Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499762/25 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (77/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
28800. Elküldve: 2012-01-29 18:20:26,

MinDigTv

[30376.]

Látod ez az év kérdése :)
[előzmény: (28797) RiCheta, 2012-01-29 16:53:48]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28799. Elküldve: 2012-01-29 17:53:06,

MinDigTv

[30377.]

Szia!
Csak az analóg lekapcsolása után várható.
[előzmény: (28798) Gábor90, 2012-01-29 16:54:15]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gábor90



Tagság: 2012-01-14 20:41:25
Tagszám: #98094
Hozzászólások: 8
28798. Elküldve: 2012-01-29 16:54:15,

MinDigTv

[30378.]

Üdv! Mikor lesznek helyi és regionális tévék is a MindigTV-n?
[válaszok erre: #28799 #28802]
Zöldfülű
Gábor90 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
28797. Elküldve: 2012-01-29 16:53:48,

MinDigTv

[30379.]

Mit keres rajta a diseq logó?

Ez egy mpeg2 box, a rádiókat lehet hallgatni vele.
Meg ha jó a szintmérője, esetleg antennát állítani.
[válaszok erre: #28800] [előzmény: (28791) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-29 14:23:01]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28796. Elküldve: 2012-01-29 14:40:37,

MinDigTv

[30380.]

Kell valakinek odaadom,táv kapcs is van hozzá.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28795. Elküldve: 2012-01-29 14:35:40,

MinDigTv

[30381.]

pl. Szlovák adások vételére esetleg jó lehet.
[előzmény: (28793) yaksi, 2012-01-29 14:33:21]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
28794. Elküldve: 2012-01-29 14:35:04,

MinDigTv

[30382.]

Nálunk csak rádió hallgatásra alkalmas sajnos.
[előzmény: (28791) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-29 14:23:01]
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28793. Elküldve: 2012-01-29 14:33:21,

MinDigTv

[30383.]

Kuka. MinDigTV-re max rádiózni jó. (Az MPEG-es TV hangok jönnek vele, más nem.)

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28795] [előzmény: (28791) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-29 14:23:01]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sirjohn



Tagság: 2010-05-20 20:42:12
Tagszám: #85171
Hozzászólások: 110
28792. Elküldve: 2012-01-29 14:30:41,

MinDigTv

[30384.]

Mindig TV-n jó lenne az Ozone és a Life Network adói.
Haladó
sirjohn adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28791. Elküldve: 2012-01-29 14:23:01,

MinDigTv

[30385.]

Urak érdemes megtartani ezt a vasat vagy mehet a kukába jelenleg nem tudok mit kezdeni vele.MPEG1-MPEG2 kompatibilis csak sajna.

http://www.universbyfte.com/en/dtt_receivers/u4148.html
[válaszok erre: #28793 #28794 #28797]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


arpad2



Tagság: 2011-03-27 20:31:12
Tagszám: #92928
Hozzászólások: 33
28790. Elküldve: 2012-01-29 13:18:06,

MinDigTv

[30386.]

Milyen antennával jőn az adás?
[válaszok erre: #28805] [előzmény: (28789) bunfi19803, 2012-01-29 07:16:30]
Zöldfülű
arpad2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunfi19803



Tagság: 2007-11-27 19:22:25
Tagszám: #52234
Hozzászólások: 29
28789. Elküldve: 2012-01-29 07:16:30,

MinDigTv

[30387.]

Udv! Szerbiabol is szepen lehet nezni a mindig Tv-et. Szeged 60km. gond nelkul jon! csak megfelelo felszereles szukseges!
[válaszok erre: #28790]
Zöldfülű
bunfi19803 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csattogtatós



Tagság: 2009-02-26 15:51:55
Tagszám: #71007
Hozzászólások: 2880
28788. Elküldve: 2012-01-29 05:08:53,

MinDigTv

[30388.]

Hatvan környékén meg egy jó erősítős antennával,ha akarod ha nem,akkor is kitűnően jönnek a szlovákok.
Kiváló dolgozó
Csattogtatós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28787. Elküldve: 2012-01-29 01:15:40,

MinDigTv

[30389.]

Az bizony régen volt !!
[előzmény: (28786) ppepsok2, 2012-01-28 22:06:52]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ppepsok2



Tagság: 2009-09-27 18:21:11
Tagszám: #78132
Hozzászólások: 234
28786. Elküldve: 2012-01-28 22:06:52,

MinDigTv

[30390.]

nekem marcelhazan (felvidek jaras komarno) hetfoi napokon a mikor mtv nem sugarzott siman jottek a szloven es a horvat csatotornak
[válaszok erre: #28787] [előzmény: (28784) Frovery, 2012-01-28 20:13:17]
Haladó
ppepsok2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xule



Tagság: 2009-07-01 22:23:48
Tagszám: #75863
Hozzászólások: 1306
28785. Elküldve: 2012-01-28 21:47:37,

MinDigTv

[30391.]

Budapesten sokaig jott az ujvideki tv ado (43 ?) neha tokeletes minosegben , persze napokig nem . Volt amikor az osztrak 24-es es a szerb 41-es bemintazta a budapesti adokat az ido kb. 10 %-ban .....
[előzmény: (28783) part_wish, 2012-01-28 19:13:15]
Kiváló dolgozó
xule adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28784. Elküldve: 2012-01-28 20:13:17,

MinDigTv

[30392.]

Ez tényleg meglepő.Szerbia a Dunakanyarban? icon35.gif
[válaszok erre: #28786] [előzmény: (28783) part_wish, 2012-01-28 19:13:15]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28783. Elküldve: 2012-01-28 19:13:15,

MinDigTv

[30393.]

Lehet, hogy meglepot mondok, de szerintem volt mar szo itt a forumon rola: Szerbia
[válaszok erre: #28784 #28785] [előzmény: (28781) frakk3, 2012-01-28 14:58:54]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28782. Elküldve: 2012-01-28 15:13:03,

MinDigTv

[30394.]

Szia Andris !
Jó a kérdés, várom válaszodat UHF 55-el kapcsolatban !
Üdv, Gábor
[előzmény: (28779) part_wish, 2012-01-28 13:03:35]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frakk3



Tagság: 2011-04-15 09:12:15
Tagszám: #93191
Hozzászólások: 131
28781. Elküldve: 2012-01-28 14:58:54,

MinDigTv

[30395.]

Na most melyik szomszéd országra gondoltál? Szlovákiában már leállították az analógot.
[válaszok erre: #28783] [előzmény: (28779) part_wish, 2012-01-28 13:03:35]
Haladó
frakk3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28780. Elküldve: 2012-01-28 13:29:53,

MinDigTv

[30396.]

Ez az antenna nem is igazán antenna, inkább, csak egy erősítő amiből kilóg valami.
A 48db inkább, csak a marketing és nem is a tényleges eredője.
Az antenna valószínűleg egy sík antenna, ugyanis az vesz mind a két poláron és kb 6-8db nyereségű, a többit az erősítő teszi hozzá és a marketing.
Az sokat elárul, hogy a gyártó nem adja meg a tényleges antennanyereséget, se a fizikai méreteket.
Az erősítő hiába nagyértékű, ha egy kicsit magas a zajtényezője, és kevés előtte az antenna, eggyütt nem sokat ér.
Ez az az antenna ami, eladásra készült, nem tv vételre, ott jó ahol már egy grafitbél is elég.
A szoba antennák legfőbb baja, hogy kicsik és emiatt a közvetlen közelükben lévő dolgokra nagyon érzékenyen reagálnak (persze a nagyok is, csak másképp). Elég, ha az ember a közelébe megy és vagy jobb vagy rosszabb, ha kívülre van rakva az antenna, legalább ez a hiba kiesik, hiszen ott nem sétál senki.
[előzmény: (28772) djlacee, 2012-01-28 00:10:31]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28779. Elküldve: 2012-01-28 13:03:35,

MinDigTv

[30397.]

az 55-ös sajnos még egy ideig le lesz korlátozva szomszédos országban működő analóg adó miatt, de hamarosan jön a teljesítményemelés a 62-esen.
[válaszok erre: #28781 #28782] [előzmény: (28778) hoffmanng, 2012-01-28 12:24:07]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28778. Elküldve: 2012-01-28 12:24:07,

MinDigTv

[30398.]

Jelentős külömségek lehetnek az analóg és digitális adás térereje között !
Pilismarót-Dunapart,erösítö kimenet:
UHF 38 2,5mV
UHF 55 0,56mV
UHF 62 0,5 mV
Analóg :
UHF 34 20mV !!!
UHF 42 7mV
UHF 49 16mV !!!
Üdv, Gábor
[válaszok erre: #28779]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28777. Elküldve: 2012-01-28 10:12:01,

MinDigTv

[30399.]

CI slot, ha ez van benne, akkor egy CAM+előfizetői kártya.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28776) zsolt00, 2012-01-28 10:09:04]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zsolt00



Tagság: 2008-03-30 17:09:21
Tagszám: #57706
Hozzászólások: 1444
28776. Elküldve: 2012-01-28 10:09:04,

MinDigTv

[30400.]

Sziasztok, a tv-m alkalmas a mindig tv kódolatlan müsoraink vételére.Mi kell hozzá hogy a kódolt adásokat is lehessen nézni?
[válaszok erre: #28777]
Kiváló dolgozó
zsolt00 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010940074920654 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail