Magyar Televízió HD (üzenet: 24482, Sat) |
|
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12039. Elküldve: 2012-05-24 21:44:13, Magyar Televízió HD
|
[12501.] |
Remek! Vártam az ehhez hasonló pozitív hozzászólásokat. Tudod mit? Akkor nézd ott!
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (12033) junior19, 2012-05-24 21:19:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 amkerekes

Tagság: 2010-02-19 17:40:15 Tagszám: #82536 Hozzászólások: 36 |
12038. Elküldve: 2012-05-24 21:43:07, Magyar Televízió HD
|
[12502.] |
Tényleg süket, de elvileg ezzel nem lehet összefüggésben, az AC3 sáv 384 kbit/seccel jött eddig is, most is.
Csak most végre 5.1 a hanganyag, amiről még mindig csak jót tudok mondani, egészen más élmény így ESC-t nézni.
|
| | | [válaszok erre: #12040] |
[előzmény: (12036) blg, 2012-05-24 21:28:03] |
|
Zöldfülű
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
12037. Elküldve: 2012-05-24 21:41:42, Magyar Televízió HD
|
[12503.] |
Mert IPTV-n az SD csatiknál 2,5 Mb-be bele kell férnie mindennek elfogadható minőségben (kép, hang,txt). Egy 384kbit-es hangvivő mellett már látványos lenne a kép romlása.
|
| | |
[előzmény: (12034) Mobius, 2012-05-24 21:20:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 blg

Tagság: 2009-02-27 18:31:17 Tagszám: #71082 Hozzászólások: 62 |
12036. Elküldve: 2012-05-24 21:28:03, Magyar Televízió HD
|
[12504.] |
az M1HD 5.1-es hangjával összefügg az, hogy jelenleg az M2HD AC3 hangsávja néma a MindigTV-n? innen kapta kölcsön a sávszélességet?
|
| | | [válaszok erre: #12038] |
|
|
Kezdő
|
|
 blg

Tagság: 2009-02-27 18:31:17 Tagszám: #71082 Hozzászólások: 62 |
12035. Elküldve: 2012-05-24 21:26:28, Magyar Televízió HD
|
[12505.] |
ez gondolom nem vigasztal, de a T-Home IPTV M1HD változatán sincs 5.1-es hang
|
| | | [válaszok erre: #12041] |
[előzmény: (12034) Mobius, 2012-05-24 21:20:46] |
|
Kezdő
|
|
 Mobius

Tagság: 2009-07-18 00:01:56 Tagszám: #76223 Hozzászólások: 43 |
12034. Elküldve: 2012-05-24 21:20:46, Magyar Televízió HD
|
[12506.] |
T-home SD iptvn miért nem lehet 5.1 ?
|
| | | [válaszok erre: #12035 #12037 #12045] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2282 |
12033. Elküldve: 2012-05-24 21:19:59, Magyar Televízió HD
|
[12507.] |
Sajnos a keddihez hasonlóan most is az M1-en a leggyengébb a hang. Akinek van lehetősége más csatornán hallgatni, az észreveheti. S nem is kicsit.
|
| | | [válaszok erre: #12039] |
[előzmény: (12032) petersza84, 2012-05-24 21:14:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 petersza84

Tagság: 2011-07-30 21:06:48 Tagszám: #94566 Hozzászólások: 616 |
12032. Elküldve: 2012-05-24 21:14:07, Magyar Televízió HD
|
[12508.] |
A keddi felvezető műsor mintha még nem a HD stúdióból ment volna, ugye? Egyébként minden tökéletes, kép is, hang is :)
|
| | | [válaszok erre: #12033 #12057] |
|
|
Törzstag
|
|
 defihu

Tagság: 2006-10-26 16:55:23 Tagszám: #36360 Hozzászólások: 2699 |
12031. Elküldve: 2012-05-24 21:10:51, Magyar Televízió HD
|
[12509.] |
A velünk élő történelem.
|
| | |
[előzmény: (12030) amkerekes, 2012-05-24 21:09:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 amkerekes

Tagság: 2010-02-19 17:40:15 Tagszám: #82536 Hozzászólások: 36 |
12030. Elküldve: 2012-05-24 21:09:49, Magyar Televízió HD
|
[12510.] |
Szuper jó az 5.1-es hang, köszönjük!! Pécsen DVB-T-n is szépen átváltott ProLogic II-ről Dolby D-re az adás elején, erre megérte várni.
(Jól tudom, hogy a mai az első 5.1 adás az MTV-n?)
|
| | | [válaszok erre: #12031] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 nyilasmisi

Tagság: 2005-01-20 21:42:09 Tagszám: #15318 Hozzászólások: 2017 |
12029. Elküldve: 2012-05-24 21:08:18, Magyar Televízió HD
|
[12511.] |
Upc Directen m1hd-n 5.1, de az m1sd-n azon levan keverve 2.0ra.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 defihu

Tagság: 2006-10-26 16:55:23 Tagszám: #36360 Hozzászólások: 2699 |
12028. Elküldve: 2012-05-24 21:05:28, Magyar Televízió HD
|
[12512.] |
Nem szólt közbe. De azért rágtam egy kicsit a körmeimet.
|
| | |
[előzmény: (12018) vigosz, 2012-05-24 16:55:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nfsu17

Tagság: 2011-05-02 14:50:21 Tagszám: #93402 Hozzászólások: 1321 |
12027. Elküldve: 2012-05-24 21:04:04, Magyar Televízió HD
|
[12513.] |
9 után le lehet venni 3 perc után.
Le is vették.
|
| | |
[előzmény: (12023) sorcy, 2012-05-24 21:02:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12026. Elküldve: 2012-05-24 21:04:02, Magyar Televízió HD
|
[12514.] |
HOL?
|
| | |
[előzmény: (12023) sorcy, 2012-05-24 21:02:29] |
|
|
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12025. Elküldve: 2012-05-24 21:03:43, Magyar Televízió HD
|
[12515.] |
Nyugi, majd megint leveszik...
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (12023) sorcy, 2012-05-24 21:02:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12024. Elküldve: 2012-05-24 21:03:13, Magyar Televízió HD
|
[12516.] |
Az EB9-en is átváltott 5.1-re...
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (12022) deaks, 2012-05-24 21:01:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sorcy

Tagság: 2006-02-16 11:42:11 Tagszám: #27164 Hozzászólások: 631 |
12023. Elküldve: 2012-05-24 21:02:29, Magyar Televízió HD
|
[12517.] |
12-es karika megint. NEEEEEEEEEEEEEEEEM BÍROM
|
| | | [válaszok erre: #12025 #12026 #12027] |
|
|
Törzstag
|
|
 deaks

Tagság: 2009-01-22 21:40:30 Tagszám: #69535 Hozzászólások: 26 |
12022. Elküldve: 2012-05-24 21:01:58, Magyar Televízió HD
|
[12518.] |
digikábelen 5.1
|
| | | [válaszok erre: #12024] |
[előzmény: (12018) vigosz, 2012-05-24 16:55:45] |
|
Zöldfülű
|
|
 nfsu17

Tagság: 2011-05-02 14:50:21 Tagszám: #93402 Hozzászólások: 1321 |
12021. Elküldve: 2012-05-24 21:00:28, Magyar Televízió HD
|
[12519.] |
És tényleg az.
|
| | |
[előzmény: (12018) vigosz, 2012-05-24 16:55:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Mobius

Tagság: 2009-07-18 00:01:56 Tagszám: #76223 Hozzászólások: 43 |
12020. Elküldve: 2012-05-24 19:40:26, Magyar Televízió HD
|
[12520.] |
Kíváncsian várjuk... :)
|
| | |
[előzmény: (12018) vigosz, 2012-05-24 16:55:45] |
|
Zöldfülű
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
12019. Elküldve: 2012-05-24 17:02:11, Magyar Televízió HD
|
[12521.] |
Én a keddit láttam,nagyon pipec volt a kép,de Gundi hangja a műsorhoz képest olyan volt,mint egy gyengébb minőségű skype.. Az 5.1 oké,de az ő hangján is javítani kéne h teljes legyen az összkép,persze gyorsan hozzáteszem,nem kötözködésből írtam..
|
| | |
[előzmény: (12018) vigosz, 2012-05-24 16:55:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vigosz

Tagság: 2008-07-15 01:03:36 Tagszám: #61472 Hozzászólások: 4172 |
12018. Elküldve: 2012-05-24 16:55:45, Magyar Televízió HD
|
[12522.] |
Este - ha a technika ördöge nem szól közbe - 5.1 lesz az Eurovíziós Dalfesztivál.
|
| | | [válaszok erre: #12019 #12020 #12021 #12022 #12028] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tom25

Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008 |
12017. Elküldve: 2012-05-24 13:04:30, Magyar Televízió HD
|
[12523.] |
ma reggel a bumerángban ezt akarták témázni,7 előtt bepromózták,aztán hirek után hallgattak róla..ez is érdekes..
|
| | |
[előzmény: (12016) Amatőr61, 2012-05-24 10:02:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
12016. Elküldve: 2012-05-24 10:02:18, Magyar Televízió HD
|
[12524.] |
Szia.
Vajon ki a felelős ezért a szégyenteljes "partizánakcióért" ?
Tessék a nevét nyilvánosságra hozni és jól fenékbe rúgni...
|
| | | [válaszok erre: #12017] |
[előzmény: (12014) attila.scourgeofgod, 2012-05-24 07:54:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Samott

Tagság: 2008-07-07 14:58:11 Tagszám: #61229 Hozzászólások: 1089 |
12015. Elküldve: 2012-05-24 08:35:42, Magyar Televízió HD
|
[12525.] |
Tehat beprobalkoztak a bloffel, aztan miutan elbukott most az elere allnak. Ugyes.
|
| | |
[előzmény: (12014) attila.scourgeofgod, 2012-05-24 07:54:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Magyar Televízió HD (üzenet: 24482, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|