Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499784/7 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (56/29
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
29176. Elküldve: 2012-03-02 11:23:47,

MinDigTv

[30001.]

Hétfőtöl tv2, Rtl klub eredeti hangsávok??? Ez igaz?
[válaszok erre: #29179]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
29175. Elküldve: 2012-03-02 11:01:08,

MinDigTv

[30002.]

Melyik Amiko-d van? Nekem egy GM9080 uniboxom van, és az elmúlt 2 hónapban mindig megállt a kártya a hónap elején. Külön kellett indítást kérni rá, és így sem frissült be.

Két hónapja az egyik legrégebbi GM szoftvert tettem vissza, azzal befrissült, múlt hónapban meg kénytelen voltam egy Conax modul segítségével csatlakoztatni a kártyát a GM-hez, így frissült.

Jelenleg én is úgy állok, hogy 02,29 az érvényesség vége, de tegnap este még nem állt le az adás...

Kíváncsi vagyok...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #29177 #29186] [előzmény: (29172) [Bukta], 2012-03-01 20:35:21]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csiga33



Tagság: 2008-12-03 16:27:12
Tagszám: #66299
Hozzászólások: 1259
29174. Elküldve: 2012-03-02 10:57:11,

MinDigTv

[30003.]

Hali!
Nekem is mindig így volt, azaz a következő hónap első hetében frissült a bejegyzés.
Viszont nekem veled ellentétben nem állt meg a kari, hanem folyamatos volt, és nem boxban, hanem tv-ben volt a kari.
[előzmény: (29169) [Bukta], 2012-03-01 20:23:52]
Kiváló dolgozó
csiga33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
29173. Elküldve: 2012-03-01 20:46:43,

MinDigTv

[30004.]

Rakd vissza az amiko-ba.

Ha jól működik az EMM kezelése a héten felírja az új érvényességet.
(meg az új kulcsot).

Ugye úgy működik a dolog, hogy felírják az új kulcsot, meg az érvényességet, majd aztán áttérnek az új kulcsra.
[előzmény: (29172) [Bukta], 2012-03-01 20:35:21]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


[Bukta]



Tagság: 2003-09-07 21:14:26
Tagszám: #6486
Hozzászólások: 2791
29172. Elküldve: 2012-03-01 20:35:21,

MinDigTv

[30005.]

Nem tudom, átraktam ebbe a telefunkenbe és elindult 1 kis idő múlva de nem ebben szeretném használni. Arra gyanakodtam,hogy Amiko probléma lesz de nem frissül így sem a kártya. Vagy itt csak 1 adott napon indul majd be?
[válaszok erre: #29173 #29175] [előzmény: (29171) celeburdi, 2012-03-01 20:32:31]
Kiváló dolgozó
[Bukta] adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
29171. Elküldve: 2012-03-01 20:32:31,

MinDigTv

[30006.]

Ez van, így csinálják.

Talán ezen a héten felírják a március hónapot.

De ha működik nem probléma.

Inkább az a baj, hogy miért állt le az Amiko-ban?

[válaszok erre: #29172] [előzmény: (29169) [Bukta], 2012-03-01 20:23:52]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
29170. Elküldve: 2012-03-01 20:25:30,

MinDigTv

[30007.]

A frissítés miatt ma még nem állhat le, pár napig működik a régi dátummal is.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[előzmény: (29169) [Bukta], 2012-03-01 20:23:52]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


[Bukta]



Tagság: 2003-09-07 21:14:26
Tagszám: #6486
Hozzászólások: 2791
29169. Elküldve: 2012-03-01 20:23:52,

MinDigTv

[30008.]

Sziasztok, tegnap még Amiko8820 kombóban néztem a MindigTV családi kártyámat ami jövő év januárig van 1 évre kifizetve de nem frissített rá a készülék (febr29-ig volt rajta bejegyzés). Ugyanez a készülék a másik conaxos előfizetésemet az Olcsótv-t frissíti pár perc alatt.

Ma fekete kép fogadott az Amikoval és továbbra sem frissült.
Átraktam a kártyához kapott MindigTV vevőmbe, ott már 1 kis idő múlva elindult a kártya, van kép de még mindig febr29-et ír a bejegyzés érvényességére pedig márc1van.

Ilyenkor meghalt a kártya vagy most mi van?
Miért kell havonta ezzel szenvednem, miért nem lehet 1 évre beleírni előre a jogosultságot ha előre kifizettem? Miért kell nekem most este ezzel játszanom?

Itt 1 fotó róla:
P1010134_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[válaszok erre: #29170 #29171 #29174]
Kiváló dolgozó
[Bukta] adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ExxZuu



Tagság: 2010-07-30 17:18:47
Tagszám: #87278
Hozzászólások: 1364
29168. Elküldve: 2012-03-01 19:19:55,

MinDigTv

[30009.]

Fa is lehet az antenna előtt !!!??? vagy nem joo irányba áll az antenna és visszavert jelet vesz vagy amit irtak még előttem :-)



www.exxzuu.hu
[válaszok erre: #29180] [előzmény: (29165) doodyka, 2012-03-01 15:39:10]
Kiváló dolgozó
ExxZuu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
29167. Elküldve: 2012-03-01 16:09:19,

MinDigTv

[30010.]

Vagy erősen kileng az árboc...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (29166) t65lala, 2012-03-01 15:59:49]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
29166. Elküldve: 2012-03-01 15:59:49,

MinDigTv

[30011.]

Kábel törött , vagy a bekötése helyén laza , mozgatja a szél ! Célszerű megnézni , a kábelt meg rögzíteni 30-50 cm-ként az antenna tartórúdjához műanyag bilincsekkel !
[válaszok erre: #29167] [előzmény: (29165) doodyka, 2012-03-01 15:39:10]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


doodyka



Tagság: 2006-02-28 14:49:26
Tagszám: #27785
Hozzászólások: 1477
29165. Elküldve: 2012-03-01 15:39:10,

MinDigTv

[30012.]

Sziasztok!

A nagyon erős szélben szétesik, ingadozik a jel erősség! 92ről leesik 27 re, ezért szeles időben akadozik, mivel tudnám ezt kiküszöbölni?

Külső antenna közvetlenül van rákötve a beltérire!

Köszönöm a segítséget!
(nem vagyok szakmabeli ezért ha kérhetem lebutítva a hétköznapi szintre válaszokat)


vau1
Hidegkúti kutyaiskola
[válaszok erre: #29166 #29168]
Kiváló dolgozó
doodyka adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attilas



Tagság: 2005-12-22 22:58:32
Tagszám: #24892
Hozzászólások: 1289
29164. Elküldve: 2012-03-01 13:02:53,

MinDigTv

[30013.]

Böhönyétől délre nincs antennaszerelő ? Múltkor engem hívtak Mindigtvt javítani Lábodra (55km ide). Ha van valaki akkor legközelebb szívesen átadnám a címet.

http://sattila.atw.hu/
Kiváló dolgozó
attilas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
29163. Elküldve: 2012-03-01 12:52:06,

MinDigTv

[30014.]

Egy ismerősömnek kérdeztem meg.Hátha valakinek van konkrét tapasztalata.

K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
[előzmény: (29162) Leíratkozott felhasználó, 2012-03-01 12:50:16]
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
29162. Elküldve: 2012-03-01 12:50:16,

MinDigTv

[30015.]

A sötétebb színű pontokon esetleg. Valamelyik szomszédban megy? Próbáld meg ...

Itt nézheted meg:

http://mindigtv.hu/lefedettseg

Csatolt kép - 15854819.pic

15854819.pic


[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-03-01 12:56:09]
[válaszok erre: #29163] [előzmény: (29161) miroka, 2012-03-01 12:17:08]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
29161. Elküldve: 2012-03-01 12:17:08,

MinDigTv

[30016.]

Meg tudná valaki mondani, hogy Tarnababod környékén - ez állítólag a kékesi adótól úgy 30km-re van - szóbajöhet-e a szoba antennás vétel, vagy csak külső antennával lehet venni ? Főként az ingyenes csatik vételéről lenne szó.

K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
[válaszok erre: #29162]
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


laci6662



Tagság: 2010-08-16 01:40:39
Tagszám: #87702
Hozzászólások: 94
29160. Elküldve: 2012-02-29 19:49:13,

MinDigTv

[30017.]

Tudom, ezért kérdeztem, hogy itt is az-e (nincs extra előfizetésem).

Nagyon úgy tűnik ,hogy náluk van a hiba, jó lenne ha valaki lépne már az ügyben.

part_wish, nem tudnátok valamit intézkedni a szörnyű hangminőséggel kapcsolatban, kicsit megpiszkálni a Universal-t?

Üdv!
[válaszok erre: #29188] [előzmény: (29159) greba, 2012-02-29 19:44:13]
Kezdő
laci6662 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


greba



Tagság: 2004-09-04 19:46:48
Tagszám: #12419
Hozzászólások: 1822
29159. Elküldve: 2012-02-29 19:44:13,

MinDigTv

[30018.]

Máshol is xar...
[válaszok erre: #29160] [előzmény: (29157) laci6662, 2012-02-29 19:34:21]
Kiváló dolgozó
greba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
29158. Elküldve: 2012-02-29 19:43:09,

MinDigTv

[30019.]

Ez már szégyen kategória:
http://www.mindigtvextra.hu/premium_csatorna
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


laci6662



Tagság: 2010-08-16 01:40:39
Tagszám: #87702
Hozzászólások: 94
29157. Elküldve: 2012-02-29 19:34:21,

MinDigTv

[30020.]

Sziasztok!

A Universal Channel a Mindigtv Extrán is szörnyű gyenge képminőséggel/hanggal megy, mert minden más szolgáltatónál igen?
(Nem tudom esetleg az extrára nem optikáról jön-e?)

Üdv!
[válaszok erre: #29159]
Kezdő
laci6662 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
29156. Elküldve: 2012-02-29 11:32:11,

MinDigTv

[30021.]

Sajnos igazad van, a nagylepke mivel szélessávu antenna 65-ös csatitól már nemjó. A 69-es csatira csak az arra méretezett nagynyereségü antennával van esély, jó erősitővel.
[előzmény: (29153) sittyu, 2012-02-28 21:48:20]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anntszer



Tagság: 2006-02-14 19:43:43
Tagszám: #27060
Hozzászólások: 756
29155. Elküldve: 2012-02-28 21:56:08,

MinDigTv

[30022.]

:)

nincs nekem semmi ...
[előzmény: (29152) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-28 20:32:33]
Törzstag
anntszer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
29154. Elküldve: 2012-02-28 21:53:53,

MinDigTv

[30023.]

Az a gond, hogy már 40 km távolságra, és ilyen gyenge adóteljesítménnyel 69-es csatin a többivel is szenvedés van, így ez nem csak a lepke antenna hibája. Viszont nekem padlástéren szomszéd tető takarásában 40 km-ről is tökéletesen jön egy sima nagylepkével az OMK-ról az UHF62-esen. Ha meg erősítő is van, akkor meg akár mégjobb eredmény érhető el, így nem biztos, hogy pont egy "digitális" csodaantenna meg fogja oldani a vételi problémát.
[előzmény: (29153) sittyu, 2012-02-28 21:48:20]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sittyu



Tagság: 2011-09-30 07:32:32
Tagszám: #95842
Hozzászólások: 119
29153. Elküldve: 2012-02-28 21:48:20,

MinDigTv

[30024.]

Hát azért 40km-re az adótól nem hiszem, hogy stabilan venné a 69-es csatit, mert nekem nem jött össze vele. A nyeresége a 60-as fölött rohamosan esik. Természetesen 10-20km-re az adótól, ami 100kW-tal dönget ez az antenna is bőven elég.
[válaszok erre: #29154 #29156] [előzmény: (29152) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-28 20:32:33]
Haladó
sittyu adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
29152. Elküldve: 2012-02-28 20:32:33,

MinDigTv

[30025.]

A normál lepke antenna ugyan úgy veszi a digitálisat is, ahogy az analógot is, nem kell azzal semmit sem csinálni, csak TV-t cserélni, vagy set-to-boxot, és ennyi. Ez az antennacsere csak kereskedői hókusz pókusz.
[válaszok erre: #29153 #29155] [előzmény: (29147) Dzsino3, 2012-02-27 20:51:17]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011332035064697 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail