Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499874/5 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (193/15
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 980 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Magyar Televízió HD

(üzenet: 24482, Sat)
 

akisbandi



Tagság: 2009-01-21 21:03:42
Tagszám: #69491
Hozzászólások: 707
12942. Elküldve: 2012-07-27 08:22:58,

Magyar Televízió HD

[11601.]

Szia Vigosz,

Egész jó lett az összhatás, egy apróságot leszámítva:

Nem lehetne hasonlóan átlátszó a logo, mint az ismétlés felirat?

Már ha tudod tolmácsolni az illetékesek felé.

Így elég plazmagyilkos jelenleg.
[válaszok erre: #12943] [előzmény: (12938) vigosz, 2012-07-27 08:10:40]
Törzstag
akisbandi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


defihu



Tagság: 2006-10-26 16:55:23
Tagszám: #36360
Hozzászólások: 2699
12941. Elküldve: 2012-07-27 08:22:21,

Magyar Televízió HD

[11602.]

"de vigosz és defihu talán eljuttatja a véleményemet"

Jelentem eljuttattuk.

A logók mérete minden csatornán egyforma (mármint a kör).
[válaszok erre: #12944] [előzmény: (12937) BBmaster, 2012-07-27 08:08:53]
Kiváló dolgozó
defihu adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15235
12940. Elküldve: 2012-07-27 08:19:23,

Magyar Televízió HD

[11603.]

Szia!

Azt hittem az olimpia elé lesz időzítve az arculatváltás, nem gondoltam rá, hogy már reggeltől megújul a 4 csatorna.
Jól látom, hogy külön logó van a HD és az SD változatra? Legalábbis erre utal, hogy a HD-n el van csúszva az "ismétlés" felirat:
P1010672_www.kepfeltoltes.hu_.jpg P1010673_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ha így van, akkor nem lehetne legalább a HD változaton jelezni, ha valódi HD műsor megy?
[válaszok erre: #12945] [előzmény: (12938) vigosz, 2012-07-27 08:10:40]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BBmaster



Tagság: 2010-01-11 16:49:01
Tagszám: #81165
Hozzászólások: 680
12939. Elküldve: 2012-07-27 08:14:55,

Magyar Televízió HD

[11604.]

HD adás jelölésének hiánya OK, ha előtte lesz inzert valóban. A probléma igen is valós, mert tőlem is kérdezték többen, analóg kábelen át, hogy hát ez HD ugye? (Hiszen HD a tv, a logóban is ki van írva hogy HD...)

Viszont ezt a fehérséget, az M1 feliratot és legocsmányabb, logóba nem illő ISMÉTLÉS feliratot kérem sürgősen javítsátok. Nem akarom végig ezeket bámulni az olimpiai számok alatt, ami nem lesz élő!!

Köszi

BBmaster

Optibox Panthera, Alligator, DM 800 HD (klón), SatFix többfejes rendszer (Thor, EuroBird9E, Hotbird13E, Astra 1,2,3), HelloHD full előfizetés
[előzmény: (12938) vigosz, 2012-07-27 08:10:40]
Törzstag
BBmaster adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
12938. Elküldve: 2012-07-27 08:10:40,

Magyar Televízió HD

[11605.]

Sajnos az analóg módon, illetve SD digitális vételi módot használó nézők igen jelentős hányada a HD logó idején azt hiszi, hogy HD-ban látja a műsort, hiszen ki van írva. Ez valós és komoly probléma és ezért is sokan nem fizetnek elő HD csomagra.

Emellett arculatilag sem kell a csili-vili a képernyőre. Engem az ISMÉTLÉS is nagyon zavar.
[válaszok erre: #12939 #12940 #12942 #12957] [előzmény: (12933) roland333, 2012-07-27 07:17:36]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BBmaster



Tagság: 2010-01-11 16:49:01
Tagszám: #81165
Hozzászólások: 680
12937. Elküldve: 2012-07-27 08:08:53,

Magyar Televízió HD

[11606.]

Ma reggel végignéztem egy-két inzerettel együtt az M1-et, hát... Finoman szólva vegyes a kép...

Ami nem tetszik:
- a logó fehér köre nagyon fehér, a sötét részleteken egyenesen égetve világít, nagyon zavaró
- az M1 felirat a logó mellett valami csapnivalóan gagyi, szerintem a logó magában bőven elég lenne (Átkapcsoltam a Dunára és a Duna Word-re is, ahol már nem annyira zavaró a feliratos kiírás is, meg ott mintha kisebbek is lennének a logók...)
- Az ISMÉTLÉS felirat pedig... Hát nem is tudom mit mondjak, ennél ocsmányabb, otrombább feliratot nem sikerült összehozni?!
- Nincs jelölve a HD-adás. Miért? Ahogy mások is mondták, még inzert sincs előtte...

Pozitívum:
- új zene
- HD-k az inzertek is
- új oldalra került a logó

Hát nagyot csalódtam...

Remélem ez a világító fehér le lesz cserélve valamilyen TV-barátabbra, és ezt az M1-M2 feliratot valamint az ISMÉTLÉS ill. látatlanban az ÉLŐ feliratot sikerül egy csöppet szebbre megcsinálni.

Hajrá, már csak 1x óra a megnyitó...

Bocs, ha hosszú voltam, de vigosz és defihu talán eljuttatja a véleményemet és lesz is valami változás...

BBmaster

Optibox Panthera, Alligator, DM 800 HD (klón), SatFix többfejes rendszer (Thor, EuroBird9E, Hotbird13E, Astra 1,2,3), HelloHD full előfizetés
[válaszok erre: #12941 #12950]
Törzstag
BBmaster adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
12936. Elküldve: 2012-07-27 08:07:58,

Magyar Televízió HD

[11607.]

műsor előtt
[előzmény: (12930) taurus, 2012-07-27 04:44:21]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vandark



Tagság: 2009-05-29 20:07:19
Tagszám: #74736
Hozzászólások: 344
12935. Elküldve: 2012-07-27 08:00:25,

Magyar Televízió HD

[11608.]

Valamint a kereskedelmiek pl TV2 ősszel indulnak a HD-vel és nagyon valószínű hogy erőteljesen fogják majd kommunikálni....
[előzmény: (12933) roland333, 2012-07-27 07:17:36]
Törzstag
vandark adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


roland333



Tagság: 2009-05-08 19:43:54
Tagszám: #73669
Hozzászólások: 501
12934. Elküldve: 2012-07-27 07:28:25,

Magyar Televízió HD

[11609.]

így a komplett arculatot látva annyira már nem rossz, mint alapból a logókból lejött, viszont nem egy nagy szám

pozitívum:
- baloldali logók
- új csatorna hangok

azt nem értem, miért kell külön bemondani, ha valami korhatár nélkül megtekinthető, de azt igen, hogy TXT feliratozást nem kommentálják
Törzstag
roland333 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


roland333



Tagság: 2009-05-08 19:43:54
Tagszám: #73669
Hozzászólások: 501
12933. Elküldve: 2012-07-27 07:17:36,

Magyar Televízió HD

[11610.]

nyilván a korral haladva, ha majd alap lesz a nagy felbontás, minden csatorna lefogja hagyni a HD jelölést. jelenleg nem ott tartunk, így érdekes
[válaszok erre: #12935 #12938] [előzmény: (12932) vandark, 2012-07-27 07:09:53]
Törzstag
roland333 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vandark



Tagság: 2009-05-29 20:07:19
Tagszám: #74736
Hozzászólások: 344
12932. Elküldve: 2012-07-27 07:09:53,

Magyar Televízió HD

[11611.]

Valóban. De még erre utaló inzert sincs a HD adás előtt. Vajon miért?
[válaszok erre: #12933] [előzmény: (12928) Kardos Attila, 2012-07-26 23:11:42]
Törzstag
vandark adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vandark



Tagság: 2009-05-29 20:07:19
Tagszám: #74736
Hozzászólások: 344
12931. Elküldve: 2012-07-27 05:33:12,

Magyar Televízió HD

[11612.]

Eddig a pillanatig az m2-n kívül már mindegyik csatorna az új arculattal ad.
Törzstag
vandark adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
12930. Elküldve: 2012-07-27 04:44:21,

Magyar Televízió HD

[11613.]

A HD adások hogyan lesznek jelezve?
[válaszok erre: #12936] [előzmény: (12928) Kardos Attila, 2012-07-26 23:11:42]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5440
12929. Elküldve: 2012-07-26 23:15:07,

Magyar Televízió HD

[11614.]

Naja, én is kint voltam icon32.gif

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[előzmény: (12927) Leíratkozott felhasználó, 2012-07-26 22:10:28]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
12928. Elküldve: 2012-07-26 23:11:42,

Magyar Televízió HD

[11615.]

"Arra kíváncsi leszek, a HD adásoknál lesz-e speckó logó"

Meglepő módon nem.

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[válaszok erre: #12930 #12932] [előzmény: (12919) mrdoubleb, 2012-07-26 20:26:17]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12927. Elküldve: 2012-07-26 22:10:28,

Magyar Televízió HD

[11616.]

Nagyon jó volt a mai f1-es boxutcalátogatás már alig várom a holnapi napot. Nézzétek az m1-en.
[válaszok erre: #12929]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
12926. Elküldve: 2012-07-26 21:27:00,

Magyar Televízió HD

[11617.]

Örülök nagyon az olimpia közvetítésének, de a Korona hercegét be lehetett volna szorítani valahogy az esti műsorrendbe....és lehet, hogy nem csak nekem hiányzik majd.
Nem tudom igaz-e, hogy az olimpia után a 7. résztől megy újra...? icon18.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12925. Elküldve: 2012-07-26 21:24:06,

Magyar Televízió HD

[11618.]

Javaslom megtekintésre ezt a sorozatot: A Magyar Televízió Története.

Itt az első rész, a többi hét szintén fent van.

http://www.youtube.com/watch?v=1gCEoQw_0fk&feature=BFa&list=UUTR5AR49ORpCqaiF4QqZEnA

yaksi

VU+ Uno 4K SE
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
12924. Elküldve: 2012-07-26 20:49:27,

Magyar Televízió HD

[11619.]

Az utolsó interjúja fönt van a youtubeon még.....nagyon szívszorító....

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (12921) Zolien, 2012-07-26 20:36:13]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


roland333



Tagság: 2009-05-08 19:43:54
Tagszám: #73669
Hozzászólások: 501
12923. Elküldve: 2012-07-26 20:48:54,

Magyar Televízió HD

[11620.]

nincs mit, bár elsősorban a kreatívnak köszönd ;)
[előzmény: (12917) mrdoubleb, 2012-07-26 20:22:41]
Törzstag
roland333 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12922. Elküldve: 2012-07-26 20:47:08,

Magyar Televízió HD

[11621.]

A kimaradt logókat meg lehet jeleníteni képforumátumban is?
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12921. Elküldve: 2012-07-26 20:36:13,

Magyar Televízió HD

[11622.]

Hú, Déri Jánosról jut eszembe, hogy imádtam én a Nulladik Típusú Találkozásokat. Emékszem mekkora felháborodás volt a nép körében a halálakor, hogy az orvosok nem mentették meg. Eh.
[válaszok erre: #12924]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
12920. Elküldve: 2012-07-26 20:33:04,

Magyar Televízió HD

[11623.]

Az én /szerintem a többség is/ véleményem szerint mindegy a logó, egy live TV esetében a tartalom a mérvadó. Alapesetben azt jegyzem meg, hogy pl: az 5-ös program helyen van az adót csatorna.
[előzmény: (12917) mrdoubleb, 2012-07-26 20:22:41]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mrdoubleb



Tagság: 2009-07-09 15:47:06
Tagszám: #76054
Hozzászólások: 101
12919. Elküldve: 2012-07-26 20:26:17,

Magyar Televízió HD

[11624.]

Arra kíváncsi leszek, a HD adásoknál lesz-e speckó logó. A Dunák mostani HD logója katasztrofális. Olyan béna, öszvér, nem passzol a logókhoz, hogy egy kerületi kábeltévé elszégyellné magát.
[válaszok erre: #12928]
Haladó
mrdoubleb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vandark



Tagság: 2009-05-29 20:07:19
Tagszám: #74736
Hozzászólások: 344
12918. Elküldve: 2012-07-26 20:22:48,

Magyar Televízió HD

[11625.]

Jogos. Ebből a kísérleti adásból "nőtte" atán ki magát az 1989-es TV2. Horváth Jánost idézve, akit anno arról faggattak milyen lesz majd a kettes csatorna: "MTV plusz szerű ,......." icon32.gif
[előzmény: (12916) Atilu, 2012-07-26 20:11:37]
Törzstag
vandark adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Magyar Televízió HD

(üzenet: 24482, Sat)
 
    / 980 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011260986328125 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail