Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499683/4 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (146/37
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28075. Elküldve: 2011-12-19 11:32:58,

MinDigTv

[31101.]

ahogy látom, beindult mindenféle lobbi, szokás szerint még karácsony előtt:
http://nol.hu/belfold/20111219-ebreszto_az_antennasoknak

sikerült ebbe is jó sok pontatlanságot összehozni.

“Ha az antennás háztartásokban nem állnak át, tehát nincs digitális vételre felkészített tévéjük, de egy újabb fémdobozt sem szeretnének a nappaliba, akkor marad az előfizetés valamelyik kábeltelevíziós csomagra vagy műholdas, IPTV-s szolgáltatásokra (viszont a két utóbbihoz is külön dekódert kell venni).” Pont a DVB-T egyik legnagyobb előnye, hogy akik rendelkeznek új, laposképernyős tévével, azoknak NEM KELL külön dekóder. A nagy kábelszolgáltatók közül a Digikábelen kívül a többinél tudomásom szerint mind KÖTELEZŐ dekódert bérelni, hiába is van DVB-C tuneres lapostévéd.

“bár még minimális az elterjedtsége” azért a 300,000 háztartást nem mondanám minimálisnak, ez a földfelszíni háztartások kb. 35%-a..

“előfizetési díjért pedig további tizenegy műsor a MinDig Extrán” további 24 csatorna érhető el a MinDig TV Extra kínálatában..

“de már tavaly látható volt, hogy a határidő tarthatatlan lesz, mert lemaradtunk a lefedettségben és főleg a set-top-boxok elterjedtségében.” a lefedettségben nemhogy nem maradtunk el, hanem még túl is teljesítettük, a set-top-box elterjedtség kapcsán pedig szintén érdekes, hogy mit értünk lemaradás alatt? Valaki számolt valaha is bármilyen felfutást a kormányzat részéről és ezt kommunikálta? ráadásul a set-top-box-os vételen kívül létezik más vételi mód is (IDTV, számítógépes vétel)

„az EU kötelezte tagállamait, hogy 2015-re szabadítsák fel az analóg műsorszórásra használt frekvenciáikat a széles sávú mobil-adatátvitel javára.” A most használt analóg frekvenciák túlnyomó részén a digitális földfelszíni multiplexek fognak menni, hiszen zömük alacsony frekvencia. Itt a frekvenciák egy részéről van szó (61-69 közötti csatornák), ráadásul ezek zöme a MinDig TV által jelenleg használt.

“Az „antennások” száma folyamatosan csökken ugyan” érdekes, a Nielsen éves Establishment Survey adatai nem ezt támasztják alá, a földfelszíni használók száma: 2008: 848 ezer, 2009: 903 ezer, 2010: 882 ezer.
[válaszok erre: #28076]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28074. Elküldve: 2011-12-19 08:30:33,

MinDigTv

[31102.]

Egy erősítő nélküli lepke sem fér el az erkélyen?
Veszel egy ilyet: http://www.antennak.hu/index.php?kat=16&id=42
Ha nem válna be akkor még mindíg vehetsz hozzá egy ilyen erősítőt.: http://www.antennak.hu/index.php?kat=63&id=597

Esztergomban tudsz ilyet venni. icon50.gif
[előzmény: (28072) Attes, 2011-12-19 00:28:24]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csp001



Tagság: 2011-10-01 10:41:09
Tagszám: #95861
Hozzászólások: 39
28073. Elküldve: 2011-12-19 07:37:01,

MinDigTv

[31103.]

Sziasztok, Székesfehérvárról fogja valaki Mórt?
Zöldfülű
csp001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Attes



Tagság: 2009-03-23 23:27:58
Tagszám: #72149
Hozzászólások: 152
28072. Elküldve: 2011-12-19 00:28:24,

MinDigTv

[31104.]

ITI: Igen, erősítős, csatlakozások tuti rendben.

K78: erkélyen (kint) van az antenna.

breki196: pont a méret a gond sajnos. Kb. 1.5 x 1 méteres érkélyről van szó, így csak kis méretű antenna jöhetett szóba. Vétellel elvileg alapvetően nem lehet gond, faterom kb. légvonalban 100 méterre tőlem (bár magasabban) erősítő nélküli sifra Hama antennával tök stabilan fogja (szintén HD90CXS-sel). Akkor ezexerint muszáj leszek venni nagyobb méretű antennát és lekábelezni a tetőről. :( Milyet ajánlanál ami emberi áron (olcsón) kapható?

Frovery: lehet már írtam, nemtom, kissé szét vagyok csúszva :) Az erkélyen próbáltam már több helyen több irányba, ahol most van ott a legjobb a vétel eddig. Strázsát az indulás után próbáltam, nem tudom azt fogtam-e vagy sem. De alapvetően a majdnem 100KW kontra 0,3KW óriási különbség. Kezdem belátni, hogy muszáj leszek felmenni a tetőre :(

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
[válaszok erre: #28074]
Haladó
Attes adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28071. Elküldve: 2011-12-18 20:11:04,

MinDigTv

[31105.]

Ha jól emlékszem ezzel már volt pár hete is problémád.Akkor ugyanazt javasoltam mint breki196 kolléga.Vagy próbáld arrébb helyezni mint magasságban,mint oldal irányban.Ha nem javulna akkor még egy erősítő nélküli nagylepke is nagyobb nyereséget biztosít,mint ez a Funke.
Próbáltad a Strázsa hegy felé forgatni az antennádat?Már üzemel,a freqik ugyanazok mint Gerecséről.Bár a teljesítmény kissebb,viszont közelebb van neked. icon50.gif
[előzmény: (28063) Attes, 2011-12-18 16:46:20]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
28070. Elküldve: 2011-12-18 19:59:37,

MinDigTv

[31106.]

Köszi hogy segitettél, már majdnem megvettem. Igen, fontos a jó tuner, mert földszinten csak akkor lehet esély a vételre, ha a box is jó. Mégegyszer, köszi!
[előzmény: (28067) parzone, 2011-12-18 19:11:31]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csabesz69



Tagság: 2011-06-01 18:44:35
Tagszám: #93775
Hozzászólások: 108
28069. Elküldve: 2011-12-18 19:14:50,

MinDigTv

[31107.]

Köszönöm!Az ünnepek között lesz rá időm és kipróbálom.
[előzmény: (28065) vakegér1276, 2011-12-18 17:55:25]
Haladó
csabesz69 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28068. Elküldve: 2011-12-18 19:12:56,

MinDigTv

[31108.]

Nálad a tipikus probléma az erősítős antenna rossz felhasználása a gond, ezek az antennák kb. 10-15 km-es távolságig jók.
Az antennád paraméterei a gyártó szerint:
az erősítő: 16-18 dB
antenna erősítés: 17-23 dB
ebből az antenna: 1-5 dB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és itt a probléma forrása kicsi az antenna nyeresége.
http://www.telcogroup.ru/files/pdfs-vend/funke/ODSC100-W.pdf
A fizikát nem lehet átverni kis méretű antennával nem lehet nagy nyereséget elérni. Sokkal jobban jártál volna egy 12-14 dB-es nyereségű antennával, annak a mérete kb 80-100 cm.
A triax digi 14 kb 4500 pengő és ha kevés akkor még mindíg lehet utána tenni egy kicsi 14 dB-es erősítöt 30km-re annyi már biztosan elég.
Alapszabály először az antenna nyeresége, és utána szabad, csak erősíteni, ha már nincs nagyobb antenna.
Jó persze tudom senki se szeret nagy karácsonyfát kirakni az erkélyre, de ha nem stabil a vétel nincs más megoldás.
[előzmény: (28063) Attes, 2011-12-18 16:46:20]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


parzone



Tagság: 2008-02-25 09:58:35
Tagszám: #56262
Hozzászólások: 177
28067. Elküldve: 2011-12-18 19:11:31,

MinDigTv

[31109.]

Egy a bökkenő, a benne lévő tuner nem ugyanaz,mint az Alcor HD 2500-ban.
Az érzékenysége rosszabb .Ha ez nem gond akkor jó alternatíva.
[válaszok erre: #28070] [előzmény: (28061) ITI, 2011-12-18 08:46:22]
Haladó
parzone adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28066. Elküldve: 2011-12-18 18:02:52,

MinDigTv

[31110.]

Lehet, hogy valami zavaró forrás van a jel útjában vagy az antenna közelében. Beltéri antennáknál zavaró forrás lehet akár egy kapcsoló, háztartási gép, stb.
[előzmény: (28063) Attes, 2011-12-18 16:46:20]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
28065. Elküldve: 2011-12-18 17:55:25,

MinDigTv

[31111.]

Szia!
Mindenképp próbáld meg, a térkép szerint Kabhegy jobb mint Úzd. B mux biztosan nincs a térségben. Modult csak akkor vegyél ha jól jönnek a kódolatlanok. Elég színtelen a lefedettségi térkép, szerintem kevés oda a nagylepke, de csak a próba mutatja meg.
Sok sikert.
[válaszok erre: #28069] [előzmény: (28046) csabesz69, 2011-12-17 19:14:02]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
28064. Elküldve: 2011-12-18 17:47:46,

MinDigTv

[31112.]

Szia.
Erősitős az antennád? Nézd meg a csatlakozások rendben vannak-e.
[előzmény: (28063) Attes, 2011-12-18 16:46:20]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Attes



Tagság: 2009-03-23 23:27:58
Tagszám: #72149
Hozzászólások: 152
28063. Elküldve: 2011-12-18 16:46:20,

MinDigTv

[31113.]

Sziasztok!

Adott egy Wayteq HD-90CXS + Funke ODSC100 erkélyen Esztergomban Aranyhegyen. Sikerült belőnöm 82%/90% jel/minőségre, de időnként (elég gyakran) drasztikusan lecsökken illetve nullára leesik amivel párhuzamosan értelemszerűen az adás is szétesik, majd kb 10 másodperc múlva visszajön ismét 82/90-re. Mitől lehet ez? Hibás lehet a set-top-box vagy az antenna?



Köszi,

A
[válaszok erre: #28064 #28066 #28068 #28071]
Haladó
Attes adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
28062. Elküldve: 2011-12-18 08:56:11,

MinDigTv

[31114.]

Nem tudom mi a baj ezzel a megszűnik nem szűnik. Műszaki értelemben nem szűnik meg valóban, de be kell látni aki esetleg a hagyományos módon tv-zet eddig az 2013 január 1-től egészen konkrétan nem lát semmit majd-szó szerint számára megszűnik az adás.
Az, hogy mennyi a box a 8-9 ezer és miért nem veszik meg már mit akarnak még. A normális antenna felszerelése ennek még a két-háromszorosa is. (Nyilvánvaló itt nincs olyan, hogy kicsit mákos a kép , kicsit szellemképes, délelőtt nem jó, de este már jobb ...stb. és az úgy jó nekünk úgy is a műsor ugyis gagyi csak elalszunk rajta)
Egedi
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
28061. Elküldve: 2011-12-18 08:46:22,

MinDigTv

[31115.]

A Tecoban kapható Hyundai DVB4H 331 PVR vevő megegyezik az Alcor HD 2500-al? A távjuk teljesen azonos, sőt a menüjük is. A hyundai szerintem aranyosabb. 17x8x3 cm-es. Most akciósan 7990 Ft.
[válaszok erre: #28067]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
28060. Elküldve: 2011-12-18 05:07:29,

MinDigTv

[31116.]

Akkor kezdheted az nmhh-val náluk sokáig ez volt kint, még a módosítás után is egy darabig.
[előzmény: (28052) RiCheta, 2011-12-17 20:33:04]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
28059. Elküldve: 2011-12-17 23:16:22,

MinDigTv

[31117.]

Van 7990-ért is, ez biztos, de szerintem máshol is van más:
http://www.edigital.hu/TV_antenna_digitalis_vevo/Seltronic_HT-307_MPEG4_DVB-T_vevo_keszulek-p273953.html
[előzmény: (28054) RiCheta, 2011-12-17 20:49:29]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28058. Elküldve: 2011-12-17 21:14:26,

MinDigTv

[31118.]

"a legszegényebb réteg gondját ez sem oldja meg."

a legszegényebbeknek lenne a támogatás, de erről sem hallani mostanában, hogy terveznek-e ilyet. egyébként az átállás előtt a legolcsóbb, scart-os átalakító szerintem már bruttó 5-6 ezerért kapható lenne, - elnézést a legszegényebb rétegektől a kijelentésemért - de ezt a nagyságrendet pár havi spórolással szinte mindenkinek ki kellene tudni termelni.

persze lehet, hogy az a cél, hogy az idős, de nyugdíjjal rendelkezőkre menjen rá a pay-tv, 2 éves hűségnyilatkozatra "rábeszélve" őket. igazából ez nagyrészt annak köszönhető, hogy nincs ember ma hazánkban, aki meg tudná mondani biztosra, hogy mikor szűnik meg az analóg földfelszíni műsorszórás.

"VHF sávon lesz itthon digitális adás?" egyelőre még a megpályáztatott UHF multiplexek fele (2,5) tudott csak elindulni, nem hiszem, hogy egyhamar bárki is abban az 1 db VHF sávi mux-ban gondolkodna.
[válaszok erre: #28077] [előzmény: (28056) RiCheta, 2011-12-17 20:58:48]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15227
28057. Elküldve: 2011-12-17 21:05:45,

MinDigTv

[31119.]

"Éppen a napokban beszélgettem egy T-home -os szerelővel, azt mondta nem győzik felvenni a megrendeléseket a SAT TV-re"

Aztán két hét múlva jöhet a meglepetés, amikor sok csatorna eltűnik a kínálatból.
[előzmény: (28042) pisty25, 2011-12-17 18:54:21]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
28056. Elküldve: 2011-12-17 20:58:48,

MinDigTv

[31120.]

Persze, hogy kiderül, de akkor már aláírták a két évet... Az integrált tv meg még drágább mint a box. a legszegényebb réteg gondját ez sem oldja meg.

Jut eszembe. VHF sávon lesz itthon digitális adás?
[válaszok erre: #28058] [előzmény: (28055) part_wish, 2011-12-17 20:55:51]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28055. Elküldve: 2011-12-17 20:55:51,

MinDigTv

[31121.]

most elmondtad az egyik végletet, a másik pedig az, hogy valakinek 0 Ft beruházásba kerül a MinDig TV vétele (pl. vett új tévét, a jelszint pedig olyan magas, hogy egy darab dróttal/beltéri meglévő antennával/meglévő régi tetőantennával is jön).

"Ezért hiszik el az emberek az ügynököknek azt a baromságot is hogy jövőre nem lesz földi adás..."
igen, de ez visszaüt. azt hiszed, hogy ez nem fog nekik kiderülni, hogy nem szűnt meg, és a digitális egy része ott még ingyenes is?
[válaszok erre: #28056] [előzmény: (28054) RiCheta, 2011-12-17 20:49:29]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
28054. Elküldve: 2011-12-17 20:49:29,

MinDigTv

[31122.]

A mindig Tv vel egy óriási "probléma" van, mégpedig az hogy rossz esetben több tíz ezres beugró költségek vannak.

A legolcsóbb beltéri egység (amiről én tudok) jelenleg 8900 Ft. ezt mindenképpem meg kell venni tévénként. Ha még antennát is cserélni kell akkor nőnek a költségek.

Mondjuk aki ennyit nem tud összeszedni évek alatt az meg is érdemli, hogy havonta fizessen az UPC nek vagy a tének...

Meg alapvetően az a baj, hogy a Magyar nép megvezethető. 40 év alatt belénk verték, hogy ha mond valamit egy "vállalt egyik illetékese" az szentírás... Ezért hiszik el az emberek az ügynököknek azt a baromságot is hogy jövőre nem lesz földi adás...
[válaszok erre: #28055 #28059] [előzmény: (28051) part_wish, 2011-12-17 20:32:44]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


parzone



Tagság: 2008-02-25 09:58:35
Tagszám: #56262
Hozzászólások: 177
28053. Elküldve: 2011-12-17 20:34:07,

MinDigTv

[31123.]

Értem én a dolgot.
Ha csak alap funkciókat használ a felhasználó,attól még úgy gondolom egyszerűen használható a készülék és idősebeknek is tökéletesen megfelel,főleg ha az árat is figyelembe vesszük.Én sem használom ki sok készülékem maximális tudását,csak töredékét.
Még is szeretem őket.Nem hinném hogy piacara kerülne,külön idősebbeknek kifejlesztett készülék amelyen csak 4-5 gomb van.Következésképpen nemigazán választható egyszerűbb készülék,esetleg olyan mely nincs médialejátszási funkciókkal ellátva de a távkapcsolóján ugyan csak sok a gomb és a menüje sem egyszerűbb, az ára pedig magasabb. De van egy jónak tűnő ötletem.Ha jól megnézed a készülék előlapján van három gomb(power,ch+,ch-)Programozd be a néninek,helyezd olyan helyre ahonnan sűrűn nézi a tv-t,pl az ágy mellé elérhető helyre akár hosszabb kábelezéssel és a távkapcsolót rakd el.Garantált a siker!Be és kikapcsolni tudja,csatornát tud léptetni fel és lefelé.Elállítani semmit,távkapcsoló hiányában.
A hangerőt pedig gondolom a meglévő tv-n már tudja állítani.Elemek ára megspórolva.Sok sikert!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-12-17 20:54:23]
[előzmény: (28045) Tom25, 2011-12-17 19:08:46]
Haladó
parzone adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
28052. Elküldve: 2011-12-17 20:33:04,

MinDigTv

[31124.]

Azt meghiszem... Nagy az isten állatkertje...
Én azoknak a végbelét mangalicáznám meg akik azt a baromságot terjesztik, hogy meg fog szűnni a földi adás...
[válaszok erre: #28060] [előzmény: (27903) vigosz, 2011-12-13 15:24:14]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28051. Elküldve: 2011-12-17 20:32:44,

MinDigTv

[31125.]

úgy vagyok vele, hogy előbb-utóbb mindenkit elér a végzete, hosszabb távon nem lehet hülyének nézni az embereket.. továbbra is magunkkal foglalkozunk inkább, mint a konkurenciával, de jó jel, hogy a konkurencia viszont egyre többet foglalkozik velünk (lásd pl. UPC Direct kampányok és árazás) ...egyébként pedig majd látható lesz a havi statisztikákban, hogy mi a helyzet.

meg lehet próbálni fizetős tévére terelni a népet, csak éppen az, aki soha nem fizetett elő még pay-tv-re, szerintem nem most kezd majd váltani, sőt, a háztartások egyre bővülő számban inkább nem fizetős tévét akarnak az anyagi helyzetük miatt.
[válaszok erre: #28054] [előzmény: (28042) pisty25, 2011-12-17 18:54:21]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011282920837402 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail