Magyar Televízió HD (üzenet: 24482, Sat) |
|
|
|
 Adama123

Tagság: 2010-03-03 10:59:48 Tagszám: #82912 Hozzászólások: 331 |
12064. Elküldve: 2012-05-25 16:09:59, Magyar Televízió HD
|
[12476.] |
Az utolsó csoportkör párhuzamos mérkőzéseit is élőben adja, ha jól értelmezem a szöveget.
|
| | |
[előzmény: (12063) mlaszlo, 2012-05-25 15:59:17] |
|
Törzstag
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15235 |
12063. Elküldve: 2012-05-25 15:59:17, Magyar Televízió HD
|
[12477.] |
Az egyes meccsek helyett pontosan egy meccset fog élőben csak a Sport1 adni, jún. 10-én, amikor párhuzamosan Forma1 megy majd az m1-en. A többi élő közvetítés párhuzamos lesz az m1-el.
|
| | | [válaszok erre: #12064] |
[előzmény: (12062) vasg, 2012-05-25 15:50:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vasg

Tagság: 2008-12-27 21:15:16 Tagszám: #67993 Hozzászólások: 152 |
12062. Elküldve: 2012-05-25 15:50:27, Magyar Televízió HD
|
[12478.] |
Nem ismétli, egyes meccseket ő ad!
|
| | | [válaszok erre: #12063] |
[előzmény: (12061) mlaszlo, 2012-05-25 15:37:15] |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15235 |
12061. Elküldve: 2012-05-25 15:37:15, Magyar Televízió HD
|
[12479.] |
A Sport1-nek mi a jó benne, hogy ismételheti, illetve néhány esetben párhuzamosan közvetíthet az m1-el?
|
| | | [válaszok erre: #12062] |
[előzmény: (12058) Kardos Attila, 2012-05-25 13:18:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12060. Elküldve: 2012-05-25 14:33:24, Magyar Televízió HD
|
[12480.] |
€ ...
|
| | |
[előzmény: (12059) Irwine_, 2012-05-25 14:20:44] |
|
|
|
|
 Irwine_

Tagság: 2006-02-19 11:54:55 Tagszám: #27313 Hozzászólások: 299 |
12059. Elküldve: 2012-05-25 14:20:44, Magyar Televízió HD
|
[12481.] |
Nem vagyok oda a fociért, de ezt akkor sem értem. A közmédiának van 4 csatornája, amúgy is felmerül bennem a kérdés, hogy minek, ezek után meg főleg... :S
Irwine_ | Vidanet - Győr
|
| | | [válaszok erre: #12060] |
[előzmény: (12058) Kardos Attila, 2012-05-25 13:18:27] |
|
Haladó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15235 |
12057. Elküldve: 2012-05-25 09:25:49, Magyar Televízió HD
|
[12483.] |
Zeneileg szerintem az első elődöntő jobb, változatosabb volt. A második kicsit egyhangú volt.
|
| | |
[előzmény: (12032) petersza84, 2012-05-24 21:14:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12055. Elküldve: 2012-05-25 08:53:18, Magyar Televízió HD
|
[12485.] |
OK koszi. Én csak Szeged kollégánkra akartam reagálni ironikusan a tegnapi ESC kozvetítéssel kapcsolatban!
|
| | |
[előzmény: (12053) vigosz, 2012-05-24 23:00:44] |
|
|
|
|
 gemi

Tagság: 2009-03-13 10:36:51 Tagszám: #71677 Hozzászólások: 100 |
12054. Elküldve: 2012-05-25 07:10:10, Magyar Televízió HD
|
[12486.] |
Az nem gáz csak legyen. Az Eurovizónál is jó lett volna Sajnos Gábor néha nagyon rosszkor tud megszólalni, legalábbis aki az eredeti szöveget érti és figyelné. Néha az F1 alatt is jó lenne csak a motorok hangját hallani.
Az 5.1-ért és a Hd minőségért pedig hatalmas piros pont!
|
| | |
[előzmény: (12052) vigosz, 2012-05-24 22:58:39] |
|
Kezdő
|
|
 vigosz

Tagság: 2008-07-15 01:03:36 Tagszám: #61472 Hozzászólások: 4172 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vigosz

Tagság: 2008-07-15 01:03:36 Tagszám: #61472 Hozzászólások: 4172 |
12052. Elküldve: 2012-05-24 22:58:39, Magyar Televízió HD
|
[12488.] |
Most is ott van, de a MinDigTV esetén az eredeti nyelv várhatóan nem lesz 5.1-es, mert arra sajnos már nincs hely.
|
| | | [válaszok erre: #12054 #12056] |
[előzmény: (12048) Leíratkozott felhasználó, 2012-05-24 22:07:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vigosz

Tagság: 2008-07-15 01:03:36 Tagszám: #61472 Hozzászólások: 4172 |
12051. Elküldve: 2012-05-24 22:56:39, Magyar Televízió HD
|
[12489.] |
A szolgáltatódnál reklamálj :(
Biztos úgy ítélték meg, hogy amig nincs valódi 5.1, addig minek.
|
| | |
[előzmény: (12050) blg, 2012-05-24 22:52:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 blg

Tagság: 2009-02-27 18:31:17 Tagszám: #71082 Hozzászólások: 62 |
12050. Elküldve: 2012-05-24 22:52:30, Magyar Televízió HD
|
[12490.] |
ezt tudom, de azért 3 másik HD csatornán van 5.1-es hangsáv, akkor az M1HD-n is elférne...
|
| | | [válaszok erre: #12051] |
[előzmény: (12041) vigosz, 2012-05-24 22:00:51] |
|
Kezdő
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12049. Elküldve: 2012-05-24 22:13:21, Magyar Televízió HD
|
[12491.] |
És 3D?
|
| | | [válaszok erre: #12053] |
[előzmény: (12046) Leíratkozott felhasználó, 2012-05-24 22:04:09] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12048. Elküldve: 2012-05-24 22:07:56, Magyar Televízió HD
|
[12492.] |
Vigosz! Tehát elfér a MinDig-en. Köszi a választ.
|
| | | [válaszok erre: #12052] |
|
|
|
|
|
 vigosz

Tagság: 2008-07-15 01:03:36 Tagszám: #61472 Hozzászólások: 4172 |
12047. Elküldve: 2012-05-24 22:05:48, Magyar Televízió HD
|
[12493.] |
Fokozatosság... Lesz, ahogy az 5.1 is időbe került, az is fejlesztéseket igényel és a kapacitások végesek. De a dupla hangvivő (mind sztereó, mind AC3 esetén) már ott van.
|
| | |
[előzmény: (12046) Leíratkozott felhasználó, 2012-05-24 22:04:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12046. Elküldve: 2012-05-24 22:04:09, Magyar Televízió HD
|
[12494.] |
Eredeti nyelvi hangsáv mikor lessz???
|
| | | [válaszok erre: #12047 #12049] |
|
|
|
|
|
 vigosz

Tagság: 2008-07-15 01:03:36 Tagszám: #61472 Hozzászólások: 4172 |
12045. Elküldve: 2012-05-24 22:04:06, Magyar Televízió HD
|
[12495.] |
Egyébként SD-n jellemzően nincs 5.1 hang, mert a konverziót (HD-SD + kép-hang késleltetés összehúzása) nem szeretik a szolgáltatók. A műsorterjesztési pontokon (az Eutelsat 9A műholdon és a MInDigTV-n) csak a HD mellett van AC3 hangsáv, az SD csatornák mellett csak sima sztereó (MPEG Layer II).
|
| | |
[előzmény: (12034) Mobius, 2012-05-24 21:20:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12044. Elküldve: 2012-05-24 22:02:53, Magyar Televízió HD
|
[12496.] |
Na csak vicceltem. Király az 5.1!!!
|
| |
|
|
|
|
 amkerekes

Tagság: 2010-02-19 17:40:15 Tagszám: #82536 Hozzászólások: 36 |
12043. Elküldve: 2012-05-24 22:02:52, Magyar Televízió HD
|
[12497.] |
Közben m2-őn is visszajött az AC3 sáv. (Pécs DVB-T)
|
| | |
[előzmény: (12040) Adam_batyam, 2012-05-24 21:57:33] |
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12042. Elküldve: 2012-05-24 22:01:28, Magyar Televízió HD
|
[12498.] |
Kula
|
| |
|
|
|
|
 vigosz

Tagság: 2008-07-15 01:03:36 Tagszám: #61472 Hozzászólások: 4172 |
12041. Elküldve: 2012-05-24 22:00:51, Magyar Televízió HD
|
[12499.] |
Sajnos a jelenlegi IPTV egy kompromisszumos technológia. Kevés a stabil sávszélesség, így a szolgáltató mindenen takarékoskodik.
|
| | | [válaszok erre: #12050] |
[előzmény: (12035) blg, 2012-05-24 21:26:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Adam_batyam

Tagság: 2007-05-13 19:43:31 Tagszám: #44968 Hozzászólások: 440 |
12040. Elküldve: 2012-05-24 21:57:33, Magyar Televízió HD
|
[12500.] |
Melyik adóról nézitek ?
Mert nekem Vasvárról megvan
|
| | | [válaszok erre: #12043] |
[előzmény: (12038) amkerekes, 2012-05-24 21:43:07] |
|
Törzstag
|
|
Magyar Televízió HD (üzenet: 24482, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|