MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
K78 Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806
28500. Elküldve: 2012-01-10 09:39:46, MinDigTv
[30676.]
Kódolatlanul nem mehet a jelenlegi törvény szerint.
Kódolt esetén a "teszt" csatorna elvételével kimondható, hogy a MindigTV megbukott, mert nem marad semmi különlegessége.
A Mindigtv Extra pedig egy a sok közül.
[válaszok erre: #28501 #28503 ]
[előzmény : (28499) bogyo01, 2012-01-10 08:08:44]
Kiváló dolgozó
bogyo01 Tagság: 2007-10-05 08:01:26 Tagszám: #49991 Hozzászólások: 2211
28499. Elküldve: 2012-01-10 08:08:44, MinDigTv
[30677.]
Azért van egy teszt hírcsatornánk. És ez is alapjában véve hírcsatornának mondott. Inkább az lesz a probléma, hogy ezért biztosan fizetni kellene.
DM800se (klón, Nemesis); IllusionSat Max2HD (Vantage 2.58); UPC-Direct (Thor); MinDigTV; olcso.tv; Leadtek DTV Dongle H (Ubuntu)
[válaszok erre: #28500 ]
[előzmény : (28492) warp, 2012-01-09 17:04:21]
Kiváló dolgozó
K78 Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806
28498. Elküldve: 2012-01-09 20:33:39, MinDigTv
[30678.]
Kódolatlanul biztos nem, mert körzeti besorolású. Ez a csatorna az eddigi produkciók alapján nekem úgy tűnik, hogy inkább a pénzbeszedésrőkl szól, mint a színvonalról. Ha 60 Ft-ot beszednek ~1,5 millió háztartás után havonta, akkor nem rossz üzlet...
[előzmény : (28489) warp, 2012-01-09 16:37:52]
Kiváló dolgozó
szemil Tagság: 2009-03-16 18:54:48 Tagszám: #71868 Hozzászólások: 872
28497. Elküldve: 2012-01-09 20:10:22, MinDigTv
[30679.]
Minek ha már megoldódott a problémája?Olvass.
[előzmény : (28496) muga, 2012-01-09 18:14:23]
Törzstag
muga Tagság: 2011-04-09 15:18:25 Tagszám: #93103 Hozzászólások: 11
28496. Elküldve: 2012-01-09 18:14:23, MinDigTv
[30680.]
Igen! Én! Vidd vissza,és cseréltesd ki a modult amibe a kártyát rakod egy más tipusúra!
Ugyan így jártam én is!
[válaszok erre: #28497 ]
[előzmény : (28486) hun005, 2012-01-09 15:56:25]
Zöldfülű
warp Tagság: 2005-01-17 19:54:23 Tagszám: #15234 Hozzászólások: 603
28495. Elküldve: 2012-01-09 17:16:03, MinDigTv
[30681.]
Csak a FEM3?
_Warp
[előzmény : (28476) blackpanther, 2012-01-07 20:28:25]
Törzstag
warp Tagság: 2005-01-17 19:54:23 Tagszám: #15234 Hozzászólások: 603
28494. Elküldve: 2012-01-09 17:14:35, MinDigTv
[30682.]
Miért pont a TV2-nek?... Soknak nincs... :(
Sőt, még normális EPG se minden csatinál van...
_Warp
[előzmény : (28482) Ladislo73, 2012-01-08 12:53:29]
Törzstag
vakegér1276 Tagság: 2008-10-24 11:30:33 Tagszám: #64779 Hozzászólások: 879
28493. Elküldve: 2012-01-09 17:06:41, MinDigTv
[30683.]
Nem valószínű hogy új csatikat tudnak betenni, csak az analóg lekapcsolása után várható új MUX indítása. Leghamarabb az év végén várható, illetve a nyáron jár le (talán) a kertévék szerződése ez még homály.
[előzmény : (28489) warp, 2012-01-09 16:37:52]
Törzstag
warp Tagság: 2005-01-17 19:54:23 Tagszám: #15234 Hozzászólások: 603
28492. Elküldve: 2012-01-09 17:04:21, MinDigTv
[30684.]
Ezt teljesen nem értem... de valószínűleg nem erre fizettünk elő, ha bekövetkezne. A T-Home-nál pld. a Parlament TV miatt kivett egyik csatorna -nyílván erős mérlegelés és 2/3-os szempontok alapján- a CNN volt...
_Warp
[válaszok erre: #28499 ]
[előzmény : (28490) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-09 16:38:38]
Törzstag
vakegér1276 Tagság: 2008-10-24 11:30:33 Tagszám: #64779 Hozzászólások: 879
28491. Elküldve: 2012-01-09 17:02:18, MinDigTv
[30685.]
örülök hogy sikerült!
[előzmény : (28488) hun005, 2012-01-09 16:32:43]
Törzstag
Leíratkozott felhasználó
28490. Elküldve: 2012-01-09 16:38:38, MinDigTv
[30686.]
Igen, 2/3-os képviseletnél igen
[válaszok erre: #28492 ]
[előzmény : (28489) warp, 2012-01-09 16:37:52]
warp Tagság: 2005-01-17 19:54:23 Tagszám: #15234 Hozzászólások: 603
28489. Elküldve: 2012-01-09 16:37:52, MinDigTv
[30687.]
Elképzelhető, hogy a MindigTV is kénytelen lesz(!) a Parlament TV-t és ebben Orbán Viktor archívált bölcs iránymutatásait sugározni?
_Warp
[válaszok erre: #28490 #28493 #28498 ]
Törzstag
hun005 Tagság: 2004-08-21 15:23:59 Tagszám: #12161 Hozzászólások: 601
28488. Elküldve: 2012-01-09 16:32:43, MinDigTv
[30688.]
Jó lett.
Annyira bele kellett nyomni az átalakítót
hogy azt hittem behorpad a TV hátulja.
Elég hülye egy megoldás.
[válaszok erre: #28491 ]
[előzmény : (28487) vakegér1276, 2012-01-09 16:28:14]
Törzstag
vakegér1276 Tagság: 2008-10-24 11:30:33 Tagszám: #64779 Hozzászólások: 879
28487. Elküldve: 2012-01-09 16:28:14, MinDigTv
[30689.]
Szia!
A modul és a kártya jó? Máshol működik?
A tv-nek a leírás szerint tudnia kellene.
[válaszok erre: #28488 ]
[előzmény : (28486) hun005, 2012-01-09 15:56:25]
Törzstag
hun005 Tagság: 2004-08-21 15:23:59 Tagszám: #12161 Hozzászólások: 601
28486. Elküldve: 2012-01-09 15:56:25, MinDigTv
[30690.]
Elnézést de valamelyest idevág.
Adott egy Samsung LT27A550EW/EN tipusú LED monitor.Van CI fogadója de a Technisat
TechniCrypt CX CONAX-os modul a benne lévő Mindig kártyával nem akar elindulni.
Valaki esetleg találkozott már eme problémával?
Köszönöm
[válaszok erre: #28487 #28496 ]
Törzstag
Gabywap Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038
Kiváló dolgozó
blackpanther Tagság: 2002-11-16 00:00:00 Tagszám: #439 Hozzászólások: 246
28484. Elküldve: 2012-01-08 17:47:50, MinDigTv
[30692.]
Idézet: #28387. hoffmanng
1. 11W
2. ---------
3. 9W
4. Nem mérhető
Üdv, Gábor
"Jóárasítva" vettem egy SilverCrest Energiafogyasztás-és költségmérőt...
Wayteq HD-95CX MPEG4 DVB-T vevő :
1. Bekapcsolt állapot (Videó mód : YUV) = 5.6W
2. Bekapcsolt állapot (Videó mód : RGB) = 6.3W
3. Kikapcsolt, óra látszik = 4.4W
4. Kikapcsolt (Energia takarékos mód, piros led) = 0.7W
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-01-08 17:53:50]
Haladó
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
Ladislo73 Tagság: 2010-10-18 09:41:31 Tagszám: #89389 Hozzászólások: 119
28482. Elküldve: 2012-01-08 12:53:29, MinDigTv
[30694.]
A Mindig Tv-n nem lesz a Tv2-nek eredeti hangsávja?
[válaszok erre: #28483 #28494 ]
Haladó
hoffmanng Tagság: 2009-01-10 15:19:13 Tagszám: #69020 Hozzászólások: 671
28481. Elküldve: 2012-01-08 08:35:43, MinDigTv
[30695.]
Bocs !
Azt nem írtam hogy az EXTRA csomagról Családira váltottam !
Üdv, Gábor
[előzmény : (28475) johnseagull1, 2012-01-07 17:19:29]
Törzstag
hoffmanng Tagság: 2009-01-10 15:19:13 Tagszám: #69020 Hozzászólások: 671
28480. Elküldve: 2012-01-08 08:21:39, MinDigTv
[30696.]
Wayteq HD 95CX vevöt használok. Szerintem van gyengébb és van jobb. Átlagosnak tartom.
Én egy hónapos DEMO kártyát kaptam annó. Lejárta elött aktiváltattam a kártyát, és további fél éves elöre fizetést kértem. A kártya aktiválási díját ki kellet fizetni.
Üdv, Gábor
[előzmény : (28475) johnseagull1, 2012-01-07 17:19:29]
Törzstag
hoffmanng Tagság: 2009-01-10 15:19:13 Tagszám: #69020 Hozzászólások: 671
28479. Elküldve: 2012-01-08 06:27:32, MinDigTv
[30697.]
Nagy-Hideg hegy rendben működik ! C mux problémái eltüntek
Üdv, Gábor
Törzstag
Frovery Tagság: 2011-08-15 09:02:08 Tagszám: #94771 Hozzászólások: 690
28478. Elküldve: 2012-01-07 20:50:02, MinDigTv
[30698.]
Na akkor itt valami központi hiba lehet,kb. karácsony tájékán kezdődött.Főleg a FEM3,de láttam már több csatornánál a blokkosodást akadozást.Olyan mintha leesne a bitsebesség.A jelszintek nem változnak.
Jó lenne ha utánanéznének az illetékesek,mert aki telepített azokat piszkálják a kis emberek.Pedig nem a vételi oldalon van a hiba.
[előzmény : (28476) blackpanther, 2012-01-07 20:28:25]
Törzstag
isapi58 Tagság: 2009-06-23 15:59:26 Tagszám: #75614 Hozzászólások: 221
28477. Elküldve: 2012-01-07 20:37:37, MinDigTv
[30699.]
Igen és a disney.Valamikor a hőskorban láttam halacskáket rossz vétel esetén gány az egész és ezért még pénz is kérnek!
[előzmény : (28470) blackpanther, 2012-01-06 20:37:37]
Haladó
blackpanther Tagság: 2002-11-16 00:00:00 Tagszám: #439 Hozzászólások: 246
28476. Elküldve: 2012-01-07 20:28:25, MinDigTv
[30700.]
Komádiból fogom és a FEM3 minősége, kb. ilyen :
Ki a "hunyó", FEM3 vagy az Antenna Hungária?
[válaszok erre: #28478 #28495 ]
[előzmény : (28471) uhl3, 2012-01-06 22:25:48]
Haladó
MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház