Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499706/27 Témák: 19688 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (56/32
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
28125. Elküldve: 2011-12-21 13:43:21,

MinDigTv

[31051.]

Az kellene még, hogy ilyen szemetet betenni a közszolgálati MUX-ba. Már azért is kár, hogy az m2 közvetíti, inkább adnának ismétléseket helyette. Aki követni szeretné az üléseket az megteheti neten keresztül, ill. az MR5 még műholdon is ott van.
[válaszok erre: #28126 #28128] [előzmény: (28124) maszlag, 2011-12-21 13:30:34]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


maszlag



Tagság: 2011-12-07 10:25:25
Tagszám: #96747
Hozzászólások: 110
28124. Elküldve: 2011-12-21 13:30:34,

MinDigTv

[31052.]

Értem, köszi!
Bár lehet, jó pénzért az MTVA megegyezhetne a Parlement TV-vel, ahelyett, hogy egy HD-s(?) ismétlő csatornát tenne bele a muxba.
[válaszok erre: #28125] [előzmény: (28123) attila.scourgeofgod, 2011-12-21 13:06:17]
Haladó
maszlag adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28123. Elküldve: 2011-12-21 13:06:17,

MinDigTv

[31053.]

A mux-ot az MTVA bérli, semmi köze sincs a Parlament TV-hez.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #28124] [előzmény: (28122) maszlag, 2011-12-21 13:00:54]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


maszlag



Tagság: 2011-12-07 10:25:25
Tagszám: #96747
Hozzászólások: 110
28122. Elküldve: 2011-12-21 13:00:54,

MinDigTv

[31054.]

Azt mondják, a januártól induló Duna World nem nekünk, Mo.-n élőknek fog szólni. Van arról valami hír, hogy ennek ellenére is kötelező lesz-e továbbítani DVB-T-n?
És ettől függetlenül várható, hogy a HD minőség visszaszáll a Dunára?
Ha mégis kikerülhetne, mi lenne helyette, ami belefér egy közszolgálati muxba? Parlament TV?
[válaszok erre: #28123]
Haladó
maszlag adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


raczandris



Tagság: 2005-10-07 23:08:30
Tagszám: #22642
Hozzászólások: 4760
28121. Elküldve: 2011-12-21 02:42:32,

MinDigTv

[31055.]

Orosznandor szia
Kérdésem : a Technisat DVBT készüléknél tapasztaltál e olyan jelenséget , hogy a hangerő csökkentésekor lefagy a készülék?
[válaszok erre: #28160] [előzmény: (28102) orosznandor, 2011-12-20 09:33:15]
Kiváló dolgozó
raczandris adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


maximillian



Tagság: 2011-07-25 12:27:54
Tagszám: #94491
Hozzászólások: 116
28120. Elküldve: 2011-12-21 00:17:32,

MinDigTv

[31056.]

sálálá, forma 1 HD és 16:9-es képaránnyal. :)
Haladó
maximillian adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
28119. Elküldve: 2011-12-20 22:25:14,

MinDigTv

[31057.]

Azért adótól pár kilométerre a szoba antennás vétel is garantálható normál viszonyok között,nálam eddig a régi tv-vel simán jöttek a betonrengetegben(szó szerint)szobaival,de a tv hibás volt gyárilag -mint korábban írtam-most az újnál csodálkoztam hogy na most akkor mi van.Tény hogy nem nézem rendszerességgel a Mindiget mert a Digikábelen jobb minőségű az adás is és megvan minden olyan csatorna amit szívesen nézek is.A mindig nekem csak tartalék szolgáltatás az extra ajándék volt így nem reklamálok csak meglepődtem hogy ennyire ki van szolgáltatva az időjárásnak a vétel.Köszi a válaszodat.
[előzmény: (28100) Amatőr61, 2011-12-19 23:17:07]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frakk3



Tagság: 2011-04-15 09:12:15
Tagszám: #93191
Hozzászólások: 131
28118. Elküldve: 2011-12-20 20:58:34,

MinDigTv

[31058.]

pedig csak 30km-re vagy Gerecsétöl, nem lehet,hogy pont fordított a helyzet és túlvezérlés okozza a gondot? az interaktív térkép szerint nincs akadály a vételed irányában.
[előzmény: (28117) ateszko, 2011-12-20 20:38:35]
Haladó
frakk3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszko



Tagság: 2009-07-21 18:20:13
Tagszám: #76310
Hozzászólások: 786
28117. Elküldve: 2011-12-20 20:38:35,

MinDigTv

[31059.]

már azt is próbáltam egy gyertyaerősítőt de csak ront a helyzeten
[válaszok erre: #28118] [előzmény: (28116) frakk3, 2011-12-20 20:33:27]
Törzstag
ateszko adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frakk3



Tagság: 2011-04-15 09:12:15
Tagszám: #93191
Hozzászólások: 131
28116. Elküldve: 2011-12-20 20:33:27,

MinDigTv

[31060.]

A haverod antennájában lehet,hogy van egy 30 dB-es erösítö, a te antennád max 14dB-es. Próbálj meg beiktatni egy elöerösítöt.
[válaszok erre: #28117] [előzmény: (28115) ateszko, 2011-12-20 17:25:36]
Haladó
frakk3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszko



Tagság: 2009-07-21 18:20:13
Tagszám: #76310
Hozzászólások: 786
28115. Elküldve: 2011-12-20 17:25:36,

MinDigTv

[31061.]

Nálam is hasonló a helyzet Szlovákiában Ipolydamásd és Szob szomszédságában Helembán két házzal lejjebb a havernak simán jön Gerecse sima hálós antennával nálam Samsung tv-n Gercse 30 az antennám ilyen :
http://forgat-sat.hu/webshop/tecatel-mandarin-nagynyeresegu-max18dbes-antenna-p-845.html
vártam a Ngy-Hideg-hegyet 38 csatorna 60, 55 és 62 csatorna 50 az a baly hogy a Samsung tv-ken van olyan hogy bithibaarány az nagyon magas 2000-ig van hát nálam 2000
ezt eddig nem tudtam csökkenteni még az antennán megpróbálok állítani .
[válaszok erre: #28116] [előzmény: (28108) Satelit48, 2011-12-20 12:30:52]
Törzstag
ateszko adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28114. Elküldve: 2011-12-20 16:59:22,

MinDigTv

[31062.]

Szia Andris !
Nagyobb térerőre számítottam !
UHF 38 61 dBuV
UHF 55 52 dBuV
UHF 62 50 dBuV
Nagy nyereségű antennával !
Sajnos egy antenna gyertyával tudtam stabil vételt produkálni .
[előzmény: (28104) part_wish, 2011-12-20 11:41:21]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28113. Elküldve: 2011-12-20 14:12:50,

MinDigTv

[31063.]

elindult az A,B,C mux sugárzás Szigetvárról is, összesen Sály maradt az idénre.
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
28112. Elküldve: 2011-12-20 14:04:52,

MinDigTv

[31064.]

Lefedettségi térkép nincs a régióról?
[előzmény: (28111) part_wish, 2011-12-20 12:41:16]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28111. Elküldve: 2011-12-20 12:41:16,

MinDigTv

[31065.]

http://mindigtv.hu/nagy-hideg-hegyrol-is-elindult-digitalis-foldfelszini-televizios-sugarzas
[válaszok erre: #28112] [előzmény: (28104) part_wish, 2011-12-20 11:41:21]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28110. Elküldve: 2011-12-20 12:35:29,

MinDigTv

[31066.]

a vételi adatbázis sajnos még nem tartalmazza 17 további adót, melyeket december folyamán indítottunk/indítunk, ezért a márianosztrai eredmény sem tartalmazza még az NHH lefedettségi számításait. Reményeim szerint a hét végéig kikerülhet a 17 telephelyes következő frissítés a weboldalra.
[előzmény: (28108) Satelit48, 2011-12-20 12:30:52]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28109. Elküldve: 2011-12-20 12:31:52,

MinDigTv

[31067.]

ha van rálátás NHH-ra, akkor ott kifejezetten jónak kell lennie a vételnek.
[előzmény: (28107) Frovery, 2011-12-20 12:25:55]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Satelit48



Tagság: 2008-12-14 17:28:41
Tagszám: #66700
Hozzászólások: 600
28108. Elküldve: 2011-12-20 12:30:52,

MinDigTv

[31068.]

A kereső szerint ahol lakom mind két szomszédomban elérhető külső antennával a vétel a röhej az hogy ikerházban lakunk ,a 17-szám alatt van, a18- szám alatt nincs lefedettség. És nincs a ház előtt ami a kilátást zavarná.
[válaszok erre: #28110 #28115] [előzmény: (28106) part_wish, 2011-12-20 12:20:25]
Törzstag
Satelit48 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28107. Elküldve: 2011-12-20 12:25:55,

MinDigTv

[31069.]

A két ünnep között nagyszüleimnek invesztálok egy vevőt Ipolytölgyesen.Kiváncsi vagyok az ottani vételre.
[válaszok erre: #28109] [előzmény: (28105) Satelit48, 2011-12-20 11:43:05]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28106. Elküldve: 2011-12-20 12:20:25,

MinDigTv

[31070.]

a térképem alapján Márianosztra eséllyel pályázik, Szob környéke a nehezebb eset.
[válaszok erre: #28108] [előzmény: (28105) Satelit48, 2011-12-20 11:43:05]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Satelit48



Tagság: 2008-12-14 17:28:41
Tagszám: #66700
Hozzászólások: 600
28105. Elküldve: 2011-12-20 11:43:05,

MinDigTv

[31071.]

Kiváncsi vagyok ,hogy Márianosztrán lehet -e Nagy- Hideg hegyi adót fogni . Azért nem vettem eddig LCD-tévét mert a lefedettségi térkép szerint ahol lakom nincs lefedettség.
[válaszok erre: #28106 #28107] [előzmény: (28103) hoffmanng, 2011-12-20 11:20:47]
Törzstag
Satelit48 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28104. Elküldve: 2011-12-20 11:41:21,

MinDigTv

[31072.]

épp akartam írni, hogy tegnap este elindult Nagy-Hideg-hegyről mindhárom mux sugárzása. Gábor, tudnál értékeket is megosztani velünk? ezen kívül is természetesen várjuk a vételi tapasztalatokat a régióból (Dunakanyar, Nógrád nyugati része, Börzsöny környéke)
[válaszok erre: #28111 #28114 #28225] [előzmény: (28103) hoffmanng, 2011-12-20 11:20:47]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28103. Elküldve: 2011-12-20 11:20:47,

MinDigTv

[31073.]

Sziasztok !
Nagy-Hideg hegy Pilismarót Dunaparton szépen fogható !
Üdv, Gábor
[válaszok erre: #28104 #28105]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


orosznandor



Tagság: 2004-09-13 20:29:55
Tagszám: #12604
Hozzászólások: 460
28102. Elküldve: 2011-12-20 09:33:15,

MinDigTv

[31074.]

Sziasztok,

az Aldiban vásárolt Technisat doboz számlamásolatát beküldtem a mindigtv-nél megadott címre és nagy örömömre kiküldték az egyhavi kártyát. Apósnak jó lesz ajándékba a doboz mellé. Mivel a blokkon nem szerepelt a konkrét termék név, ezért lefénymásoltam magát a dobozt is, azon van a matrica és ráírtam a papírra a készülék sorozatszámot is. Csütörtökön adtam postára a papírokat, hétfőn már meg is érkezett a kártya.
[válaszok erre: #28121]
Törzstag
orosznandor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


smada



Tagság: 2006-06-11 17:44:21
Tagszám: #31570
Hozzászólások: 57
28101. Elküldve: 2011-12-20 08:25:28,

MinDigTv

[31075.]

Sziasztok. Nem tudom mások hogy vannak ezzel, de engem nagyon idegesit a mindigtv extra reklámja, amit minden nap hallani a rádióból. Két okból is az egyik, hogy miért mondják hogy havi 999 Ft, amikor jobban utánanézve kiderül, hogy csak az első három hónapban ennyi. Sok ilyen reklámot hallani, de ott elhangzik hogy az első három hónapban ennyi. A másik hogy miért is nem költök itt felesleges csatornákra? Minimum a felét a náluk elérhető csatornáknak soha nem nézném. Majd ha egyszer lesz olyan hogy én választom ki a kinálatból hogy melyik csatornákat kérem, na akkor nem fogok felesleges csatornákért fizetni.

Megértem hogy nem kivitelezhető ez, de akkor legyen úgy a reklában, hogy 999 Ft az első három hónapban,utána meg ennyi, és e helyett a "csak azért fizet amit néz" duma helyett próbálják meg mással eladni a szolgáltatást!
Kezdő
smada adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012082099914551 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail