Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499736/57 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (81/29
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28325. Elküldve: 2012-01-02 12:52:24,

MinDigTv

[30851.]

Ezt nem az AH dönti el, hanem az MTVA... a Dunának jelenleg nincs HD playoutja, így nehéz lenne abban adni... Nézz át a Duna HD - SD topikba, HSZ 3952...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (28322) telepes, 2012-01-02 12:45:07]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
28324. Elküldve: 2012-01-02 12:52:18,

MinDigTv

[30852.]

a döntést nem az AH hozza meg
[előzmény: (28322) telepes, 2012-01-02 12:45:07]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
28323. Elküldve: 2012-01-02 12:51:39,

MinDigTv

[30853.]

Az analóg sugárzás lekapcsolását semmi nem írja elő, azonban az ITU által összehozott nemzetközi egyezmény alapján 2015. január 1-től nem védi semmi azokat. Azaz ha egy szomszádos ország digitális tv adása zavarni fogja a hazai analóg tv műsorszóró adásokat, akkor nincs hová fordulni jogorvoslatért, nem lehet reklamálni. Fordítva viszont - azt hiszem - lehet.
[előzmény: (28295) sdfgh5, 2011-12-31 09:53:45]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


telepes



Tagság: 2010-06-22 10:21:00
Tagszám: #86243
Hozzászólások: 31
28322. Elküldve: 2012-01-02 12:45:07,

MinDigTv

[30854.]

part_wish van már döntés arról, hogy a Mindig Tv a Duna tv-t ismét HD-ban fogja sugározni?
A MIndig Tv a hazai nézőket szolgálja ki, indokoltabb, hogy az azokat megcélzó Duna tv-t, és ne a külföld számára sugárzó Duna World-öt adja HD-ban.
[válaszok erre: #28324 #28325] [előzmény: (28319) part_wish, 2012-01-02 08:17:06]
Zöldfülű
telepes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


addam



Tagság: 2004-02-26 07:59:11
Tagszám: #9030
Hozzászólások: 552
28321. Elküldve: 2012-01-02 11:04:22,

MinDigTv

[30855.]

A szándék szerintem megvan a tv2 részéről. Csak megegyezés kérdése.
A Hello HD-n a magyar mellett már eredeti hangsávja is van a tv2-nek. Az esti filmek negyedét eredeti hangsávval és magyar felirattal is sugározzák. Ez szerintem kezdetnek nem rossz.
[előzmény: (28318) breki196, 2012-01-01 18:10:40]
Törzstag
addam adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
28320. Elküldve: 2012-01-02 10:53:07,

MinDigTv

[30856.]

Hát igen, az majdnem biztos.

Terveztek ez ügyben tenni valamit?
Sajtótájékoztató, tiltakozás, közlemény vagy akármi? ( Vagy nektek annyira nem is rossz, mert az analógból úgyis jön be pénz? )

Érdekes módon még sajtóhír sem jelent meg róla. Miért?

[válaszok erre: #28328] [előzmény: (28319) part_wish, 2012-01-02 08:17:06]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28319. Elküldve: 2012-01-02 08:17:06,

MinDigTv

[30857.]

ezzel gyakorlatilag szerintem ugrott is az idei analóg lekapcsolás..
[válaszok erre: #28320 #28322 #28327 #28333 #28355] [előzmény: (28295) sdfgh5, 2011-12-31 09:53:45]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28318. Elküldve: 2012-01-01 18:10:40,

MinDigTv

[30858.]

Majd, ha tv2 úgy akarja.
Jelenleg műszakilag bármikor lehet bármelyik csatornán 1,2,3,.. hangcsatornát továbbítani, persze sávszélesség már nem nagyon van, de még beférne 128k-256k.A tv2 és az rtlklub nem igyekszik ilyesmiben mivel a vásárolt sávszélesség még a képhez is kevés, akkor egy plussz minimum 64k-s aac hang is számít és persze nekik a mindígtv jelenleg, a nézetük szerint, csak felesleges plusszkiadás. Az analóg lekapcsolása változtatna ezen a hozzáálláson is.
[válaszok erre: #28321] [előzmény: (28317) Ladislo73, 2012-01-01 17:03:08]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28317. Elküldve: 2012-01-01 17:03:08,

MinDigTv

[30859.]

Mikor lesz a Tv2-nek eredeti nyelven hangsávja a Mindig Tv-n?
[válaszok erre: #28318]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nyilasmisi



Tagság: 2005-01-20 21:42:09
Tagszám: #15318
Hozzászólások: 2017
28316. Elküldve: 2012-01-01 14:19:10,

MinDigTv

[30860.]

Remek otletek. icon75.gif
[előzmény: (28314) breki196, 2012-01-01 12:23:58]
Kiváló dolgozó
nyilasmisi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
28315. Elküldve: 2012-01-01 13:25:40,

MinDigTv

[30861.]

Lehetséges de nekem úgy tűnik sokszor hogy elég kevés az amit kap.
[előzmény: (28306) K78, 2011-12-31 22:20:40]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28314. Elküldve: 2012-01-01 12:23:58,

MinDigTv

[30862.]

A szobaantennákkal az a gond, hogy nagyon érzékenyek a környezetükben lévő dolgokra, fém, ember, mobiltelefon és egyéb rádiós eszközökre.
Próbáld ki úgy, hogy rakd ki az ablakon,ha megjavul akkor az antennád jó.
A zavarás abból az irányból van amelyik antennád teljesen megkukult.
Milyen az antennád ?
Akinek gondja van a vétellel, az szinte mindíg helyi gond nem az adóval van a gond, ha ott lenne gond, már tele lenne a fórum beírásokkal.
Az antenna nyeresége a kevés, szinte mindíg. Ellenőrizni az ídőjárási tartalékot úgy lehet, hogy a kábelra egy 6db-es csillapítót rak az ember ideiglenesen és akkor is jó a vétel akkor rendben, persze erősítő nélkül. Erősítő esetén a csillapítót az erősítő és az antenna közé kell berakni.Van még egy "egyszerűbb" lehetőség is, két réteg vizes lepedő kb 1 négyzetméter felülettel az antenna elé, ha van vétel akkor biztos elég az antenna.
[válaszok erre: #28316] [előzmény: (28311) dambuster, 2012-01-01 09:27:01]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
28313. Elküldve: 2012-01-01 09:51:53,

MinDigTv

[30863.]

A Duna 2 helyén.

---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
[előzmény: (28312) nsanya72, 2012-01-01 09:47:03]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nsanya72



Tagság: 2010-09-28 14:26:55
Tagszám: #88885
Hozzászólások: 304
28312. Elküldve: 2012-01-01 09:47:03,

MinDigTv

[30864.]

Üdv.
A DUNA WORLDOT HOL LEHET FOGNI?
[válaszok erre: #28313]
Törzstag
nsanya72 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dambuster



Tagság: 2003-01-04 00:00:00
Tagszám: #718
Hozzászólások: 146
28311. Elküldve: 2012-01-01 09:27:01,

MinDigTv

[30865.]

Történt valami a budapesti adó(kk)al? A széch. hegyre az ablakomból van kilátás, szobaantennákkal fogom a jelet, de az egyik szobában tegnap óta gyakorlatilag megszűnt az adás (minimax), a másikban pedig elkezdett akadozni. Elpukkant volna két antennám is?
[válaszok erre: #28314]
Haladó
dambuster adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anp



Tagság: 2006-02-13 15:03:57
Tagszám: #26984
Hozzászólások: 157
28310. Elküldve: 2011-12-31 22:50:22,

MinDigTv

[30866.]

Igen akadozik rendesen
[előzmény: (28309) ttamas77, 2011-12-31 22:39:31]
Haladó
anp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ttamas77



Tagság: 2010-10-13 00:46:19
Tagszám: #89256
Hozzászólások: 45
28309. Elküldve: 2011-12-31 22:39:31,

MinDigTv

[30867.]

Gerecse C Mux kockasodik nezhetetlen
[válaszok erre: #28310]
Zöldfülű
ttamas77 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28308. Elküldve: 2011-12-31 22:36:17,

MinDigTv

[30868.]

Itt: http://mindigtv.hu/lefedettseg#freqtable
[előzmény: (28305) Nanorak, 2011-12-31 22:19:22]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
28307. Elküldve: 2011-12-31 22:21:47,

MinDigTv

[30869.]

http://www.frekvencia.hu/dvb-t-hng-cmux.htm

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[előzmény: (28305) Nanorak, 2011-12-31 22:19:22]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28306. Elküldve: 2011-12-31 22:20:40,

MinDigTv

[30870.]

Többet, mivel staisztikus multiplexben van.
[válaszok erre: #28315] [előzmény: (28302) taurus, 2011-12-31 16:27:28]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nanorak



Tagság: 2008-12-27 22:38:02
Tagszám: #68095
Hozzászólások: 48
28305. Elküldve: 2011-12-31 22:19:22,

MinDigTv

[30871.]

Buék. Gyerekek a tv2 nagyon rosz meg az rtlklub majdnem állókép van nálam csak! Kékest fogom- de a budapesti adók lehet nem ilyen roszak, ezért rákeresnék kézzel. Ehhez kéne a budapesti adók listája az hogy hányas csatornán adnak? Pl a 44en meg a 55 ön. Várom a segítségeket. Köszi előre is.
[válaszok erre: #28307 #28308]
Zöldfülű
Nanorak adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hg1dbt



Tagság: 2004-12-24 15:23:45
Tagszám: #14640
Hozzászólások: 290
28304. Elküldve: 2011-12-31 20:02:16,

MinDigTv

[30872.]

Szia!
Nálam is előfordul de csak az A MUX-on(M1,M2,Duna1,Duna2).Alcor 2800-as készülékkel.Az Optibox HDCX-t-vel viszont nem.Ott az EPG stabil nem ugrál.
BUÉK

Az újnak nincs párja!
Üdv:Tibi
[előzmény: (28303) Jozsi24, 2011-12-31 19:20:01]
Haladó
hg1dbt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jozsi24



Tagság: 2005-09-03 22:14:48
Tagszám: #21634
Hozzászólások: 331
28303. Elküldve: 2011-12-31 19:20:01,

MinDigTv

[30873.]

Helló,

Nem tudom volt-e már róla szó, de az alábbi problémám van:
Néhány szabadon fogható csatornánál ugrál az EPG.(Éppen futó műsor, és következő, váltogat ide-oda.) Nem minden csatornán csinálja, de ahol igen ott eléggé zavaró.
Wayteq HD95CX betériről van szó.
Firmware probléma lehet, vagy az adással van valami?

Köszönöm az építő jellegű válaszokat, és Boldog Újévet Kívánok!
[válaszok erre: #28304]
Törzstag
Jozsi24 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
28302. Elküldve: 2011-12-31 16:27:28,

MinDigTv

[30874.]

Annyi sávszélt adnak neki mint a reteknek és társának?
[válaszok erre: #28306] [előzmény: (28301) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-31 14:39:48]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28301. Elküldve: 2011-12-31 14:39:48,

MinDigTv

[30875.]

2011. szeptember 30-án a Duna HD SD lett ...

( 1,5 Mbit/s )

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-12-31 14:45:23]
[válaszok erre: #28302] [előzmény: (28300) taurus, 2011-12-31 14:15:09]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011199951171875 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail