Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (57/12
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

pimpusek



Tagság: 2008-11-29 00:34:28
Tagszám: #66102
Hozzászólások: 1216
28875. Elküldve: 2012-02-02 13:17:13,

MinDigTv

[30301.]

"AFD-nek 16:9-es tv esetében nem sok értelme van, így nagyjából mindegy is, hogy tudja-e."

Ezt nem igazán értem, kifejtenéd?
[válaszok erre: #28880] [előzmény: (28867) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-01 15:10:42]
Kiváló dolgozó
pimpusek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28874. Elküldve: 2012-02-02 08:20:24,

MinDigTv

[30302.]

Nem túl érzékeny a tuner ezekben a kínai kütyükben.Alcor sokkal jobb.Win7-en mennek de a 64bitet nem próbáltam.Mindenképpen olyat vegyél amire tudsz külső antennát is csatlakoztatni+kell egy átmenet,mert ezeken kisebb a koax csatlakozó,500-1000Ft között árulják.
[előzmény: (28873) gombilaci, 2012-02-01 22:14:23]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
28873. Elküldve: 2012-02-01 22:14:23,

MinDigTv

[30303.]

Hali.

Pc hez milyen usb dvbt vevöt tanácsoltok?

A vaterán nézegettem olcsóbb kb. 4ezer forintos cuccokat. Nem tudom mennyire megbízkatóak ezek. Illetve mire elég a.saját kis mágnestalpas antennája.
Miskolc melett vagyok tokaj kb. 35km.

Mellyek azok a márkák amikhez biztosan van win7 64bit drviver ez fontos lenne kert semkiképpen nek akarok más oprendszert.
[válaszok erre: #28874]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28872. Elküldve: 2012-02-01 17:36:01,

MinDigTv

[30304.]

A csatornának, hogy legyen neki ilyen, de a továbbítása nem az.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28871) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-01 17:34:09]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28871. Elküldve: 2012-02-01 17:34:09,

MinDigTv

[30305.]

Törvényi kötelezetsèg! Nem?
[válaszok erre: #28872]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28870. Elküldve: 2012-02-01 17:27:22,

MinDigTv

[30306.]

Majd ha vesznek hozzájuk plusz sávszélességet.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28869) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-01 17:22:14]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28869. Elküldve: 2012-02-01 17:22:14,

MinDigTv

[30307.]

Az RTL Klubon és a TV 2-n mikor lessz eredeti hangsáv???
[válaszok erre: #28870]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


parzone



Tagság: 2008-02-25 09:58:35
Tagszám: #56262
Hozzászólások: 177
28868. Elküldve: 2012-02-01 16:22:09,

MinDigTv

[30308.]

Véleményem szerint a legtöbb DVB-T tuner érzékenysége(nem usb), jobb mint a Tv be integrált tunereké. Volt alkalmam kipróbálni több DVB-T Set Top Boxot és van pár LCD TV is a családban,különböző gyártóktól és az a tapasztalatom hogy az esetek kb 90%-ban a külső Set Top Boxok stabilabban fogják a digitális adást mint a Tv-k saját tunere,persze lehet ritka kivétel,nem zárom ki.
[előzmény: (28865) orphan-mike, 2012-02-01 10:44:17]
Haladó
parzone adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28867. Elküldve: 2012-02-01 15:10:42,

MinDigTv

[30309.]

Vannak már TV-k, amik USBről tudnak PVR funkciókat, de ez még nem alapszolgáltatás.

AFD-nek 16:9-es tv esetében nem sok értelme van, így nagyjából mindegy is, hogy tudja-e.

Érzékenység passz, majd mások...

Nándi
[válaszok erre: #28875] [előzmény: (28865) orphan-mike, 2012-02-01 10:44:17]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


nakiazaki



Tagság: 2008-11-27 15:49:01
Tagszám: #66056
Hozzászólások: 952
28866. Elküldve: 2012-02-01 14:09:29,

MinDigTv

[30310.]

http://comment.blog.hu/2012/02/01/eredeti_nyelven_feliratozva_az_rtl_klubon

A MinDigTV-n is?
Törzstag
nakiazaki adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


orphan-mike



Tagság: 2011-08-04 21:30:08
Tagszám: #94637
Hozzászólások: 59
28865. Elküldve: 2012-02-01 10:44:17,

MinDigTv

[30311.]

Tisztelt fórumtársak!
Olyan tapasztalatokra lennék kíváncsi, amikor valaki először CRT tv + DVB-T tuner összeállításban fogta a MinDigTV-t, majd - azonos körülmények között - átállt DVB-T tuneres (mondjuk LCD) készülékre, STB nélkül. Megfelelő volt-e így a vétel minősége, vagy továbbra is használja az STB-t? További kérdéseim: a tv DVB-T tunere tudja-e a PVR funkciót, vagy ehhez mindenképpen STB kell, valamint kezeli-e az AFD-t?
Természetesen tudom, hogy az egyes készülékek érzékenysége eltérő lehet, nem tesztadatokra, hanem csak egyedi tapasztalatokra lennék kíváncsi. Persze, ha általánosságban ki lehetne mondani, hogy a tv-k vagy az STB-k tunere az érzékenyebb, még jobb lenne, de ez nem valószínű.
Köszönöm
[válaszok erre: #28867 #28868 #28877] [előzmény: (28863) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-01 09:56:06]
Kezdő
orphan-mike adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gytury



Tagság: 2006-02-16 11:31:12
Tagszám: #27161
Hozzászólások: 81
28864. Elküldve: 2012-02-01 10:38:05,

MinDigTv

[30312.]

Köszi a biztató választ Part_Wish!

Érdekelne, hogy milyen (anyagi, technikai, jogi) vonzatai vannak egy Mindig TV adó telepítésének. A környéken két átjátszó torony is van (Cegléd, Martfű),a QTH nem lehetne gond. Karcag bezzeg kapott egy helyi adót. icon28.gif
[előzmény: (28860) part_wish, 2012-01-31 20:24:25]
Kezdő
gytury adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28863. Elküldve: 2012-02-01 09:56:06,

MinDigTv

[30313.]

Nem csak a vételi lehetőségek számítanak. Főleg alacsonyabb térerőnél a kábelezés és a csatlakozók minőségétől függően elég nagy a zavarérzékenység is. Korrekt szerelés mellett is előfordulhat, hogy egy szűrő nélküli, vagy hibás szűrőjű motor (ami elhalad a közeletekben) akadozást vagy rövid kimaradást okoz.
[válaszok erre: #28865] [előzmény: (28861) kjocoka, 2012-02-01 09:34:08]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28862. Elküldve: 2012-02-01 09:42:42,

MinDigTv

[30314.]

Mondjuk:Hol laksz,milyen adóra forgatod az antennát,milyen antenna,milyen az az erősítő?

Elsőre mindenképpen erősítő nélkül kösd be.Ne a padláson belül próbálkozz,hanem árbócon.

[előzmény: (28861) kjocoka, 2012-02-01 09:34:08]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kjocoka



Tagság: 2010-10-25 12:42:51
Tagszám: #89555
Hozzászólások: 12
28861. Elküldve: 2012-02-01 09:34:08,

MinDigTv

[30315.]

Sziasztok!
Vettem egy 8000ft-os antennát direkt a mindig tv-hez, pluszba egy kis zajtényzöjű anetenna fejerősítőt is. Az a gondom, mindegy hogy hova, és milyen antennát teszek fel, néha ki írja, hogy nincss jel. A jel erőssége 88, minősége 87. Már lassan anyit ruházok be erre a mindig tv-re, hogy lassan megvehetem a szolgáltatót is :)
A kollégám is találkozik ezzel a jelenséggel, pedig sokkal meszebb, és magasabb helyen is lakik. Akkor ez most milyen jelenség, hogy néha nincs jel? A Digit ezért adtam vissza, mert utáltam, ha leállt a hang pár másodpercre. Ötlet? Azt ne mondja senki, hogy árbocot tegyek ki, mert már azt is csináltam, meg a padláson is tettem mindenfelé, de a hiba ugyan az. Nem sűrün csinálja, max 1 -2 alaklommal, de engem idegesít. Másnál nincs ilyen probléma?
[válaszok erre: #28862 #28863]
Zöldfülű
kjocoka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28860. Elküldve: 2012-01-31 20:24:25,

MinDigTv

[30316.]

Szolnokkal nem lenne gond szerintem ha például Kékes teljes teljesítménnyel és nem a töredékével tudna menni.
(+alacsonyabb frekiken, nem a 69-en...) ezért most alternatív megoldásokat kell vizsgálni úgy, hogy az analóg lekapcsolással igazából megoldódhatna a kérdés.
[válaszok erre: #28864 #28888] [előzmény: (28857) gytury, 2012-01-31 19:23:46]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sirjohn



Tagság: 2010-05-20 20:42:12
Tagszám: #85171
Hozzászólások: 110
28859. Elküldve: 2012-01-31 20:07:57,

MinDigTv

[30317.]

Mindig TV nagy dobása az Ozone/Life Network, Discovery csatornák lennének!
Haladó
sirjohn adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogyo01



Tagság: 2007-10-05 08:01:26
Tagszám: #49991
Hozzászólások: 2211
28858. Elküldve: 2012-01-31 20:05:45,

MinDigTv

[30318.]

Az utolsó kettőről ezt nem tudtam. De az 5 tulajdonképpen csak szándék kérdése. Nem a tietek, nem a mienk, hanem az államé. Ha eldöntenék az ASO-t, akkor lenne 5 teljes. Erre írtam, hogy csak akarni kellene.

DM800se (klón, Nemesis); IllusionSat Max2HD (Vantage 2.58); UPC-Direct (Thor); MinDigTV; olcso.tv; Leadtek DTV Dongle H (Ubuntu)
[előzmény: (28844) part_wish, 2012-01-31 09:42:55]
Kiváló dolgozó
bogyo01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gytury



Tagság: 2006-02-16 11:31:12
Tagszám: #27161
Hozzászólások: 81
28857. Elküldve: 2012-01-31 19:23:46,

MinDigTv

[30319.]

Hali K78!

A szívemből szóltál. A múltkor én egy szolnoki adóért bátorkodtam könyörögni, de leugattak. Tetőantennát javasoltak a fórumtársak. Én a Tisza gát mögött lakom kertes házban, 20 méteres árbóc kellene a vételhez. Az Alföld közepe mindig mostohagyerek volt a TV vételben. Ez van. icon26.gif
[válaszok erre: #28860] [előzmény: (28856) K78, 2012-01-31 16:37:08]
Kezdő
gytury adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28856. Elküldve: 2012-01-31 16:37:08,

MinDigTv

[30320.]

Pont ez a lényeg "jó antennával" !

Pl. egy panelépületben ez nehezen megoldható, ezért lenne jó, ha a nagyobb városokban a beltéri lefedettség javulna. Egy ceglédi adóval Szolnok, Cegléd, Kecskemét, Nagykőrös térésgében is jelentősen javulhatna a beltéri lefedettség.

Egyébként a térképet nézve szembetűnő, hogy pont ez a térség van kihagyva.
[válaszok erre: #28857] [előzmény: (28853) nyilasmisi, 2012-01-31 14:59:05]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28855. Elküldve: 2012-01-31 16:06:28,

MinDigTv

[30321.]

http://mindigtv.hu/karbantartas-vasvar



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28854. Elküldve: 2012-01-31 15:27:40,

MinDigTv

[30322.]

Minél nagyobb frekvencián van egy MUX, annál rosszabb a terjedés. Ha azonosak lennének a teljesítmények, a magasabb csatorna számoknál kisebb lenne a vételi körzet. Persze egyéb oka is lehet, pl. valahol még van egy analóg adó az adott csatornán, ami miatt korlátozni kell a teljesítményt.
[előzmény: (28852) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-31 14:47:06]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


nyilasmisi



Tagság: 2005-01-20 21:42:09
Tagszám: #15318
Hozzászólások: 2017
28853. Elküldve: 2012-01-31 14:59:05,

MinDigTv

[30323.]

Cegléden nem kell semmit vadászni, ne állíts valótlant!
Jó antennával szikrázik a koax vége akkora térerő van.
Nyílván egy tol végével nem fog jönni.
[válaszok erre: #28856] [előzmény: (28850) K78, 2012-01-31 14:44:35]
Kiváló dolgozó
nyilasmisi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28852. Elküldve: 2012-01-31 14:47:06,

MinDigTv

[30324.]

Miért nem egyform a teljesítmény a sugárzásban? Pl. Szeged 22,60,65 csatorna???
[válaszok erre: #28854]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28851. Elküldve: 2012-01-31 14:44:36,

MinDigTv

[30325.]

Itt nem szeretném a nagy nyilvánosság előtt. Privát üzibe meg nem sikerült. Köszi.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011976957321167 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail