A díjakhoz gratulálok,sok sok előfizetőt kívánok nektek,és a reklám szlogenhez méltó csatorna kínálatot.D
(Gálvölgyis feelingem volt anno bejött most nem, ennyi.Nem oszt nem szoroz.)
Elviekben nem szabadna nehézkesnek lennie. Az ügyintézőnek inkább azt kellene mondania, hogy melyik csatornán legyen bekapcsolva az stb, bár ha minden mux-on küldik a jogosultságot akkor lényegtelen. A 15 perc kikapcsolásnak mi értelme lehet?
Szerintem valamit keverhetett, azt akarta mondani, hogy max 15 percen belül működnie kell, mivel manuálisan újból beillesztette a te jogosultságodat a rendszerbe.
"Mivel szeretnek a kesobbiekben rogziteni is a vevovel, egy 4GB-os pendrivera kb hany perc fer el? Mondjuk HD adas eseteben?"
Ez az adott pillanatban elérhető sávszélességtől függ.
Mondjuk, 7,5 Mbit/sec esetén kb. 1 perc az 60 MByte. Tehát nagyjából 60-65 perc. Ennél nagyobb sávszélesség esetén, jelentősen kevesebbet tudsz rögzíteni.
Igen, most minden egyezik, megy is minden csatorna rendben. Ezek szerint figyelni kell rá, hogy rendszeresen be legyen kapcsolva a vevő, főleg a hónap végén-elején, mert különben nehézkes a frissítés.
Nekem olyan van, hogy Conax 1 és Conax 2. Az 1-es befrissült, akkor indult el a csatik nagyja. De a Conax 2 nem frissült, és amíg nem frissült le, addig nem mentek a Cool, Film+, AXN...
egyébként a kérdésre válaszolva sajnos egyelőre nem tudom megmondani, mikor lesz Pécsett elérhető a családi csomag. természetesen a megoldáson dolgozunk. amint lesz konkrét hír a műszaki megvalósításról, lefedettségről és időzítésről, mondani fogjuk.
Tegnap kissé meglepett a MinDigTV Extra. Ugyan még az idén nem néztem, de este rákapcsoltam, és mindenhol kódolt felirat fogadott. Mindegy, gondoltam, bekapcsolva hagyom éjszakára, majd megjavul.
Nem javult. Ma telefonáltam. Azt tanácsolták, húzzam ki a dekódert 15 percre (?) majd kapcsoljam vissza, küldik a frissítést. Nem ment.
Még egyszer eljátszottuk. Akkor a NatGeo elindult, az összes többi nem.
Most ott tartunk, hogy az AXN, Cool, Film+ kivételével minden megy, de ez a három az istennek nem akar menni. Mi a jóisten lehet vele, eddig hiba nélkül ment már hónapok óta, és a készülékben szépen frissült a kártya...
Apropó,Szigetvár!
Tudna valaki ajánlani egy megbízható jól működő antennát?Egy cimborám nagymamája szeretne lakótelepi lakásában mindigtv-t.Egyenlőre csak a 7 ingyen fogható csatornához kellene.Azokhoz elvileg csak egy antenna kell ugye,mivel a fiatalos nagyinak karácsony óta van egy földfelszíni adások vételéhez alkalmas plazmája.Válaszokat köszi előre is!
Pécsett mikorra várható a családi csomag sugárzása? Csak mert a pécsi teszkó árulja az akciós csomagot készülékkel együtt 19900-ért de nézni nem lehet vele egyelőre a prémium családi csatornákat.