Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499737/0 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (76/19
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28375. Elküldve: 2012-01-03 14:11:27,

MinDigTv

[30801.]

Szia !
Megmértem a HD 95CX antenna be és kimenetét, sajnos csak akkor aktív ha a vevő be van kapcsolva ! Ez hiba ! Vagy vállalod a 11W/ó fogyasztást, vagy UHF osztóval kerüld ki a HD 95CX füzési lehetőségét.
A menüben a tápellátás Be-Ki arra vonatkozik ha a vevő bemenetén lévő antennában erősítő van. Távtáplálás ! Kapcsold KI !
Üdv, Gábor
[válaszok erre: #28383 #28390] [előzmény: (28371) CineDOG, 2012-01-03 10:57:27]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


qweq



Tagság: 2007-12-23 14:49:38
Tagszám: #53204
Hozzászólások: 7
28374. Elküldve: 2012-01-03 14:07:28,

MinDigTv

[30802.]

Sziasztok. Tegnap fel lett szerelve egy funke odsc100 as antenna, szegedi toronyra állitva. Szépen 90/ fölötti jel erösség és minöséggel jön az m1,m2,duna a ch60 (786 MHz) csatornán. Az rtl ,tv2 a ch62 (802MHz) en jön be, ingadozó jelminöségben- szinte néha ugrik be a kép. Szerintetek mi lehet a gond? Finomítsam az antenna beállitást vagy probáljam meg Csávojt (messzebb van,de sokkal nagyobb az adó)?
[válaszok erre: #28381]
Zöldfülű
qweq adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28373. Elküldve: 2012-01-03 11:54:29,

MinDigTv

[30803.]

Szia, tegyél egy 800 Ft-os UHF osztót a wayteq elé, és abból vidd a jelet a tv hez, ha más nem segít.

Nándi
[előzmény: (28371) CineDOG, 2012-01-03 10:57:27]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28372. Elküldve: 2012-01-03 11:16:43,

MinDigTv

[30804.]

Azért nem ártana pontosítani az antenna tipusát.Erősítő van egyáltalán???Mert ha nincs akkor mihez adna tápot az stb?
Viszont mint írtad" van egy kimenet amin az analóg továbbítódik"
Ezt nem értem.Koaxal kötötted össze azt a kimenetet a tv-vel?Az egy LOOP,ami egy második stb-re adja az antenna jelét.Scarttal vagy hdmi-vel kösd össze a tv-t.
[előzmény: (28371) CineDOG, 2012-01-03 10:57:27]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28371. Elküldve: 2012-01-03 10:57:27,

MinDigTv

[30805.]

Van ugye a Wayteq HD95CX, amibe belemegy az antenna (rendes nagy, nem digitális adásokhoz veló, de jó a digitális adás is vele), ebből a készülékből van antenna kimenet is a tv-be, amivel a tv felé a hagyományos analóg műsorok továbbítódnak. Mint egy videomagnónál. De ez a wayteq csúnyán lerontja ezt a kiemő jelet mindaddig, amíg nincs teljesen bekapcsolva. Akkor felerősíti olyanra amilyen volt, vagy picit jobbra.
Pedig a kikapcs sem teljesen standby már, hanem a fake, amivel mutatja hogy hány óra.
Namost itt írta valaki, hogy az antenna beállítások menüben van antenna erősítés be-ki opció. Csak ez épp nálam nem használt semmit.
[válaszok erre: #28372 #28373 #28375] [előzmény: (28370) Frovery, 2012-01-03 10:44:34]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28370. Elküldve: 2012-01-03 10:44:34,

MinDigTv

[30806.]

Milyen antenna és milyen erősítő?
[válaszok erre: #28371] [előzmény: (28369) CineDOG, 2012-01-03 10:34:17]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28369. Elküldve: 2012-01-03 10:34:17,

MinDigTv

[30807.]

Na megvolt, működnek az extra csatornák.
Ellenben hiába kapcsoltam be az antenna tápellátást a menüben, nem erősíti, hanem gyengíti a rendes antenna jeleket.
[válaszok erre: #28370] [előzmény: (28366) CineDOG, 2012-01-03 09:05:05]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28368. Elküldve: 2012-01-03 09:55:18,

MinDigTv

[30808.]

Új multiplex nélkül meglepő lenne.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28367) bunfi19803, 2012-01-03 09:52:49]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunfi19803



Tagság: 2007-11-27 19:22:25
Tagszám: #52234
Hozzászólások: 29
28367. Elküldve: 2012-01-03 09:52:49,

MinDigTv

[30809.]

Udv! halottatok e csatornabovitesrol a mindig TV en?
[válaszok erre: #28368]
Zöldfülű
bunfi19803 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28366. Elküldve: 2012-01-03 09:05:05,

MinDigTv

[30810.]

Üdv topik!

Akkor átviszem a szüleimhez a beltérit a kártyával, hátha megkapja azta fránya jelet. Ha estig nem, akkor holnap viszem a boltba vissza.
Az a kérdésem, hogy bekapcsolva hagyjam? Melyik adón? MTV1?
[válaszok erre: #28369]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28365. Elküldve: 2012-01-03 09:02:55,

MinDigTv

[30811.]

Az apróhirdetés topik: http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=6402



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28364) doe25, 2012-01-03 09:00:50]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


doe25



Tagság: 2011-11-02 17:48:38
Tagszám: #96297
Hozzászólások: 4
28364. Elküldve: 2012-01-03 09:00:50,

MinDigTv

[30812.]

Eladó MindigTv
12hónapos feltöltőkártya (Alap
csomag,bolti ár:14000ft), 9000ft-ért! 12hónapos HBO
feltöltőkártya (bolti ár: 21890ft),
16000ft-ért! Érd.: [email protected]
[válaszok erre: #28365]
Zöldfülű
doe25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28363. Elküldve: 2012-01-03 08:02:17,

MinDigTv

[30813.]

Így elsőre, a térképre nézve, elég reménytelennek tűnik, a Komádi torony közel 150Km, bár elég nagy teljesítménnyel ad... Először talán inkább Biharban kéne érdeklődnöd, ott mik a tapasztalatok, abból kiderülhetne, van-e remény a vételre.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-01-03 08:20:45]
[előzmény: (28362) djczefre, 2012-01-03 01:14:51]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djczefre



Tagság: 2008-12-27 21:15:13
Tagszám: #67992
Hozzászólások: 917
28362. Elküldve: 2012-01-03 01:14:51,

MinDigTv

[30814.]

Boldog uj evet kinaok mindenkinek!
A hatar tul oldalrol vagyok, a regebbi analog rendszer jott egesz hozzank is, most szeretnek egy mindig tv felszerelest be szerezni. Tudna e valki segiteni ebben. A fontos az hogy ha az ingyenes csatik kellnek akkor milyen keszulekre volna szuksegem, es ha a teljes csomag kellene akkor az is erdekelne hogy milyen keszulek kellne? A leg nagyobb problemam az antenna beszerzese is meg azt sem tudom meikkel tudnam fogni a musort. Eddig a Lengyelektol hoztak az orszagba az antennakat , erositovel felszerelve. Ha fog mukodni akkor a kesobbiekben szuksegem lenne kozel 10 darab keszulekhez kartyahoz es antennahoz. Esetleg ha van koztunk valaki Szilagy (Salaj) megye teruleterol , es vannak erdmenyei ,tesztjei akkor annak nagyon orulnek , ha segitene nemi infokkal. Koszonom, barki aki tud segiteni szivesen fogadom a tancsait!
[válaszok erre: #28363]
Törzstag
djczefre adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest



Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
28361. Elküldve: 2012-01-02 23:55:34,

MinDigTv

[30815.]

part_wish:

A két ünnep közt egyik ismerősöm is panaszkodott, hogy nem sikerült a weboldalon aktiválnia a kártyáját. Más fórumon is találkoztam ilyen esettel.

Sokkal egyszerűbb pedig ott aktiválni, mert az ÜFSZ-t nehéz elérni és szép telefonszámla összejön a sokadik hívás végére.

Nekem annó azonnal és probléma nélkül működött az onlíne aktiválás. Lehet, hogy elromlott valami a legutóbbi honlapfrissítéskor, vagy rossz sorrendben csinált valamit?
(bejelentkezés nélkül is elérhető a kártyaaktiválás oldala)
[előzmény: (28334) CineDOG, 2012-01-02 17:32:46]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
28360. Elküldve: 2012-01-02 21:02:48,

MinDigTv

[30816.]

"...Ekkora bundát még a magyar foci maffia sem követett el"

Pedig az se kismiska... icon21.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (28359) szemil, 2012-01-02 20:59:36]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
28359. Elküldve: 2012-01-02 20:59:36,

MinDigTv

[30817.]

Van bizony folydogál ott valami amitől sokkal gazdagabb ország mint a miénk.Elég rossz példa volt ez Atillától.Az Euróvízióra:.Ekkora bundát még a magyar foci maffia sem követett el.D
[válaszok erre: #28360] [előzmény: (28358) attila.scourgeofgod, 2012-01-02 20:22:36]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28358. Elküldve: 2012-01-02 20:22:36,

MinDigTv

[30818.]

Van ott pénz rogyásig, ezt az Eurovíziós viccet is megvették kilóra...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #28359] [előzmény: (28355) Kardos Attila, 2012-01-02 20:17:50]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28357. Elküldve: 2012-01-02 20:18:48,

MinDigTv

[30819.]

Köszönöm!
[előzmény: (28356) hoffmanng, 2012-01-02 20:17:54]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28356. Elküldve: 2012-01-02 20:17:54,

MinDigTv

[30820.]

Menü-Antenna beállítás-Tápellátás-Ki-BE.
Menü-Rendszerbeállítás-Hangbeállítás-Aumatikus készenlét.
Talán ott kell keresgélni !
Most megmértem, bekapcsolt állapotban 11W-ot fogyaszt.
Üdv, Gábor
[válaszok erre: #28357] [előzmény: (28353) CineDOG, 2012-01-02 19:50:44]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
28355. Elküldve: 2012-01-02 20:17:50,

MinDigTv

[30821.]

Amúgy Azerbajdzsán is lekapcsol idén...
A mihez tartásunk végett...
[válaszok erre: #28358] [előzmény: (28319) part_wish, 2012-01-02 08:17:06]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28354. Elküldve: 2012-01-02 19:53:38,

MinDigTv

[30822.]

aha. te aztán biztos tudod. és azt is, hogy ki mennyit hajlandó majd a "folytatásért" fizetni.

ha ennyire jól értesült vagy, meg is írhatnád a számokat.
[előzmény: (28342) robertut, 2012-01-02 18:30:22]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28353. Elküldve: 2012-01-02 19:50:44,

MinDigTv

[30823.]

Az hol van?
[válaszok erre: #28356] [előzmény: (28352) hoffmanng, 2012-01-02 19:45:40]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28352. Elküldve: 2012-01-02 19:45:40,

MinDigTv

[30824.]

Nem kerestem, a MENÜ- ben mert nincs aktualitása ! Antenna távtáplálás 5V Be-Ki az van.
Üdv, Gábr
[válaszok erre: #28353] [előzmény: (28351) mlaszlo, 2012-01-02 19:33:08]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
28351. Elküldve: 2012-01-02 19:33:08,

MinDigTv

[30825.]

Nincs benne esetleg valamilyen energiatakarékos állapot?
[válaszok erre: #28352] [előzmény: (28350) hoffmanng, 2012-01-02 19:27:10]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010194778442383 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail