Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499744/7 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (88/39
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28500. Elküldve: 2012-01-10 09:39:46,

MinDigTv

[30676.]

Kódolatlanul nem mehet a jelenlegi törvény szerint.
Kódolt esetén a "teszt" csatorna elvételével kimondható, hogy a MindigTV megbukott, mert nem marad semmi különlegessége.
A Mindigtv Extra pedig egy a sok közül.
[válaszok erre: #28501 #28503] [előzmény: (28499) bogyo01, 2012-01-10 08:08:44]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogyo01



Tagság: 2007-10-05 08:01:26
Tagszám: #49991
Hozzászólások: 2211
28499. Elküldve: 2012-01-10 08:08:44,

MinDigTv

[30677.]

Azért van egy teszt hírcsatornánk. És ez is alapjában véve hírcsatornának mondott. Inkább az lesz a probléma, hogy ezért biztosan fizetni kellene.

DM800se (klón, Nemesis); IllusionSat Max2HD (Vantage 2.58); UPC-Direct (Thor); MinDigTV; olcso.tv; Leadtek DTV Dongle H (Ubuntu)
[válaszok erre: #28500] [előzmény: (28492) warp, 2012-01-09 17:04:21]
Kiváló dolgozó
bogyo01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28498. Elküldve: 2012-01-09 20:33:39,

MinDigTv

[30678.]

Kódolatlanul biztos nem, mert körzeti besorolású. Ez a csatorna az eddigi produkciók alapján nekem úgy tűnik, hogy inkább a pénzbeszedésrőkl szól, mint a színvonalról. Ha 60 Ft-ot beszednek ~1,5 millió háztartás után havonta, akkor nem rossz üzlet...
[előzmény: (28489) warp, 2012-01-09 16:37:52]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
28497. Elküldve: 2012-01-09 20:10:22,

MinDigTv

[30679.]

Minek ha már megoldódott a problémája?Olvass.
[előzmény: (28496) muga, 2012-01-09 18:14:23]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


muga



Tagság: 2011-04-09 15:18:25
Tagszám: #93103
Hozzászólások: 11
28496. Elküldve: 2012-01-09 18:14:23,

MinDigTv

[30680.]

Igen! Én! Vidd vissza,és cseréltesd ki a modult amibe a kártyát rakod egy más tipusúra!
Ugyan így jártam én is!
[válaszok erre: #28497] [előzmény: (28486) hun005, 2012-01-09 15:56:25]
Zöldfülű
muga adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warp



Tagság: 2005-01-17 19:54:23
Tagszám: #15234
Hozzászólások: 603
28495. Elküldve: 2012-01-09 17:16:03,

MinDigTv

[30681.]

Csak a FEM3?

_Warp
[előzmény: (28476) blackpanther, 2012-01-07 20:28:25]
Törzstag
warp adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warp



Tagság: 2005-01-17 19:54:23
Tagszám: #15234
Hozzászólások: 603
28494. Elküldve: 2012-01-09 17:14:35,

MinDigTv

[30682.]

Miért pont a TV2-nek?... Soknak nincs... :(
Sőt, még normális EPG se minden csatinál van...

_Warp
[előzmény: (28482) Ladislo73, 2012-01-08 12:53:29]
Törzstag
warp adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
28493. Elküldve: 2012-01-09 17:06:41,

MinDigTv

[30683.]

Nem valószínű hogy új csatikat tudnak betenni, csak az analóg lekapcsolása után várható új MUX indítása. Leghamarabb az év végén várható, illetve a nyáron jár le (talán) a kertévék szerződése ez még homály.
[előzmény: (28489) warp, 2012-01-09 16:37:52]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warp



Tagság: 2005-01-17 19:54:23
Tagszám: #15234
Hozzászólások: 603
28492. Elküldve: 2012-01-09 17:04:21,

MinDigTv

[30684.]

Ezt teljesen nem értem... de valószínűleg nem erre fizettünk elő, ha bekövetkezne. A T-Home-nál pld. a Parlament TV miatt kivett egyik csatorna -nyílván erős mérlegelés és 2/3-os szempontok alapján- a CNN volt...

_Warp
[válaszok erre: #28499] [előzmény: (28490) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-09 16:38:38]
Törzstag
warp adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
28491. Elküldve: 2012-01-09 17:02:18,

MinDigTv

[30685.]

örülök hogy sikerült!
[előzmény: (28488) hun005, 2012-01-09 16:32:43]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28490. Elküldve: 2012-01-09 16:38:38,

MinDigTv

[30686.]

Igen, 2/3-os képviseletnél igen
[válaszok erre: #28492] [előzmény: (28489) warp, 2012-01-09 16:37:52]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


warp



Tagság: 2005-01-17 19:54:23
Tagszám: #15234
Hozzászólások: 603
28489. Elküldve: 2012-01-09 16:37:52,

MinDigTv

[30687.]

Elképzelhető, hogy a MindigTV is kénytelen lesz(!) a Parlament TV-t és ebben Orbán Viktor archívált bölcs iránymutatásait sugározni?

_Warp
[válaszok erre: #28490 #28493 #28498]
Törzstag
warp adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hun005



Tagság: 2004-08-21 15:23:59
Tagszám: #12161
Hozzászólások: 601
28488. Elküldve: 2012-01-09 16:32:43,

MinDigTv

[30688.]

Jó lett.
Annyira bele kellett nyomni az átalakítót
hogy azt hittem behorpad a TV hátulja.
Elég hülye egy megoldás.
[válaszok erre: #28491] [előzmény: (28487) vakegér1276, 2012-01-09 16:28:14]
Törzstag
hun005 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
28487. Elküldve: 2012-01-09 16:28:14,

MinDigTv

[30689.]

Szia!
A modul és a kártya jó? Máshol működik?
A tv-nek a leírás szerint tudnia kellene.
[válaszok erre: #28488] [előzmény: (28486) hun005, 2012-01-09 15:56:25]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hun005



Tagság: 2004-08-21 15:23:59
Tagszám: #12161
Hozzászólások: 601
28486. Elküldve: 2012-01-09 15:56:25,

MinDigTv

[30690.]

Elnézést de valamelyest idevág.
Adott egy Samsung LT27A550EW/EN tipusú LED monitor.Van CI fogadója de a Technisat
TechniCrypt CX CONAX-os modul a benne lévő Mindig kártyával nem akar elindulni.
Valaki esetleg találkozott már eme problémával?

Köszönöm
[válaszok erre: #28487 #28496]
Törzstag
hun005 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
28485. Elküldve: 2012-01-09 09:09:21,

MinDigTv

[30691.]

Android app, DVB-T-re nagyon jó antenna be hangoló:) GPS poziciód alapján megmondja hány kilométerre vannak az adók ja és pityeg ha rá fordultál. :)

https://market.android.com/details?id=com.antenna_aligner&feature=search_result

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blackpanther



Tagság: 2002-11-16 00:00:00
Tagszám: #439
Hozzászólások: 246
28484. Elküldve: 2012-01-08 17:47:50,

MinDigTv

[30692.]

Idézet:
#28387. hoffmanng

1. 11W
2. ---------
3. 9W
4. Nem mérhető
Üdv, Gábor


"Jóárasítva" vettem egy SilverCrest Energiafogyasztás-és költségmérőt...

Wayteq HD-95CX MPEG4 DVB-T vevő:

1. Bekapcsolt állapot (Videó mód : YUV) = 5.6W
2. Bekapcsolt állapot (Videó mód : RGB) = 6.3W
3. Kikapcsolt, óra látszik = 4.4W
4. Kikapcsolt (Energia takarékos mód, piros led) = 0.7W

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-01-08 17:53:50]
Haladó
blackpanther adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28483. Elküldve: 2012-01-08 15:47:46,

MinDigTv

[30693.]

Majd ha a TV2 is úgy akarja...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28482) Ladislo73, 2012-01-08 12:53:29]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28482. Elküldve: 2012-01-08 12:53:29,

MinDigTv

[30694.]

A Mindig Tv-n nem lesz a Tv2-nek eredeti hangsávja?
[válaszok erre: #28483 #28494]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28481. Elküldve: 2012-01-08 08:35:43,

MinDigTv

[30695.]

Bocs !
Azt nem írtam hogy az EXTRA csomagról Családira váltottam !
Üdv, Gábor
[előzmény: (28475) johnseagull1, 2012-01-07 17:19:29]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28480. Elküldve: 2012-01-08 08:21:39,

MinDigTv

[30696.]

Wayteq HD 95CX vevöt használok. Szerintem van gyengébb és van jobb. Átlagosnak tartom.
Én egy hónapos DEMO kártyát kaptam annó. Lejárta elött aktiváltattam a kártyát, és további fél éves elöre fizetést kértem. A kártya aktiválási díját ki kellet fizetni.
Üdv, Gábor
[előzmény: (28475) johnseagull1, 2012-01-07 17:19:29]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28479. Elküldve: 2012-01-08 06:27:32,

MinDigTv

[30697.]

Nagy-Hideg hegy rendben működik ! C mux problémái eltüntek
Üdv, Gábor
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28478. Elküldve: 2012-01-07 20:50:02,

MinDigTv

[30698.]

Na akkor itt valami központi hiba lehet,kb. karácsony tájékán kezdődött.Főleg a FEM3,de láttam már több csatornánál a blokkosodást akadozást.Olyan mintha leesne a bitsebesség.A jelszintek nem változnak.
Jó lenne ha utánanéznének az illetékesek,mert aki telepített azokat piszkálják a kis emberek.Pedig nem a vételi oldalon van a hiba.
[előzmény: (28476) blackpanther, 2012-01-07 20:28:25]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


isapi58



Tagság: 2009-06-23 15:59:26
Tagszám: #75614
Hozzászólások: 221
28477. Elküldve: 2012-01-07 20:37:37,

MinDigTv

[30699.]

Igen és a disney.Valamikor a hőskorban láttam halacskáket rossz vétel esetén gány az egész és ezért még pénz is kérnek!
[előzmény: (28470) blackpanther, 2012-01-06 20:37:37]
Haladó
isapi58 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blackpanther



Tagság: 2002-11-16 00:00:00
Tagszám: #439
Hozzászólások: 246
28476. Elküldve: 2012-01-07 20:28:25,

MinDigTv

[30700.]

Komádiból fogom és a FEM3 minősége, kb. ilyen : icon49.gif

Ki a "hunyó", FEM3 vagy az Antenna Hungária?
[válaszok erre: #28478 #28495] [előzmény: (28471) uhl3, 2012-01-06 22:25:48]
Haladó
blackpanther adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011168956756592 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail