Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499894/4 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (54/25
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 980 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Magyar Televízió HD

(üzenet: 24482, Sat)
 

Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
12490. Elküldve: 2012-06-18 13:19:54,

Magyar Televízió HD

[12051.]

Szia.

Kérlek hidd el, tisztában vagyok vele, hogy miért ilyen jó a vétele a mostani, UHF 43-as csatornán sugárzott 3D adásnak.

Több topikban, többször is értekeztem már arról, hogy az osztrák vagy a német sugárzási paramétereket kellene megvalósítani. Kevesebb csatorna, más sugárzási paraméterek = sokkal jobb vételi viszonyok, lényegesen több szobaantennás vétel.
(Tudom, tetőantennásra lett kiírva a tender... )

icon50.gif icon61.gif
[válaszok erre: #12494] [előzmény: (12488) nyilasmisi, 2012-06-18 12:17:24]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rubelly



Tagság: 2008-07-14 11:53:44
Tagszám: #61444
Hozzászólások: 1018
12489. Elküldve: 2012-06-18 13:02:57,

Magyar Televízió HD

[12052.]

Mint korábban írtam, az m3D 76% térerővel jön és 92% jelminőség.
Az M1 pedig 81% térerő és 99% jelminőség.
Szóval nem nagy a különbség.
80kilométerről veszem őket.
icon2.gif
[előzmény: (12487) Amatőr61, 2012-06-18 12:09:15]
Kiváló dolgozó
Rubelly adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nyilasmisi



Tagság: 2005-01-20 21:42:09
Tagszám: #15318
Hozzászólások: 2017
12488. Elküldve: 2012-06-18 12:17:24,

Magyar Televízió HD

[12053.]

Nem azért jön így!!!!

A 1/2-es FEC miatt.

Viszon kegyetlenül pazarol a sávszélességgel. icon50.gif
[válaszok erre: #12490] [előzmény: (12487) Amatőr61, 2012-06-18 12:09:15]
Kiváló dolgozó
nyilasmisi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
12487. Elküldve: 2012-06-18 12:09:15,

Magyar Televízió HD

[12054.]

Szia.

Igen, erről beszélek : 1 KW a 100 KW ellenében.

Pokolba a sok csatornával, helyette szobaantennás vételt kérünk...
[válaszok erre: #12488 #12489] [előzmény: (12486) vigosz, 2012-06-18 11:43:55]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
12486. Elküldve: 2012-06-18 11:43:55,

Magyar Televízió HD

[12055.]

1 kW ERP
1/32 GI
1/2 FEC (!)
16QAM (!)
Széchenyi-hegy
[válaszok erre: #12487] [előzmény: (12485) Amatőr61, 2012-06-18 11:39:58]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
12485. Elküldve: 2012-06-18 11:39:58,

Magyar Televízió HD

[12056.]

Szia.

Most néztem meg : Aszódon, a lakótelepen - Széchenyi-hegy kb. 43,5 km távolságra - jön rendesen.

Melyek a sugárzás paraméterei ?
Azért kérdezem, mert alig marad el az UHF 38-as csatorna 100KW-os sugárzásától !
Ha így adná az AH a meglévő digitális műsorait, könnyen teljesülne - még nálam is - a szobaantennás vétel...
[válaszok erre: #12486] [előzmény: (12478) vigosz, 2012-06-18 01:42:04]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
12484. Elküldve: 2012-06-18 11:30:50,

Magyar Televízió HD

[12057.]

köszönet érte!
[előzmény: (12482) attila.scourgeofgod, 2012-06-18 11:15:39]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


defihu



Tagság: 2006-10-26 16:55:23
Tagszám: #36360
Hozzászólások: 2699
12483. Elküldve: 2012-06-18 11:22:15,

Magyar Televízió HD

[12058.]

Like icon25.gif
[előzmény: (12482) attila.scourgeofgod, 2012-06-18 11:15:39]
Kiváló dolgozó
defihu adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
12482. Elküldve: 2012-06-18 11:15:39,

Magyar Televízió HD

[12059.]

Anaglif, side by side illetve tetszőleges, akár szemüveg nélküli formátumban, alsó sávban a 3D gombra kattintva konfigurálható: http://www.youtube.com/watch?v=zly-dZWFOpQ



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #12483 #12484] [előzmény: (12481) celeburdi, 2012-06-18 11:01:31]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
12481. Elküldve: 2012-06-18 11:01:31,

Magyar Televízió HD

[12060.]

Ha netán valaki ts-ben kiváncsi rá..

m3d (midigtv-ről):

http://data.hu/get/5249273/20120618_1027_-_m3D_-_instant_record.ts
[válaszok erre: #12482 #12497]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rubelly



Tagság: 2008-07-14 11:53:44
Tagszám: #61444
Hozzászólások: 1018
12480. Elküldve: 2012-06-18 10:42:52,

Magyar Televízió HD

[12061.]

Köszi. Sikerült megtalálnom.
Optibox Alligátorral 76% térerő és 92% jelminőség Nyársapáton. Budapesttől kb. 80km légvonalban.
7m magasan van egy lepkeantenna Bp. felé fordítva.
Sajnos az LG TV-m csak 2D ;(

[előzmény: (12478) vigosz, 2012-06-18 01:42:04]
Kiváló dolgozó
Rubelly adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
12479. Elküldve: 2012-06-18 06:31:00,

Magyar Televízió HD

[12062.]

icon28.gif

2D-ben is látványos.

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[válaszok erre: #12493] [előzmény: (12478) vigosz, 2012-06-18 01:42:04]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
12478. Elküldve: 2012-06-18 01:42:04,

Magyar Televízió HD

[12063.]

Az m3D az éterben!

http://vimeo.com/44213584
[válaszok erre: #12479 #12480 #12485]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


viktorkid



Tagság: 2006-05-08 17:55:08
Tagszám: #30391
Hozzászólások: 1953
12477. Elküldve: 2012-06-17 23:35:24,

Magyar Televízió HD

[12064.]

hehe! ez egy igazi aranyköpés! icon61.gif icon61.gif

Anaconda HD
[előzmény: (12476) kezo0, 2012-06-17 23:05:45]
Kiváló dolgozó
viktorkid adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kezo0



Tagság: 2008-02-27 22:27:03
Tagszám: #56398
Hozzászólások: 705
12476. Elküldve: 2012-06-17 23:05:45,

Magyar Televízió HD

[12065.]

Majd rögtön a meccs után Somogyi Dia: "Akik nem akarták eddig tudni a másik mérkőzés eredményét, azok pillanatokon belül megtekinthetik azt a meccset is. Mi már tudjuk, hogy a németek 2-1-re nyertek."
Hát, basszameg, ezt nem hiszem el. Ha direkt meg akart volna szívatni, akkor sem csinálhatta volna ezt jobban. :(
[válaszok erre: #12477] [előzmény: (12475) kezo0, 2012-06-17 21:03:25]
Törzstag
kezo0 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kezo0



Tagság: 2008-02-27 22:27:03
Tagszám: #56398
Hozzászólások: 705
12475. Elküldve: 2012-06-17 21:03:25,

Magyar Televízió HD

[12066.]

Gundi: "Majd igyekszem azokra is tekintettel lenni, akik nem akarják tudni a másik meccs eredményét."
Köszönjük! :)
[válaszok erre: #12476]
Törzstag
kezo0 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kezo0



Tagság: 2008-02-27 22:27:03
Tagszám: #56398
Hozzászólások: 705
12474. Elküldve: 2012-06-17 15:15:59,

Magyar Televízió HD

[12067.]

Gondolom, a side by side-os 3D-t jelenti.
[előzmény: (12473) masodikmusor, 2012-06-17 14:27:07]
Törzstag
kezo0 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
12473. Elküldve: 2012-06-17 14:27:07,

Magyar Televízió HD

[12068.]

Mi az az SbS?
[válaszok erre: #12474] [előzmény: (12453) Gagliardo, 2012-06-15 12:06:56]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kezo0



Tagság: 2008-02-27 22:27:03
Tagszám: #56398
Hozzászólások: 705
12472. Elküldve: 2012-06-17 13:08:14,

Magyar Televízió HD

[12069.]

Még egyszer: én csak annyit kérek (többedmagammal), hogy amikor bemondják, hogy áll a másik meccs, előtte figyelmeztessék azokat, akik felvételről meg akarják nézni a másik meccset is. Szerintem ez a megoldás messze a legegyszerűbb, ehhez nem kell semmilyen extra technikai megoldás, csak némi jó érzés. :)
Törzstag
kezo0 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2282
12471. Elküldve: 2012-06-17 12:59:08,

Magyar Televízió HD

[12070.]

"Nekem a többi megoldás sem tetszett, hogy kinn van a másik mérkőzés eredménye."
Ezért néztem az orosz sport1-en. Ott leginkább csak ennyit hallottam : Davaj, davaj. :)
[előzmény: (12470) vandark, 2012-06-17 12:15:15]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vandark



Tagság: 2009-05-29 20:07:19
Tagszám: #74736
Hozzászólások: 344
12470. Elküldve: 2012-06-17 12:15:15,

Magyar Televízió HD

[12071.]

Akkor néz az ARD-ZDF közvetítést. Ott nem csak bemondták , hanem az élőben közvetített meccs alatt , folyamatosan kinnt volt a képernyőn a másik meccs eredménye is. icon29.gif
[válaszok erre: #12471] [előzmény: (12468) junior19, 2012-06-17 11:32:48]
Törzstag
vandark adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nfsu17



Tagság: 2011-05-02 14:50:21
Tagszám: #93402
Hozzászólások: 1321
12469. Elküldve: 2012-06-17 11:58:23,

Magyar Televízió HD

[12072.]

Ez sajnos az Eurosporton (pl.) is így van tenisz alatt.
Nézed a meccset és akkor jön az eredmény a képen, meg mondja a bemondó, hogy a másik pályán XY nyert. Ja, hogy esetleg én azt a meccset mondjuk megnéztem volna felvételről az senkit nem érdekel. Mert sokszor leadják másnap, azután, stb.
[előzmény: (12468) junior19, 2012-06-17 11:32:48]
Kiváló dolgozó
nfsu17 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2282
12468. Elküldve: 2012-06-17 11:32:48,

Magyar Televízió HD

[12073.]

A görögök a győzelemmel tovább jutottak, a másik meccs eredményétől függetlenül. Ezért örültek.
Egyébként tényleg katasztrófa a közvetítés. Én sem értem, minek bemondani a másik mérkőzés eredményét, a továbbjutókat, ha úgyis leadják az egész mérkőzést. Ha pedig bemondják, minek adják le a másikat? Esetleg elég lehet egy összefoglaló is.
Nekem a többi megoldás sem tetszett, hogy kinn van a másik mérkőzés eredménye. Megoldás lehet a párhuzamos közvetítés, s akkor nincs értelme leadni a másik mérkőzést sem.
Végül egy személyes vélemény, lehet sokan nem értenek velem egyet, de én ifjabb Knézyt nem tartom sportriporternek, s tegnap (is) ezt fényesen bizonyította. Remélem minél kevesebb feladatot fog kapni a közmédiában.
[válaszok erre: #12469 #12470] [előzmény: (12467) K78, 2012-06-17 08:05:55]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
12467. Elküldve: 2012-06-17 08:05:55,

Magyar Televízió HD

[12074.]

Lehetne így is, de azt nehéz lett volna elmagyarázni a végén, hogy minek örülnek a Görögök.
Mondhatta volna, hogy ha a másik meccsen nyernek a Csehek, akkor a Görögök továbbjutnak, ennek örülnek... (.... előre?)
[válaszok erre: #12468] [előzmény: (12464) kezo0, 2012-06-17 00:18:25]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


arkimbz



Tagság: 2007-07-27 15:14:32
Tagszám: #47467
Hozzászólások: 117
12466. Elküldve: 2012-06-17 07:27:33,

Magyar Televízió HD

[12075.]

Én annak örültem volna nagyon, ha ORF mintára konferenciakapcsolásban adja az m1 is az utolsó kört.

Szerintem az egésznek az izgalmát az adja (a tegnapi totál jó példa volt rá), hogy a másik meccs hogy áll. A pályán is mindenki tudja, minden ettől függ.

Ha már a Sport1 is ad, akkor ők meg megoldhatják a dolgot azon pár néző számára is, akik 23 órakor még neki akarnak rajtolni konzervben a másik meccsnek is, az eredmény ismerete nélkül. Amúgy sem tudja ez a rengeteg sportadó, hogy az uborkaszezonban mi a fenét ismételjen meg 62-edszer.

Jó persze ott nincs HD, de szerintem meg az egész estének pont az a sava-borsa, azért is lett így kitalálva, mert a másik meccstől függ sokszor minden.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-06-17 07:36:03]
[előzmény: (12465) petersg, 2012-06-17 00:34:41]
Haladó
arkimbz adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Magyar Televízió HD

(üzenet: 24482, Sat)
 
    / 980 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0137939453125 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail