Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499872/3 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (180/18
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59131, Sat)
 

m_kovacs



Tagság: 2007-11-17 11:06:05
Tagszám: #51760
Hozzászólások: 149
29284. Elküldve: 2012-03-12 12:08:05,

MinDigTv

[29901.]

Máshol sem jó!
[válaszok erre: #29285 #29288] [előzmény: (29283) TÖFI, 2012-03-12 10:36:23]
Haladó
m_kovacs adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TÖFI



Tagság: 2010-11-04 13:45:17
Tagszám: #89772
Hozzászólások: 178
29283. Elküldve: 2012-03-12 10:36:23,

MinDigTv

[29902.]

Köszi, reménykedtem, hogy nem nálam van a hiba. Ha újrakerestetem a csatornákat, akkor megint törölhetem ki a rengeteg fizetős csatornát, és a maradékot még újra kell rendeznem. Ettől akaram magam megkímélni, de ha ezek szerint máshol jó, akkor rá kell szánnom magam egyszer.
[válaszok erre: #29284 #29287] [előzmény: (29282) Watt25, 2012-03-12 10:21:13]
Haladó
TÖFI adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Watt25



Tagság: 2012-01-09 14:26:19
Tagszám: #97891
Hozzászólások: 717
29282. Elküldve: 2012-03-12 10:21:13,

MinDigTv

[29903.]

Szerintem kerestesd meg újra a csatornákat. Akkor talán befrissül.

---------------------------------------
Read only felhasználók számára itt a válasz
[válaszok erre: #29283] [előzmény: (29281) TÖFI, 2012-03-12 09:50:16]
Törzstag
Watt25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TÖFI



Tagság: 2010-11-04 13:45:17
Tagszám: #89772
Hozzászólások: 178
29281. Elküldve: 2012-03-12 09:50:16,

MinDigTv

[29904.]

Amióta felcserélték a két Dunát, nálam az EPG-ben és információs panelen fordítva jelenik meg a két tv csatorna neve. A műsor maga jó, ezért úgy hiszem nem az én vevőkészülékemben van a hiba. Vagy mégis???

A másik, hogy az Afrikai vőlegényt most adták a Dunán, örültem, hogy jó minőségben fel tudom venni, de bosszantott, hogy egy ilyen szinte gyerekfilmre rányomták a sárga karikát.
Állítom, hogy a Keménykalap és krumpliorr ennél rémisztőbb...
Ugyanez a film megvan Filmmúzeumos felvételről, kb. másfél éves, amin nincs karika. Amúgy a filmben az égvilágon semmi nincs. És még örülhetek, hogy nem nyomtak rá még egy izgő mozgó Mága Showt, a negyedik sarokba, pedig egy lobogó zászlót és egy keresztet... Na majd most, hogy jönnek az ünnepek.

Ha már itt tartunk: jó lenne, ha a nemzeti és egyéb ünnepek hirdetését, továbbá az egyéb műsorreklámokat nem nyomnák rá a játékfilmekre legalább a közszolgálati műsoroknál!!! Elvégre a közszolgálat lényege éppen az, hogy köz javát szolgálja. Ha egy játékfilm megy, a köz java egyértelműen az, hogy a filmet lehessen zavartalanul nézni, nem az, hogy keresztet, tojást vagy a Mága vigyorát bámuljam.
Összevetve annak jóságát, hogy a film alatt hány ember tudta meg ebből azt az információt, hogy ünnep van, vagy hogy lesz valamikor egy műsor (amit sehonnan máshonnan nem tudott volna meg), elhanyagolható, azzal a rosszassággal, amit a filmet nézni akaró emberek elszenvednek.
[válaszok erre: #29282]
Haladó
TÖFI adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Watt25



Tagság: 2012-01-09 14:26:19
Tagszám: #97891
Hozzászólások: 717
29280. Elküldve: 2012-03-12 08:28:58,

MinDigTv

[29905.]

Bocs, hogy ennyit offtopic-olok.
Szóval a Google-nek van egy szép nagy adatbázisa, amelybe itt bele is tudsz kérdezni:
http://samy.pl/androidmap/
(Bár, ha jól látom letiltották, de én most nem tudom kipróbálni.)
Szóval, nem számít, hogy a "tied" a router, attól még tudhatja a Google, hogy fizikailag hol van. (Persze nem biztos, hogy jól tudja.)


---------------------------------------
Read only felhasználók számára itt a válasz
[előzmény: (29279) Lowy, 2012-03-11 16:48:58]
Törzstag
Watt25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
29279. Elküldve: 2012-03-11 16:48:58,

MinDigTv

[29906.]

Az lehet, hogy így működik, csakhogy nálam, le van tiltva a mobilhálózat alapján történő helymeghatározás. A wifi router, amire csatlakozom meg az enyém, ez alapján nem tudom, hogy tudna pozíciót meghatározni. Amíg nem indítottam el előtte a navigációs progit, ugyanúgy lekapcsolt pár másodperc után, a jelzett pozíció viszont nem volt jó. Az addig ok, hogy megpróbál cellainformációk alapján is pozicionálni, de ha nem találja, vagy tiltva van, akkor addig kellene keresni GPS pozíciót, amíg az nincs nem. Én biztos így írtam volna, mer szerintem így logikus. Amúgy tetszik a progi, nagyon jó. Nem kell méregdrága műszert venni, vagy szerelőt hívni, ha néha-néha itt-ott antennát kell állítani.
[válaszok erre: #29280] [előzmény: (29278) Watt25, 2012-03-11 16:40:10]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Watt25



Tagság: 2012-01-09 14:26:19
Tagszám: #97891
Hozzászólások: 717
29278. Elküldve: 2012-03-11 16:40:10,

MinDigTv

[29907.]

Egy Android-os program kérhet közelítő koordinátát (ez lehet WiFi vagy mobilhálózat alapján meghatározott) vagy pontos koordinátát (ez általában a GPS). Elvileg a közelítő is lehet viszonylag pontos. Nálam a videón is látszik, hogy még villog a GPS ikon, amikor már kiírta a pozíciót és a pontosságot. (Ami 8m körül volt.) Valószínűleg a program úgy működik, hogy mind közelítő, mind pontos koordinátakérést intéz az oprendszer felé és a közelítő is adhat olyan pontos értéket, amit a program el is fogad. Ekkor leállítja a pontos keresést, mert úgy gondolja, hogy jó neki a közelítő is. A látottak alapján (és az alapján, hogy én is írtam már hasonló teszt programot Androidra) én úgy gondolom, hogy így működik a program.

---------------------------------------
Read only felhasználók számára itt a válasz
[válaszok erre: #29279] [előzmény: (29277) Lowy, 2012-03-11 16:18:19]
Törzstag
Watt25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
29277. Elküldve: 2012-03-11 16:18:19,

MinDigTv

[29908.]

Próbáltam én is a progit. Egy 2.3.4-es LG-n. Szépen működik, egy kis trükk után. Ugyanis nálam is túl rövid ideig keresi a GPS koordinátákat, hamarabb lekapcsolja a program, mint ahogy megtalálná a pozíciót. Eszt a problémát úgy oldottam meg, hogy először egy navigációs programot indítottam el, majd mikor meglett a pozíció kiléptem belőle. Majd elindítva a Dvbmap.eu programját, már elég volt az idő a pozíció megtalálására. Persze ez nem a legelegánsabb megoldás, de amíg nem javítják, addig megteszi. Az adótornyot ábrázoló ikonra kattintva, tud róla mindent, lehozza nettről. Beletelt egy kis időbe, mire kiismertem a progit, de sebaj, volt rá időm, nem munkaidő alatt próbálgattam icon25.gif
Sok sikert hozzá nektek is
[válaszok erre: #29278] [előzmény: (29276) Tom25, 2012-03-10 23:29:57]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
29276. Elküldve: 2012-03-10 23:29:57,

MinDigTv

[29909.]

Csuhaj.. :) Szóval ennek így kell működnie.. Hát,biztos jól felbőszítettelek h megcsináltad a videót,ezennel a mai igazságversenyt te nyerted,nem hittem vna h ami egyik telón megy,másikon nem.. :) Azt viszont továbbra is vallom,hogy ennek nem kézzel beirkálósnak kellene lenie,ha már van online adatbázis.. A vidit mindenesetre köszi! :) icon2.gif
[válaszok erre: #29277] [előzmény: (29275) Watt25, 2012-03-10 20:53:23]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Watt25



Tagság: 2012-01-09 14:26:19
Tagszám: #97891
Hozzászólások: 717
29275. Elküldve: 2012-03-10 20:53:23,

MinDigTv

[29910.]

Tessék a videó:
http://www.youtube.com/watch?v=tXk31cFAqEo

Egy dologra csak később jöttem rá, ezért nincs a videóban: A Terrain profile-t úgy kell megnézni, hogy elfordítjuk a telefont fekvőbe. :) Ez egy kicsit vicces megoldás...
A GPS-t pedig szerintem azért csak rövid időre kapcsolja be, mert ha megvan a pozíció, akkor kikapcsolja. Valszeg az az elve, hogy úgy sem mászkálsz métereket arrébb közben. (Vagy ha igen, akkor megint ráböksz a jobb felső sarokra.)
[válaszok erre: #29276] [előzmény: (29263) Tom25, 2012-03-10 16:09:16]
Törzstag
Watt25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dimension75



Tagság: 2007-03-20 10:14:15
Tagszám: #42987
Hozzászólások: 408
29274. Elküldve: 2012-03-10 18:03:15,

MinDigTv

[29911.]

Azért osztod itt az észt rendesen icon29.gif
[előzmény: (29269) Watt25, 2012-03-10 17:27:53]
Törzstag
dimension75 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vico78



Tagság: 2008-04-01 17:03:47
Tagszám: #57798
Hozzászólások: 638
29273. Elküldve: 2012-03-10 17:55:36,

MinDigTv

[29912.]

Meg kell,hogy védjem WATT25 fórumtársam,mert most töltöttem le Huawei Ideos Slim 7 táblagépre és tökéletesen működik!
Törzstag
Vico78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Watt25



Tagság: 2012-01-09 14:26:19
Tagszám: #97891
Hozzászólások: 717
29272. Elküldve: 2012-03-10 17:53:07,

MinDigTv

[29913.]

Nem érted a lényeget. Te kategórikusan kijelentetted, hogy a program semmire sem jó. Mindezt azért, mert a te telefonodon nem működik. Én elhiszem, hogy nálad nem jó és elhiszem, hogy nem működik minden telefonon. (Ez sajnos az Android átka.) De ne mond, hogy normális dolog emiatt kijelenteni, hogy a program nem csinál semmit. (Annyit kellett volna tenned, hogy hozzáteszed: "...az én telefonomon.")
A telefonom egyébként egy ócska, ősrégi, gyenge T-Mobile Pulse Android 2.1-el. (Nem hivatalos, de nem is CM.)
Videó még ma lesz.

---------------------------------------
Read only felhasználók számára itt a válasz
[előzmény: (29271) Tom25, 2012-03-10 17:45:04]
Törzstag
Watt25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
29271. Elküldve: 2012-03-10 17:45:04,

MinDigTv

[29914.]

Jó,látomesetedben is aktuális a "ki többre" stílus,én pedig okos enged alapon csak hogy jó napod legyen,te nyertél,én vagyok hülye.. s mivel továbbra sem tudjuk milyen telen,milyen verziószámú droidot használod,így akár még azt is megkockáztatom,h nálad sem megy helyesen,de nem teszem,inkább lapozok.. Majd ha lesz hozzá frissítés,újrapróbálom.. "Azon is elgondolkozhatnál ilyen esetben, hogy a Rating-ek között egy 1-es van (amit gondolom te adtál)"... Nem buheráltam benne ratingot..
[válaszok erre: #29272] [előzmény: (29269) Watt25, 2012-03-10 17:27:53]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
29270. Elküldve: 2012-03-10 17:37:52,

MinDigTv

[29915.]

Sokadjára próbálva is csak annyit kapok, hogy nem találhatóak adók. Szerintem a GPS-t sem használja rendesen, kb. 20mp után eltűnik az állapotsávból a visszajelzője. Valami tuti, hogy bugos.
Amúgy 2.3.7-es Andorid (CM7), a teló pedig egy ZTE Blade.
[előzmény: (29269) Watt25, 2012-03-10 17:27:53]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Watt25



Tagság: 2012-01-09 14:26:19
Tagszám: #97891
Hozzászólások: 717
29269. Elküldve: 2012-03-10 17:27:53,

MinDigTv

[29916.]

Tudod, az a baj, hogy kb. az lett volna a helyes hozzáállás, ha ilyen esetben egy ilyen hozzászólást írsz:
"Sziasztok!
Ma letöltöttem a dvbtmap.eu -s Androidos programot, ami elvileg tök jól megmutatná a tornyokat, de valahogy nem sikerült rendesen működésre bírnom. Nálatok működik rendesen? Mert akkor megvizsgálnám, hogy mi lehet a gond az én telefonomon."
Azon is elgondolkozhatnál ilyen esetben, hogy a Rating-ek között egy 1-es van (amit gondolom te adtál), a többi meg 4-es és 5-ös.

---------------------------------------
Read only felhasználók számára itt a válasz
[válaszok erre: #29270 #29271 #29274] [előzmény: (29265) Tom25, 2012-03-10 16:29:11]
Törzstag
Watt25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frakk3



Tagság: 2011-04-15 09:12:15
Tagszám: #93191
Hozzászólások: 131
29268. Elküldve: 2012-03-10 17:26:59,

MinDigTv

[29917.]

Egyik haveromnak láttam a telóján ezt az androidos progit (vagy hasonlót), kb. fél éve.Tökéletesen müködött.
Haladó
frakk3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
29267. Elküldve: 2012-03-10 16:35:41,

MinDigTv

[29918.]

Igen..kösz h kérded.. :) icon2.gif

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[előzmény: (29266) yaksi, 2012-03-10 16:33:21]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
29266. Elküldve: 2012-03-10 16:33:21,

MinDigTv

[29919.]

Ugye be van kapcsolva a telón a GPS?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #29267] [előzmény: (29265) Tom25, 2012-03-10 16:29:11]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
29265. Elküldve: 2012-03-10 16:29:11,

MinDigTv

[29920.]

Szóval mielőtt Latency-nek is firkálnál hülyéneknézős posztot,szivesen fogadnánk egy vidit a szoftról működés közben.. Nálam,2.3.7-es oprendszer alatt nem talál semmit.. Meg ha már online adatbázisból dolgozik,-elviekben- akkor mért kézzel kell bepötyögni az adó helyét,sugárzási adatokkal,magassággal,stb.... Én úgy látnám értelmét,ha a gps-ed alapján már ki is dobná,mik a lehgetőségeid a környéken.. Mondja meg a progi az adó helyét,távolságát,ne én.. És nem kérek sokat,mert a pc-s weboldal így működik,az androidos verziónak minimum ezt a pluszt kéne nyújtania hogy kihasználná a gps-t,és az iránytűt.. Persze ha nálad a fent leírtak alapján megy,akkor nálam nem tom mi lehet a gáz,de nem talál semmit,még segítséggel sem.... icon28.gif

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[válaszok erre: #29266 #29269] [előzmény: (29261) Watt25, 2012-03-10 15:52:26]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
29264. Elküldve: 2012-03-10 16:12:03,

MinDigTv

[29921.]

Nekem sem ad semmi információt.
[előzmény: (29259) Watt25, 2012-03-10 15:30:04]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
29263. Elküldve: 2012-03-10 16:09:16,

MinDigTv

[29922.]

1. nincs ócska telefonom.. 2 egy átlag felhasználónak ne kelljen már negyed órákat szenvednie egy progival,hogy működésre bírja.. nem mindenki ér rá egész nap ilyenekkel szórakozni,mert dolgozni is kell azért,hogy ne ócska telefonom legyen.. 3 videóval mutathatnád a progi működését,mert netem van,a lakóhelyemtől 100 km-es körzetben nem talál adót.. ....mellesleg.... ez egy szoftver. Következésképp vagy fut a tel hardverén,vagy nem,de olyan nincs,hogy félig működik..
[válaszok erre: #29275] [előzmény: (29259) Watt25, 2012-03-10 15:30:04]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
29262. Elküldve: 2012-03-10 16:07:12,

MinDigTv

[29923.]

Köszi!
[előzmény: (29261) Watt25, 2012-03-10 15:52:26]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Watt25



Tagság: 2012-01-09 14:26:19
Tagszám: #97891
Hozzászólások: 717
29261. Elküldve: 2012-03-10 15:52:26,

MinDigTv

[29924.]

http://www.dvbtmap.eu/android/index.htm

---------------------------------------
Read only felhasználók számára itt a válasz
[válaszok erre: #29262 #29265] [előzmény: (29260) sanyci, 2012-03-10 15:49:19]
Törzstag
Watt25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
29260. Elküldve: 2012-03-10 15:49:19,

MinDigTv

[29925.]

Link?
[válaszok erre: #29261] [előzmény: (29259) Watt25, 2012-03-10 15:30:04]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59131, Sat)
 
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011940002441406 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail