Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (44/16
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

ERNYÖ



Tagság: 2007-10-24 12:22:24
Tagszám: #50667
Hozzászólások: 1406
28950. Elküldve: 2012-02-10 14:58:34,

MinDigTv

[30226.]

Igaz,hogy ez csak nyári téma,de szerintetek Balatonkeneséről honnan van esély elérni Bmux-ot?
[válaszok erre: #28951]
Kiváló dolgozó
ERNYÖ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nakiazaki



Tagság: 2008-11-27 15:49:01
Tagszám: #66056
Hozzászólások: 952
28949. Elküldve: 2012-02-10 13:21:36,

MinDigTv

[30227.]

http://www.hwsw.hu/hirek/48099/dvb-t-mindig-tv-extra-set-top-box-belteri-egyseg-iptv-kabelteve-musorszoras.html

" Vannak ugyanakkor olyan háztartások - a MinDig TV-re váltó háztartások 15 százaléka -, ahol az előfizetéses csomagokat lemondták, így elsődleges tévézési platformmá vált a DVB-T rendszerű adás." Igen :)
[válaszok erre: #28957]
Törzstag
nakiazaki adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sittyu



Tagság: 2011-09-30 07:32:32
Tagszám: #95842
Hozzászólások: 119
28948. Elküldve: 2012-02-10 12:59:30,

MinDigTv

[30228.]

hát szomorú hogy azon a részen nincs Bmux. a legközelebbi Szeged, ami elvileg elsugároz oda (dvbt map szerint), bár nagyon a határon van. ott van még Kékes, ami már igencsak messze van, de az fent van az "égben". szóval ezzel a kettővel kéne próbálkozni egy igen nagy nyereségű antennával pl.: Televes DAT, Alcad, Ikusi FlashHD stb. a lényeg, hogy kb. 17-18dB legyen a nyereség.
[válaszok erre: #28970] [előzmény: (28947) gemi, 2012-02-10 11:35:43]
Haladó
sittyu adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gemi



Tagság: 2009-03-13 10:36:51
Tagszám: #71677
Hozzászólások: 100
28947. Elküldve: 2012-02-10 11:35:43,

MinDigTv

[30229.]

Szentes, Nyugati része
[válaszok erre: #28948] [előzmény: (28946) sittyu, 2012-02-10 11:04:11]
Kezdő
gemi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sittyu



Tagság: 2011-09-30 07:32:32
Tagszám: #95842
Hozzászólások: 119
28946. Elküldve: 2012-02-10 11:04:11,

MinDigTv

[30230.]

hol laksz egész pontosan?
[válaszok erre: #28947] [előzmény: (28945) gemi, 2012-02-10 11:00:01]
Haladó
sittyu adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gemi



Tagság: 2009-03-13 10:36:51
Tagszám: #71677
Hozzászólások: 100
28945. Elküldve: 2012-02-10 11:00:01,

MinDigTv

[30231.]

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.Mivel Szentesen nincs családi csomag milyen antennával és melyik adóról lehetne behozni?

Köszi a segítséget.
[válaszok erre: #28946]
Kezdő
gemi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


buster76



Tagság: 2007-12-17 19:26:25
Tagszám: #53012
Hozzászólások: 103
28944. Elküldve: 2012-02-09 14:06:40,

MinDigTv

[30232.]

Ezt esetleg elmagyaráznád ? Van két ugyanolyan lepkeantennám , hogy kötöm össze őket ?
[előzmény: (28940) fmdx.hu, 2012-02-08 21:52:15]
Haladó
buster76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28943. Elküldve: 2012-02-09 11:12:40,

MinDigTv

[30233.]

TV2-re felesleges, lassan egy hónapja egyáltalán semmi sem ment eredeti hangsávval, minden magyarul szól... majd akkor lesznek, ha a 2 csati megveszi hozzájuk a sávszélességet...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28942) maximillian, 2012-02-09 10:04:37]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


maximillian



Tagság: 2011-07-25 12:27:54
Tagszám: #94491
Hozzászólások: 116
28942. Elküldve: 2012-02-09 10:04:37,

MinDigTv

[30234.]

ezt minden nap meg akarod kérdezni?
szerintem dolgoznak rajta, és biztos vagyok benne, hogy part_wish azonnal közzétesz minden információt, amint publikus lesz.
[válaszok erre: #28943] [előzmény: (28941) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-09 08:54:00]
Haladó
maximillian adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28941. Elküldve: 2012-02-09 08:54:00,

MinDigTv

[30235.]

Mi újság a hangsávokkal? Tv2, Rtl klub??
[válaszok erre: #28942]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


fmdx.hu



Tagság: 2008-07-08 10:35:31
Tagszám: #61255
Hozzászólások: 213
28940. Elküldve: 2012-02-08 21:52:15,

MinDigTv

[30236.]

Két vagy több antenna összekapcsolásával növelhető a nyereség és az irányítottság. Két antenna öszekapcsolásával - közel - kétszeres (3 dB-es) nyereség érhető el. Egymás mellett, vízszintes síkban elhelyezett antennák esetén a vízszintes nyílásszög lesz kisebb, egymás fölé helyezve a függőleges nyílásszög csökken. A gyakorlatban a -3 dB-es (félteljesítményű) pontokhoz tartozó nyílásszög a felére csökken. Az antennák tápvonalainak összekötési helyén az antennák jeleinek azonos fázisúnak és azonos amplitúdójúnak kell lennie, valamint ügyelni kell a hullámimpedanciára is. Az összekapcsolt antennák egymástól való távolsága függ azok nyereségétől is...

====>DVB-S/S2/S2X: SF8008 4k UHD/TBS 5925 / DVB-T/T2: PCTV nanoStick T2 / SDR+T-DAB+ - PURE Move 400D-Albrecht DR 56-DR 70/antennák: OFC-1200, Gibertini OP 85 SE, ALCAD NEO-096/ LNB: MTI AP8-T2NRC<==== Frekivadász - frekvencia.hu
[válaszok erre: #28944] [előzmény: (28939) arpad2, 2012-02-08 21:13:15]
Haladó
fmdx.hu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


arpad2



Tagság: 2011-03-27 20:31:12
Tagszám: #92928
Hozzászólások: 33
28939. Elküldve: 2012-02-08 21:13:15,

MinDigTv

[30237.]

Azt szeretném kérdezni, hogy ha 2 antennát irányítunk egy adó felé, akkor ott jobb lehet a vétel, mintha csak 1-t iránytanánk? Ill. mennyivel jobb, pl 2-szer?
[válaszok erre: #28940] [előzmény: (28938) torp11, 2012-02-08 20:57:33]
Zöldfülű
arpad2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torp11



Tagság: 2005-01-10 15:50:30
Tagszám: #15044
Hozzászólások: 399
28938. Elküldve: 2012-02-08 20:57:33,

MinDigTv

[30238.]

Igen vettem ezt az antennat is mert azt mondtak hogy a lepke nem erre valo es nem lesz eleg (mivel en a hatar tuloldalrol vagyok Erdely - Szatmar megye) a Penyigei adotol veszem a jelet az A es C mux-ot de meg a tokajrol a B mux is bejon neha.
[válaszok erre: #28939] [előzmény: (28937) Frovery, 2012-02-08 20:43:05]
Törzstag
torp11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28937. Elküldve: 2012-02-08 20:43:05,

MinDigTv

[30239.]

Na igen, akinek 2 antennája is van. icon33.gif
Erősítő nélkül gondolom jó, mivel nem rossz nyereségű az az antenna. icon32.gif icon50.gif
[válaszok erre: #28938] [előzmény: (28935) torp11, 2012-02-08 19:59:48]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28936. Elküldve: 2012-02-08 20:11:58,

MinDigTv

[30240.]

Jön a " P " mobil !
A magyar Posta és MVM nyerte meg a legnagyobb sávszélességett ebben a sávban !
[előzmény: (28933) bunfi19803, 2012-02-08 18:44:19]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torp11



Tagság: 2005-01-10 15:50:30
Tagszám: #15044
Hozzászólások: 399
28935. Elküldve: 2012-02-08 19:59:48,

MinDigTv

[30241.]

Frovery , Amatőr61 koszonom a tippeket.
Az oszto az F csatlakozos.
Vegul megoldottam maskepp. Volt egy kicsit tobb idom es felszereltem a Synaps 343 -as antennat, igy mar siman megy az osztoval nem kell a tapfelado.
[válaszok erre: #28937] [előzmény: (28926) Amatőr61, 2012-02-08 14:43:03]
Törzstag
torp11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28934. Elküldve: 2012-02-08 19:02:43,

MinDigTv

[30242.]

A mobil szolgáltatóknak adják.Ha jól tudom 2014 után.
[előzmény: (28933) bunfi19803, 2012-02-08 18:44:19]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunfi19803



Tagság: 2007-11-27 19:22:25
Tagszám: #52234
Hozzászólások: 29
28933. Elküldve: 2012-02-08 18:44:19,

MinDigTv

[30243.]

60 kanalison feluli csatronak megfognak szunni? miert?
[válaszok erre: #28934 #28936]
Zöldfülű
bunfi19803 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Madison 07



Tagság: 2007-03-09 21:33:08
Tagszám: #42624
Hozzászólások: 4080
28932. Elküldve: 2012-02-08 18:27:45,

MinDigTv

[30244.]


Sziasztok!

Érdeklődnék h vki ismeri,v netán használja már ezt az ;ATD STB-838-DVB-T Scart Set-Top-Box-t.

http://www.atd.hu/atd-stb-838-dvb-t-scart-set-top-boksz.html

Érdemes 1átalán foglalkozni vele..?!

Üdv.: Madisonˆ'
Kiváló dolgozó
Madison 07 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
28931. Elküldve: 2012-02-08 17:50:31,

MinDigTv

[30245.]

Én a Te helyedben nem vennék ilyen drága antennát a 68-as csatornára (ami úgyis meg fog szűnni), biztos van 100 Km-en belül alacsonyabb csatornaszámu adó, amihez olcsóbb antenna is megteszi. Ha megirod hol laksz, tudunk segiteni.
Üdv, ITI.
[előzmény: (28928) Biboross, 2012-02-08 15:42:00]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28930. Elküldve: 2012-02-08 16:46:55,

MinDigTv

[30246.]

Kiváló antenna. icon32.gif icon50.gif
[előzmény: (28928) Biboross, 2012-02-08 15:42:00]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28929. Elküldve: 2012-02-08 16:45:50,

MinDigTv

[30247.]

Na igen,csak ma már nemigen kapni csak F csatlakozósat.Legalábbis szakboltokban én nem láttam már régóta sima koax elosztót.
https://www.sal.hu/termeklap.aspx?term_id=2692
http://www.salshop.hu/spd/ts_1909/Koax_F_eloszto_10_db_csomag_TS_1909

Ami a tápfeladó dugóját illeti,abban a lepkékhez koax dugósat szoktak adni.
http://elektroexpressz.hu/spd/unas_366429/ETZS12_Antenna_erosito_modulhoz_tapfelado_12V10
Az újabbak már ilyenek: http://www.betacom.hu/antenna/adapteres-tapfelado-stabilizalt-feszultsegu-antenna-fejekhez.html
[előzmény: (28926) Amatőr61, 2012-02-08 14:43:03]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Biboross



Tagság: 2010-11-30 23:15:54
Tagszám: #90357
Hozzászólások: 116
28928. Elküldve: 2012-02-08 15:42:00,

MinDigTv

[30248.]

Biztos ami biztos alapon ezt az antennát néztem ki : http://bolthely.hu/infotechkft/id/01439_Iskra_DTX-92F_UHF_Yagi_televizio_antenna__MinDig_TV_ Remélem ez jó lesz !!
[válaszok erre: #28930 #28931] [előzmény: (28911) sittyu, 2012-02-07 19:52:56]
Haladó
Biboross adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28927. Elküldve: 2012-02-08 15:23:54,

MinDigTv

[30249.]

http://www.tozsdeforum.hu/gazdasag/300_ezer_mindig_tv

Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
28926. Elküldve: 2012-02-08 14:43:03,

MinDigTv

[30250.]

Szia.

Egy apróság : minden rendben, csak mi (Te és én) nem tudhatjuk, hogy milyen kiképzésű a meglévő osztó ki és bemenete.
Koax dugó, koax hüvely, esetleg "F" csatlakozós ?
Vagy kombinált, például hüvely bemenet, dugó kimenetek ?
Nyilván, ennek függvényében kell a megfelelő csatlakozókat a koax kábelek végeire tenni.

Mindezt csak azért írom, mert nem tudom, hogy torp11 (és azok, akik hasonló megoldáson gondolkodnak) kolléga mennyire mozog otthonosan a témában, s nem szeretném, ha elakadna.
[válaszok erre: #28929 #28935] [előzmény: (28925) Frovery, 2012-02-08 14:30:39]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011257171630859 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail