes honlapján a teljes Általános Szerződési Feltételeket. Ha a módosítás új szolgáltatás bevezetése miatt vált szükségessé és az a már nyújtott szolgáltatások feltételeit nem érinti, a Szolgáltató dönt az Előfizetők tájékoztatásának módjáról. "
Haladó
kola04 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Antenna digital

(üzenet: 6516, Sat)
 
    / 261 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012385129928589 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail