Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499787/10 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (105/40
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
29201. Elküldve: 2012-03-03 17:55:29,

MinDigTv

[29976.]

Tegnap este megnéztem. Az RTL klub hangja kétnyelvű volt az UPC digitális hálózaton. A DVB-T vevőm csak a magyar hangról tudott.

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #29202] [előzmény: (29198) Ladislo73, 2012-03-03 17:44:17]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
29200. Elküldve: 2012-03-03 17:51:59,

MinDigTv

[29977.]

" Sohanapján , Kiskedden ... "

Felesleges várni rá , amit ígérnek , sose válik valóra ... amire meg nem számítunk , na az megvalósul ! Ez Magyarország , itt már csak így megy !
[előzmény: (29198) Ladislo73, 2012-03-03 17:44:17]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
29199. Elküldve: 2012-03-03 17:50:31,

MinDigTv

[29978.]

A TV2-nek minek? Január közepe óta nem működik az eredeti hangsávja, minden csak magyarul szól rajta... egyébként meg majd akkor, ha méltóztatnak sávszélességet vásárolni hozzá...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (29198) Ladislo73, 2012-03-03 17:44:17]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
29198. Elküldve: 2012-03-03 17:44:17,

MinDigTv

[29979.]

Üdv! Mikor várható a Tv2 és az RTL KLUB eredeti hangsávjának megjelenése?
[válaszok erre: #29199 #29200 #29201]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


doodyka



Tagság: 2006-02-28 14:49:26
Tagszám: #27785
Hozzászólások: 1477
29197. Elküldve: 2012-03-02 21:32:54,

MinDigTv

[29980.]

Köszönöm mindenkinek!


vau1
Hidegkúti kutyaiskola
[előzmény: (29186) [Bukta], 2012-03-02 13:37:00]
Kiváló dolgozó
doodyka adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
29196. Elküldve: 2012-03-02 20:50:46,

MinDigTv

[29981.]

A Conax 1 már megkapta a frissítést, a Conax 2 még nem. De megy az is...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (29186) [Bukta], 2012-03-02 13:37:00]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


orosznandor



Tagság: 2004-09-13 20:29:55
Tagszám: #12604
Hozzászólások: 460
29195. Elküldve: 2012-03-02 20:46:34,

MinDigTv

[29982.]

Nezem, nezem, de nem latok semmit. A kabel RG11 gerinc minosegu kabel, a csatlakozo krimpelt F. Az antenna irany muszerrel Pre-BER-re beallitva. Koszonom, hogy kerdezhettem.
[előzmény: (29194) Frovery, 2012-03-02 19:40:55]
Törzstag
orosznandor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
29194. Elküldve: 2012-03-02 19:40:55,

MinDigTv

[29983.]

Nézd meg a koaxot és a csatlakozókat.
[válaszok erre: #29195] [előzmény: (29193) orosznandor, 2012-03-02 19:30:34]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


orosznandor



Tagság: 2004-09-13 20:29:55
Tagszám: #12604
Hozzászólások: 460
29193. Elküldve: 2012-03-02 19:30:34,

MinDigTv

[29984.]

Sziasztok,

van estleg valami allitas Bp-en, mert a jelminoseg idonkent beszakad. M1 kockasodik 2 percenkent. A vevo oldali rendszerben nem volt valtoztatas.
[válaszok erre: #29194]
Törzstag
orosznandor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
29192. Elküldve: 2012-03-02 16:37:56,

MinDigTv

[29985.]

Már hiányoltam a heti kérdésedet.
Viszont még a zenecsatornák iránti kérdésedet nem hallottuk. icon33.gif
[előzmény: (29190) Leíratkozott felhasználó, 2012-03-02 15:06:43]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


laci6662



Tagság: 2010-08-16 01:40:39
Tagszám: #87702
Hozzászólások: 94
29191. Elküldve: 2012-03-02 15:59:02,

MinDigTv

[29986.]

Ugyan ezt hallottam, a Universal-ról is, hogy nézői bejelentésekre (több esetben is) olyan választ adtak, hogy tőlük tökéletes hangminőség jön ki, biztosan a szolgáltatóval van a gond...

Ami már csak azért sem igaz, mert (analóg) kábelszoláltatóm annak idején az Astra 4A-ról vette a kábeles elosztásra szánt feedből, ami közvetlen tőlük jött ki ugyan így az AXN-t is a volt Eutelsat W2-ről.
[előzmény: (29189) yaksi, 2012-03-02 14:58:54]
Kezdő
laci6662 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
29190. Elküldve: 2012-03-02 15:06:43,

MinDigTv

[29987.]

Szia. Mi újság az analóg lekapcsolásról? Tv2, Rtl klub eredeti hangsávról?
[válaszok erre: #29192] [előzmény: (29188) part_wish, 2012-03-02 14:54:08]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
29189. Elküldve: 2012-03-02 14:58:54,

MinDigTv

[29988.]

Az AXN-t is légy szíves, mert a nézőket lepöckölik, ha a gyalázatos hangminőségről panaszkodunk, mondván, hogy tőlük tökéletes minőségű hang jön ki.

Ennek ellenére az összes szolgáltatónál kritikán aluli az AXN hangja. Komolyan, többször fordult elő, hogy film(sorozat) közben elkapcsoltam, mert néha érthetetlen, és nagyon zavaró a hang minősége.

Talán Téged, mint egy szolgáltató szóvívőjét, nem pattintanak le...

Előre is köszi!

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #29191] [előzmény: (29188) part_wish, 2012-03-02 14:54:08]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
29188. Elküldve: 2012-03-02 14:54:08,

MinDigTv

[29989.]

"part_wish, nem tudnátok valamit intézkedni a szörnyű hangminőséggel kapcsolatban"

megtettük, ha lesz visszajelzés, szólok.
[válaszok erre: #29189 #29190] [előzmény: (29160) laci6662, 2012-02-29 19:49:13]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
29187. Elküldve: 2012-03-02 13:43:55,

MinDigTv

[29990.]

Az Amikoban vette fel, vagy a Telefunkenben?

Ma én is ránézek, hogy befrissül-e...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (29186) [Bukta], 2012-03-02 13:37:00]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


[Bukta]



Tagság: 2003-09-07 21:14:26
Tagszám: #6486
Hozzászólások: 2791
29186. Elküldve: 2012-03-02 13:37:00,

MinDigTv

[29991.]

Amiko8820.
Nekem a telefunkenben is fekete képet adott amikor átraktam a kártyát de ott kb 1 perc után elindult és maradt a 02.29 dátum...de legalább ment. Még éjfél előtt aztán felvette a friss dátumot, jó sokáig kellett várni rá :/
[válaszok erre: #29187 #29196 #29197] [előzmény: (29175) yaksi, 2012-03-02 11:01:08]
Kiváló dolgozó
[Bukta] adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
29185. Elküldve: 2012-03-02 13:29:58,

MinDigTv

[29992.]

Nem tudom te hogy értelmezed , én úgy értem , hogy barátunknál szélmentes időjárási helyzetben jó a vétel , szeles időben szar ! Függetlenül attól , hogy gödörben , hegycsúcson , vagy Kispista füle mögött van az antennája ! icon21.gif
[előzmény: (29184) attila.scourgeofgod, 2012-03-02 13:25:03]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
29184. Elküldve: 2012-03-02 13:25:03,

MinDigTv

[29993.]

Ki mondta, hogy köze van hozzá? Az olvasással van a gond, vagy az értelmezéssel?



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #29185] [előzmény: (29183) t65lala, 2012-03-02 13:22:59]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
29183. Elküldve: 2012-03-02 13:22:59,

MinDigTv

[29994.]

Mi köze a gödörnek a szeles időhöz ?
Netán kisöpri a jelet ???
icon21.gif
[válaszok erre: #29184] [előzmény: (29181) attila.scourgeofgod, 2012-03-02 13:13:06]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
29182. Elküldve: 2012-03-02 13:21:38,

MinDigTv

[29995.]

Mindenképp a kábelvéget nézd meg az antenna bekötési pontjánál , valószínű eloxidálódott , esetleg célszerű újrablankolni is ! Nézd meg a baluntrafó ( az a kis panel amibe a kábel be van kötve ) két csavarja ( amivel az antenna dipóljához közvetlen fémesen csatlakozik ) nem-e laza , vagy rozsdás !
icon50.gif
[előzmény: (29180) doodyka, 2012-03-02 13:06:43]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
29181. Elküldve: 2012-03-02 13:13:06,

MinDigTv

[29996.]

"Gödör"...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #29183] [előzmény: (29180) doodyka, 2012-03-02 13:06:43]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


doodyka



Tagság: 2006-02-28 14:49:26
Tagszám: #27785
Hozzászólások: 1477
29180. Elküldve: 2012-03-02 13:06:43,

MinDigTv

[29997.]

Köszönöm Mindenkinek!

Árboc feszes azzal nem lehet gond!

A kábel nincs tutin rögzítve, de majd orvosolom!

Sajnos takarásban vagyunk domb árnyékos oldalán (lukban, ha jól figyeltem a nagyok beszélgetését) de irányból vesszem a jelet. (nem túl erős 50-54 % erősségből csinál 92% normál szélmentes időjárásban)



vau1
Hidegkúti kutyaiskola
[válaszok erre: #29181 #29182] [előzmény: (29168) ExxZuu, 2012-03-01 19:19:55]
Kiváló dolgozó
doodyka adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
29179. Elküldve: 2012-03-02 11:40:01,

MinDigTv

[29998.]

Lehet, de az is lehet, hogy más naptól, van még 6 másik lehetőség...
[előzmény: (29176) Leíratkozott felhasználó, 2012-03-02 11:23:47]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
29178. Elküldve: 2012-03-02 11:37:01,

MinDigTv

[29999.]

Bocsi nem ide akartam icon33.gif
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-03-02 11:43:17]
[előzmény: (29177) celeburdi, 2012-03-02 11:31:49]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
29177. Elküldve: 2012-03-02 11:31:49,

MinDigTv

[30000.]

Ma már megy a 03.01-03.31 időszakra az EMM.

Az én kártyámra már felíródott.

[válaszok erre: #29178] [előzmény: (29175) yaksi, 2012-03-02 11:01:08]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010747909545898 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail