Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499781/4 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (66/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
29126. Elküldve: 2012-02-26 19:38:14,

MinDigTv

[30051.]

Valamelyik magyar zene csatorna amelyiken mai zenék vannak.
[válaszok erre: #29127]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
29125. Elküldve: 2012-02-26 16:05:18,

MinDigTv

[30052.]

Elég szomorú, hogy a földi digitális sugárzás előfizetéses formában kíván nyerni a kábeltévékkel szemben. Írom mindezt úgy, hogy a gyér kódolatlan kínálat elsősorban a torz magyar médiarendszernek köszönhető.

De vajon cél-e, hogy a Mindig TV Extra bármely más szolgáltatással szemben nyerjen, vagy csak extraprofit az AH részére?

---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
[előzmény: (29124) Ladislo73, 2012-02-26 15:51:56]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
29124. Elküldve: 2012-02-26 15:51:56,

MinDigTv

[30053.]

Így nem igazán fog versenyt nyerni a Mindig Tv a kábel tv-k ellen,ahol 3-4 zenecsatorna is van.
[válaszok erre: #29125]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
29123. Elküldve: 2012-02-26 15:48:13,

MinDigTv

[30054.]

Ez nem vitatkozás kérdése.
Hetente 1× idejössz beírsz valamit, aminek sefüle-sefarka. Szeretném megtudni mit nevezel te "jó" zenecsatornának?
Mert ami neked jó, az nem biztos, hogy másnak is jó. Azért írtam, hogy 1-et beraknának az nem biztos, hogy mindenkinek jó lenne. 2-őt meg tuti nem fognak berakni.
Ha figyelmesen olvasnál hétről-hétre, akkor olvastad volna partwish-tól, hogy zene csatorna nem lesz egyenlőre.
Aki akar talál rengeteg jó zenecsatornát műholdon, ami fta.
[előzmény: (29119) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-26 14:42:15]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
29122. Elküldve: 2012-02-26 15:40:46,

MinDigTv

[30055.]

És milyen formában képzeled el a cselekvést?

---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
[előzmény: (29119) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-26 14:42:15]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
29121. Elküldve: 2012-02-26 15:34:59,

MinDigTv

[30056.]

Többször felhívtak (a héten is ) az AH-tól,hogy szeretnék-e előfízetni az extra csomagra. Csak az a röhej,hogy 2 éve elöfízető vagyok,okt.1-töl a családi csomagra is.
Ennyire tudják a dolgokat!
Nem veszik észre,hogy igény lenne zenecsatornára!
H!T MUSIC CHANNEL
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
29120. Elküldve: 2012-02-26 14:52:07,

MinDigTv

[30057.]

Te meg azt sem tudod megmondani, mit akarsz! Milyen zenecsatornát szeretnél? KONKRÉTAN!

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (29119) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-26 14:42:15]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
29119. Elküldve: 2012-02-26 14:42:15,

MinDigTv

[30058.]

Az a baj,hogy te is csak vitatkozni akarsz!!! Cselekedni nem!!!
[válaszok erre: #29120 #29122 #29123] [előzmény: (29118) Frovery, 2012-02-26 14:11:00]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
29118. Elküldve: 2012-02-26 14:11:00,

MinDigTv

[30059.]

Csak 1-et mondj, amin normális mai magyar zene megy. Én normális mai magyar zenét sem ismerek, nemhogy csatornát. icon30.gif
[válaszok erre: #29119] [előzmény: (29117) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-26 14:09:15]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
29117. Elküldve: 2012-02-26 14:09:15,

MinDigTv

[30060.]

Valamelyik magyar zene csatorna amelyiken mai zenék vannak.
[válaszok erre: #29118]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
29116. Elküldve: 2012-02-26 14:04:34,

MinDigTv

[30061.]

Zene csatorna, no de milyen-melyik?
Kinek ez-kinek az tetszik. A gyerekeim az MTV Dance Mooz Dance párost szeretik. Nejem szüleim inkább a Nóta tv-t. Személy szerint VH1 Classic, Retro Music tv.
Ha beraknak 1-et, akkor az nem fog tetszeni mindenkinek. Szerintem nem kell zene csatorna a Mindig-re.A Muzsikát tv-t is száműzném.
Hit Music...szerintem egy össze-vissza zene csatorna.Nincs semmi tematika benne, ami a Nóta tv-n legalább van. Persze ez szubjektív vélemény. icon50.gif
[előzmény: (29115) Tom25, 2012-02-26 13:51:58]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
29115. Elküldve: 2012-02-26 13:51:58,

MinDigTv

[30062.]

Lááájk! Hit music jöhetne,azt az idősebb korosztály is szivesen nézné..

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[válaszok erre: #29116] [előzmény: (29114) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-26 13:42:03]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
29114. Elküldve: 2012-02-26 13:42:03,

MinDigTv

[30063.]

Zenét akarunk!!! Zenét akarunk!!!
[válaszok erre: #29115]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
29113. Elküldve: 2012-02-26 12:25:58,

MinDigTv

[30064.]

Egyébként az is érdekes, hogy az MTVA csatornákon kívül nincs HD adás a MinDigTV-n. Pedig az STB-k és a MinDig vételére alkalmas tévék egyben a HD adásokra is alkalmasak, így aki MinDiget náz, ah HD-t is tud nézni. Néhány minőség HD adással nagyot dobhatna a MinDig!

yaksi

VU+ Uno 4K SE
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
29112. Elküldve: 2012-02-26 12:15:06,

MinDigTv

[30065.]

Úgy tudom a B-muxon van még hely egy ("zene") csatornának.
Az RTL 2 úgyis szeptemberben indul a Prizma Tv átnevezésével.
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
29111. Elküldve: 2012-02-26 09:21:07,

MinDigTv

[30066.]

Nem éri meg Nekik, mert pénzkidobás számukra az analóg földi sugárzás. Ma már az ország nagyrésze valamilyen műsorelosztón keresztül nézi az adásokat, így a háztartások nagyrészében van lehetőség további csatornák elérésére, mégsem tudják hosszabbtávon igazán megszorongatni az RTL Klubot és a TV2-t. Emellett azon háztartások nagyrésze, melyek még ma is az analóg földi sugárzást nézik, nem abból a célcsoportból kerülnek ki, melyek a reklámozók számára fontosak.

Nem mellesleg szerintem az Antenna Hungária lenne a legboldogabb, ha jönne a Mindig TV-re 10-20 kódolatlan csatorna, de az elmúlt 3 és fél év alatt nem igazán volt az állami csatornákon - melyeket az adónkból finanszíroznak - és a két kereskedelmi csatornán kívül egyéb érdeklődő.

Annak meg semmi értelme szerintem, hogy még 10-20 kódolt csatorna felkerüljön, hiszen van már 4 műholdas szolgáltatás is, melyen elérhető hasonló kínálat, mint a Mindig TV Extrában, ráadásul a családi csomag ára már nem feltétlenül annyira baráti, mint az alapcsomagé, ami viszont nem bővül.

---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
[előzmény: (29110) azbest, 2012-02-26 00:48:48]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest



Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
29110. Elküldve: 2012-02-26 00:48:48,

MinDigTv

[30067.]

Régebben valaki linkelt egy cikket, ami szerint mindkét csatorna a végsőkig marad az analógon.
Biztos megéri nekik.. ha más nem azért, mert addig sem lesz újabb 10-20 adó a földfelszíni kínálatban, végül is minden konkurencia elérhetősége csökkenti a nézettségüket.

http://szorakozas.msn.mainap.hu/mozi-tv/felmillio-haztartas-maradhat-a-tv2-es-rtl-nelkul-8011/

"A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság a Népszabadság kérdésére azt válaszolta, a hatóság és a szolgáltatók között korábban lezajlott tárgyalások során a szolgáltatók jelezték, hogy a digitális átállás időpontjáig élni kívánnak az analóg műsorszolgáltatás, vagyis a szerződések meghosszabbításának lehetőségével. Ez pedig azt jelenti, hogy nem kapcsolják le 2012 nyarán az analóg adást, hanem továbbra is fizetnek érte az Antenna Hungáriának."
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-02-26 00:57:16]
[válaszok erre: #29111] [előzmény: (29105) zs109, 2012-02-24 22:26:00]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
29109. Elküldve: 2012-02-25 09:45:26,

MinDigTv

[30068.]

Átviszem az én antennámat rögtön kiderül hogy hol a bibi.Tekergettem én azt a szerencsétlent de semmi még állítgatok rajta aztán meglátjuk.
[előzmény: (29106) bogyo01, 2012-02-25 07:26:29]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


guriga195



Tagság: 2010-12-07 18:29:26
Tagszám: #90490
Hozzászólások: 6
29108. Elküldve: 2012-02-25 09:29:43,

MinDigTv

[30069.]

A "Matricás vevőeszközök" fülre kell kattintani.
[előzmény: (29107) guriga195, 2012-02-25 09:25:21]
Zöldfülű
guriga195 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


guriga195



Tagság: 2010-12-07 18:29:26
Tagszám: #90490
Hozzászólások: 6
29107. Elküldve: 2012-02-25 09:25:21,

MinDigTv

[30070.]

Sajnos azt tudom, hogy a Telefunken nem erőlködik szoftverfrissítésen. A teljes kínálatot a mindigtv honlapján ismerem csak. Szivesen venném én is, ha Valaki mást is tud.
http://mindigtv.hu/vevoeszkozok
[válaszok erre: #29108] [előzmény: (29101) zss2, 2012-02-23 10:03:44]
Zöldfülű
guriga195 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogyo01



Tagság: 2007-10-05 08:01:26
Tagszám: #49991
Hozzászólások: 2211
29106. Elküldve: 2012-02-25 07:26:29,

MinDigTv

[30071.]

Ez tipikusan az erősítő miatti túlvezérlődésnek hangzik. Ha az erősítést tudod állítani az antennán, vedd lejjebb. Ha nem, próbálj ki valami passzív antennát.
Egyébként egy MUX-on belül megegyezőnek kellene lennie a vételnek, bár azt írod, hogy a közszolg. tv-k és rádiók jönnek be. Azok pedig egy MUX-on vannak.

DM800se (klón, Nemesis); IllusionSat Max2HD (Vantage 2.58); UPC-Direct (Thor); MinDigTV; olcso.tv; Leadtek DTV Dongle H (Ubuntu)
[válaszok erre: #29109] [előzmény: (29104) szemil, 2012-02-24 22:09:09]
Kiváló dolgozó
bogyo01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zs109



Tagság: 2009-03-29 14:29:52
Tagszám: #72358
Hozzászólások: 410
29105. Elküldve: 2012-02-24 22:26:00,

MinDigTv

[30072.]

Kíváncsian várom, hogy mikor lesz valamilyen bejelentés az analóg lekapcsolásról.

Mondjuk számomra nem kétséges, hogy m1 lekapcsolás 2014.12.31., inkább az az érdekesebb, hogy hosszabbít-e a két kereskedelmi az analóg sugárzás szerződésén.
Ezt már most is tudják szerintem, csak nem publikus. Pedig illő lenne tájékoztatni azt a több százezer nézőt, akit érint! Bár a hirdetők szempontjából pont ők azok, akik teljesen érdektelenek, így a nézettségbe sem számítanak bele, ebből következik szerintem, hogy nem éri meg a tévéknek az analógon hosszabbítani.
Ha nyáron a kertévék lekapcsolnak, bővíthet az AH, jöhet újabb 20 SD csatorna az Extrára.
Végső soron érdekes hónapoknak nézünk elébe.
[válaszok erre: #29110]
Törzstag
zs109 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
29104. Elküldve: 2012-02-24 22:09:09,

MinDigTv

[30073.]

Szomszédnál próbáltam egy szoba antennával behozni az ingyenes adókat.Dunák és M1,M2 bejön,rádiók közül az államiak bejönnek.A tv egy LG LH2000.A tv jelerősségmérője 90% körül dönget a jelminőség viszont kb 20% mutat nem tudom hogy számít e de leírom.
Lehet a ludas az antenna?( talán ALBA??? by somogyi,erősítős, ma vette úgyhogy még csereszavatos és nekem elég melegnek tűnt vétel közben kb fél órát szenvedtem vele.Csak azt nem tudom hogy létezik olyan hogy muxon belül egyik jön másik meg nem?Valakinél volt hasonló eset?
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-02-24 22:16:08]
[válaszok erre: #29106]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
29103. Elküldve: 2012-02-24 16:16:26,

MinDigTv

[30074.]

Márciusi karbantartások, frissítve: http://mindigtv.hu/mrciusi-karbantartsok-tokaj-uzd



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunfi19803



Tagság: 2007-11-27 19:22:25
Tagszám: #52234
Hozzászólások: 29
29102. Elküldve: 2012-02-24 14:11:21,

MinDigTv

[30075.]

Udv! megtudja e mondani valaki hogy a szegedi adon merre vannak az antennak forditva?
Zöldfülű
bunfi19803 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011022090911865 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail