Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (102/41
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28750. Elküldve: 2012-01-26 18:41:59,

MinDigTv

[30426.]

Igény szerinti előfízetés lenne a megoldás. Amit nem nézünk,minek fízetjük!
Ezt a családi csomagot nagyon sz...l választotta ki az AH.
[válaszok erre: #28751] [előzmény: (28746) Frovery, 2012-01-26 18:00:43]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
28749. Elküldve: 2012-01-26 18:34:26,

MinDigTv

[30427.]

Annyira mégsem lehetnek rosszak, mert akkor nem nőne az előfizetői szám.
[előzmény: (28747) K78, 2012-01-26 18:02:05]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28748. Elküldve: 2012-01-26 18:26:06,

MinDigTv

[30428.]

Zeneire kérdeztem,mert ő is azt várja.
Szerintem mindenkit kielégítő zenei csatorna nincsen,pedig jó párat tudok nézni.


Viszont szüleimnek a Life és Ozone Network kellene júniustól.Akkor mondanák le a T-Satot.Ha már kívánság műsor. icon25.gif
[előzmény: (28747) K78, 2012-01-26 18:02:05]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28747. Elküldve: 2012-01-26 18:02:05,

MinDigTv

[30429.]

Volna sok, ami az IKO-RTL sz.roknál sokkal értelmesebb, de sejtjük, hogy miért nem lehetnek azok icon49.gif
[válaszok erre: #28748 #28749] [előzmény: (28746) Frovery, 2012-01-26 18:00:43]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28746. Elküldve: 2012-01-26 18:00:43,

MinDigTv

[30430.]

És mi volna szerinted az a jó csati ami kellene???
[válaszok erre: #28747 #28750] [előzmény: (28743) Ladislo73, 2012-01-26 16:30:28]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
28745. Elküldve: 2012-01-26 17:55:35,

MinDigTv

[30431.]

Szia.

Felesleges sértegetni másokat...

Ami az általad hiányolt (könnyű)zenei csatornát illeti, part_wish (AH) világosan elmondta, hogy az internet korában egyenlőre nem látnak benne akkora fantáziát, hogy a kínálatuk részét képezze.

Ne feledd, jelenleg nem bővíthető tovább a földi digitális, erre majd csak az analóg csatornák lekapcsolása után nyílik lehetőség.

[előzmény: (28743) Ladislo73, 2012-01-26 16:30:28]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28744. Elküldve: 2012-01-26 17:52:30,

MinDigTv

[30432.]

Te ne haragudj,mert yaksi-nak igaza van.Olvasgass más fórumokon is,hogy ez így van ahogy leírták.Sajnos. icon26.gif
[előzmény: (28743) Ladislo73, 2012-01-26 16:30:28]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28743. Elküldve: 2012-01-26 16:30:28,

MinDigTv

[30433.]

Már ne is haragudj,de te vagy a gagyi aki ilyen hülyeséget állit. Több kábel tv -nél pont a Muzsika Tv nincs,és a többi van.
[válaszok erre: #28744 #28745 #28746 #28753] [előzmény: (28742) yaksi, 2012-01-26 16:20:46]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28742. Elküldve: 2012-01-26 16:20:46,

MinDigTv

[30434.]

Na, azt azért nem lehet, hogy két értékes csatorna mellé beszúrunk három gagyit. Ilyen csomagot alakítottak ki, így egyeztek meg az RTL-lel.

Elhiheted, hogy nem a nívós tartalom, és a hatalmas nézettség miatt vette fel a MinDigTV a Muzsikát...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28743] [előzmény: (28741) Ladislo73, 2012-01-26 16:04:32]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28741. Elküldve: 2012-01-26 16:04:32,

MinDigTv

[30435.]

Ez hülyeség! Akkor fent lenne a Film+2, Sorozat+ is!!!!!!!!!!
[válaszok erre: #28742] [előzmény: (28740) yaksi, 2012-01-26 15:41:24]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28740. Elküldve: 2012-01-26 15:41:24,

MinDigTv

[30436.]

Az (ex) IKO-s satornákat csomagban árulják. Ha akarod a Prizmát, a Coolt, vagy a Film+-ot (netán a 16:9-es RTL Klubot), akkor meg kell mellé venni a Muzsikát is, vag az előzőeket sem kapod. Ez van sajnos.

A tévécsatornák diktálnak, nem úgy, mint egy normális országban...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28741] [előzmény: (28739) Ladislo73, 2012-01-26 15:07:11]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28739. Elküldve: 2012-01-26 15:07:11,

MinDigTv

[30437.]

Jó lenne már egy normális zenecsatorna.
A Muzsika Tv-nek semmi értelme,állandó ismétlések tömkelege. Ezt nem veszik észre? Más szolgáltatónál van csatorna csere,itt a Mindig Tv-nél miért nincs!
[válaszok erre: #28740]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
28738. Elküldve: 2012-01-25 08:30:06,

MinDigTv

[30438.]

Áruljátok el, legyetek szívesek, ki készíti ezeket a feliratokat? Nem rosszakaratból, de szólna nekik az ember, ha valami téves

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[előzmény: (28733) murga, 2012-01-24 17:45:07]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tévészerelő



Tagság: 2010-06-18 13:14:57
Tagszám: #86111
Hozzászólások: 576
28737. Elküldve: 2012-01-24 18:47:56,

MinDigTv

[30439.]

A VHS-korszakban is csak azért lehetett másik adót nézni, és egy másikat rögzíteni, mert volt 1 db tuner a tévében, és volt 1 db tuner VHS-magnóban. Ehhez képest a digitális technikánál már az is egy bónusz, hogy egyáltalán van lehetőség felvétel közben valahová átváltani. De csak multiplexen belül.

Ha a TV-ben is van digitális tuner, plusz van egy DVB-T box, ami a "videomagnó" szerepét játssza, akkor lenne hasonló a felállás a régihez.
[előzmény: (28733) murga, 2012-01-24 17:45:07]
Törzstag
Tévészerelő adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


murga



Tagság: 2012-01-03 19:33:25
Tagszám: #97651
Hozzászólások: 2
28736. Elküldve: 2012-01-24 18:41:57,

MinDigTv

[30440.]

A feliratproblémán firmvare frissítés segíthet vajon? friss jól működőt honnan lehet beszerezni?

"Aki meg akarja valósítani az álmait, annak először fel kell ébrednie!"
[előzmény: (28735) robertut, 2012-01-24 18:05:44]
Zöldfülű
murga adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
28735. Elküldve: 2012-01-24 18:05:44,

MinDigTv

[30441.]

Így van. Ahhoz, amit szeretnél kéttuneres készülékre van szükséged.
[válaszok erre: #28736] [előzmény: (28734) attila.scourgeofgod, 2012-01-24 18:00:32]
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28734. Elküldve: 2012-01-24 18:00:32,

MinDigTv

[30442.]

Egy tuneres a készülék, és az m1/m2 az A muxon van, a tv2/rtl a C muxon, ha megy a felvétel, nem lehet muxot váltani 1 tuner esetén, mert akkor lehal a felvétel...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #28735] [előzmény: (28733) murga, 2012-01-24 17:45:07]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


murga



Tagság: 2012-01-03 19:33:25
Tagszám: #97651
Hozzászólások: 2
28733. Elküldve: 2012-01-24 17:45:07,

MinDigTv

[30443.]

Sziasztok!

Vettem egy Columbia 2500 Plus STB-t, és van vele pár gondom.
Lehet már sokan kérdeztek ilyesmit, ezért akkor elnézést kérek.
Nem vásároltam semmilyen kártyát, csak a 7 csatornát nézem.
Hogyan oldható meg az a probléma, hogy:
- M1/M2 csatornáról történő felvétel közben nem lehet RTL/TV2 csatornákat nézni, egyszerűen ilyenkor megszűnnek a csatornalistában.
- ugyanez érvénye vissza irányban is. Miért?
- M1/M2/Duna feliratozását csak egy-egy pillanatra villantja fel, így olvashatatlan, viszont az RTL felirata tökéletes. A TV2-ét pedig felemás méretű betűkkel írja ki néha, így némelyik vége lemarad a kiirtásból.

Ezeket a hibákat lehet orvosolni valahogy?

"Aki meg akarja valósítani az álmait, annak először fel kell ébrednie!"
[válaszok erre: #28734 #28737 #28738]
Zöldfülű
murga adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28732. Elküldve: 2012-01-24 17:30:45,

MinDigTv

[30444.]

Jelen van, de minek, sztem lassan már 2 hete, hogy egy műsorhoz sem volt eredeti hang.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28731) Ladislo73, 2012-01-24 16:53:48]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28731. Elküldve: 2012-01-24 16:53:48,

MinDigTv

[30445.]

A Tv2 eredeti hangsávja mikor lesz elérhető a Mindig Tv platformon?
Több szolgáltatónál már jelen van ez a hangsáv.
[válaszok erre: #28732]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
28730. Elküldve: 2012-01-24 08:32:12,

MinDigTv

[30446.]

Lepkénél nem hátrány az erősitő, távoli adóknál jól jön, egyébként könnyü kiiktatni, a balun trafó kimenetét ki kell forrasztani és egy rövid vezetékkel a koax kimenetre kell kötni.
[előzmény: (28729) Frovery, 2012-01-24 07:52:12]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28729. Elküldve: 2012-01-24 07:52:12,

MinDigTv

[30447.]

icon28.gif
Sok helyen elegendő egy darab drót,de sajnos többségben jó nyereségű antennát,erősítőt és koaxot igényel. icon26.gif
A lepkének is vannak előnyei,de sokszor az erősítője lévén hátrányt jelent.
[válaszok erre: #28730] [előzmény: (28728) csp001, 2012-01-24 07:34:48]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csp001



Tagság: 2011-10-01 10:41:09
Tagszám: #95861
Hozzászólások: 39
28728. Elküldve: 2012-01-24 07:34:48,

MinDigTv

[30448.]

Én csak amatőr szerelő vagyok...:D
[válaszok erre: #28729] [előzmény: (28727) Frovery, 2012-01-24 07:17:35]
Zöldfülű
csp001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28727. Elküldve: 2012-01-24 07:17:35,

MinDigTv

[30449.]

"Igaz kell hozzá árboc, és egy komolyabb antenna."
Kiemelted a lényeget. icon32.gif
[válaszok erre: #28728] [előzmény: (28726) csp001, 2012-01-24 06:50:46]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csp001



Tagság: 2011-10-01 10:41:09
Tagszám: #95861
Hozzászólások: 39
28726. Elküldve: 2012-01-24 06:50:46,

MinDigTv

[30450.]

Nekem is sok idő volt beállítani, de itt sokat segítettek. Budapest, és Gerecse is jön, vagy Kab-hegy. Igaz kell hozzá árboc, és egy komolyabb antenna.
[válaszok erre: #28727] [előzmény: (28725) akyyy, 2012-01-24 01:50:43]
Zöldfülű
csp001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011805057525635 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail