Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499874/5 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (182/43
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 980 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Magyar Televízió HD

(üzenet: 24482, Sat)
 

yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12039. Elküldve: 2012-05-24 21:44:13,

Magyar Televízió HD

[12501.]

Remek! Vártam az ehhez hasonló pozitív hozzászólásokat. Tudod mit? Akkor nézd ott! icon26.gif

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (12033) junior19, 2012-05-24 21:19:59]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amkerekes



Tagság: 2010-02-19 17:40:15
Tagszám: #82536
Hozzászólások: 36
12038. Elküldve: 2012-05-24 21:43:07,

Magyar Televízió HD

[12502.]

Tényleg süket, de elvileg ezzel nem lehet összefüggésben, az AC3 sáv 384 kbit/seccel jött eddig is, most is.

Csak most végre 5.1 a hanganyag, amiről még mindig csak jót tudok mondani, egészen más élmény így ESC-t nézni.
[válaszok erre: #12040] [előzmény: (12036) blg, 2012-05-24 21:28:03]
Zöldfülű
amkerekes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
12037. Elküldve: 2012-05-24 21:41:42,

Magyar Televízió HD

[12503.]

Mert IPTV-n az SD csatiknál 2,5 Mb-be bele kell férnie mindennek elfogadható minőségben (kép, hang,txt). Egy 384kbit-es hangvivő mellett már látványos lenne a kép romlása.
[előzmény: (12034) Mobius, 2012-05-24 21:20:46]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blg



Tagság: 2009-02-27 18:31:17
Tagszám: #71082
Hozzászólások: 62
12036. Elküldve: 2012-05-24 21:28:03,

Magyar Televízió HD

[12504.]

az M1HD 5.1-es hangjával összefügg az, hogy jelenleg az M2HD AC3 hangsávja néma a MindigTV-n? innen kapta kölcsön a sávszélességet?
[válaszok erre: #12038]
Kezdő
blg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blg



Tagság: 2009-02-27 18:31:17
Tagszám: #71082
Hozzászólások: 62
12035. Elküldve: 2012-05-24 21:26:28,

Magyar Televízió HD

[12505.]

ez gondolom nem vigasztal, de a T-Home IPTV M1HD változatán sincs 5.1-es hang
[válaszok erre: #12041] [előzmény: (12034) Mobius, 2012-05-24 21:20:46]
Kezdő
blg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Mobius



Tagság: 2009-07-18 00:01:56
Tagszám: #76223
Hozzászólások: 43
12034. Elküldve: 2012-05-24 21:20:46,

Magyar Televízió HD

[12506.]

T-home SD iptvn miért nem lehet 5.1 ?
[válaszok erre: #12035 #12037 #12045]
Zöldfülű
Mobius adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2282
12033. Elküldve: 2012-05-24 21:19:59,

Magyar Televízió HD

[12507.]

Sajnos a keddihez hasonlóan most is az M1-en a leggyengébb a hang. Akinek van lehetősége más csatornán hallgatni, az észreveheti. S nem is kicsit.
[válaszok erre: #12039] [előzmény: (12032) petersza84, 2012-05-24 21:14:07]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersza84



Tagság: 2011-07-30 21:06:48
Tagszám: #94566
Hozzászólások: 616
12032. Elküldve: 2012-05-24 21:14:07,

Magyar Televízió HD

[12508.]

A keddi felvezető műsor mintha még nem a HD stúdióból ment volna, ugye? Egyébként minden tökéletes, kép is, hang is :)
[válaszok erre: #12033 #12057]
Törzstag
petersza84 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


defihu



Tagság: 2006-10-26 16:55:23
Tagszám: #36360
Hozzászólások: 2699
12031. Elküldve: 2012-05-24 21:10:51,

Magyar Televízió HD

[12509.]

A velünk élő történelem. icon25.gif
[előzmény: (12030) amkerekes, 2012-05-24 21:09:49]
Kiváló dolgozó
defihu adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amkerekes



Tagság: 2010-02-19 17:40:15
Tagszám: #82536
Hozzászólások: 36
12030. Elküldve: 2012-05-24 21:09:49,

Magyar Televízió HD

[12510.]

Szuper jó az 5.1-es hang, köszönjük!! Pécsen DVB-T-n is szépen átváltott ProLogic II-ről Dolby D-re az adás elején, erre megérte várni.

(Jól tudom, hogy a mai az első 5.1 adás az MTV-n?)
[válaszok erre: #12031]
Zöldfülű
amkerekes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nyilasmisi



Tagság: 2005-01-20 21:42:09
Tagszám: #15318
Hozzászólások: 2017
12029. Elküldve: 2012-05-24 21:08:18,

Magyar Televízió HD

[12511.]

Upc Directen m1hd-n 5.1, de az m1sd-n azon levan keverve 2.0ra.
Kiváló dolgozó
nyilasmisi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


defihu



Tagság: 2006-10-26 16:55:23
Tagszám: #36360
Hozzászólások: 2699
12028. Elküldve: 2012-05-24 21:05:28,

Magyar Televízió HD

[12512.]

Nem szólt közbe. De azért rágtam egy kicsit a körmeimet. icon25.gif
[előzmény: (12018) vigosz, 2012-05-24 16:55:45]
Kiváló dolgozó
defihu adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nfsu17



Tagság: 2011-05-02 14:50:21
Tagszám: #93402
Hozzászólások: 1321
12027. Elküldve: 2012-05-24 21:04:04,

Magyar Televízió HD

[12513.]

9 után le lehet venni 3 perc után.
Le is vették.
[előzmény: (12023) sorcy, 2012-05-24 21:02:29]
Kiváló dolgozó
nfsu17 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12026. Elküldve: 2012-05-24 21:04:02,

Magyar Televízió HD

[12514.]

HOL?
[előzmény: (12023) sorcy, 2012-05-24 21:02:29]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12025. Elküldve: 2012-05-24 21:03:43,

Magyar Televízió HD

[12515.]

Nyugi, majd megint leveszik...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (12023) sorcy, 2012-05-24 21:02:29]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12024. Elküldve: 2012-05-24 21:03:13,

Magyar Televízió HD

[12516.]

Az EB9-en is átváltott 5.1-re...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (12022) deaks, 2012-05-24 21:01:58]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sorcy



Tagság: 2006-02-16 11:42:11
Tagszám: #27164
Hozzászólások: 631
12023. Elküldve: 2012-05-24 21:02:29,

Magyar Televízió HD

[12517.]

12-es karika megint. NEEEEEEEEEEEEEEEEM BÍROM
[válaszok erre: #12025 #12026 #12027]
Törzstag
sorcy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


deaks



Tagság: 2009-01-22 21:40:30
Tagszám: #69535
Hozzászólások: 26
12022. Elküldve: 2012-05-24 21:01:58,

Magyar Televízió HD

[12518.]

digikábelen 5.1 icon32.gif
[válaszok erre: #12024] [előzmény: (12018) vigosz, 2012-05-24 16:55:45]
Zöldfülű
deaks adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nfsu17



Tagság: 2011-05-02 14:50:21
Tagszám: #93402
Hozzászólások: 1321
12021. Elküldve: 2012-05-24 21:00:28,

Magyar Televízió HD

[12519.]

És tényleg az.
[előzmény: (12018) vigosz, 2012-05-24 16:55:45]
Kiváló dolgozó
nfsu17 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Mobius



Tagság: 2009-07-18 00:01:56
Tagszám: #76223
Hozzászólások: 43
12020. Elküldve: 2012-05-24 19:40:26,

Magyar Televízió HD

[12520.]

Kíváncsian várjuk... :)
[előzmény: (12018) vigosz, 2012-05-24 16:55:45]
Zöldfülű
Mobius adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
12019. Elküldve: 2012-05-24 17:02:11,

Magyar Televízió HD

[12521.]

Én a keddit láttam,nagyon pipec volt a kép,de Gundi hangja a műsorhoz képest olyan volt,mint egy gyengébb minőségű skype.. Az 5.1 oké,de az ő hangján is javítani kéne h teljes legyen az összkép,persze gyorsan hozzáteszem,nem kötözködésből írtam..
[előzmény: (12018) vigosz, 2012-05-24 16:55:45]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
12018. Elküldve: 2012-05-24 16:55:45,

Magyar Televízió HD

[12522.]

Este - ha a technika ördöge nem szól közbe - 5.1 lesz az Eurovíziós Dalfesztivál.
[válaszok erre: #12019 #12020 #12021 #12022 #12028]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
12017. Elküldve: 2012-05-24 13:04:30,

Magyar Televízió HD

[12523.]

ma reggel a bumerángban ezt akarták témázni,7 előtt bepromózták,aztán hirek után hallgattak róla..ez is érdekes..
[előzmény: (12016) Amatőr61, 2012-05-24 10:02:18]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
12016. Elküldve: 2012-05-24 10:02:18,

Magyar Televízió HD

[12524.]

Szia.

Vajon ki a felelős ezért a szégyenteljes "partizánakcióért" ?

Tessék a nevét nyilvánosságra hozni és jól fenékbe rúgni...
[válaszok erre: #12017] [előzmény: (12014) attila.scourgeofgod, 2012-05-24 07:54:41]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Samott



Tagság: 2008-07-07 14:58:11
Tagszám: #61229
Hozzászólások: 1089
12015. Elküldve: 2012-05-24 08:35:42,

Magyar Televízió HD

[12525.]

Tehat beprobalkoztak a bloffel, aztan miutan elbukott most az elere allnak. Ugyes.
[előzmény: (12014) attila.scourgeofgod, 2012-05-24 07:54:41]
Kiváló dolgozó
Samott adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Magyar Televízió HD

(üzenet: 24482, Sat)
 
    / 980 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010073184967041 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail