MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
Leíratkozott felhasználó
28800. Elküldve: 2012-01-29 18:20:26, MinDigTv
[30376.]
Látod ez az év kérdése :)
[előzmény : (28797) RiCheta, 2012-01-29 16:53:48]
Ladislo73 Tagság: 2010-10-18 09:41:31 Tagszám: #89389 Hozzászólások: 119
28799. Elküldve: 2012-01-29 17:53:06, MinDigTv
[30377.]
Szia!
Csak az analóg lekapcsolása után várható.
[előzmény : (28798) Gábor90, 2012-01-29 16:54:15]
Haladó
Gábor90 Tagság: 2012-01-14 20:41:25 Tagszám: #98094 Hozzászólások: 8
28798. Elküldve: 2012-01-29 16:54:15, MinDigTv
[30378.]
Üdv! Mikor lesznek helyi és regionális tévék is a MindigTV-n?
[válaszok erre: #28799 #28802 ]
Zöldfülű
RiCheta Tagság: 2005-02-26 20:29:30 Tagszám: #16196 Hozzászólások: 1596
28797. Elküldve: 2012-01-29 16:53:48, MinDigTv
[30379.]
Mit keres rajta a diseq logó?
Ez egy mpeg2 box, a rádiókat lehet hallgatni vele.
Meg ha jó a szintmérője, esetleg antennát állítani.
[válaszok erre: #28800 ]
[előzmény : (28791) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-29 14:23:01]
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
28796. Elküldve: 2012-01-29 14:40:37, MinDigTv
[30380.]
Kell valakinek odaadom,táv kapcs is van hozzá.
K78 Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806
28795. Elküldve: 2012-01-29 14:35:40, MinDigTv
[30381.]
pl. Szlovák adások vételére esetleg jó lehet.
[előzmény : (28793) yaksi, 2012-01-29 14:33:21]
Kiváló dolgozó
öCSIszan Tagság: 2006-12-07 22:14:12 Tagszám: #38276 Hozzászólások: 3062
28794. Elküldve: 2012-01-29 14:35:04, MinDigTv
[30382.]
Nálunk csak rádió hallgatásra alkalmas sajnos.
[előzmény : (28791) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-29 14:23:01]
Kiváló dolgozó
yaksi Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571
28793. Elküldve: 2012-01-29 14:33:21, MinDigTv
[30383.]
Kuka. MinDigTV-re max rádiózni jó. (Az MPEG-es TV hangok jönnek vele, más nem.)
yaksi
VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28795 ]
[előzmény : (28791) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-29 14:23:01]
Kiváló dolgozó
sirjohn Tagság: 2010-05-20 20:42:12 Tagszám: #85171 Hozzászólások: 110
28792. Elküldve: 2012-01-29 14:30:41, MinDigTv
[30384.]
Mindig TV-n jó lenne az Ozone és a Life Network adói.
Haladó
Leíratkozott felhasználó
arpad2 Tagság: 2011-03-27 20:31:12 Tagszám: #92928 Hozzászólások: 33
28790. Elküldve: 2012-01-29 13:18:06, MinDigTv
[30386.]
Milyen antennával jőn az adás?
[válaszok erre: #28805 ]
[előzmény : (28789) bunfi19803, 2012-01-29 07:16:30]
Zöldfülű
bunfi19803 Tagság: 2007-11-27 19:22:25 Tagszám: #52234 Hozzászólások: 29
28789. Elküldve: 2012-01-29 07:16:30, MinDigTv
[30387.]
Udv! Szerbiabol is szepen lehet nezni a mindig Tv-et. Szeged 60km. gond nelkul jon! csak megfelelo felszereles szukseges!
[válaszok erre: #28790 ]
Zöldfülű
Csattogtatós Tagság: 2009-02-26 15:51:55 Tagszám: #71007 Hozzászólások: 2880
28788. Elküldve: 2012-01-29 05:08:53, MinDigTv
[30388.]
Hatvan környékén meg egy jó erősítős antennával,ha akarod ha nem,akkor is kitűnően jönnek a szlovákok.
Kiváló dolgozó
hoffmanng Tagság: 2009-01-10 15:19:13 Tagszám: #69020 Hozzászólások: 671
28787. Elküldve: 2012-01-29 01:15:40, MinDigTv
[30389.]
Az bizony régen volt !!
[előzmény : (28786) ppepsok2, 2012-01-28 22:06:52]
Törzstag
ppepsok2 Tagság: 2009-09-27 18:21:11 Tagszám: #78132 Hozzászólások: 234
28786. Elküldve: 2012-01-28 22:06:52, MinDigTv
[30390.]
nekem marcelhazan (felvidek jaras komarno) hetfoi napokon a mikor mtv nem sugarzott siman jottek a szloven es a horvat csatotornak
[válaszok erre: #28787 ]
[előzmény : (28784) Frovery, 2012-01-28 20:13:17]
Haladó
xule Tagság: 2009-07-01 22:23:48 Tagszám: #75863 Hozzászólások: 1306
28785. Elküldve: 2012-01-28 21:47:37, MinDigTv
[30391.]
Budapesten sokaig jott az ujvideki tv ado (43 ?) neha tokeletes minosegben , persze napokig nem . Volt amikor az osztrak 24-es es a szerb 41-es bemintazta a budapesti adokat az ido kb. 10 %-ban .....
[előzmény : (28783) part_wish, 2012-01-28 19:13:15]
Kiváló dolgozó
Frovery Tagság: 2011-08-15 09:02:08 Tagszám: #94771 Hozzászólások: 690
28784. Elküldve: 2012-01-28 20:13:17, MinDigTv
[30392.]
Ez tényleg meglepő.Szerbia a Dunakanyarban?
[válaszok erre: #28786 ]
[előzmény : (28783) part_wish, 2012-01-28 19:13:15]
Törzstag
part_wish Tagság: 2008-08-14 14:17:55 Tagszám: #62557 Hozzászólások: 2209
28783. Elküldve: 2012-01-28 19:13:15, MinDigTv
[30393.]
Lehet, hogy meglepot mondok, de szerintem volt mar szo itt a forumon rola: Szerbia
[válaszok erre: #28784 #28785 ]
[előzmény : (28781) frakk3, 2012-01-28 14:58:54]
Kiváló dolgozó
hoffmanng Tagság: 2009-01-10 15:19:13 Tagszám: #69020 Hozzászólások: 671
28782. Elküldve: 2012-01-28 15:13:03, MinDigTv
[30394.]
Szia Andris !
Jó a kérdés, várom válaszodat UHF 55-el kapcsolatban !
Üdv, Gábor
[előzmény : (28779) part_wish, 2012-01-28 13:03:35]
Törzstag
frakk3 Tagság: 2011-04-15 09:12:15 Tagszám: #93191 Hozzászólások: 131
28781. Elküldve: 2012-01-28 14:58:54, MinDigTv
[30395.]
Na most melyik szomszéd országra gondoltál? Szlovákiában már leállították az analógot.
[válaszok erre: #28783 ]
[előzmény : (28779) part_wish, 2012-01-28 13:03:35]
Haladó
breki196 Tagság: 2008-12-27 23:08:19 Tagszám: #68119 Hozzászólások: 522
28780. Elküldve: 2012-01-28 13:29:53, MinDigTv
[30396.]
Ez az antenna nem is igazán antenna, inkább, csak egy erősítő amiből kilóg valami.
A 48db inkább, csak a marketing és nem is a tényleges eredője.
Az antenna valószínűleg egy sík antenna, ugyanis az vesz mind a két poláron és kb 6-8db nyereségű, a többit az erősítő teszi hozzá és a marketing.
Az sokat elárul, hogy a gyártó nem adja meg a tényleges antennanyereséget, se a fizikai méreteket.
Az erősítő hiába nagyértékű, ha egy kicsit magas a zajtényezője, és kevés előtte az antenna, eggyütt nem sokat ér.
Ez az az antenna ami, eladásra készült, nem tv vételre, ott jó ahol már egy grafitbél is elég.
A szoba antennák legfőbb baja, hogy kicsik és emiatt a közvetlen közelükben lévő dolgokra nagyon érzékenyen reagálnak (persze a nagyok is, csak másképp). Elég, ha az ember a közelébe megy és vagy jobb vagy rosszabb, ha kívülre van rakva az antenna, legalább ez a hiba kiesik, hiszen ott nem sétál senki.
[előzmény : (28772) djlacee, 2012-01-28 00:10:31]
Törzstag
part_wish Tagság: 2008-08-14 14:17:55 Tagszám: #62557 Hozzászólások: 2209
28779. Elküldve: 2012-01-28 13:03:35, MinDigTv
[30397.]
az 55-ös sajnos még egy ideig le lesz korlátozva szomszédos országban működő analóg adó miatt, de hamarosan jön a teljesítményemelés a 62-esen.
[válaszok erre: #28781 #28782 ]
[előzmény : (28778) hoffmanng, 2012-01-28 12:24:07]
Kiváló dolgozó
hoffmanng Tagság: 2009-01-10 15:19:13 Tagszám: #69020 Hozzászólások: 671
28778. Elküldve: 2012-01-28 12:24:07, MinDigTv
[30398.]
Jelentős külömségek lehetnek az analóg és digitális adás térereje között !
Pilismarót-Dunapart,erösítö kimenet:
UHF 38 2,5mV
UHF 55 0,56mV
UHF 62 0,5 mV
Analóg :
UHF 34 20mV !!!
UHF 42 7mV
UHF 49 16mV !!!
Üdv, Gábor
[válaszok erre: #28779 ]
Törzstag
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
zsolt00 Tagság: 2008-03-30 17:09:21 Tagszám: #57706 Hozzászólások: 1444
28776. Elküldve: 2012-01-28 10:09:04, MinDigTv
[30400.]
Sziasztok, a tv-m alkalmas a mindig tv kódolatlan müsoraink vételére.Mi kell hozzá hogy a kódolt adásokat is lehessen nézni?
[válaszok erre: #28777 ]
Kiváló dolgozó
MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház