Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499781/4 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (65/27
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
29151. Elküldve: 2012-02-28 09:23:36,

MinDigTv

[30026.]

Média lejátszásban tud többet és küllemben más a Plus-os Columbia. Egyébként teljesen ugyanaz.
Használtan nem láttam még, mivel elég új típus. Ha valamilyen készülékből sokat látsz a használt piacon, akkor valami nem stimmel vele, tehát nem érdemes megvenni.
Az antennáról, mint írták előttem is, kikell próbálni, aztán ha nem stimmel valami, akkor mehet a buherálás vagy csere. icon50.gif
[előzmény: (29150) Dzsino3, 2012-02-28 09:15:45]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dzsino3



Tagság: 2007-07-06 16:33:43
Tagszám: #46788
Hozzászólások: 77
29150. Elküldve: 2012-02-28 09:15:45,

MinDigTv

[30027.]

Elnézést hogy zavarom de had kérdezzem már még meg mivel kapnák ára alatt használtan egy
Columbia HD-2500 CX Plus
os beltérit és ennek az érzékenysége ugyanolyan jó lehet, illetve ugyanazon tuner lehet benne, mint elődjében.:
Columbia HD-2500 CX PVR
és kb ugyanazon tudással rendelkezik, vagy el kell felejteni a CX Plus osat esetleg butított verzió lehet?

További szép napot, kellemes pihenést és előre is köszönöm a válaszotokat.
Üdv.: Dzino3


További szép napot, jó vételt, és kellemes pihenést kívánok mindannyiótoknak.
Üdv.: Dzsino3
Echosmart 790, + sajna diplexer is, DiSEqC H-H SG-2100A, Inverto Black Ultra Twin LNB 0,2 dB 80-as lavoár, NIKKO NA-700 as erősítő
[válaszok erre: #29151]
Kezdő
Dzsino3 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
29149. Elküldve: 2012-02-28 06:07:59,

MinDigTv

[30028.]

Nincs külön analóg és digitális antenna. Az az antenna amelyik az UHF sávot jól veszi, tökéletesen megfelel a digitális vételre. Az erősitőt csak abban az esetben kell kikötni, ha közel laksz az adóhoz (kb 20Km-en belül), mert túlvezérli a tunert. Nem kell belőle kiszerelni semmit, csak a balun trafó kimenetét kell kiforrasztani és a koax kábel csatlakozójához forrasztani egy rövid vezetékkel. Először igy ahogy van próbáld ki.
Üdv, ITI.
[előzmény: (29147) Dzsino3, 2012-02-27 20:51:17]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gnővér



Tagság: 2005-03-03 21:17:32
Tagszám: #16351
Hozzászólások: 1988
29148. Elküldve: 2012-02-27 21:33:16,

MinDigTv

[30029.]

Én nem értek hozzá, csak véletlenül keveredtem ide, de szerintem lehet bele kapni olyan erősítőt, ami 5V-al megy. A tápot a koaxon adja fel a beltéri, ha a menüből kiválasztod.
Lehet le kell vágni a dipolok végéből kb. 5 centiket, ha a felső (UHF69 környéki) frekiket nem akarja jól venni.


Gnővér
[előzmény: (29147) Dzsino3, 2012-02-27 20:51:17]
Kiváló dolgozó
gnővér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dzsino3



Tagság: 2007-07-06 16:33:43
Tagszám: #46788
Hozzászólások: 77
29147. Elküldve: 2012-02-27 20:51:17,

MinDigTv

[30030.]

Analóg lepkeantennát, esetleg meg tudja valaki mondani, át lehetne -e alakítani úgy, hogy földi földi digitális antennaként használhassam, mindíg tv DVB-T dekóderhez?

A lepkenatennám, gyárilag fejerősítős, antenna, és a Jutubon, találtam egy videót, miszerint a régi UHF antennát simán át lehet alakítani, földi digitáklisra nem tudom ez igaz -e a lepkeantennára is?

Biztosan nem lessz, olyan tuti vele a vétel, de ki kell -e egyáltalán beleznem magyarul mint a videón is látszik az antennán lévő tekercseket, nyákot, plussz, az én esetemben akkor már egyértelmű lent a koax végéről le kell gondolom szerelni a 12 Voltos tápot amit idáig fellőtt a tetőre a betápot a fejerősítőnek a koaxon keresztül.

Előre is köszönöm válaszotokat.
További szép napot, kellemes pihenést kívánok mindenkinek.
Üdv.: Dzsino3

További szép napot, jó vételt, és kellemes pihenést kívánok mindannyiótoknak.
Üdv.: Dzsino3
Echosmart 790, + sajna diplexer is, DiSEqC H-H SG-2100A, Inverto Black Ultra Twin LNB 0,2 dB 80-as lavoár, NIKKO NA-700 as erősítő
[válaszok erre: #29148 #29149 #29152]
Kezdő
Dzsino3 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dzsino3



Tagság: 2007-07-06 16:33:43
Tagszám: #46788
Hozzászólások: 77
29146. Elküldve: 2012-02-27 20:40:00,

MinDigTv

[30031.]

Őszintén én a Columbia T-HD 2500 as mellett fogok dönteni azt hiszem.

Kérdéem lenne viszont.: Nem tudom, hogy COLUMBIA T - HD 2500 CX Plus PVR ugyanolyan jó készülék lehet -e mint elődje, tunerje ugyanaz lehet érzékenység szempontjából mint a Columbia T-HD 2500 asnak és esetleg ez csak egy picit butítottabb verziója, mivel 1 scart van csak rajta és ennyi?

Synaps THD-3000 re sajnos két helyről is azt hallottam, hogy viszonylagosan sok panasz van velük, meghalnak szoftveresen stb.

Előre is köszönöm válaszotokat, és eddígi segítségeteket is, további szép napot kívánok nektek és családotoknak is.
Üdv.: Dzsino3

További szép napot, jó vételt, és kellemes pihenést kívánok mindannyiótoknak.
Üdv.: Dzsino3
Echosmart 790, + sajna diplexer is, DiSEqC H-H SG-2100A, Inverto Black Ultra Twin LNB 0,2 dB 80-as lavoár, NIKKO NA-700 as erősítő
Kezdő
Dzsino3 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
29145. Elküldve: 2012-02-27 20:11:47,

MinDigTv

[30032.]

Ez nem így van, a műholdas Román Mooz Dance FTA csatin is van magyar előadótól zene, és továbbra is nulla duma, és nulla reklám, csak zene, meg a csatorna spotja megyen.
[előzmény: (29144) K78, 2012-02-27 19:19:56]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
29144. Elküldve: 2012-02-27 19:19:56,

MinDigTv

[30033.]

A külföldi zenecsatornákon nincs magyar zene.
Magyar zenét is játszó zenecsatornák:

DIGI csatornái:
1Music
HiT Music
Ezeket elvileg a DigiSportokhoz adja a DIGI.

Tematik Kábel csatornái:
Musicmix
NótaTV

Skyble Media csatornái
Musicplus
BestOfMusic
RockTV

IKO/ RTL csatorna
MuzsikaTV

Az MTVHungary és a VIVA nem zenecsatorna.
[válaszok erre: #29145] [előzmény: (29141) sanyci, 2012-02-27 13:08:25]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
29143. Elküldve: 2012-02-27 18:45:47,

MinDigTv

[30034.]

Hááát, 600 méterre nincs ötletem. Nekem 10 kilométerre elég volt egy 15 centis beltéri botantenna a notebookra, a set-top-box-nak meg elég volt a TV és az STB közé dugott koax is...
És ez még a közszolgálati adók átrendezése előtt volt, azóta meg javult is a helyzet...
[előzmény: (29142) Vico78, 2012-02-27 14:52:58]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vico78



Tagság: 2008-04-01 17:03:47
Tagszám: #57798
Hozzászólások: 638
29142. Elküldve: 2012-02-27 14:52:58,

MinDigTv

[30035.]

Üdv. a fórumtársaknak!
Egy kis segítség kéne, ill. kettő!
Szeretném behozni a MindigTV ingyenesen fogható csatornáit a lakóhelyemen és a nyaralómban.A lakóhelyemtől kb. 600 méterre található egy átjátszó torony.Én a 4. emeleten lakom és az erkélytartóra szeretnék egy antennát,amit a lapostévémre kötnék rá.Jelenleg bejön így is kis beltéri antennával,a tv alkalmas a vételre,de gyakran elmegy,pixelesedik a kép.Ezért szeretnék egy kültéri antennát a stabil vételhez.
A nyaralóm kb. 30 km-re van légvonalban a Kab-hegyi toronyhoz a déli parton,viszont egy társasaház földszinti lakrésze az enyém.Itt is lapostévére lenne kötve a kültéri antenna,csak az okozza a problémát,hogy elég előnytelen a ház fekvése és kialakítása.
Ahhoz kérném a segítségeteket,hogy tudnátok nekem ajánlani valami jó kültéri antennát (antennákat) a lakásomhoz és a nyaralómhoz a stabil és megbízható vételhez?Milyet érdemes feltenni,hogy mindkét helyen jó legyen a MindigTV ingyenesen fogható szolgáltatása lapostévéken?
A válaszokat és javaslatokat előre is köszönöm!Egy kezdő Mindiges.
[válaszok erre: #29143]
Törzstag
Vico78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
29141. Elküldve: 2012-02-27 13:08:25,

MinDigTv

[30036.]

"Vannak nagyon színvonalas klippek, természetesen sok szemét is. "

Igen. Ez igaz. De nincs olyan csatorna, amiben akár csak az itt fórumozók meg tudnának egyezni, mint közös konszenzus!

Pont ezért nincs értelme a zenecsatornának. SZVSZ a MuzsikaTV is egy korosztály vélelemzett igényei, és nem a "zeneisége" miatt került a csomagba...

De érdemes lenne megnézni, hogy egy átlagember mennyi időt néz (néz, és nem hallgat!) zenecsatornát, néhány extrém kivételtől eltekintve ez 5% alatt lehet, még a legjobban érintett korcsoportban is, és ez is 5-10 csatornán oszlik el. Ez egyszerűen említésre sem érdemes igény a jelenlegi sávszélességproblémák mellett...

Azért írtam a TOP TV-t, mert azt anno nézték, és érdemes is volt nézni, de persze tönkre is ment miatta, mert túl drága volt a műsorkészítés és túl kicsi a bevétel...
[válaszok erre: #29144] [előzmény: (29139) K78, 2012-02-27 12:21:32]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gemi



Tagság: 2009-03-13 10:36:51
Tagszám: #71677
Hozzászólások: 100
29140. Elküldve: 2012-02-27 12:32:20,

MinDigTv

[30037.]

Ha bekerülne esetleg Hd-ban az lenne a tuti.
[előzmény: (29136) masodikmusor, 2012-02-27 10:30:37]
Kezdő
gemi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
29139. Elküldve: 2012-02-27 12:21:32,

MinDigTv

[30038.]

Ha végiggondoljuk, akkor miért is kell a meséhez tv, amikor azt felolvashatjuk, miért kell a hírekhez tv, amikor az újságban képekkel elolvashatjuk, miért nézünk filmeket, amikor azok nagyrésze könyvekben is elérhető, stb.
A zene hallgatható, de a hozzá készített videóval akár sokkal többet át lehet adni. Vannak nagyon színvonalas klippek, természetesen sok szemét is.
Szerintem kell a zenecsatorna egy teljes értékű szolgáltatáshoz.
[válaszok erre: #29141] [előzmény: (29130) sanyci, 2012-02-27 00:13:43]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nakiazaki



Tagság: 2008-11-27 15:49:01
Tagszám: #66056
Hozzászólások: 952
29138. Elküldve: 2012-02-27 11:22:42,

MinDigTv

[30039.]

Teljesen félreértesz minket. Nem kell harmadik pornó. Nem kell negyedik sport, vagy gyerek vagy ismétlőcsatorna. Ezekből már van elég (sőt, néha több is). De zenetévé sem kell, mert nincs a kínálatban megfelelő színvonalú, ráadásul alig nézné valaki.
[előzmény: (29134) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-27 10:06:27]
Törzstag
nakiazaki adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torp11



Tagság: 2005-01-10 15:50:30
Tagszám: #15044
Hozzászólások: 399
29137. Elküldve: 2012-02-27 10:45:32,

MinDigTv

[30040.]

Bocs az off-ert!

Egy TechniSat TechniCrypt BCX CI modul, jo a mindigtv -s extra kartyahoz egy beepitett tuneres LED tv-hez?
Törzstag
torp11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
29136. Elküldve: 2012-02-27 10:30:37,

MinDigTv

[30041.]

Hogy nem elég hallgatni, nézni is kell? Igen, kell. Van, aki Madonna bugyiját lesi egy koncertfelvételen. Más inkább azt, milyen technikával fújják az oboát, miért keresztei a kezét a zongorista, miközben Lisztet játszik, és az arckifejezésével, vagy a pálcájával vezérli a muzsikusok hangulatát a karmester.
És, hány szelepe van Louis Armstrong trombitájának.
Ez a Mezzo

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #29140] [előzmény: (29130) sanyci, 2012-02-27 00:13:43]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
29135. Elküldve: 2012-02-27 10:16:41,

MinDigTv

[30042.]

Látom még mindíg nem érted. Vagy nem olvasol. icon33.gif
[előzmény: (29134) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-27 10:06:27]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
29134. Elküldve: 2012-02-27 10:06:27,

MinDigTv

[30043.]

Köszi mindenkinek a zene tv hozzászolását!!! Zene tv ne legyen! Legyen 3.-dik pornó vagy 4.-dik sport vagy 4.-dik gyerek vagy sokadik filmes ismétlő csatorna. Köszi!
[válaszok erre: #29135 #29138]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


nakiazaki



Tagság: 2008-11-27 15:49:01
Tagszám: #66056
Hozzászólások: 952
29133. Elküldve: 2012-02-27 09:11:41,

MinDigTv

[30044.]

Teljesen egyetértek. 2012-ben erősen a nula felé tendál egy zenecsatorna nézettsége, ez meg is látszik a minőségükön. 2 emberért felesleges elpazarolni (az analóg leállításig amúgy sem létező) szabad kapacitást.
[előzmény: (29130) sanyci, 2012-02-27 00:13:43]
Törzstag
nakiazaki adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
29132. Elküldve: 2012-02-27 07:43:57,

MinDigTv

[30045.]

Like :)
Ezt szajkózom én is napok óta.
[előzmény: (29130) sanyci, 2012-02-27 00:13:43]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kalaci



Tagság: 2010-12-02 08:56:47
Tagszám: #90386
Hozzászólások: 9
29131. Elküldve: 2012-02-27 06:50:13,

MinDigTv

[30046.]

Nem lehetne nehany radio adot beszurni sokkal kisseb sav szelesseg is eleg lenne s meglenne oldva a zene kinalat(szerintem).
Zöldfülű
kalaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
29130. Elküldve: 2012-02-27 00:13:43,

MinDigTv

[30047.]

Csak a vita kedvéért: zenehallgatáshoz minek TV? A zene nézés meg... Ehhh... arról meg nincs mit mondanom...

Főleg, hogy nincs annyi zenecsatorna, ahányféle ízlés, és nincs annyi MUX, amennyi elég lenne mindegyik zenecsatornára... ...és ha lenne elég MUX, akkor is lennének elégedetlenek...

Még ha 1995-öt írnánk, és a TOPTV felkerüléséről lenne szó, na de így???
[válaszok erre: #29132 #29133 #29136 #29139]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
29129. Elküldve: 2012-02-26 22:57:22,

MinDigTv

[30048.]

1 Music Channel is elég sok magyar klipet ad és ez tényleg ZENE tv.. nem reality, nem tvshop, csak zene!
[előzmény: (29127) Frovery, 2012-02-26 20:37:51]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
29128. Elküldve: 2012-02-26 22:54:59,

MinDigTv

[30049.]

..bestofmusic , musicplus , rocktv a hellohd-nál ! A Viva már nem az ami volt , amolyan "emtivís" lett !
[előzmény: (29127) Frovery, 2012-02-26 20:37:51]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
29127. Elküldve: 2012-02-26 20:37:51,

MinDigTv

[30050.]

Ilyen csak a Viva tv . Hááát az sajna nem az én ízlésvilágom. De érdekes mert a gyerekeim sem nézik egyáltalán.(17 és 10 évesek). icon33.gif
Ahol még magyar zene van az a Muzsika és a Nóta tv.
Valaki esetleg kijavít ha lenne még magyar vonatkozású zene csatorna.
[válaszok erre: #29128 #29129] [előzmény: (29126) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-26 19:38:14]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010900974273682 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail