Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499735/56 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (69/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 980 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Magyar Televízió HD

(üzenet: 24482, Sat)
 

nfsu17



Tagság: 2011-05-02 14:50:21
Tagszám: #93402
Hozzászólások: 1321
13922. Elküldve: 2012-11-14 21:13:45,

Magyar Televízió HD

[10626.]

Valahogy úgy.

Híradón kívül én még pontos kezdést nem láttam. 5-10 percet hagyok rá minimum felvételnél.
Mentségükre legyen szólva a tv2/rtl sem a pontosságról ismerhető fel.
[előzmény: (13921) petersg, 2012-11-14 20:37:29]
Kiváló dolgozó
nfsu17 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
13921. Elküldve: 2012-11-14 20:37:29,

Magyar Televízió HD

[10627.]

Ismerve a kezdési pontosságot,szerintem nem gáz...
[válaszok erre: #13922] [előzmény: (13920) greba, 2012-11-14 20:19:48]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


greba



Tagság: 2004-09-04 19:46:48
Tagszám: #12419
Hozzászólások: 1821
13920. Elküldve: 2012-11-14 20:19:48,

Magyar Televízió HD

[10628.]

Valaki tudna rá hatni az eurobirdes pontos időre, 2percet késik az órájuk.
Így az epg és az epg progamozás is gáááz..
[válaszok erre: #13921]
Kiváló dolgozó
greba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
13919. Elküldve: 2012-11-11 22:25:19,

Magyar Televízió HD

[10629.]

Tök jó. Jövő héten megint elmarad az "Egyszer volt, hol nem volt".

Most már tényleg inkább letöltöm. A heti 1 epizódot még kivártam, sőt érdekes is volt régimódian tévézni, de most már másodszor kell 2 hetet várni.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TÖFI



Tagság: 2010-11-04 13:45:17
Tagszám: #89772
Hozzászólások: 178
13918. Elküldve: 2012-11-08 12:31:17,

Magyar Televízió HD

[10630.]

November 18-én lesz a WTCC Túraautó világbajnokság utolsó futama Makaóból. Minden esély megvan rá, hogy Mihelisz Norbert bajnok lesz a privát értékelésben. Azonban a közvetítés hajnalban van, jó lenne, ha meg tudnák ismételni napközben is!
Korábban már volt olyan, hogy éjjel volt az amerikai futam, pont amikor Mihelisz a 2. és 3. helyet szerezte meg, azt sem adták le napközben. Ha valaki oda tud hatni, hasson! Köszönöm.
Haladó
TÖFI adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
13917. Elküldve: 2012-11-05 09:28:58,

Magyar Televízió HD

[10631.]

Gerecse-Dorog-Tatabánya digitális frekvenciacsere november 6-án

2012. november 6-án 10 és 16 óra között frekvenciacserék miatt a MinDigTV szolgáltatás (M1, M2, Duna, Duna World digitális földfelszíni műsorszórása, továbbá a Kossuth, Petőfi és Bartók rádiók digitális műsorszórása) szünetelnek a fenti vételkörzetekben, ez idő alatt egyik digitális csatorna sem lesz fogható. A közszolgálati műsorokat sugárzó ún. „A” multiplex csatornája 64-ről (818MHz) a 26-os (514MHz) csatornára változik. A szolgáltatások várhatóan 16 óra után indulnak újra az új frekvencián, emiatt szükség lehet a készülékek (vevődekóderek, egyes MPEG-4 tuneres televíziók) újrahangolására.

A kisugárzott teljesítmény Gerecse körzetben az új frekvencián alacsonyabb lesz, ezért az adó lefedettségi területe kismértékben csökken. A teljesítménycsökkenés miatt előfordulhat, hogy néhány, az adókörzet határán fekvő település esetében a digitális földfelszíni adások vételéhez át kell állni más adó vételére (pl. Kab-hegy, Budapest, Győr, Nagy-Hideg-hegy, Dorog, Zirc). Ehhez a vevőantennát át kell forgatni a további vételt biztosító digitális adó irányába és ezt követően újra kell hangolni a vevőkészüléket.
[válaszok erre: #13918]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Adama123



Tagság: 2010-03-03 10:59:48
Tagszám: #82912
Hozzászólások: 331
13916. Elküldve: 2012-11-04 22:43:48,

Magyar Televízió HD

[10632.]

Szerintem az MTVA-nak nincsen megfelelő infrastruktúrája 5.1-es hang készítéséhez.
[előzmény: (13915) zsas2, 2012-11-04 17:42:21]
Törzstag
Adama123 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zsas2



Tagság: 2007-12-26 10:57:14
Tagszám: #53281
Hozzászólások: 280
13915. Elküldve: 2012-11-04 17:42:21,

Magyar Televízió HD

[10633.]

Érdeklődnék. Az m1HD a forma1-et élőben HD-ban és 5.1 -ben adja. Az NB1-et élő HD adás alatt mert nem lehet 5.1-ben adni?????
[válaszok erre: #13916]
Haladó
zsas2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5439
13914. Elküldve: 2012-11-03 22:09:42,

Magyar Televízió HD

[10634.]

Most értem haza és csak most tudtam meg, hogy kizárták Vettelt így a bokszból indul.
Legalább Alonsónak maradt némi sansza így érdemes lesz nézni a holnapi futamot.
Csak Mezei ne mondana annyi butaságot......

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[előzmény: (13913) K. Tibor, 2012-11-03 22:04:49]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5439
13913. Elküldve: 2012-11-03 22:04:49,

Magyar Televízió HD

[10635.]

Biztos jó, de a vöröscsillagok meg az elvtársak nem kellenének bele , nekik is van vagy 70 évük, ami jobb lett volna, ha nincs.

A témánál maradva a forma1-es időmérő interjúját nagyon elnézték, nem volt fordítás így nem tudtuk meg, miért is állt meg Vettel kocsija a végén.
Ráadásul Mezei mikrofonja bekapcsolva maradt és úgy beszélt , kis baki volt.

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[válaszok erre: #13914] [előzmény: (13909) LZsolt, 2012-11-03 14:31:32]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
13912. Elküldve: 2012-11-03 21:34:03,

Magyar Televízió HD

[10636.]

Volt szerencsém hallani a múltban. Igaz, nem ilyen vontatott előadásban.
(Vicces, hogy Kalasnyikov került a lista élére...)

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[előzmény: (13909) LZsolt, 2012-11-03 14:31:32]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gmedvegy



Tagság: 2009-09-19 18:42:56
Tagszám: #77927
Hozzászólások: 111
13911. Elküldve: 2012-11-03 17:20:40,

Magyar Televízió HD

[10637.]

Ha jól tudom, több, mint 70 milliárd az állami média idei költségvetése, háztartásonként havonta több, mint 1500 forint. A himnuszra valót valószínűleg ha nem erre költik, akkor más csodás műsorra, de lélegeztetőgépre már nem fog visszajönni az a pénz :p
[előzmény: (13909) LZsolt, 2012-11-03 14:31:32]
Haladó
gmedvegy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli12345



Tagság: 2012-01-23 12:51:58
Tagszám: #98495
Hozzászólások: 134
13910. Elküldve: 2012-11-03 15:10:10,

Magyar Televízió HD

[10638.]

Mellesleg igaza van..
[előzmény: (13907) K. Tibor, 2012-11-02 22:53:51]
Haladó
Zoli12345 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
13909. Elküldve: 2012-11-03 14:31:32,

Magyar Televízió HD

[10639.]

Igen, ugyanis azt gondolom, hogy egy himnuszt nem kellene Dunaparton fekete ruhában ácsorgó gyerekekkel újraforgatni potom pártíz-százmillióért. Miközben minden héten kitalálunk valamilyen új adót, emeljük az árakat.

De mondjuk én szívesen veszem az érveid miért nem lehet valami hasonlót összehozni, mint mondjuk ez az orosz himnusz prezentáció => http://www.youtube.com/watch?v=yLjSu9U1lEU <= a pénzemen, ha már szükséges újat forgatni.

---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
[válaszok erre: #13911 #13912 #13913] [előzmény: (13907) K. Tibor, 2012-11-02 22:53:51]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dynamictrance



Tagság: 2009-12-20 18:28:11
Tagszám: #80827
Hozzászólások: 386
13908. Elküldve: 2012-11-03 13:14:05,

Magyar Televízió HD

[10640.]

A Boxutca című műsor alatt a csatornalogó rossz oldalon van, így belelóg az eredményjelzőbe.


"I Am We. We Are You."
Törzstag
dynamictrance adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5439
13907. Elküldve: 2012-11-02 22:53:51,

Magyar Televízió HD

[10641.]

Muszáj volt belekötni megint valamibe mi ?

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[válaszok erre: #13909 #13910] [előzmény: (13896) LZsolt, 2012-10-31 22:56:24]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bkgb



Tagság: 2008-12-27 23:15:15
Tagszám: #68121
Hozzászólások: 256
13906. Elküldve: 2012-11-02 22:10:34,

Magyar Televízió HD

[10642.]

Igen, multiplex, de a helyi tv-k nem multiplex-ben, hanem önálló csatornaként sugároznának, mint idén az M3D. És gondolom országosan több helyi csatorna van, mint amennyi körzetnyi multiplexek rendelkezésre állnak majd analóg lekapcsolás után.
[előzmény: (13905) masodikmusor, 2012-11-02 21:01:23]
Haladó
bkgb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
13905. Elküldve: 2012-11-02 21:01:23,

Magyar Televízió HD

[10643.]

Két országos sugárzású analóg műsor foglalja azokat a frekvenciákat, amelyeket Magyarország megkapott további multiplex céljára.

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #13906] [előzmény: (13904) bkgb, 2012-11-01 22:39:32]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bkgb



Tagság: 2008-12-27 23:15:15
Tagszám: #68121
Hozzászólások: 256
13904. Elküldve: 2012-11-01 22:39:32,

Magyar Televízió HD

[10644.]

Na most akkor az lesz még érdekes, hogy milyen frekvenciákat kapnak, mert gondolom a mostani analóg frekiket nem valószínű, hogy megtarthatják digitális sugárzásra, viszont van ugye egy Magyarország számára kijelölt frekvenciakészlet. De az meg... hűűű nem egyszerű helyzet.
[válaszok erre: #13905] [előzmény: (13903) vigosz, 2012-11-01 22:24:00]
Haladó
bkgb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
13903. Elküldve: 2012-11-01 22:24:00,

Magyar Televízió HD

[10645.]

Nem hülyeség. Ha nincs annyi tartalom (csatorna), akkor kiválóan használható egy robosztus moduláció, lásd nyári M3D. Ott 16QAM és 1/2 FEC volt a 64QAM és 3/4 FEC helyett. Töredéke adóteljesítménnyel kb. azonos területet látott el, kiváló beltéri vétellel. Ez vidéken tökéletes megoldás lehet az eleve kis teljesítményű adóengedélyek kompenzálására. Pláne QPSK modulációval...

A helyi tévéknek általában nem érdeke átsugározni a szomszéd városba (kölcsönösen).
[válaszok erre: #13904] [előzmény: (13902) gmedvegy, 2012-11-01 20:49:32]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gmedvegy



Tagság: 2009-09-19 18:42:56
Tagszám: #77927
Hozzászólások: 111
13902. Elküldve: 2012-11-01 20:49:32,

Magyar Televízió HD

[10646.]

Tartalmazhat persze, csak hülyeség :)
[válaszok erre: #13903] [előzmény: (13901) Adam_batyam, 2012-11-01 19:25:33]
Haladó
gmedvegy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Adam_batyam



Tagság: 2007-05-13 19:43:31
Tagszám: #44968
Hozzászólások: 440
13901. Elküldve: 2012-11-01 19:25:33,

Magyar Televízió HD

[10647.]

Egy MUX tartalmazhat kizárólag egyetlenegy csatornát is, vagy tévedek ? Jó példa erre a szlovén Vaša televizija, időszakosan nálunk is fogható, 1/2-es FEC-cel ad
[válaszok erre: #13902] [előzmény: (13898) gmedvegy, 2012-11-01 12:20:56]
Törzstag
Adam_batyam adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


maracz.istvan



Tagság: 2012-02-28 21:04:49
Tagszám: #100368
Hozzászólások: 26
13900. Elküldve: 2012-11-01 15:37:14,

Magyar Televízió HD

[10648.]

:))) Pontosan! Ezért lesz érdekes a dolog!
[előzmény: (13898) gmedvegy, 2012-11-01 12:20:56]
Zöldfülű
maracz.istvan adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
13899. Elküldve: 2012-11-01 15:02:52,

Magyar Televízió HD

[10649.]

A Székely Himnusz addig volt izgalmas és szép, amíg tilos volt hallgatni és énekelni. Ezt a varázst töri meg, ha rutin lesz belőle.

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[előzmény: (13896) LZsolt, 2012-10-31 22:56:24]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gmedvegy



Tagság: 2009-09-19 18:42:56
Tagszám: #77927
Hozzászólások: 111
13898. Elküldve: 2012-11-01 12:20:56,

Magyar Televízió HD

[10650.]

Az a probléma, hogy az analóg adást saját adóberendezéssel, maguk sugározhatják, ehhez képest a DVB-T multiplexelt, így érdekes lesz...
[válaszok erre: #13900 #13901] [előzmény: (13897) maracz.istvan, 2012-11-01 07:40:10]
Haladó
gmedvegy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Magyar Televízió HD

(üzenet: 24482, Sat)
 
    / 980 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011453151702881 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail