Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499876/7 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (228/50
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 980 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Magyar Televízió HD

(üzenet: 24482, Sat)
 

Adama123



Tagság: 2010-03-03 10:59:48
Tagszám: #82912
Hozzászólások: 331
12064. Elküldve: 2012-05-25 16:09:59,

Magyar Televízió HD

[12476.]

Az utolsó csoportkör párhuzamos mérkőzéseit is élőben adja, ha jól értelmezem a szöveget.
[előzmény: (12063) mlaszlo, 2012-05-25 15:59:17]
Törzstag
Adama123 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15235
12063. Elküldve: 2012-05-25 15:59:17,

Magyar Televízió HD

[12477.]

Az egyes meccsek helyett pontosan egy meccset fog élőben csak a Sport1 adni, jún. 10-én, amikor párhuzamosan Forma1 megy majd az m1-en. A többi élő közvetítés párhuzamos lesz az m1-el.
[válaszok erre: #12064] [előzmény: (12062) vasg, 2012-05-25 15:50:27]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vasg



Tagság: 2008-12-27 21:15:16
Tagszám: #67993
Hozzászólások: 152
12062. Elküldve: 2012-05-25 15:50:27,

Magyar Televízió HD

[12478.]

Nem ismétli, egyes meccseket ő ad!
[válaszok erre: #12063] [előzmény: (12061) mlaszlo, 2012-05-25 15:37:15]
Haladó
vasg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15235
12061. Elküldve: 2012-05-25 15:37:15,

Magyar Televízió HD

[12479.]

A Sport1-nek mi a jó benne, hogy ismételheti, illetve néhány esetben párhuzamosan közvetíthet az m1-el?
[válaszok erre: #12062] [előzmény: (12058) Kardos Attila, 2012-05-25 13:18:27]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12060. Elküldve: 2012-05-25 14:33:24,

Magyar Televízió HD

[12480.]

€ ...
[előzmény: (12059) Irwine_, 2012-05-25 14:20:44]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Irwine_



Tagság: 2006-02-19 11:54:55
Tagszám: #27313
Hozzászólások: 299
12059. Elküldve: 2012-05-25 14:20:44,

Magyar Televízió HD

[12481.]

Nem vagyok oda a fociért, de ezt akkor sem értem. A közmédiának van 4 csatornája, amúgy is felmerül bennem a kérdés, hogy minek, ezek után meg főleg... :S

Irwine_ | Vidanet - Győr
[válaszok erre: #12060] [előzmény: (12058) Kardos Attila, 2012-05-25 13:18:27]
Haladó
Irwine_ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
12058. Elküldve: 2012-05-25 13:18:27,

Magyar Televízió HD

[12482.]

http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/foci-eb-2012-tv-kozvetitesek.html?Itemid=2

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[válaszok erre: #12059 #12061]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15235
12057. Elküldve: 2012-05-25 09:25:49,

Magyar Televízió HD

[12483.]

Zeneileg szerintem az első elődöntő jobb, változatosabb volt. A második kicsit egyhangú volt.
[előzmény: (12032) petersza84, 2012-05-24 21:14:07]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
12056. Elküldve: 2012-05-25 08:57:03,

Magyar Televízió HD

[12484.]

Ha már ilyen szépen összefoglaltad ;) : http://dtvnews.hu/hirek/5-1-hang-az-m1-hd-csatornan



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (12052) vigosz, 2012-05-24 22:58:39]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12055. Elküldve: 2012-05-25 08:53:18,

Magyar Televízió HD

[12485.]

OK koszi. Én csak Szeged kollégánkra akartam reagálni ironikusan a tegnapi ESC kozvetítéssel kapcsolatban!
[előzmény: (12053) vigosz, 2012-05-24 23:00:44]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


gemi



Tagság: 2009-03-13 10:36:51
Tagszám: #71677
Hozzászólások: 100
12054. Elküldve: 2012-05-25 07:10:10,

Magyar Televízió HD

[12486.]

Az nem gáz csak legyen. Az Eurovizónál is jó lett volna Sajnos Gábor néha nagyon rosszkor tud megszólalni, legalábbis aki az eredeti szöveget érti és figyelné. Néha az F1 alatt is jó lenne csak a motorok hangját hallani.

Az 5.1-ért és a Hd minőségért pedig hatalmas piros pont!
[előzmény: (12052) vigosz, 2012-05-24 22:58:39]
Kezdő
gemi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
12053. Elküldve: 2012-05-24 23:00:44,

Magyar Televízió HD

[12487.]

http://ahrt.hu/hu/hirek/jelentos-fejlesztesek-digitalis-foldfelszini-televizios-szolgaltatasban-nyartol-15-uj-varosi-telephely-ingyenes-hd-sportkozvetit

[válaszok erre: #12055] [előzmény: (12049) Leíratkozott felhasználó, 2012-05-24 22:13:21]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
12052. Elküldve: 2012-05-24 22:58:39,

Magyar Televízió HD

[12488.]

Most is ott van, de a MinDigTV esetén az eredeti nyelv várhatóan nem lesz 5.1-es, mert arra sajnos már nincs hely.
[válaszok erre: #12054 #12056] [előzmény: (12048) Leíratkozott felhasználó, 2012-05-24 22:07:56]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
12051. Elküldve: 2012-05-24 22:56:39,

Magyar Televízió HD

[12489.]

A szolgáltatódnál reklamálj :(

Biztos úgy ítélték meg, hogy amig nincs valódi 5.1, addig minek.
[előzmény: (12050) blg, 2012-05-24 22:52:30]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blg



Tagság: 2009-02-27 18:31:17
Tagszám: #71082
Hozzászólások: 62
12050. Elküldve: 2012-05-24 22:52:30,

Magyar Televízió HD

[12490.]

ezt tudom, de azért 3 másik HD csatornán van 5.1-es hangsáv, akkor az M1HD-n is elférne...
[válaszok erre: #12051] [előzmény: (12041) vigosz, 2012-05-24 22:00:51]
Kezdő
blg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12049. Elküldve: 2012-05-24 22:13:21,

Magyar Televízió HD

[12491.]

És 3D?
[válaszok erre: #12053] [előzmény: (12046) Leíratkozott felhasználó, 2012-05-24 22:04:09]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
12048. Elküldve: 2012-05-24 22:07:56,

Magyar Televízió HD

[12492.]

Vigosz! Tehát elfér a MinDig-en. Köszi a választ.
[válaszok erre: #12052]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
12047. Elküldve: 2012-05-24 22:05:48,

Magyar Televízió HD

[12493.]

Fokozatosság... Lesz, ahogy az 5.1 is időbe került, az is fejlesztéseket igényel és a kapacitások végesek. De a dupla hangvivő (mind sztereó, mind AC3 esetén) már ott van.
[előzmény: (12046) Leíratkozott felhasználó, 2012-05-24 22:04:09]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12046. Elküldve: 2012-05-24 22:04:09,

Magyar Televízió HD

[12494.]

Eredeti nyelvi hangsáv mikor lessz???
[válaszok erre: #12047 #12049]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
12045. Elküldve: 2012-05-24 22:04:06,

Magyar Televízió HD

[12495.]

Egyébként SD-n jellemzően nincs 5.1 hang, mert a konverziót (HD-SD + kép-hang késleltetés összehúzása) nem szeretik a szolgáltatók. A műsorterjesztési pontokon (az Eutelsat 9A műholdon és a MInDigTV-n) csak a HD mellett van AC3 hangsáv, az SD csatornák mellett csak sima sztereó (MPEG Layer II).
[előzmény: (12034) Mobius, 2012-05-24 21:20:46]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12044. Elküldve: 2012-05-24 22:02:53,

Magyar Televízió HD

[12496.]

Na csak vicceltem. Király az 5.1!!!
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


amkerekes



Tagság: 2010-02-19 17:40:15
Tagszám: #82536
Hozzászólások: 36
12043. Elküldve: 2012-05-24 22:02:52,

Magyar Televízió HD

[12497.]

Közben m2-őn is visszajött az AC3 sáv. (Pécs DVB-T)
[előzmény: (12040) Adam_batyam, 2012-05-24 21:57:33]
Zöldfülű
amkerekes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12042. Elküldve: 2012-05-24 22:01:28,

Magyar Televízió HD

[12498.]

Kula
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
12041. Elküldve: 2012-05-24 22:00:51,

Magyar Televízió HD

[12499.]

Sajnos a jelenlegi IPTV egy kompromisszumos technológia. Kevés a stabil sávszélesség, így a szolgáltató mindenen takarékoskodik.
[válaszok erre: #12050] [előzmény: (12035) blg, 2012-05-24 21:26:28]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Adam_batyam



Tagság: 2007-05-13 19:43:31
Tagszám: #44968
Hozzászólások: 440
12040. Elküldve: 2012-05-24 21:57:33,

Magyar Televízió HD

[12500.]

Melyik adóról nézitek ?

Mert nekem Vasvárról megvan
[válaszok erre: #12043] [előzmény: (12038) amkerekes, 2012-05-24 21:43:07]
Törzstag
Adam_batyam adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Magyar Televízió HD

(üzenet: 24482, Sat)
 
    / 980 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0097360610961914 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail