Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499789/12 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (85/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
29226. Elküldve: 2012-03-08 11:38:12,

MinDigTv

[29951.]

AH közlemény:

Tovább bővül a MinDig TV és MinDig TV Extra lefedettsége
- kétszeresére emelkedik a teljesítmény Budapesten a 62-es csatornán

Az Antenna Hungária Zrt. 2012. március 9-ével újabb két telephelyről – Aggtelek, Fony – indítja el a MinDig TV Extra Családi csomagjának sugárzását (B multiplex), a programok a 31-es csatornán érhetők el. Ennek köszönhetően Magyarország legészakibb részein is elérhetővé válik a digitális földfelszíni televíziós szolgáltatások teljes palettája. A Családi csomagot sugárzó telephelyek száma 38-ra, a B jelű hálózat lakossági lefedettsége pedig 85,4%-ra bővült.

2012. március 9-ével néhány telephely esetében teljesítményemelésre kerül sor:

-Budapest Széchenyi-hegy vonatkozásában jelentős emelés a C multiplex esetében (62-es csatorna): az eddigi 50,1 kW-ról 100 kW ERP-re;

-Karancs: kisebb nagyságrendű emelés az A és B multiplex esetében (38-as és 55-es csatornák);

Március közepével pedig a következő telephelyeken lesz teljesítményemelés:

-Eger, Barcs: kisebb teljesítményemelések mindhárom multiplexet illetően.


Az idei év egyik legnagyobb dobása, hogy a közszolgálati csatornákon közvetítésre kerülő, kiemelkedő érdeklődéssel bíró sportesemények – Forma-1-es futamok, Futball Európa-bajnokság, Nyári Olimpiai Játékok – a MinDig TV keretében HD-minőségben, előfizetési díj nélkül lesznek elérhetőek. Az Antenna Hungária tervei között szerepel a további hálózatbővítés, ezen belül is a városi vételi lehetőségek javítása, valamint a MinDig TV Extra Családi csomagját sugárzó B multiplex lefedettségének növelése.


[válaszok erre: #29228 #29229 #29233 #29236 #29237]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
29225. Elküldve: 2012-03-08 07:48:19,

MinDigTv

[29952.]

Elég lesz ha stabilan az adó felé irányítod.
Viszont ha tényleg 600m-re van tőled az adó, és nincs semmi takarásod a rálátásra, én kiszedném az erősítőt belőle és a tápot is kiiktatnám.Túl fog erősíteni, gerjedni akadozni fog a vételed. Egy ballun trafóval behekyettesíted az erősítő panelt.icon50.gif
[válaszok erre: #29239] [előzmény: (29223) Vico78, 2012-03-07 22:44:07]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
29224. Elküldve: 2012-03-07 22:58:30,

MinDigTv

[29953.]

Frissítsd le az 'A' multiplexet vagy hangold újra a csatornákat!
[válaszok erre: #29230] [előzmény: (29222) telepes, 2012-03-07 22:43:11]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vico78



Tagság: 2008-04-01 17:03:47
Tagszám: #57798
Hozzászólások: 638
29223. Elküldve: 2012-03-07 22:44:07,

MinDigTv

[29954.]

Üdv a fórumozóknak!
Sikerült szert tennem egy szélessávú erősítős nagylepke antennára,amivel eddig hibátlanul jönnek az adók,úgy,hogy csak kitámasztottam az erkélyre.Földfelszíni adások vételére alkalmas lapostévére van kötve.Hétvégén felteszem egy erkélytartó rúdra.Kérdésem,hogy be kell valamilyen módon állítani a stabil vételért vagy elég lesz,ha a 600 méterre lévő torony irányába helyezem el?
[válaszok erre: #29225]
Törzstag
Vico78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


telepes



Tagság: 2010-06-22 10:21:00
Tagszám: #86243
Hozzászólások: 31
29222. Elküldve: 2012-03-07 22:43:11,

MinDigTv

[29955.]

Nincs kitől megkérdeznem, ezért hozzátok fordulok, hogy másnál is Duna World felirat (nem a logora gondolok) szerepel a Dunatv adásán és fordítva?
[válaszok erre: #29224] [előzmény: (29211) kovigyuri, 2012-03-05 17:10:49]
Zöldfülű
telepes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli12345



Tagság: 2012-01-23 12:51:58
Tagszám: #98495
Hozzászólások: 134
29221. Elküldve: 2012-03-07 22:20:06,

MinDigTv

[29956.]

Milyen szolgáltató?
[előzmény: (29219) pituka13, 2012-03-07 10:21:15]
Haladó
Zoli12345 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
29220. Elküldve: 2012-03-07 22:12:21,

MinDigTv

[29957.]

Bocsi, de mit is akarsz kérdezni? icon5.gif
[előzmény: (29219) pituka13, 2012-03-07 10:21:15]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pituka13



Tagság: 2007-09-12 12:43:16
Tagszám: #49180
Hozzászólások: 160
29219. Elküldve: 2012-03-07 10:21:15,

MinDigTv

[29958.]

Sziasztok. A mindig TV milyen provider?
[válaszok erre: #29220 #29221]
Haladó
pituka13 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
29218. Elküldve: 2012-03-07 08:58:20,

MinDigTv

[29959.]

Sziasztok!
A napokban a soproni 42-es ch lévő "A"mux jelminősége ugrál 40-100 - ig, és kockásodik. Ugyanakkor a 68-ason tökéletes 100% a jel és a minőség is eredeti nagy hirschmann lepkével. Orf-ek is tökéletesek . Rálátás a sopronira 30km légvonal és takarás nélküli. Mi lehet a bibi?
Köszi. icon2.gif

@gy
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-03-07 09:22:31]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frakk3



Tagság: 2011-04-15 09:12:15
Tagszám: #93191
Hozzászólások: 131
29217. Elküldve: 2012-03-06 20:24:20,

MinDigTv

[29960.]

Mindenkinek köszönöm a segítséget, végül is a komáromi tescóban kaptam kártyát és sikerült a Tatai barátomnál aktiválni. icon32.gif
Haladó
frakk3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunfi19803



Tagság: 2007-11-27 19:22:25
Tagszám: #52234
Hozzászólások: 29
29216. Elküldve: 2012-03-06 07:40:19,

MinDigTv

[29961.]

Nezd meg a Medi Marktban
Zöldfülű
bunfi19803 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frakk3



Tagság: 2011-04-15 09:12:15
Tagszám: #93191
Hozzászólások: 131
29215. Elküldve: 2012-03-05 23:30:20,

MinDigTv

[29962.]

Érsekújvár is jó lenne, de mindenképp át kell mennem az aktiválás miatt.
[előzmény: (29212) theo77, 2012-03-05 18:07:56]
Haladó
frakk3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frakk3



Tagság: 2011-04-15 09:12:15
Tagszám: #93191
Hozzászólások: 131
29214. Elküldve: 2012-03-05 23:26:51,

MinDigTv

[29963.]

Köszi, akkor ott kezdem keresni, aztán folytatom Tatán. Euronics boltokat felhívtam, nekik nincs.
[előzmény: (29213) anp, 2012-03-05 19:29:37]
Haladó
frakk3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anp



Tagság: 2006-02-13 15:03:57
Tagszám: #26984
Hozzászólások: 157
29213. Elküldve: 2012-03-05 19:29:37,

MinDigTv

[29964.]

A komáromi tescóban múlt héten láttam
[válaszok erre: #29214] [előzmény: (29209) frakk3, 2012-03-04 16:28:03]
Haladó
anp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


theo77



Tagság: 2005-09-02 20:19:22
Tagszám: #21614
Hozzászólások: 226
29212. Elküldve: 2012-03-05 18:07:56,

MinDigTv

[29965.]

Ha nem jonn osze-Ersekujvari cimt kuldhetek,nekik van.

H5500,H5400Z,Dream 7020,P6010DX
Digis gépek, Opt 9300 HD S2 /3 szor forgó parabola.
[válaszok erre: #29215] [előzmény: (29209) frakk3, 2012-03-04 16:28:03]
Haladó
theo77 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovigyuri



Tagság: 2006-02-13 17:35:36
Tagszám: #26995
Hozzászólások: 213
29211. Elküldve: 2012-03-05 17:10:49,

MinDigTv

[29966.]

Helyet is cseréltek.
[válaszok erre: #29222] [előzmény: (29210) joejoe51, 2012-03-05 16:12:12]
Haladó
kovigyuri adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joejoe51



Tagság: 2005-09-07 21:27:40
Tagszám: #21729
Hozzászólások: 301
29210. Elküldve: 2012-03-05 16:12:12,

MinDigTv

[29967.]

A mai naptól az SD Duna helyett a Duna World az SD, a Duna World HD helyett a Duna HD csatornák foghatók a Mindig TV-n.

Joejoe51
[válaszok erre: #29211]
Törzstag
joejoe51 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frakk3



Tagság: 2011-04-15 09:12:15
Tagszám: #93191
Hozzászólások: 131
29209. Elküldve: 2012-03-04 16:28:03,

MinDigTv

[29968.]

Sziasztok!
Infó kellene arról, hogy kapható-e, a Komáromi, Tatai vagy Tatabányai euronicsban vagy tescóban MDTv extra 12 havi feltöltö kártya (14000Ft). Kedden megyek Tatára és akkor tudnám aktiválni is. Fontos lenne, mivel szlovákiában élek és márciusban lejár az egyéves kártyám.
Köszönöm.
[válaszok erre: #29212 #29213]
Haladó
frakk3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
29208. Elküldve: 2012-03-04 13:17:30,

MinDigTv

[29969.]

Most is csak azért vannak jelen, mert az analóg miatt "kötelező"... utána meg majd fejvesztve menekülnek...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (29207) breki196, 2012-03-04 13:02:34]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
29207. Elküldve: 2012-03-04 13:02:34,

MinDigTv

[29970.]

Majd megoldják, 32kbit aac az éppen elég a minimumnak, nekik éppen elég a jelenlegi sávszélesség. icon11.gif
Mondjuk az elég gyatra hangminőséget jelentene, a jelenlegi 64kbit.
A teletext a tv2-nél 300 kbit, az rtl-nél 225 kbit, még abból is lehetne elvenni, ha a szabvány engedi, majd kitalálják.
A mindígtv platform nem elsődleges a két kereskedelminek, utoljára jelenik meg minden náluk ezen a platformon és mindíg alkudozni akarnak.
Jó lenne már lekapcsolni az analógot, akkor változna a hozzáállásuk és mi nézők, csak jobban járnánk.
[válaszok erre: #29208] [előzmény: (29203) sanyci, 2012-03-03 21:42:39]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
29206. Elküldve: 2012-03-04 00:23:08,

MinDigTv

[29971.]

Nem a szolgáltatások indulnak lassan, hanem a nagyságos kereskedelmi televíziók sajnálják a sávszélességet, amelyet pluszban vásárolniuk kellene az eredeti hangsáv megjelenéséhez!

Ráadásul úgy néz ki, a TV2-nek addig volt fontos a második hangsáv, amíg bejelentették, hogy ők az elsők, akik így sugároznak. Azóta nemigem adnak eredeti hanggal filmeket, műsorokat...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (29205) Ladislo73, 2012-03-04 00:01:08]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
29205. Elküldve: 2012-03-04 00:01:08,

MinDigTv

[29972.]

Szomorú,hogy ilyen lassan indulnak el egyes szolgáltatások.
[válaszok erre: #29206]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
29204. Elküldve: 2012-03-03 23:21:31,

MinDigTv

[29973.]

Mellesleg mi lenne, ha a magasságos NMHH előírna egy sugárzási minőségi minimumot, de legalábbis az analóg lekapcsolás utáni időkre!?
(hangminőség, bitráta, javítóbitek, stb.)
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
29203. Elküldve: 2012-03-03 21:42:39,

MinDigTv

[29974.]

Eredeti nyelven. Mivel, hogy törvény írja elő, hogy lehetővé kell tenni!
[válaszok erre: #29207] [előzmény: (29202) libna, 2012-03-03 21:03:23]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


libna



Tagság: 2008-06-28 21:42:55
Tagszám: #60945
Hozzászólások: 83
29202. Elküldve: 2012-03-03 21:03:23,

MinDigTv

[29975.]

mi a baj nem értitek mert magyarul beszél?? hogy kéne hogy menjen a hangja angolul?????
[válaszok erre: #29203] [előzmény: (29201) masodikmusor, 2012-03-03 17:55:29]
Kezdő
libna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010217905044556 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail