MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
kalaci Tagság: 2010-12-02 08:56:47 Tagszám: #90386 Hozzászólások: 9
28976. Elküldve: 2012-02-12 02:06:33, MinDigTv
[30201.]
Hello
Valami uj nezheto csatorna fog indulni a kozeljovoben?
Zöldfülű
globo7010 Tagság: 2007-01-10 12:45:40 Tagszám: #39780 Hozzászólások: 54
Kezdő
Ladislo73 Tagság: 2010-10-18 09:41:31 Tagszám: #89389 Hozzászólások: 119
28973. Elküldve: 2012-02-11 15:59:39, MinDigTv
[30203.]
Gyakran elöfordul,hogy elmegy a jel és lefagy a kép. Mi lehet az oka? (Bp.)
Haladó
sdfgh5 Tagság: 2009-01-13 18:44:16 Tagszám: #69155 Hozzászólások: 867
28972. Elküldve: 2012-02-11 12:59:54, MinDigTv
[30204.]
Forrás? Vagy te az NMHH-nál vagy a minsiztériumban dolgozol?
[előzmény : (28971) szemil, 2012-02-11 10:16:57]
Törzstag
szemil Tagság: 2009-03-16 18:54:48 Tagszám: #71868 Hozzászólások: 872
28971. Elküldve: 2012-02-11 10:16:57, MinDigTv
[30205.]
Kb egy hónapon belül várható döntés róla.Te fogod elsőként megtudni.D
[válaszok erre: #28972 ]
[előzmény : (28968) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-10 21:25:57]
Törzstag
gemi Tagság: 2009-03-13 10:36:51 Tagszám: #71677 Hozzászólások: 100
28970. Elküldve: 2012-02-11 08:08:51, MinDigTv
[30206.]
Köszi a segítséget, ennyiért nem ruházok be a mindigbe, ez így egy vevővel már kb 35000 lenne csak a műszaki cuccok + a havi díj, ebből kábel tv-t kb 3évig nézem. Mármint a mindig családi és a kábel tv havidíja közti különbségből. Hihetetlen hogy itt van mellettünk a tv adó, de amitől több lenne a családi csomag nincs. Lesz valaha itt egyáltalán?
[előzmény : (28948) sittyu, 2012-02-10 12:59:30]
Kezdő
Vico78 Tagság: 2008-04-01 17:03:47 Tagszám: #57798 Hozzászólások: 638
28969. Elküldve: 2012-02-10 21:33:01, MinDigTv
[30207.]
Köszi szépen,megcélozzuk!
[előzmény : (28955) ITI, 2012-02-10 16:08:52]
Törzstag
Leíratkozott felhasználó
28968. Elküldve: 2012-02-10 21:25:57, MinDigTv
[30208.]
Mi újság az analóg tv lekapcsolással???
[válaszok erre: #28971 ]
sittes79 Tagság: 2010-01-07 23:03:36 Tagszám: #81022 Hozzászólások: 17
28967. Elküldve: 2012-02-10 18:18:19, MinDigTv
[30209.]
Sziasztok,
Pécsett vagyok, egy év után újra hangolnám a mindigtv-ét.
Na most a MUX A tökéletesen jön de a MUX C egyáltalán semmi(usb stick+tesco passzív szoba antenna). Valami változott, mit tudok tenni, másik antenna kellene?
3 km-re vagyok a toronytól, 4. emelet, t.ház.
Köszi
[válaszok erre: #28975 ]
Zöldfülű
libna Tagság: 2008-06-28 21:42:55 Tagszám: #60945 Hozzászólások: 83
28966. Elküldve: 2012-02-10 17:44:59, MinDigTv
[30210.]
OPTICUM AX 1000 szélessávú UHF antenna
Vu+uno4k se
[válaszok erre: #28974 ]
[előzmény : (28965) libna, 2012-02-10 17:43:37]
Kezdő
libna Tagság: 2008-06-28 21:42:55 Tagszám: #60945 Hozzászólások: 83
Kezdő
ITI Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950
28964. Elküldve: 2012-02-10 17:34:32, MinDigTv
[30212.]
Szerencsés ember vagy, jó helyen laksz.
[válaszok erre: #28965 ]
[előzmény : (28963) libna, 2012-02-10 17:29:39]
Kiváló dolgozó
libna Tagság: 2008-06-28 21:42:55 Tagszám: #60945 Hozzászólások: 83
28963. Elküldve: 2012-02-10 17:29:39, MinDigTv
[30213.]
Én fogom a Kiskőrösit Csávolyit Szentesit meg az Uzdit
Vu+uno4k se
[válaszok erre: #28964 ]
[előzmény : (28962) ITI, 2012-02-10 16:55:55]
Kezdő
ITI Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950
28962. Elküldve: 2012-02-10 16:55:55, MinDigTv
[30214.]
Sajnos ez kevés, mert nekem 5 adótornyot dobott ki a B mux-ra és a legtávolabbiról tudom elfogadható minőségben fogni. Fontos a teljesitmény, frekvencia, meg a torony magassága is.
[válaszok erre: #28963 ]
[előzmény : (28960) libna, 2012-02-10 16:39:06]
Kiváló dolgozó
nsanya72 Tagság: 2010-09-28 14:26:55 Tagszám: #88885 Hozzászólások: 304
28961. Elküldve: 2012-02-10 16:51:25, MinDigTv
[30215.]
Üdv mindenkinek
Vettem 1 COLUMBIA T - HD 2500 CX PLUS PVR és ha az epg-ből veszek fel nem tudom a saját gépemen megnézni csak 1 másikon.
Pld. Triax TR41-el.
Tud valaki segíteni?
Előre is köszönöm!
Törzstag
libna Tagság: 2008-06-28 21:42:55 Tagszám: #60945 Hozzászólások: 83
28960. Elküldve: 2012-02-10 16:39:06, MinDigTv
[30216.]
itt meg kereshetitek hogy m-eik a közelebbi torony!!
Vu+uno4k se
[válaszok erre: #28962 ]
[előzmény : (28959) libna, 2012-02-10 16:37:34]
Kezdő
libna Tagság: 2008-06-28 21:42:55 Tagszám: #60945 Hozzászólások: 83
Kezdő
sirjohn Tagság: 2010-05-20 20:42:12 Tagszám: #85171 Hozzászólások: 110
Haladó
sanyci Tagság: 2010-05-30 20:52:22 Tagszám: #85471 Hozzászólások: 844
28957. Elküldve: 2012-02-10 16:21:06, MinDigTv
[30219.]
Én is lemondtam minden mást...
[előzmény : (28949) nakiazaki, 2012-02-10 13:21:36]
Törzstag
ERNYÖ Tagság: 2007-10-24 12:22:24 Tagszám: #50667 Hozzászólások: 1406
28956. Elküldve: 2012-02-10 16:20:12, MinDigTv
[30220.]
Köszi
[előzmény : (28954) ITI, 2012-02-10 16:07:32]
Kiváló dolgozó
ITI Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950
28955. Elküldve: 2012-02-10 16:08:52, MinDigTv
[30221.]
Kabhegy van legközelebb, pont Északra.
[válaszok erre: #28969 ]
[előzmény : (28952) Vico78, 2012-02-10 15:53:29]
Kiváló dolgozó
ITI Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950
28954. Elküldve: 2012-02-10 16:07:32, MinDigTv
[30222.]
Ha megnézed a Frekvencia.Hu-n látni fogod hogy az a legmegfelelőbb. Távolság, teljesitmény, stb.
[válaszok erre: #28956 ]
[előzmény : (28953) ERNYÖ, 2012-02-10 16:00:04]
Kiváló dolgozó
ERNYÖ Tagság: 2007-10-24 12:22:24 Tagszám: #50667 Hozzászólások: 1406
28953. Elküldve: 2012-02-10 16:00:04, MinDigTv
[30223.]
Köszi,azt néztem én is.Csak gondoltam hátha van valakinek konkrét tapasztalata.
[válaszok erre: #28954 ]
[előzmény : (28951) ITI, 2012-02-10 15:48:02]
Kiváló dolgozó
Vico78 Tagság: 2008-04-01 17:03:47 Tagszám: #57798 Hozzászólások: 638
28952. Elküldve: 2012-02-10 15:53:29, MinDigTv
[30224.]
Sziasztok!Egy is segítség kéne!Balatonlelléről melyik adót érdemes becélozni,hogy az ingyenesen fogható adásokat nézni tudjuk?Köszi előre is!
[válaszok erre: #28955 ]
Törzstag
ITI Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950
28951. Elküldve: 2012-02-10 15:48:02, MinDigTv
[30225.]
Legközelebb Úzd vam a 37-es csatin.
[válaszok erre: #28953 ]
[előzmény : (28950) ERNYÖ, 2012-02-10 14:58:34]
Kiváló dolgozó
MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház