Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (109/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

bulek



Tagság: 2010-08-04 11:03:08
Tagszám: #87397
Hozzászólások: 33
29001. Elküldve: 2012-02-15 09:38:56,

MinDigTv

[30176.]

Bocs!

A kábeltv az analóg. Az üzemeltető mondta az ismerősömnek, hogy rátették, de kell hozzá mindigtv-s vevő vagy megfelő tunerrel rendelkező tv. Ezek szerint csak a frekvenciát engedték rá.
[válaszok erre: #29002 #29003] [előzmény: (29000) Frovery, 2012-02-15 09:27:08]
Zöldfülű
bulek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
29000. Elküldve: 2012-02-15 09:27:08,

MinDigTv

[30177.]

Ezzel most aztán jól megaszontad. icon33.gif
1.Digitális vagy analóg az a kábel tv?
2.Honnan tudod, hogy rátették a kábelesek?
3.Analóg hálózatra tették, akkor hogyan nézed a digitális mindig jelét?
Vevők vannak analógok, digitálisok, c és s, s2-esek egyaránt.Ehhez kellenének részletek is a hálózatról.
[válaszok erre: #29001 #29021] [előzmény: (28999) bulek, 2012-02-15 08:50:52]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bulek



Tagság: 2010-08-04 11:03:08
Tagszám: #87397
Hozzászólások: 33
28999. Elküldve: 2012-02-15 08:50:52,

MinDigTv

[30178.]

Üdv!

Nálunk a városi kábeltv hálózatra, rátették a mindigtv-s adókat. Így megspórolja az ember a antennát. Egyik ismerősöm venni is akar egy beltérit, az a kérdés, hogy ezek a vevők képesek az analóg csatornákat is kezelni vagy csak a digitálisakat?

Előre is köszi a választ!
[válaszok erre: #29000]
Zöldfülű
bulek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Pasa-



Tagság: 2008-11-29 21:08:42
Tagszám: #66135
Hozzászólások: 637
28998. Elküldve: 2012-02-15 08:07:38,

MinDigTv

[30179.]

icon20.gif icon20.gif icon20.gif
[előzmény: (28996) djlacee, 2012-02-14 18:55:41]
Törzstag
-Pasa- adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28997. Elküldve: 2012-02-14 21:42:56,

MinDigTv

[30180.]

???
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


djlacee



Tagság: 2010-05-31 18:57:21
Tagszám: #85492
Hozzászólások: 163
28996. Elküldve: 2012-02-14 18:55:41,

MinDigTv

[30181.]

Ide a topik tetejére kellene kíirni hogy
"Analóg lekapcsolásról egyelőre nincs infó" illetve
"Csatornabővítés hely hiányában egyelőre nem lesz"

radioPLAY - online rádió
[válaszok erre: #28998]
Haladó
djlacee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28995. Elküldve: 2012-02-14 17:32:55,

MinDigTv

[30182.]

Karbantartás - Debrecen

DEBRECEN

2012. 02. 29. 10.00 - 10.40 óra között (MUX A)
2012. 02. 29. 10.40 - 11.20 óra között (MUX B)
2012. 02. 29. 11.20 - 12.00 óra között (MUX C)

Érintve:
A teljes DVB-T rendszer (MUX A, MUX B, MUX C), vagyis a MinDig TV és MinDig TV Extra szolgáltatások valamennyi csatornája.

Teljes leállással, de a munkálatok ideje alatt csak a szükséges ideig szünetel a műsorsugárzás!



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rózsabimbó



Tagság: 2008-06-22 07:15:23
Tagszám: #60713
Hozzászólások: 266
28994. Elküldve: 2012-02-14 17:18:21,

MinDigTv

[30183.]

A helyzet?.... A "helyzet, az egyre fokozódik", főleg a "nemzetközi".

Nincs olyan, hogy valami nem antenna. (Nincs olyan, hogy valami nem sörnyitó.)
[előzmény: (28991) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-14 04:53:46]
Haladó
rózsabimbó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28993. Elküldve: 2012-02-14 17:09:06,

MinDigTv

[30184.]

Látom már haladsz. Eddig 2 naponta kérdezted, most már naponta 2× . icon33.gif
Szerintem ha lesz fejlemény, itt fogod megtudni elsőnek.Csak olvasd sűrűn a fórumot. icon50.gif
[előzmény: (28992) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-14 15:42:58]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28992. Elküldve: 2012-02-14 15:42:58,

MinDigTv

[30185.]

????
[válaszok erre: #28993]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28991. Elküldve: 2012-02-14 04:53:46,

MinDigTv

[30186.]

Mi a helyzet analòg tv lekapcsolás ügyben???
[válaszok erre: #28992 #28994]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
28990. Elküldve: 2012-02-12 19:38:27,

MinDigTv

[30187.]

Köszönöm a választ,sajna ritkán vok erre.. Nem rossz gondolat,bár inkább a jelenlegi hangminőségen kellene javítani.. Minőségibb cuccal hallgatva moslék a közszolgálatiakhoz képest.. icon49.gif

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[előzmény: (28989) attila.scourgeofgod, 2012-02-12 19:10:01]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28989. Elküldve: 2012-02-12 19:10:01,

MinDigTv

[30188.]

Már többször elhangzott, amint a TV2 és az RTL Klub megvásárolja az eredeti hangsávokhoz szükséges sávszélességet, majd akkor lesz.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #28990] [előzmény: (28987) Tom25, 2012-02-12 19:07:00]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Egon



Tagság: 2004-09-26 21:04:45
Tagszám: #12848
Hozzászólások: 811
28988. Elküldve: 2012-02-12 19:07:14,

MinDigTv

[30189.]

A Parlament Tv vajon fel kerül a kínálatba - nem tudja valaki?
Törzstag
Egon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
28987. Elküldve: 2012-02-12 19:07:00,

MinDigTv

[30190.]

Rtl,Cobra11 előtt: következő műsorunk digitális platformon eredeti nyelven is megtekinthető.. Nos,a Mindigen is várható ilyen okosság? Mert nekem csak egy hangsáv van továbbra is..

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[válaszok erre: #28989] [előzmény: (28986) Tutu82, 2012-02-12 17:12:22]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tutu82



Tagság: 2011-12-18 13:15:52
Tagszám: #97083
Hozzászólások: 4
28986. Elküldve: 2012-02-12 17:12:22,

MinDigTv

[30191.]

Köszönöm a segítséget! megpróbálom a yagit!

DieselPower
[válaszok erre: #28987] [előzmény: (28983) Frovery, 2012-02-12 16:34:47]
Zöldfülű
Tutu82 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest



Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
28985. Elküldve: 2012-02-12 16:50:34,

MinDigTv

[30192.]

Nézz csak jobban utána, hogy ki fizet kinek.

A kódolatlan adások után a csatornák fizetnek díjat, annak paramétereit nem is változtathatja szabadon az AH, hisz köti a szerződés.

A kódolt adókért viszont előfizetőnként fizet díjat az AH. Éppen úgy, ahogyan a kábeltévés társaságok is fizetnek az adások után. Mi nézők fizetünk az AH-nak, az AH pedig ennek egy jelentős részét fizeti a csatornáknak. Csak itt is bejön képbe az, hogy a tévés cégek olcsóbban adják a több csatornájukat együtt, mintha csak az egyiket sugároznák tőlük. Így próbálják mindenféle ismétlőcsatornával kiszorítani a meglévő kapacitásból a konkurenciát.

Nem véletlen, hogy nemrég azt nyilatkozta a két kódolatlan kereskedelmi csatorna, hogy a végső határidőig jelen lesznek az analóg sugárzásban (tehát szerződést hosszabbítanak a nyáron), hiszen így másik 10-20 csatorna elől veszik el a helyet.
[előzmény: (28984) Frovery, 2012-02-12 16:41:09]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28984. Elküldve: 2012-02-12 16:41:09,

MinDigTv

[30193.]

Természetesen kódolt lesz.Szerintem.
De miért az AH fizetne???
Mindenki az AH-nak fizet a sugárzásért X összeget.Ez mindíg megállapodás kérdése.Jelenleg is a két kereskedelmi 2 helyet fizet.1.Analóg.2.Digitális.
Tehát nekik az az érdekük, hogy lekapcsolják az analógot, így már spórolnak is annyit, hogy teljen új csatornára, amit előre már lezsíroztak szerintem.

A 16:9-es mizéria meg szerintem egy gusztustalan dolog, de ma magyarországon a kereskedelmik dirigálnak.Ez a gyenge média törvénynek köszönhető. icon30.gif
[válaszok erre: #28985] [előzmény: (28982) azbest, 2012-02-12 16:27:09]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28983. Elküldve: 2012-02-12 16:34:47,

MinDigTv

[30194.]

A helyet nem ismerem.Viszont ezek a szobai antennák nem túl jó nyereségűek.Az, hogy ráírnak x dB-t az csak egy dolog.Nincs igazából nyereségük.Próbálják egy beépített erősítővel növelni a teljesítményüket de ugye a gyenge bejövő teljesítményből igazi nyereséget varázsolni...badarság.
Próbáld meg, ha tudod arrébb helyezni,vagy teraszra kirakni az antennát.Esetleg tetőtérben elhelyezni egy Yagit. http://www.betacom.hu/antenna/iskra-dtx-22-f-uhf-szelessavu-yagi-antenna.html
Ez egy olcsó antenna.Ettől gyengébbet nem ajánlanék, főleg ha padlástérben helyeznéd el.Erősítőt csak akkor rakj be, ha kevés volna, akadozna a jel.
Akkor is egy olcsóbb gyertyát. http://www.antennak.hu/index.php?kat=63&id=474
[válaszok erre: #28986] [előzmény: (28981) Tutu82, 2012-02-12 15:35:48]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest



Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
28982. Elküldve: 2012-02-12 16:27:09,

MinDigTv

[30195.]

Ha elindul, akkor gondolom kódolt adó lesz, így pedig nem az rtl fizet érte az AH-nak, hanem az AH fizet az rtl-nek.

A hangcsatornás megjegyzésem is éppen erre vonatkozott, hogy vajon ugyanazt a tisztességtelen piaci magatartást fogja e ismételni az rtl, mint a 16:9 képarányú jel adásánál... azaz kizsarolt magának egy plusz csatornát a csomagban érte, amit ráadásul el sem indítottak még.
[válaszok erre: #28984] [előzmény: (28978) Frovery, 2012-02-12 08:22:45]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tutu82



Tagság: 2011-12-18 13:15:52
Tagszám: #97083
Hozzászólások: 4
28981. Elküldve: 2012-02-12 15:35:48,

MinDigTv

[30196.]

egy szobai thomson antenna,wayteqcx95,
vételi hely Zirc "kukoricaföldek" dombtető,tetőtérben lakomkb 8-9méter magasan.
az az érdekes hogy néha megy simán az adás
és egyszer csak megkettyen az egész!
most pl a családi része nem megy a többi igen.
ha esne eső vagy vihar lenne azt mondom oké de ma semmi nincs így nem értem.az antenna ki van rakva ablakba.külső antenna felejtős mert le van nikecelezve a fal azt meg nem fúrkálom szétt,max a padlástérbe valami nagyobb antennát.de nem drágát mert már így is kb 40000be van a cucc.:(

DieselPower
[válaszok erre: #28983] [előzmény: (28980) Frovery, 2012-02-12 14:54:57]
Zöldfülű
Tutu82 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28980. Elküldve: 2012-02-12 14:54:57,

MinDigTv

[30197.]

Milyen antenna, vevő, erősítő, vételi hely, adó???
[válaszok erre: #28981] [előzmény: (28979) Tutu82, 2012-02-12 14:07:53]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tutu82



Tagság: 2011-12-18 13:15:52
Tagszám: #97083
Hozzászólások: 4
28979. Elküldve: 2012-02-12 14:07:53,

MinDigTv

[30198.]

Hali!
Valaki Zirci van esetleg?
Az a gond hogy sokszor elmegy a jel majd visszajön megint elmegy stb széttesik a kép,hang van kép nincs egyszer meg jó minden!Ezt szinte minden nap eljátsza a ren dszer többször is.Jel erősség 95%,jelminőség89%.
Nem tudom de ilyen bizonytalan redszerért egy szatyor pénzt kérni.Mikor próbáltam a vételt semmi gond nemn volt most hogy megvan a kártya meg sokszor nézhetetlen.

DieselPower
[válaszok erre: #28980]
Zöldfülű
Tutu82 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28978. Elküldve: 2012-02-12 08:22:45,

MinDigTv

[30199.]

"én arra lennék kíváncsi, hogy indul-e rtl2"
Márciusban indult volna de csúszik.A Hírek szerint szeptember.

"meddig tartják fenn a helyet neki a B muxon"
Gondolom már előre le-lett zsírozva, tehát már gondolom kifizették az AH-nak.Így okafogyott a kérdés.

"rtl klub második hangsávjáért cserébe milyen új de mégsem induló másik csatornát kell betenni a kínálatba csak hogy ne maradjon hely a konkurenciának"
Pár napja part wish megírta, hogy annyi tartalék van a sávszélen amiben elfér az a kis +.

kalci: ""Valami uj nezheto csatorna fog indulni a kozeljovoben?
1.Mit nevezel nézhetőnek?Ez mindíg szubjektív.
2.Amíg nem lesz analóg lekapcsolás addig új csatira ne számíts, nincs hely. icon50.gif
[válaszok erre: #28982] [előzmény: (28977) azbest, 2012-02-12 02:12:21]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest



Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
28977. Elküldve: 2012-02-12 02:12:21,

MinDigTv

[30200.]

ennye, mindigen megfagyott a cool képe (másik szolgáltatónál jól megy ahogy látom)

kalaci: én arra lennék kíváncsi, hogy indul-e rtl2 és mivel nem, ezért meddig tartják fenn a helyet neki a B muxon, valamint az rtl klub második hangsávjáért cserébe milyen új de mégsem induló másik csatornát kell betenni a kínálatba csak hogy ne maradjon hely a konkurenciának icon28.gif
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-02-12 02:26:51]
[válaszok erre: #28978]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010762929916382 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail