Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499682/3 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (88/29
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
28050. Elküldve: 2011-12-17 20:30:53,

MinDigTv

[31126.]

Oké megírom, de igérd meg, hogy egy enyje bejnyén kívül mást nem kap a kolléga... icon21.gif
[előzmény: (27934) vigosz, 2011-12-13 22:58:20]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


laszlo168



Tagság: 2010-11-27 15:14:59
Tagszám: #90248
Hozzászólások: 79
28049. Elküldve: 2011-12-17 19:34:39,

MinDigTv

[31127.]

Ezt én is meg tudom erősiteni, haverom is t-home-nak dolgozik, alig győzik szerelni az antennákat, naponta 6-ot fel kell szerelniük, ez a norma, még ma is dolgoztak, hiába szombat, és esik az eső.
[előzmény: (28042) pisty25, 2011-12-17 18:54:21]
Kezdő
laszlo168 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
28048. Elküldve: 2011-12-17 19:28:39,

MinDigTv

[31128.]

Igen, a szabadonfoghatókhoz csak antenna kell, most akciósan a kártyafogadó modult is megkaphatod olcsóbban előfizetéssel.
[előzmény: (28046) csabesz69, 2011-12-17 19:14:02]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28047. Elküldve: 2011-12-17 19:16:55,

MinDigTv

[31129.]

Erre vannak olcsó univerzális távirányítók, amelyeken csak 4-5 gomb van...
[előzmény: (28045) Tom25, 2011-12-17 19:08:46]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csabesz69



Tagság: 2011-06-01 18:44:35
Tagszám: #93775
Hozzászólások: 108
28046. Elküldve: 2011-12-17 19:14:02,

MinDigTv

[31130.]

Erősítős lepke antenna volt ami a tolna megyei Uzd felé volt állítva.Tabon is van átjátszó adó de az RTL miatt nem arra nézett kabhegy és pécs volt a másik két alternativí.A most vett tévémen van ci modulfogadó ezért gondolkodom 1 modul és kártya beszerzésen.Egyébként Bábonymegyeren lakom.(A szabadon foghatókhoz nem kellene modul se elég csak az antennával próbálkozni?)
[válaszok erre: #28048 #28065] [előzmény: (28034) vakegér1276, 2011-12-17 13:42:34]
Haladó
csabesz69 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
28045. Elküldve: 2011-12-17 19:08:46,

MinDigTv

[31131.]

Thx a linket,meglestem alaposabban a kicsikét.. :) Még jobban tetszik a kütyü,de egyem a szived,említettem h egy 84 éves néninek lesz,aki életében nem fogja használni se az usb-s dolgokat,se a rögzítést,még a timeshift-et sem.. Nem arról van szó,hogy hülyének nézem,de hidd el,tudom milyen. Az elnyomkodástól még így is tarok picit,ezért teszek a gépre gyerekzárat,a távot meg szétkapom,és egy zsepivel megoldom hogy a power,csat. fel-le gombokon kívül ne működjön más. Nincs időm naponta látogatni,mert ''véletlen'' elnyomott valamit.. :) Pisty,ez ilyen,az össz. DTH szolgáltató kihasználja az emberek tudatlanságát.. Sajna ez van,nem a mi gondunk ez,bár az AH helyében már rég feljelentettem vna őket.. Olyan pereket akasztanék a nyakukba h belebuknának,az tuti! De,ez nem az én gondom.. :)

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
[válaszok erre: #28047 #28053] [előzmény: (28041) parzone, 2011-12-17 16:45:58]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
28044. Elküldve: 2011-12-17 19:08:02,

MinDigTv

[31132.]

Thx a linket,meglestem alaposabban a kicsikét.. :) Még jobban tetszik a kütyü,de egyem a szived,említettem h egy 84 éves néninek lesz,aki életében nem fogja használni se az usb-s dolgokat,se a rögzítést,még a timeshift-et sem.. Nem arról van szó,hogy hülyének nézem,de hidd el,tudom milyen. Az elnyomkodástól még így is tarok picit,ezért teszek a gépre gyerekzárat,a távot meg szétkapom,és egy zsepivel megoldom hogy a power,csat. fel-le gombokon kívül ne működjön más. Nincs időm naponta látogatni,mert ''véletlen'' elnyomott valamit.. :) Pisty,ez ilyen,az össz. DTH szolgáltató kihasználja az emberek tudatlanságát.. Sajna ez van,nem a mi gondunk ez,bár az AH helyében már rég feljelentettem vna őket.. Olyan pereket akasztanék a nyakukba h belebuknának,az tuti! De,ez nem az én gondom.. :)
[előzmény: (28041) parzone, 2011-12-17 16:45:58]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28043. Elküldve: 2011-12-17 19:02:38,

MinDigTv

[31133.]

Nem a lekapcsoláson, hanem a nem megfelelő tájékoztatáson, pedig erre sok pénzt különítettek el. (Ha még megvan...)
[előzmény: (28042) pisty25, 2011-12-17 18:54:21]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pisty25



Tagság: 2008-08-04 10:57:16
Tagszám: #62171
Hozzászólások: 175
28042. Elküldve: 2011-12-17 18:54:21,

MinDigTv

[31134.]

Éppen a napokban beszélgettem egy T-home -os szerelővel, azt mondta nem győzik felvenni a megrendeléseket a SAT TV-re, mert nagyon sokan hallják hogy megszűnik nemsokára a földi sugárzásu tv. Mondtam neki hogy ez nem pontosan így van, ő erre azt felelte, hogy tisztában van vele, de az emberek félnek, hogy tv nélkül maradnak, ők meg örülnek a sok új bekötéseknek. Elmondása szerint volt olyan idős ember aki csak kifejezetten a közszolgálati adásokat szerette volna nézni, és emiatt kötötték be neki.
Szóval a szolgáltatók szépen kaszálnak ezen a lekapcsoláson.
[válaszok erre: #28043 #28049 #28051 #28057] [előzmény: (28031) bkgb, 2011-12-17 01:18:40]
Haladó
pisty25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


parzone



Tagság: 2008-02-25 09:58:35
Tagszám: #56262
Hozzászólások: 177
28041. Elküldve: 2011-12-17 16:45:58,

MinDigTv

[31135.]

Nincs mit.
Szerintem messze a legjobb Ár/érték arányú készülék.Van egy jóval drágább készülékem is,kb 4x Ár,de képileg sem jobb és médiakezelésben az Alcor-hoz képest csak alapokat tud(jpg,mp3).Amiben jobb a drága készülék az a kódolt adások vétele,és a rögzített adások kompatibilitása,lejátszhatósága más eszközön.Az alcor által rögzített műsor saját készüléken jól visszajátszható,de más "erős"médialejátszón is akadozva játszható le,nem tudni miért,de ez semmit sem von le a készülék kiváló Ár/érték arányából.
[válaszok erre: #28044 #28045] [előzmény: (28039) Tom25, 2011-12-17 15:56:42]
Haladó
parzone adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28040. Elküldve: 2011-12-17 15:59:32,

MinDigTv

[31136.]

Itt találsz róla bőven képeket és leírást: http://www.alcordigital.hu/termek/alcor_hd_2500_digitalis_vevo
icon50.gif
[előzmény: (28039) Tom25, 2011-12-17 15:56:42]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
28039. Elküldve: 2011-12-17 15:56:42,

MinDigTv

[31137.]

Szia,kösz a tippet,ez még jóval többbet is tud,mint amire ennyiért számítottam.. Bár a távjáról nem találtam képet,de a jelenesetben extrának számító extra funkciókon majd segít egy papírzsepi.. :) Szóval kösz!
[válaszok erre: #28040 #28041] [előzmény: (28037) parzone, 2011-12-17 14:41:10]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
28038. Elküldve: 2011-12-17 14:56:22,

MinDigTv

[31138.]

Szia.
Szerintem a lepkeantenna erősitő nélkül is elégséges. Kabhegy bőven besugározza azt a térséget. De más irányból is vannak adók, amik elég erősek, ha netán takarásban lennél. Én 160 Km-ről is veszek jelet nagylepkével.
[előzmény: (28033) csabesz69, 2011-12-17 11:22:55]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


parzone



Tagság: 2008-02-25 09:58:35
Tagszám: #56262
Hozzászólások: 177
28037. Elküldve: 2011-12-17 14:41:10,

MinDigTv

[31139.]

Szia!Tom25
Nekem van egy Alcor HD-2500 Set-top boxom
és nyugodt szívvel tudom ajánlani.
Könnyen kezelhető,jól átlátható menü,kis méret és nem utolsósorban EXTRA!! vételi érzékenység.
Nem hinném hogy bármelyik jelenleg forgalomban lévő set-top box megverné érzékenységben,kevés jellel is nagyon stabil.
A távirányítója pedig kicsi ugyan, de nagyon jól átgondolt,a gombok elhelyezkedése logikus,könnyen kezelhető,megtanulható.
Az ára sem túlzott ha jól emlékszem 9000FT.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-12-17 14:54:06]
[válaszok erre: #28039] [előzmény: (28035) Tom25, 2011-12-17 14:06:52]
Haladó
parzone adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
28036. Elküldve: 2011-12-17 14:13:00,

MinDigTv

[31140.]

Közben eszembe jutott,hogy vannak ezek a pici kütyük,amiket scarthoz kell csatlakoztatni.. Ezek hosszútávon mennyire megbízhatóak? Mert ugye számít az ára is,és ezek csak párezret kóstálnak,az ingyenes csatikra viszont bőven elég lenne..

110 cm Kiskecske: E9 E13 E16 E19,2 E23,5 E28,2
Triax90: W0,8 E1,9
XmuX 47Y 2148 : helyi tévék 100km körben

GtMedia Gt Combo
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom25



Tagság: 2007-01-28 03:41:35
Tagszám: #40695
Hozzászólások: 2008
28035. Elküldve: 2011-12-17 14:06:52,

MinDigTv

[31141.]

Sziasztok,mst jövök egy nénitől,akinél már sokadjára voltam.. Analóg műsort néz,de 20km-re a szentesi adótól a szomszéd ház árnyékolásától folyton vacak a kép.. Szellemképes,szélben ugrál,stb. Kínomban már a padlás szedett-vedett vackaiból építettem egy antennát,de mindíg van csati,ami vacakol. Ma próbából vittem a laptopom,és meglestem miujs digitális téren. Míg az analóg fos,addig a digitális tökéletes lenne! Érdemes mst digit.beltérit venni,vagy lesz még olcsóbb karácsony után? S mit ajánlanátok olyasvalakinek,aki nem vágja a dolgokat,és félek h elnyomkodná? Van olyan beltéri,amit egy 84 éves néninek is nyugodt szívvel ajánlanátok? Választ kösz előre is..
[válaszok erre: #28037]
Kiváló dolgozó
Tom25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
28034. Elküldve: 2011-12-17 13:42:34,

MinDigTv

[31142.]

Szia!

Elvileg jó a lepkeantenna is, ki kellene próbálni, főleg erősítő nélkül, nem vagyok ismerős arra fele. Kétlem hogy elég lesz az antenna nyeresége.
Merre laksz pontosabban, merre néz az antenna?
Így sok a nyitott kérdés.
[válaszok erre: #28046] [előzmény: (28033) csabesz69, 2011-12-17 11:22:55]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csabesz69



Tagság: 2011-06-01 18:44:35
Tagszám: #93775
Hozzászólások: 108
28033. Elküldve: 2011-12-17 11:22:55,

MinDigTv

[31143.]

Sziasztok!Lenne 1 kérdésem!Mennyire megbízható a lefedettségi térkép mert siófoktól 20 km-re pl már nem elérhető a szolgáltatás de távolabb(Tab) meg igen.Erősítős lepkeantenna érne valamit vagy kimondottan ehhez kellene venni antennát.
[válaszok erre: #28034 #28038]
Haladó
csabesz69 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28032. Elküldve: 2011-12-17 07:26:02,

MinDigTv

[31144.]

Logós.
[előzmény: (28030) RiCheta, 2011-12-16 23:08:53]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bkgb



Tagság: 2008-12-27 23:15:15
Tagszám: #68121
Hozzászólások: 256
28031. Elküldve: 2011-12-17 01:18:40,

MinDigTv

[31145.]

Hát igen, lehet hogy a DVB-T is nyűg nekik, de ne felejtsük el, hogy 2020-ig (vagy meddig is? ezt part_wish jobban tudja) szerződésük van DVB-T-re, ráadásul ingyenesen foghatóként. Ebből "kitáncolni" pedig elég körülményes lenne (bár ebben megint part_wish az illetékesebb).
[válaszok erre: #28042] [előzmény: (28021) pisty25, 2011-12-16 15:28:07]
Haladó
bkgb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
28030. Elküldve: 2011-12-16 23:08:53,

MinDigTv

[31146.]

A szabványos DVB logóval van kiírva rá, vagy csak oda van írva, hogy dvb?
[válaszok erre: #28032] [előzmény: (28029) CineDOG, 2011-12-16 21:58:54]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28029. Elküldve: 2011-12-16 21:58:54,

MinDigTv

[31147.]

A Wayteq HD95cx dobozán ott a DVBT.
Mondjuk ezen meg mindigtv matrica nincs. :) Viszont azzal árulják.
[válaszok erre: #28030] [előzmény: (28028) RiCheta, 2011-12-16 21:44:24]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
28028. Elküldve: 2011-12-16 21:44:24,

MinDigTv

[31148.]

Elmélkedtem valamin. Konkrétan azon, hogy egy darab mindig tv matricás beltéri egységen nem láttam még DVB logót...

Elképzelhető, hogy nem teljesen kompatibilis a magyar rendszer a DVB-T szabványban leírtakkal és ezért nem teszik rá a logót?
[válaszok erre: #28029]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28027. Elküldve: 2011-12-16 20:19:59,

MinDigTv

[31149.]

Végül egy kolegának odaadtam, ő meg majd valakinek.
[előzmény: (28026) sanyci, 2011-12-16 19:47:19]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
28026. Elküldve: 2011-12-16 19:47:19,

MinDigTv

[31150.]

Küld el nekem karácsonyra! ;)

Biztos találok neki valami helyet valamelyik családnál a templomban/suliban...
[válaszok erre: #28027] [előzmény: (28025) CineDOG, 2011-12-16 17:43:51]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01133394241333 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail