Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499737/58 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (91/29
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28350. Elküldve: 2012-01-02 19:27:10,

MinDigTv

[30826.]

Nem használom ezt az antenna kimenetet !
Most megmértem, és valóban csak bekapcsolt állapotban aktív !
Üdv, Gábor
[válaszok erre: #28351] [előzmény: (28344) CineDOG, 2012-01-02 18:45:15]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
28349. Elküldve: 2012-01-02 19:09:51,

MinDigTv

[30827.]

Én igen.De itt van egy "elégedett" előfizető,aki örül a 7 napos ingyen műsornak.Ja,hogy amiért előfizetett azzal a bosszúság van,arról part_wish nem tehet.
[előzmény: (28348) Atilu, 2012-01-02 18:56:11]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
28348. Elküldve: 2012-01-02 18:56:11,

MinDigTv

[30828.]

Gondolom emlékszel még mikor én ezt kérdeztem part_wish-tól, minek degradáltál.
[válaszok erre: #28349] [előzmény: (28347) yaksi, 2012-01-02 18:52:48]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28347. Elküldve: 2012-01-02 18:52:48,

MinDigTv

[30829.]

Történnie kéne, elméletileg. De ha nem történik, akkor sincs helye reklamációnak az ÁSZF szerint...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28348] [előzmény: (28346) CineDOG, 2012-01-02 18:50:01]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28346. Elküldve: 2012-01-02 18:50:01,

MinDigTv

[30830.]

Tudják mi a helyzet, elmondtam az ÜFSZ-nak, és ott nem napos, meg hetes átfutási időt mondtak. Hanem hogy elküldték a kódot, történnie kéne valaminek...
[válaszok erre: #28347] [előzmény: (28345) yaksi, 2012-01-02 18:47:04]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28345. Elküldve: 2012-01-02 18:47:04,

MinDigTv

[30831.]

Mert a szolgáltató azt vállalta, hogy az aktiváció 7 napon belül megtörténik. Ha mindennek a 8. napon állsz neki, akkor lehet, hogy 1 hetet tévé nélkül töltesz.
Ez persze szélsőséges eset, de az aktiváció nem megy minden esetben egyik pillanatról a másikra.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28346] [előzmény: (28343) CineDOG, 2012-01-02 18:41:56]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28344. Elküldve: 2012-01-02 18:45:15,

MinDigTv

[30832.]

Majd holnap visszaviszem hozzájuk, és bekapcsolva ott hagyom, hátha sok óra után megjön az aktiváló kód.
Amúgy az antenna kimenet is van használva, és csak akkor erősíti normálisan a rendes antenna jelet, ha be van kapcsolva. Ha ki van, akkor nagyon lerontja a jelet. Ezt is lehet valahol állítani?
[válaszok erre: #28350] [előzmény: (28341) hoffmanng, 2012-01-02 18:25:04]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28343. Elküldve: 2012-01-02 18:41:56,

MinDigTv

[30833.]

8. nap. Miért hiba?
[válaszok erre: #28345] [előzmény: (28339) yaksi, 2012-01-02 18:21:30]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
28342. Elküldve: 2012-01-02 18:30:22,

MinDigTv

[30834.]

Nem kell ezért sajnálni az AH-t. A földi analóg sugárzás még mindig nagyon jó forrás anyagilag. Sokkal jobb, mint a DVB-T.
[válaszok erre: #28354] [előzmény: (28328) part_wish, 2012-01-02 12:55:34]
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28341. Elküldve: 2012-01-02 18:25:04,

MinDigTv

[30835.]

Szia !
A családban két HD 95CX üzemel. EXTRA illetve családi csomaggal. Távirányítóval telepítettem, így nem tudok a kérdésed első részére válaszolni. A hét napot nem célszerű magvárni !
A HBO hangja a HANG menüben beállítható !
Üdv, Gábor
[válaszok erre: #28344] [előzmény: (28334) CineDOG, 2012-01-02 17:32:46]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
28340. Elküldve: 2012-01-02 18:24:05,

MinDigTv

[30836.]

Ha a többi csatornán (tv2, RTL és a kódoltak) volt hang, akkor az HBO-n is kell hogy legyen. Esetleg próbáld meg átváltani, az HBO-nak három hangsávja van, magyar, angol és a magyar Dolby Digital, lehet utóbbira van állítva és azt a hangot nem mindegyik vevő adja ki scart-on.
[előzmény: (28337) CineDOG, 2012-01-02 18:19:33]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28339. Elküldve: 2012-01-02 18:21:30,

MinDigTv

[30837.]

Az első hibát rögtön ott követted el, hogy a 7. napon állsz neki aktiválni...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28343] [előzmény: (28334) CineDOG, 2012-01-02 17:32:46]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


doe25



Tagság: 2011-11-02 17:48:38
Tagszám: #96297
Hozzászólások: 4
28338. Elküldve: 2012-01-02 18:20:36,

MinDigTv

[30838.]

Eladó MindigTv
12hónapos feltöltőkártya (Alap
csomag,bolti ár:14000ft), 9000ft-ért! 12hónapos HBO
feltöltőkártya (bolti ár: 21890ft),
16000ft-ért! Érd.: [email protected]
Zöldfülű
doe25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28337. Elküldve: 2012-01-02 18:19:33,

MinDigTv

[30839.]

Amúgy meg nevetséges, hogy úgy csomagolnak valamit egybe mindigtv cuccal, ami nem tudja fogni a HBO hangját. És nincs is hozzá szoftver a támogatásban.
[válaszok erre: #28340] [előzmény: (28335) K78, 2012-01-02 17:54:13]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28336. Elküldve: 2012-01-02 18:00:34,

MinDigTv

[30840.]

Már hiába.
Elcsomagoltam, és nálam van.
Itt meg csak kábeltv van, antenna nincs.
Viszem vissza a boltba.
[előzmény: (28335) K78, 2012-01-02 17:54:13]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28335. Elküldve: 2012-01-02 17:54:13,

MinDigTv

[30841.]

Tartsd bekapcsolva, a frissítés nem feltétlenül sikerül azonnal, nem egyszer küldik a frissítést, hanem folyamatosan a sávszélesség függvényében meghatározott időközönként.
[válaszok erre: #28336 #28337] [előzmény: (28334) CineDOG, 2012-01-02 17:32:46]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28334. Elküldve: 2012-01-02 17:32:46,

MinDigTv

[30842.]

Urak!
Szopás van a köbön...
Kezdjük az elején:
Karácsony előtt vettem a szüleimnek egy Wayteq HD95CX beltérit, 12havi előre kifizetett Extra alap csomaggal.
Az üzletben kibontották, de valszeg nem tették vissza a távirányítót, mert csak az elemek voltak ott, meg egyéb papírok. Ezzel ugye Karácsonykor szembesültünk. Vissza a boltba, nincs-e ott véletlen valahol a távirányító... nem volt. De a központtal beszéltek, majd jön postán. Oké.
Most ugyebár lejárt az ingyen 7 napig full minden, aktiválnám... oké, aktiválja a telefonos ügyintéző a 1211-en. 3óra múlva még semmi. Megint telefonálás, húzzam ki a dekódert, vegyem ki a kártyát, 20 perc múlva vissza, addigra elküldi az új jelet. Ha az sem segít, gyári beállítások visszaállítása segíthet. Naná hogy nem segített semmi, Nincs jogosultságot írt ki. Pedig jól volt benne a kártya, lefele, előre.

Mégegyszer telefonálás a 1211-re, már csak az a tanács maradt, vigyem vissza a boltba.
Szóval majd visszaviszem. Ha senkinek sincs egyéb ötlete.

Ja, és ugye anno írtam, hogy a HBO hanját nem fogta, csak a képet.
Csakhogy ehhez még nincs újabb soft, tehát frissíteni sem lehetne, hogy hátha abban nincs hiba.

Szóval ez a dekóder meg kártya így szar meg szívás,
[válaszok erre: #28335 #28339 #28341 #28361]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
28333. Elküldve: 2012-01-02 16:53:30,

MinDigTv

[30843.]

Szerintem annyira ez nem meglepő.Sok sok nemlétező pénzemet vakon rá mertem volna rakni arra hogy idén sem lesz teljes átállás.Sajnos ez egész digitális átállás egy .......
[előzmény: (28319) part_wish, 2012-01-02 08:17:06]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
28332. Elküldve: 2012-01-02 13:43:42,

MinDigTv

[30844.]

Szerintem kb: olyan lenne mintha te az Áfa emelés miatt tennél jogi lépést, hiszen te sem így tervezted mikor pl: előfizettél egy szolgáltatásra.
[előzmény: (28331) sdfgh5, 2012-01-02 13:38:34]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
28331. Elküldve: 2012-01-02 13:38:34,

MinDigTv

[30845.]

És jogi lépést sem terveztek, hogyha ti nem ilyen feltételekkel szerződtetek? Kártérítés vagy ilyesmi?
[válaszok erre: #28332] [előzmény: (28328) part_wish, 2012-01-02 12:55:34]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyugyu500



Tagság: 2008-12-23 21:35:46
Tagszám: #67043
Hozzászólások: 27
28330. Elküldve: 2012-01-02 12:59:19,

MinDigTv

[30846.]

Köszönöm!
[előzmény: (28329) addam, 2012-01-02 12:56:36]
Zöldfülű
gyugyu500 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


addam



Tagság: 2004-02-26 07:59:11
Tagszám: #9030
Hozzászólások: 552
28329. Elküldve: 2012-01-02 12:56:36,

MinDigTv

[30847.]

Bármilyen (a mindig tv vételére alkalmas) antenna megfelelő a HD adások vételéhez.
[válaszok erre: #28330] [előzmény: (28326) gyugyu500, 2012-01-02 12:52:26]
Törzstag
addam adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28328. Elküldve: 2012-01-02 12:55:34,

MinDigTv

[30848.]

a tavalyi gyakorlatot láttad, tudtad, hogy mire számíthasz (bár úgy tűnt, hogy még így is váratlanul ért téged a módja)

nem tervezünk kiadni közleményt, számtalanszor elmondtuk, hogy részünkről néhány gomb lenyomása az analóg lekapcsolás, szerintünk a digitális átállás előrehaladott állapotban van és megvalósítható (lett volna) az idei zökkenőmentes lekapcsolás.

ráadásul 2008-ban a tendert elnyerve 2011. végi határidő volt érvényben. Ha ebből 2014. vége lesz, a három év csúszás jelentősen kihat az általunk 12 évre elnyert jogosultság értékére, az akkor számolt üzleti tervre. Nem is beszélve arról, hogy akkor a DVB-T platform fejlesztésére, új multiplexek elindítására vajon mikor lesz mód. Egyszóval rengeteg még a bizonytalanság, leginkább azzal kapcsolatban, hogy mi lesz a kertévék július 8-án lejáró koncessziójával és az analóg sugárzásuk megszűnésével/ fennmaradásával. nem vagyok abban biztos, hogy ma Magyarországon van ember, aki ezt biztosra tudja.
[válaszok erre: #28331 #28342] [előzmény: (28320) sdfgh5, 2012-01-02 10:53:07]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
28327. Elküldve: 2012-01-02 12:52:55,

MinDigTv

[30849.]

ennyi volt
[előzmény: (28319) part_wish, 2012-01-02 08:17:06]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyugyu500



Tagság: 2008-12-23 21:35:46
Tagszám: #67043
Hozzászólások: 27
28326. Elküldve: 2012-01-02 12:52:26,

MinDigTv

[30850.]

Az után érdeklődnék, ha HD minőségben szeretném venni a HD-ben sugárzott adásokat, akkor arra olyan antenna is kell, vagy ezt bármilyen antenna képes venni?
[válaszok erre: #28329]
Zöldfülű
gyugyu500 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010126113891602 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail