Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499682/3 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (80/18
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28025. Elküldve: 2011-12-16 17:43:51,

MinDigTv

[31151.]

Momentán akkor is elbacták, mert elraknám jövőr Karácsonyra a 6000Ft-os kupont, de egy Karácsonykor elég megvenni valamit 20-ért, nemhogy még tizenezret dobjak rá. Ha a kupon érvényessége 1év lett volna, akkor megtartottam volna, és lehet hogy felhasználtam volna. De így kuka.
[válaszok erre: #28026] [előzmény: (28015) attila.scourgeofgod, 2011-12-16 13:39:24]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28024. Elküldve: 2011-12-16 17:09:50,

MinDigTv

[31152.]

azért engem például érdekelne, hogy mi történne a két kertévé nézettségével, ha hirtelen kb. félmillió háztartásban megnőne a rendelkezésre álló csatornák száma (minimum hétre, de az esetek egy részében 17-re vagy 30-ra). ugyanis ne feledjük, hogy az analóg földfelszíni háztartásokban a két kereskedelmi tévé összesített nézettsége - mivel az m1 van csak ott, mint konkurencia - nyilvánvalóan nem 35%...

azzal pedig, hogy a válság hosszantartó lesz és egyre nagyobb a teher a háztartásokon, még az is lehetséges, hogy sokak számára az ingyenes földfelszíni platform lesz a menekülőút.
[előzmény: (28021) pisty25, 2011-12-16 15:28:07]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8044
28023. Elküldve: 2011-12-16 16:36:33,

MinDigTv

[31153.]

Szia.

Amikor határon van a vétel, jól jön, minden tized decibel...
Egy jó minőségű, rézbelső érrel rendelkező, háromszoros árnyékolású RG6 koax nem fog csodákat csinálni, de valamelyest stabilabb lesz a vétel.
Javaslom a cserét.

A másik, hogy az erősítőt minél közelebb kell telepíteni az antennafejhez. Egy kb. 30-40 cm-es koax darabbal kösd be egy távtartó segítségével. Ügyelj, hogy maga az erősítő ne lógjon be az elemek közé, legalább 20cm-rel legyen a dipóltól.
Rögzítheted a reflektor mögé is.
[előzmény: (27992) abbeg, 2011-12-16 07:35:54]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28022. Elküldve: 2011-12-16 16:35:53,

MinDigTv

[31154.]

ma délután elindult Lentiben is a MUX A, B, C sugárzása.
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pisty25



Tagság: 2008-08-04 10:57:16
Tagszám: #62171
Hozzászólások: 175
28021. Elküldve: 2011-12-16 15:28:07,

MinDigTv

[31155.]

Hát a két ker. tv nem hiszem hogy szivesen hosszabítana, mivel nekik már most is nyűg az analóg sugárzás, sőt én ugy gondolom, hogy a DVB-T is nyűg nekik, többen nézik már kábelen és műholdon őket, így arra a pár embere már nemigazán érte meg nekik költeni.
[válaszok erre: #28024 #28031] [előzmény: (28011) bkgb, 2011-12-16 13:08:34]
Haladó
pisty25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LZsolt



Tagság: 2003-09-30 18:23:26
Tagszám: #6772
Hozzászólások: 5933
28020. Elküldve: 2011-12-16 14:56:04,

MinDigTv

[31156.]

"Általánosságban kevés az az stb ami játsza a divx-et,főleg az olcsóbb árkategóriában nem találsz ilyet."

Szerintem éppen, hogy a legolcsóbb készülékek tudják a divx-et lejátszani, amelyeken nincs kártyaolvasó, bár mostanság egyre többet olvasok középkategóriás készülékekről is, melyek le tudják játszani.

---------------------------
85,2°K-45°NY - Faval 100 cm + Digipower SG2100 - Triax TD78 - Sharp 0,3 dB-es LNB-k - Opticum x403 - UPCD Direct Medium
[előzmény: (28001) Frovery, 2011-12-16 10:46:55]
Kiváló dolgozó
LZsolt adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28019. Elküldve: 2011-12-16 14:41:40,

MinDigTv

[31157.]

pont azt írtam, hogy nem tudok semmit...
[előzmény: (28011) bkgb, 2011-12-16 13:08:34]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
28018. Elküldve: 2011-12-16 14:28:09,

MinDigTv

[31158.]

Akár hiszed akár nem "Beállítás"-nak hívják.
Igaz azon belül, nem tiltólista a neve /lehet itt tévedtek a fórum létrehozói " mivel angol megjelöléssel szerepel "ignore".
[előzmény: (28016) Tévészerelő, 2011-12-16 14:09:34]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tévészerelő



Tagság: 2010-06-18 13:14:57
Tagszám: #86111
Hozzászólások: 576
28017. Elküldve: 2011-12-16 14:24:32,

MinDigTv

[31159.]

...és tényleg van megoldás... király.

444.jpg

____________________________
Nomen est omen.
[előzmény: (28016) Tévészerelő, 2011-12-16 14:09:34]
Törzstag
Tévészerelő adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tévészerelő



Tagság: 2010-06-18 13:14:57
Tagszám: #86111
Hozzászólások: 576
28016. Elküldve: 2011-12-16 14:09:34,

MinDigTv

[31160.]

Taníts mester... több, mint 10 év fórumozás ellenére is elnézhetek valamit, pláne ezt a fórumot nem is ismerem annyira.

A tiltólistát én is láttam, de azon csak mail és PÜ szerepel. Tényleg jó lenne, ha tájékoztatnál, hátha nem kellene többé látni a sületlenségeidet.

____________________________
Nomen est omen.
[válaszok erre: #28017 #28018] [előzmény: (28014) Atilu, 2011-12-16 13:32:22]
Törzstag
Tévészerelő adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28015. Elküldve: 2011-12-16 13:39:24,

MinDigTv

[31161.]

Illetve, magad is felhasználhatod, hiszen "eláll" a kártya, a 27948 hsz alapján, tehát ha 3 hónapon belül van ennyi feles pénzed, neked is jó lehet, de addig meg "használják" a pénzed, tehát fából vaskarika, viszont így letudod a jövő évi karácsonyi ajándékot is, és Ők is megtartottak még egy évig egy ügyfelet... ;)



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-12-16 13:44:48]
[válaszok erre: #28025] [előzmény: (28013) attila.scourgeofgod, 2011-12-16 13:19:55]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
28014. Elküldve: 2011-12-16 13:32:22,

MinDigTv

[31162.]

Ha nem autodidakta módon lennél képes elsajátítani a dolgokat akkor még a tiltással is boldogulnál.
[válaszok erre: #28016] [előzmény: (28006) Tévészerelő, 2011-12-16 12:09:26]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28013. Elküldve: 2011-12-16 13:19:55,

MinDigTv

[31163.]

Nem is arról szól a történet, akinek már van, hanem olyanokról, akinek még nincs... ez az egyik legrégebbi, legátlátszóbb, legegyszerűbb marketingfogás... 1 éves cuccot kaptál, tehát nem tudod használni(mert mint írtad, 90 nap a felhasználhatóság), de nem is neked szól, Te már bekaptad a csalit, "nem kell tovább etetni"... két verzió van, ha nem passzolod tovább, nem történik semmi(senki sem "veszít"), ha továbbpasszolod, nyernek egy újabb ügyfelet, aki optimális esetben az 1 év letelte után hosszabbít... ennyi. De csak olyannál gazdaságos az akció, akinek már megvannak a vételi eszközei,mert ha vevőberendezést, akár csak egy CAM-ot is vennie kell a kártyához, már többe van, mintha venne egy ilyen csomagot...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-12-16 13:27:43]
[válaszok erre: #28015] [előzmény: (28012) CineDOG, 2011-12-16 13:12:12]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28012. Elküldve: 2011-12-16 13:12:12,

MinDigTv

[31164.]

Senkinek nincs mindigtv-je, akinek odaahatnám, az ismerősök, rokonok között.
[válaszok erre: #28013] [előzmény: (28010) attila.scourgeofgod, 2011-12-16 12:52:39]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bkgb



Tagság: 2008-12-27 23:15:15
Tagszám: #68121
Hozzászólások: 256
28011. Elküldve: 2011-12-16 13:08:34,

MinDigTv

[31165.]

Ajjajj, te már tudsz valamit?
Még kertévéknél sem? Pedig ugye ha jól tudom 2012. július körül jár le nekik a koncessziós szerződés. Csak nem hosszabbítják talán meg?!
[válaszok erre: #28019 #28021] [előzmény: (27990) part_wish, 2011-12-16 07:10:20]
Haladó
bkgb adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28010. Elküldve: 2011-12-16 12:52:39,

MinDigTv

[31166.]

Valakinek a családban veszel egy kártyát ezzel a kedvezménnyel... spóroltál is, karácsonyi ajándék is letudva...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #28012] [előzmény: (28009) CineDOG, 2011-12-16 12:44:15]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28009. Elküldve: 2011-12-16 12:44:15,

MinDigTv

[31167.]

Az az érdekes, hogy volt benne egy kupon is... http://mindigtvkupon.hu/ csak épp akinek már van 1 éves előfizuja, az nem tudja 3 hónapon belül felhasználni.
[válaszok erre: #28010] [előzmény: (28008) Frovery, 2011-12-16 12:17:35]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28008. Elküldve: 2011-12-16 12:17:35,

MinDigTv

[31168.]

"Jövőre (mikor lejár az 1 év Extra) valszeg el kell adni a készüléket, és venni egy új készülék+ csomag kombót."

Hát igen. :)
Ki tudja jövőre is ilyen akciók lesznek?De hátha... icon25.gif
[válaszok erre: #28009] [előzmény: (28007) CineDOG, 2011-12-16 12:10:05]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28007. Elküldve: 2011-12-16 12:10:05,

MinDigTv

[31169.]

Na megvolt. Lementem az edigitalba (ha már egy házban vagyunk), és megvettem a wayteqet, mert náluk az volt. Azért nem smemi, hogy elvileg az alap Extra csomag ára 17300Ft lenne, így meg 20-ból megvan a csomag, meg a készülék. Jövőre (mikor lejár az 1 év Extra) valszeg el kell adni a készüléket, és venni egy új készülék+ csomag kombót. :)
[válaszok erre: #28008] [előzmény: (28004) Frovery, 2011-12-16 11:45:29]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tévészerelő



Tagság: 2010-06-18 13:14:57
Tagszám: #86111
Hozzászólások: 576
28006. Elküldve: 2011-12-16 12:09:26,

MinDigTv

[31170.]

Ez jó, egyébként én nem akartam kavarni, de ha már mástól is kaptál egy kis magánvéleményt, talán nekem is szabad:

Engem régóta eléggé irritálnak a hozzászólásaid, ha ezen a fórumon lehetne tiltani (hogy ne lássam), az lenne a legjobb. Külön zavaró az aláírásod, legalább szerkesztenél felé valamilyen vonalat:
____________
--------------------

Mert így olyan, mintha a hozzászólás része lenne, folyton ráugrik a szem. Aztán csak szentségelek, hogy na megint itt a hülyeség. Bár, mint utaltam rá, én már igyekszem átugrani a komplett hozzászólásaidat, csak hát fórumon ez nem olyan egyszerű.

Amit írok, azok mindig a saját gondolataim, nem kell elfogadnod.

____________________________
Nomen est omen.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-12-16 12:33:54]
[válaszok erre: #28014 #28014] [előzmény: (27981) Atilu, 2011-12-15 21:33:06]
Törzstag
Tévészerelő adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xule



Tagság: 2009-07-01 22:23:48
Tagszám: #75863
Hozzászólások: 1306
28005. Elküldve: 2011-12-16 11:57:27,

MinDigTv

[31171.]

A Telefunkenek elvileg SD divx-et lejátszanak de kényesek a kódolásra .
Adatlapjában benne van .
Kiváló dolgozó
xule adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28004. Elküldve: 2011-12-16 11:45:29,

MinDigTv

[31172.]

Ha van a közeledben forgalmazó akkor ott vedd meg,sokkal gyorsabb.Bármilyen gyors is neten vásárolni,most rá kell számolni+ időt,mert kari előtt a futárok és a posta is túlterhelt.
[válaszok erre: #28007] [előzmény: (28002) CineDOG, 2011-12-16 10:49:29]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28003. Elküldve: 2011-12-16 10:59:34,

MinDigTv

[31173.]

Köszi!
[előzmény: (28001) Frovery, 2011-12-16 10:46:55]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
28002. Elküldve: 2011-12-16 10:49:29,

MinDigTv

[31174.]

Ha ma megrendelem a mindigtv oldaláról ezt a csomagot, azt még Karácsony előtt megkapják a szüleim? Vagy vegyem inkább boltban?
[válaszok erre: #28004] [előzmény: (27999) CineDOG, 2011-12-16 10:37:45]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28001. Elküldve: 2011-12-16 10:46:55,

MinDigTv

[31175.]

A Telefunkenen van usb,dehogy milyen formátumot játszik azt nem teszteltem.Nekem Wayteq 90CX van az lejátszik sok formátumot de a divx-et nem.
A 95-ös is szerintem kb ennyit tudhat.
Általánosságban kevés az az stb ami játsza a divx-et,főleg az olcsóbb árkategóriában nem találsz ilyet.
Telefunken teszt: http://www.digiportal.hu/page.php?104
Wayteq 95CX teszt: http://www.digiportal.hu/page.php?125
[válaszok erre: #28003 #28020] [előzmény: (27999) CineDOG, 2011-12-16 10:37:45]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011984825134277 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail