Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499735/56 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (87/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28275. Elküldve: 2011-12-30 09:26:32,

MinDigTv

[30901.]

Sajnos így van. A két kereskedelmi 1 Mbit körüli kép sávszélessége nagyon kevés, ráadásul ez nem változik, így van, hogy nem éles a kép. Kétségtelen, hogy sokkal jobb lenne az MPEG4 miatt, de ahhoz is kell a sávszélesség.
[válaszok erre: #28276] [előzmény: (28268) str8, 2011-12-30 01:03:53]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
28274. Elküldve: 2011-12-30 09:23:55,

MinDigTv

[30902.]

Sziasztok!

Nyilván a kódolás meg a bitráta meghatározó, de van olyan tévé amelyik nem villódzik. Ez tv függő is.
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
28273. Elküldve: 2011-12-30 09:09:09,

MinDigTv

[30903.]

Sajnos ez így van. A Mindignél -mint a Windows-nál vagy minden más rendszernél a leggyengébb- az "élmény index-et" a két kereskedelmi minősége húzza le.
Ezen kellene javítani valahogy.
Egedi
[előzmény: (28271) joenet, 2011-12-30 08:54:05]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
28272. Elküldve: 2011-12-30 09:03:41,

MinDigTv

[30904.]

UPC Digital-on meg a közszolgálati adók vannak agyontömörítve, illetve az m1, m2-nél olyan, mintha a felbontás is csökkentve lenne, életlen a kép.
[előzmény: (28271) joenet, 2011-12-30 08:54:05]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joenet



Tagság: 2008-08-08 16:29:53
Tagszám: #62353
Hozzászólások: 358
28271. Elküldve: 2011-12-30 08:54:05,

MinDigTv

[30905.]

Szájtátva csodálkozok, hogy miről beszélnek itt egyesek... Hogy a Mindig-en szebb a kép, mint UPC-n? Az RTL és a TV2 DVB-T-n a nézhetetlen kategóriába tartozik, gyors mozgásoknál még a csatornalogó is kivehetetlen, de még lassú mozgásnál is blokkosodik. Ennek ellenére a UPC Digitalon még villogó képnél is alig észlelhető blokkosodás a két kereskedelmin. Ez nem is meglepő, hiszen kb. négyszeres a bitráta különbség.
Az m1, m2 HD sem összehasonlítható, ott "csak" kb. kétszeres a különbség, de az az élességkülönbségből egyértelműen kivehető, hogy melyik a jobb.
Egyet nézünk mi egyáltalán?
[válaszok erre: #28272 #28273]
Törzstag
joenet adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nocsakk



Tagság: 2007-10-03 05:33:41
Tagszám: #49910
Hozzászólások: 3176
28270. Elküldve: 2011-12-30 07:36:53,

MinDigTv

[30906.]

Ezt ajairom.Kozszolgalati csatornak kepe gyonyoru mindigen.Upc-vel ossze sem hasonlithato!
@Part_Wish: igazad volt az M1 analog lefedettsegi terkepe is a kulteri lefedettseget mutatja,viszont azt az infot kaptam,hogy a sok atjatszo adonak koszonhetoen alig kisebb a belteri lefedettsege.AHRT ugyfelszolgalatnal informalodtam.

http://www.mtv.co.uk/channels/mtv-rocks

MTV Rocks és Vh1 Classic fan
[előzmény: (28269) sanyci, 2011-12-30 01:31:41]
Kiváló dolgozó
nocsakk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
28269. Elküldve: 2011-12-30 01:31:41,

MinDigTv

[30907.]

Ez inkább a kereskedelmiekre igaz...
Az "állami MUX" csatornái sokkal jobbak ebből a szempontból!
[válaszok erre: #28270] [előzmény: (28268) str8, 2011-12-30 01:03:53]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


str8



Tagság: 2009-12-23 14:57:10
Tagszám: #80900
Hozzászólások: 419
28268. Elküldve: 2011-12-30 01:03:53,

MinDigTv

[30908.]

A kép szép, viszont gyors mozgásoknál - az alacsony bitráta miatt - sokkal rosszabb tud lenni, mint bármelyik másik szolgáltatónál...
Szerintem annyira nem kéne isteníteni.
[válaszok erre: #28269 #28275] [előzmény: (28267) alphalyr, 2011-12-29 23:15:54]
Törzstag
str8 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alphalyr



Tagság: 2007-01-04 09:16:48
Tagszám: #39426
Hozzászólások: 1260
28267. Elküldve: 2011-12-29 23:15:54,

MinDigTv

[30909.]

Anyukáméknál ( Tolna megye ) néztem a tv2 és rtl klub-ot mindig-en és elképesztően szép volt a kép. Ilyen szépnek még sosem láttam a csatornák képeit, egyik szolgáltatónál sem!! ( az m1hd, m2hd, duna, duna2hd is tökéletes volt )

Légy Te a változás, amit a Világban szeretnél látni.
[válaszok erre: #28268 #28277] [előzmény: (28264) konijani, 2011-12-29 19:13:09]
Kiváló dolgozó
alphalyr adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28266. Elküldve: 2011-12-29 22:37:20,

MinDigTv

[30910.]

szerintem január 1-jétől a MinDig-en nem igazán várható, mivel nincs arról tudomásom, hogy született volna ezügyben megegyezés.
[előzmény: (28265) Lowy, 2011-12-29 22:24:43]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
28265. Elküldve: 2011-12-29 22:24:43,

MinDigTv

[30911.]

Andris, tudsz valamint arról, hogy a TV2-nek a mindigen is lesz-e második hangcsatornája? Ha igen, mikortól?
[válaszok erre: #28266]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


konijani



Tagság: 2007-12-29 23:32:05
Tagszám: #53450
Hozzászólások: 26
28264. Elküldve: 2011-12-29 19:13:09,

MinDigTv

[30912.]

igen az is nagyon jó, de a tv2 és retekklubbnál már nem nagyon látok különbséget a müholdashoz képest. a kódoltakat még nem tudtam össze hasonlitani az extrakártya hiánya miatt!
[válaszok erre: #28267] [előzmény: (28263) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-29 19:05:39]
Zöldfülű
konijani adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28263. Elküldve: 2011-12-29 19:05:39,

MinDigTv

[30913.]

duna 2 foldi sugarzasban is bombasztikusan jo minosegu
[válaszok erre: #28264] [előzmény: (28261) konijani, 2011-12-29 18:56:07]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


konijani



Tagság: 2007-12-29 23:32:05
Tagszám: #53450
Hozzászólások: 26
28262. Elküldve: 2011-12-29 19:00:42,

MinDigTv

[30914.]

bocs! a födi=földi!
[előzmény: (28261) konijani, 2011-12-29 18:56:07]
Zöldfülű
konijani adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


konijani



Tagság: 2007-12-29 23:32:05
Tagszám: #53450
Hozzászólások: 26
28261. Elküldve: 2011-12-29 18:56:07,

MinDigTv

[30915.]

egyébként az m1-m2 a födi digitálison simán veri minöségben a mühodast(upc-digi)a c sorozatu 40"-os samsung led tévén ,pedig ebben müholdas tuner is van, igy a upc cryptos kártya is megy vele.
[válaszok erre: #28262 #28263] [előzmény: (28256) Satelit48, 2011-12-29 09:16:37]
Zöldfülű
konijani adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


konijani



Tagság: 2007-12-29 23:32:05
Tagszám: #53450
Hozzászólások: 26
28260. Elküldve: 2011-12-29 18:30:19,

MinDigTv

[30916.]

ok! ha felraktam akkor majd megirom, én is arra vagyok kiváncsi hogy a felsö sávban többet hoz e mint a tecatel!anno 10 éve a kékest fogtam vele 1 erösitövel mert 1 olyan katlanban lakom ahol csak onnan jött valami vétel,de az is szarul mert be kavart az es tv+ még a jel is sokszorosan verödött a hegyek miatt! igy mostanáig csak a müholdas vétel jöhetett számitásba. 1 180-as prim és 1 140-es ofszett antennával keresgéltem a nyugat 30 és a kelet 50 fok között!
[előzmény: (28255) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-29 07:14:57]
Zöldfülű
konijani adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


konijani



Tagság: 2007-12-29 23:32:05
Tagszám: #53450
Hozzászólások: 26
28259. Elküldve: 2011-12-29 18:12:56,

MinDigTv

[30917.]

üdv! igen biztos hogy a nagy-hideg hegyet veszem és az én utcám is fehér a térképen, és még is jó a vétel. az elektro szignál tv még+ rákavar az antennára oldal iránybol a naszály hegy tetöröl adják analógban a 22-es csatornán!
[válaszok erre: #28284] [előzmény: (28256) Satelit48, 2011-12-29 09:16:37]
Zöldfülű
konijani adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


u.st



Tagság: 2011-01-31 09:46:21
Tagszám: #91826
Hozzászólások: 33
28258. Elküldve: 2011-12-29 12:09:58,

MinDigTv

[30918.]

Dorogon is fogható a Nagy-Hideghegy-i adás, az 55-ös csatornán.
Zöldfülű
u.st adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28257. Elküldve: 2011-12-29 09:21:35,

MinDigTv

[30919.]

Sajnos még mindíg nem frissítették az adatbázist.Sok jó visszajelzés van arról a területről.
[előzmény: (28256) Satelit48, 2011-12-29 09:16:37]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Satelit48



Tagság: 2008-12-14 17:28:41
Tagszám: #66700
Hozzászólások: 600
28256. Elküldve: 2011-12-29 09:16:37,

MinDigTv

[30920.]

Biztos ,hogy a Nagy-Hideg hegyi adót veszed az elég messze van Verőcétől, Márianosztra közelebb van és a keresőben az én cimemen nincs lefedettség,vagy még nem frissítették az adatbázist?
[válaszok erre: #28257 #28259 #28261] [előzmény: (28253) konijani, 2011-12-28 20:18:56]
Törzstag
Satelit48 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28255. Elküldve: 2011-12-29 07:14:57,

MinDigTv

[30921.]

spektrum az masabb kialakitasu, egy long yagi jellegu az egesz, a tecatel pedig mintha 3 yagi lenne osszegelve. Kivancsi vagyok jobb lesz-e majd a spektrummal. Majd ird meg a mert jelszinteket.
[válaszok erre: #28260] [előzmény: (28253) konijani, 2011-12-28 20:18:56]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


pentoda



Tagság: 2008-12-12 20:04:15
Tagszám: #66637
Hozzászólások: 278
28254. Elküldve: 2011-12-28 20:29:40,

MinDigTv

[30922.]

Úgy látszik az NMHH-nál nem ismerik a szabványosításról szóló magyar jogszabályokat. Különben nem ETSI EN ... szabványokra, hanem MSZ EN ... szabványokra hivatkoznának, ami ezeknek a magyar, több esetben magyar nyelvű változatai. Azt is tudhatnák, hogy a jelzet végén kettőspont után a kiadás évét is tartalmaznia kell, különben a 2-3 változatban megjelentek előző kiadásaira is lehet hivatkozni, nagy bevételt eredményezve az illetékes ügyvédeknek, akik segítenék a korábbiaknak megfelelő, elavult változat forgalomba hozását.
[előzmény: (28240) sdfgh5, 2011-12-27 21:28:56]
Haladó
pentoda adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


konijani



Tagság: 2007-12-29 23:32:05
Tagszám: #53450
Hozzászólások: 26
28253. Elküldve: 2011-12-28 20:18:56,

MinDigTv

[30923.]

A héten még kipróbálok 1 magyar 50 elemes spektrumot ami állitólag 17dB tud.
A tecatel antenna a tv szerint uhf 33-90%
uhf55-60%, uhf 62-60%-os jelszintet produkál itt veröcén a nagy-hideg hegyröl.
Arra lennék kiváncsi hogy az 50 elemes antenna többet hoz e az uhf 55-62 -es sávban,+van hozzá 1 szélessávu erösitö is.
[válaszok erre: #28255 #28256] [előzmény: (28233) Leíratkozott felhasználó, 2011-12-26 21:37:48]
Zöldfülű
konijani adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torp11



Tagság: 2005-01-10 15:50:30
Tagszám: #15044
Hozzászólások: 399
28252. Elküldve: 2011-12-28 13:01:34,

MinDigTv

[30924.]

Hello mindenkinek,

Valaki tudna segiteni nekem kártya aktiválásban?
Erdélyből vagyok és sajnos nincs magyarországi lakcimmel rendelkező ismerősöm.

Előre is köszönöm.
Törzstag
torp11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
28251. Elküldve: 2011-12-28 12:39:21,

MinDigTv

[30925.]

Azt ne felejtsük el, hogy a rendelet csak a kihirdetéstől számítva 45 nap múlva lép hatályba, úgyhogy csak az azután vett set-top boxokra vonatkozik.
[előzmény: (28244) Atilu, 2011-12-28 04:31:28]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010715007781982 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail