MinDigTv (üzenet: 59130 , Sat )
Tom25 Tagság: 2007-01-28 03:41:35 Tagszám: #40695 Hozzászólások: 2008
29258. Elküldve: 2012-03-10 14:49:14, MinDigTv
[29926.]
Elkészült a dvbmap okosteles verziója,de senki ne vesződjön vele,mert egy fos.. hiába a beállításokban a gps-es helymeghatározás,az,nem működik,sebaj,beírom kézzel a címem.. erre megkér,hogy írjam be az adótól való távolságom,az adó magasságát,a telephelyét,a kisugárzott erp-t,vagyis vélhetően nincs mégcsak online adatbázis sem!! Ja,mindezt megtettem,eredmény: nem találtam adót.. hát .. köszönjük Emese,ülj le,egyes..
[válaszok erre: #29259 ]
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
29257. Elküldve: 2012-03-09 20:28:52, MinDigTv
[29927.]
Hát nekem nem változott semmi a teljesítményemelés után sem.
Ez volt (jelerősség, bithibaarány): UHF 38-nál 85/0, UHF 55-nél 64/0, UHF 62-nél 55/0.
Ez lett most: UHF 38-nál 84/0, UHF 55-nél 65/0, UHF 62-nél 56/0.
[előzmény : (29235) sittyu, 2012-03-08 15:10:04]
dimension75 Tagság: 2007-03-20 10:14:15 Tagszám: #42987 Hozzászólások: 408
29256. Elküldve: 2012-03-09 20:15:09, MinDigTv
[29928.]
Nálam (Bp. XIII ker.) semmi változás a jelerősségben. Maradt 80%
[előzmény : (29255) orosznandor, 2012-03-09 15:00:29]
Törzstag
orosznandor Tagság: 2004-09-13 20:29:55 Tagszám: #12604 Hozzászólások: 460
29255. Elküldve: 2012-03-09 15:00:29, MinDigTv
[29929.]
Nekem a minőség javult, eddig ingadozó 87 volt, most stabil 90.
[válaszok erre: #29256 ]
[előzmény : (29254) Amatőr61, 2012-03-09 13:36:02]
Törzstag
Amatőr61 Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046
29254. Elküldve: 2012-03-09 13:36:02, MinDigTv
[29930.]
Szia.
Az átlagosnál lényegesen jobb vételi hellyel rendelkezem Aszódon, a Széchenyi-hegytől légvonalban kb. 43 km távolságra.
Ennek ellenére kifejezetten gyengécske a hozománya a mostani teljesítményemelésnek. Pedig, ha hinni lehet a közleménynek, akkor majdnem a duplája nőtt az UHF 62. csatornán.
Erősítős nagylepkén mindösszesen 2, azaz két százalék...
Eddig 76/99 %-ot, mostantól pedig 78/99 %-ot mutat a készülék. (60/80 %-tól van hibátlan kép és hang.)
[válaszok erre: #29255 ]
[előzmény : (29250) part_wish, 2012-03-09 09:59:12]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
hoffmanng Tagság: 2009-01-10 15:19:13 Tagszám: #69020 Hozzászólások: 671
29252. Elküldve: 2012-03-09 10:08:06, MinDigTv
[29932.]
Szia Andris !
Én csak a 28455-ös üzeneted miatt mertem kérdezni !
Üdv, Gábor
[előzmény : (29245) part_wish, 2012-03-09 08:44:39]
Törzstag
yaksi Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571
29251. Elküldve: 2012-03-09 10:05:26, MinDigTv
[29933.]
Este megnézem. Bár eddig is 86-87% volt a jelem, de akkor lehet, hogy felmegyünk 100-ra...
yaksi
VU+ Uno 4K SE
[előzmény : (29250) part_wish, 2012-03-09 09:59:12]
Kiváló dolgozó
part_wish Tagság: 2008-08-14 14:17:55 Tagszám: #62557 Hozzászólások: 2209
29250. Elküldve: 2012-03-09 09:59:12, MinDigTv
[29934.]
megtörtént igen.
[válaszok erre: #29251 #29253 #29254 #29254 ]
[előzmény : (29249) yaksi, 2012-03-09 09:24:08]
Kiváló dolgozó
yaksi Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571
29249. Elküldve: 2012-03-09 09:24:08, MinDigTv
[29935.]
Ma van 9-e... Megtörént már egyébként, vagy csak napközben fog?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #29250 ]
[előzmény : (29247) attila.scourgeofgod, 2012-03-09 09:11:15]
Kiváló dolgozó
sdfgh5 Tagság: 2009-01-13 18:44:16 Tagszám: #69155 Hozzászólások: 867
29248. Elküldve: 2012-03-09 09:16:25, MinDigTv
[29936.]
Csak azért kérdezem, hogy hosszú távra is ehhez érdemes alkalmazkodni antenna szempontjából, vagy sem?
[előzmény : (29247) attila.scourgeofgod, 2012-03-09 09:11:15]
Törzstag
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
sdfgh5 Tagság: 2009-01-13 18:44:16 Tagszám: #69155 Hozzászólások: 867
29246. Elküldve: 2012-03-09 09:08:27, MinDigTv
[29938.]
Megtörtént a teljesítményemelés Budapesten? Ez most már a végleges teljesítmény, az analóg lekapcsolás után sem nőhet már?
[válaszok erre: #29247 ]
Törzstag
part_wish Tagság: 2008-08-14 14:17:55 Tagszám: #62557 Hozzászólások: 2209
29245. Elküldve: 2012-03-09 08:44:39, MinDigTv
[29939.]
ha figyeltél volna, már korábban elmondtam, hogy NHH nem oldja meg a Dunakanyar teljes lefedését. Tudjuk, hogy az itt alkalmazott analóg átjátszókra a domborzati viszonyok miatt szükség lesz a digitálisban is.
[válaszok erre: #29252 ]
[előzmény : (29242) hoffmanng, 2012-03-08 20:09:01]
Kiváló dolgozó
klajos27 Tagság: 2007-05-11 21:49:38 Tagszám: #44896 Hozzászólások: 315
29244. Elküldve: 2012-03-09 08:14:20, MinDigTv
[29940.]
Ma reggel ugyanaz a helyzet.
A máskor szokásos közepes jelszint most gyenge (már napok óta).
Szüleimnél nem is megy.
Illene valamit alakítani rajta,mert így nem sokat ér a történet.Bár itt a tavasz és lehet menni a ...
De, azért mégis.
DM820
[előzmény : (29243) klajos27, 2012-03-08 21:45:35]
Törzstag
klajos27 Tagság: 2007-05-11 21:49:38 Tagszám: #44896 Hozzászólások: 315
29243. Elküldve: 2012-03-08 21:45:35, MinDigTv
[29941.]
Békéscsaba eléggé akadós volt az utóbbi két napban.Remélem javítanak valamit rajta.
DM820
[válaszok erre: #29244 ]
Törzstag
hoffmanng Tagság: 2009-01-10 15:19:13 Tagszám: #69020 Hozzászólások: 671
29242. Elküldve: 2012-03-08 20:09:01, MinDigTv
[29942.]
Szia !
Nagy-Hideg hegy nem jött be az AH-nak !
A Mux vehető tető antennával.
B Mux " 0 "
C MuX " 0 "
A Mindig TV ingyenes csatornái sem foghatóak a közszolgálatiak kivételével ! TV2, RTL ?
Hát ez van a Dunakanyarban !
Gratula az AH munkájához !
Üdv, Gábor
[válaszok erre: #29245 ]
[előzmény : (29240) part_wish, 2012-03-08 18:12:27]
Törzstag
sittyu Tagság: 2011-09-30 07:32:32 Tagszám: #95842 Hozzászólások: 119
29241. Elküldve: 2012-03-08 19:03:21, MinDigTv
[29943.]
És esetleg Ózdon???
[előzmény : (29240) part_wish, 2012-03-08 18:12:27]
Haladó
part_wish Tagság: 2008-08-14 14:17:55 Tagszám: #62557 Hozzászólások: 2209
29240. Elküldve: 2012-03-08 18:12:27, MinDigTv
[29944.]
nem tudok arról, hogy ott lehetséges-e egyáltalán teljesítményemelés, vagyis egyelőre biztosan nem várható.
[válaszok erre: #29241 #29242 ]
[előzmény : (29236) hoffmanng, 2012-03-08 15:10:50]
Kiváló dolgozó
Vico78 Tagság: 2008-04-01 17:03:47 Tagszám: #57798 Hozzászólások: 638
29239. Elküldve: 2012-03-08 15:41:50, MinDigTv
[29945.]
Szia!
Hát amíg csak kitettem az erkélyre a torony felé,addig nem volt akadás,de sajnos pont egy tömbház van az antenna és a torony között,ami eltakarja a tornyot,mivel lakótelepen lakom.Lehetséges,hogy kell az erősítő része pont emiatt.Igaz,ez a tömb kb. 20 méterre van az antennától,de telibetakarja a tornyot.
[előzmény : (29225) Frovery, 2012-03-08 07:48:19]
Törzstag
part_wish Tagság: 2008-08-14 14:17:55 Tagszám: #62557 Hozzászólások: 2209
29238. Elküldve: 2012-03-08 15:22:21, MinDigTv
[29946.]
Karancson feszültség kimaradás miatt volt leállás, most már megy minden.
[előzmény : (29231) sittyu, 2012-03-08 13:46:43]
Kiváló dolgozó
maximillian Tagság: 2011-07-25 12:27:54 Tagszám: #94491 Hozzászólások: 116
29237. Elküldve: 2012-03-08 15:16:55, MinDigTv
[29947.]
ha minden így bejön, akkor nyáron tényleg jobb lesz a helyzet Zánkán.
[előzmény : (29226) part_wish, 2012-03-08 11:38:12]
Haladó
hoffmanng Tagság: 2009-01-10 15:19:13 Tagszám: #69020 Hozzászólások: 671
29236. Elküldve: 2012-03-08 15:10:50, MinDigTv
[29948.]
Szia Andris !
Nagy-Hideg hegy UHF 62-es teljesítmény emelése mikor várható ?
Üdv, Gábor
[válaszok erre: #29240 ]
[előzmény : (29226) part_wish, 2012-03-08 11:38:12]
Törzstag
sittyu Tagság: 2011-09-30 07:32:32 Tagszám: #95842 Hozzászólások: 119
Haladó
kismisi Tagság: 2012-02-15 12:38:27 Tagszám: #99595 Hozzászólások: 5
29234. Elküldve: 2012-03-08 14:40:36, MinDigTv
[29950.]
így persze a salgótarjáni is hisz onnan kapja a jelet
Zöldfülű
MinDigTv (üzenet: 59130 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház