Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499757/20 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (52/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

arpad2



Tagság: 2011-03-27 20:31:12
Tagszám: #92928
Hozzászólások: 33
28625. Elküldve: 2012-01-16 18:30:37,

MinDigTv

[30551.]

Akkor most már tuti, hogy 2014. végéig analógon lesz MTV. Csak az a kérdés meghosszabítják-e az analóg sugárzást a magán tévék?
[válaszok erre: #28626] [előzmény: (28622) nakiazaki, 2012-01-16 15:50:44]
Zöldfülű
arpad2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
28624. Elküldve: 2012-01-16 16:21:39,

MinDigTv

[30552.]

A díjakhoz gratulálok,sok sok előfizetőt kívánok nektek,és a reklám szlogenhez méltó csatorna kínálatot.D
(Gálvölgyis feelingem volt anno bejött most nem, ennyi.Nem oszt nem szoroz.)
[előzmény: (28592) part_wish, 2012-01-16 09:17:40]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28623. Elküldve: 2012-01-16 15:57:06,

MinDigTv

[30553.]

Nem, egyértelműen rákérdeztem mindkét esetben, és megerősítette, hogy ki kell kapcsolni a készüléket 10-15 percre.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28628] [előzmény: (28621) Atilu, 2012-01-16 15:48:08]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nakiazaki



Tagság: 2008-11-27 15:49:01
Tagszám: #66056
Hozzászólások: 952
28622. Elküldve: 2012-01-16 15:50:44,

MinDigTv

[30554.]

Olvasnivaló a mai napra: http://mertek.postr.hu/kit-erdekel-masfel-millio-ember
[válaszok erre: #28625]
Törzstag
nakiazaki adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
28621. Elküldve: 2012-01-16 15:48:08,

MinDigTv

[30555.]

Elviekben nem szabadna nehézkesnek lennie. Az ügyintézőnek inkább azt kellene mondania, hogy melyik csatornán legyen bekapcsolva az stb, bár ha minden mux-on küldik a jogosultságot akkor lényegtelen. A 15 perc kikapcsolásnak mi értelme lehet?
Szerintem valamit keverhetett, azt akarta mondani, hogy max 15 percen belül működnie kell, mivel manuálisan újból beillesztette a te jogosultságodat a rendszerbe.
[válaszok erre: #28623] [előzmény: (28619) yaksi, 2012-01-16 15:13:58]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pimpusek



Tagság: 2008-11-29 00:34:28
Tagszám: #66102
Hozzászólások: 1216
28620. Elküldve: 2012-01-16 15:31:04,

MinDigTv

[30556.]

"Mivel szeretnek a kesobbiekben rogziteni is a vevovel, egy 4GB-os pendrivera kb hany perc fer el? Mondjuk HD adas eseteben?"

Ez az adott pillanatban elérhető sávszélességtől függ.
Mondjuk, 7,5 Mbit/sec esetén kb. 1 perc az 60 MByte. Tehát nagyjából 60-65 perc. Ennél nagyobb sávszélesség esetén, jelentősen kevesebbet tudsz rögzíteni.


[előzmény: (28587) dvb, 2012-01-15 18:18:10]
Kiváló dolgozó
pimpusek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28619. Elküldve: 2012-01-16 15:13:58,

MinDigTv

[30557.]

Igen, most minden egyezik, megy is minden csatorna rendben. Ezek szerint figyelni kell rá, hogy rendszeresen be legyen kapcsolva a vevő, főleg a hónap végén-elején, mert különben nehézkes a frissítés.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28621] [előzmény: (28618) celeburdi, 2012-01-16 15:11:54]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
28618. Elküldve: 2012-01-16 15:11:54,

MinDigTv

[30558.]

Akkor most egyezünk.
A Conax 2 nálam is az.

Most működik is minden ugye?

Amióta van családi csomag azóta használják a Conax 2-őt is.

A frissítés meg nem csomagonként történik. Ezért előfordulhat, hogy bizonyos csatornák nem egyszerre frissülnek.


[válaszok erre: #28619] [előzmény: (28617) yaksi, 2012-01-16 15:01:03]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28617. Elküldve: 2012-01-16 15:01:03,

MinDigTv

[30559.]

Nálam így van:
Conax1:
01FDB5FF (Mint Nálad)

Conax2:
01000001

Amikor a Conax2 is megkapta a jogosultságot, akkor már az összes csati ment.

Én előfizetéses vagyok, Te?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28618] [előzmény: (28616) celeburdi, 2012-01-16 14:52:53]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
28616. Elküldve: 2012-01-16 14:52:53,

MinDigTv

[30560.]

Az entitlement-ben levő bitek-től függ melyik csatorna van engedélyzeve.
[válaszok erre: #28617] [előzmény: (28615) yaksi, 2012-01-16 14:46:14]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28615. Elküldve: 2012-01-16 14:46:14,

MinDigTv

[30561.]

Nekem olyan van, hogy Conax 1 és Conax 2. Az 1-es befrissült, akkor indult el a csatik nagyja. De a Conax 2 nem frissült, és amíg nem frissült le, addig nem mentek a Cool, Film+, AXN...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28616] [előzmény: (28614) celeburdi, 2012-01-16 14:37:32]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
28614. Elküldve: 2012-01-16 14:37:32,

MinDigTv

[30562.]

Meg kellene nézni a CI menüben az előfizetési státuszt (entitlement)

Ilyesminek kellene lennie a biteknek:

cimenu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[válaszok erre: #28615] [előzmény: (28610) yaksi, 2012-01-16 14:10:10]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28613. Elküldve: 2012-01-16 14:30:32,

MinDigTv

[30563.]

Időközben elindult... Golden Media 9080 kombóval nézem, de próbáltam TechniCrypt modullal is.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (28612) part_wish, 2012-01-16 14:16:39]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28612. Elküldve: 2012-01-16 14:16:39,

MinDigTv

[30564.]

érdekes, hogy egy csatorna megy / három csatorna nem megy csak az alapcsomagból. milyen típusú dekóderrel/TV-vel+CA-modul nézed?
[válaszok erre: #28613] [előzmény: (28610) yaksi, 2012-01-16 14:10:10]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28611. Elküldve: 2012-01-16 14:13:01,

MinDigTv

[30565.]

egyébként a kérdésre válaszolva sajnos egyelőre nem tudom megmondani, mikor lesz Pécsett elérhető a családi csomag. természetesen a megoldáson dolgozunk. amint lesz konkrét hír a műszaki megvalósításról, lefedettségről és időzítésről, mondani fogjuk.
[előzmény: (28602) [Bukta], 2012-01-16 11:18:22]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28610. Elküldve: 2012-01-16 14:10:10,

MinDigTv

[30566.]

Esetleg a 28605-re tudnál reagálni?

Köszi!

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28612 #28614] [előzmény: (28609) part_wish, 2012-01-16 14:02:08]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28609. Elküldve: 2012-01-16 14:02:08,

MinDigTv

[30567.]

19990 Ft-os az alapcsomag 1 év + dekóder.
[válaszok erre: #28610] [előzmény: (28602) [Bukta], 2012-01-16 11:18:22]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jozsi24



Tagság: 2005-09-03 22:14:48
Tagszám: #21634
Hozzászólások: 331
28608. Elküldve: 2012-01-16 13:54:02,

MinDigTv

[30568.]

Helló,

HD95-CX beltérimnél időnként előfordul, hogy kiírja, 1-2 másodpercre, hogy nincs jel, majd megy tovább az adás.

Ha a menüben megnézem, a Jelerősség, 83, jelminőség 85%.

Mi lehet a gond? Antenna?
Törzstag
Jozsi24 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28607. Elküldve: 2012-01-16 13:11:05,

MinDigTv

[30569.]

Mi változott benne?
[előzmény: (28601) attila.scourgeofgod, 2012-01-16 11:03:04]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


maximillian



Tagság: 2011-07-25 12:27:54
Tagszám: #94491
Hozzászólások: 116
28606. Elküldve: 2012-01-16 13:02:47,

MinDigTv

[30570.]

szintén mosolyt csal az arcomra. :)
[előzmény: (28596) part_wish, 2012-01-16 09:52:25]
Haladó
maximillian adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28605. Elküldve: 2012-01-16 12:21:34,

MinDigTv

[30571.]

Tegnap kissé meglepett a MinDigTV Extra. Ugyan még az idén nem néztem, de este rákapcsoltam, és mindenhol kódolt felirat fogadott. Mindegy, gondoltam, bekapcsolva hagyom éjszakára, majd megjavul.
Nem javult. Ma telefonáltam. Azt tanácsolták, húzzam ki a dekódert 15 percre (?) majd kapcsoljam vissza, küldik a frissítést. Nem ment.
Még egyszer eljátszottuk. Akkor a NatGeo elindult, az összes többi nem.

Most ott tartunk, hogy az AXN, Cool, Film+ kivételével minden megy, de ez a három az istennek nem akar menni. Mi a jóisten lehet vele, eddig hiba nélkül ment már hónapok óta, és a készülékben szépen frissült a kártya...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vico78



Tagság: 2008-04-01 17:03:47
Tagszám: #57798
Hozzászólások: 638
28604. Elküldve: 2012-01-16 12:10:41,

MinDigTv

[30572.]

Apropó,Szigetvár!
Tudna valaki ajánlani egy megbízható jól működő antennát?Egy cimborám nagymamája szeretne lakótelepi lakásában mindigtv-t.Egyenlőre csak a 7 ingyen fogható csatornához kellene.Azokhoz elvileg csak egy antenna kell ugye,mivel a fiatalos nagyinak karácsony óta van egy földfelszíni adások vételéhez alkalmas plazmája.Válaszokat köszi előre is!
Törzstag
Vico78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28603. Elküldve: 2012-01-16 11:35:19,

MinDigTv

[30573.]

Hátha ott is vásárolnak a szigetváriak...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28602) [Bukta], 2012-01-16 11:18:22]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


[Bukta]



Tagság: 2003-09-07 21:14:26
Tagszám: #6486
Hozzászólások: 2791
28602. Elküldve: 2012-01-16 11:18:22,

MinDigTv

[30574.]

Pécsett mikorra várható a családi csomag sugárzása? Csak mert a pécsi teszkó árulja az akciós csomagot készülékkel együtt 19900-ért de nézni nem lehet vele egyelőre a prémium családi csatornákat.
[válaszok erre: #28603 #28609 #28611]
Kiváló dolgozó
[Bukta] adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28601. Elküldve: 2012-01-16 11:03:04,

MinDigTv

[30575.]

Semmi, csak a fórumtárs van besózva...: http://www.mindigtvextra.hu/files/static/AH_MinDigTV_Extra_ASZF_20120213__2_.pdf



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #28607] [előzmény: (28600) nakiazaki, 2012-01-16 10:47:39]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010359048843384 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail