Mert az akkor belinkelt táblázatban (tudod, amelynél nem vetted a fáradtságot arra, hogy megnézd) még ott volt a B-mux, csak az legújabból tűnt el érdekes módon. Ennek okára kérdeztem most rá, szvsz teljesen normális formában.
(Azt pedig továbbra is fenntartom, hogy bunkó fröcsögős stílusban csak is kizárólag te nyilvánultál meg. Ha nem tudod mi a különbség a diplomatikus, de kulturált véleménynyilvánítás és a "hülyegyerekezés" között, akkor talán nem bennem van a hiba.)
Délben lekerestem Tokajt (ch. 31). Jön rendesen, csak kódolt. Pedig én azt hittem, hogy a jelenlegi Extrás előfizetőknek egy darabig jönni fog kódolatlanul.
Jah, az egy erősítős kültéri alapból...azért lenne jó tudni a 38-as mostani teljesítményét, mivel azt vártam, hogy ilyen távolságból azért már legalább talál valamit ilyen teljesítmény(100kw) mellett botantennával is...de semmi, egyelőre...
A Komádi adó is elkezdett sugározni az 51-es csatornán.
El sem hiszem. Rellgel iTunse Music Store magyarul, Délben Mindigtv Családi csomag (egyelőre kódolva), mi lesz még itt estig?
Már megy Gerecse
29.Jelerősség 77% Jelminőség 97%
63.Jelerősség 74% Jelminőség 97%
64.Jelerősség 73% Jelminőség 97%
Vevő:Wayteq HD90CX
Antenna:erősítős nagylepke 40m koax
Távolság:kb20Km teljes rálátással az adóra.
Jelenleg ezek mennek nálam:Pro4,Viasat3,Prizma,Muzsika.
Csak a 10 napos ingyenessségen belül vagyok,6napja vettem az extra karit.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-09-29 12:21:59]
Györ oké:)
ch 25 58%/100%
26,3 c/n (dB)
Lepke anntenna 35 km adótó csak a falra fel bigyesztve györnek de osztrák elnyomva ill. a szlovák is :)
ADB 2850 st b-tel müholdas egység
És a másik: Hová tűnt a B mux Miskolcról? Az előző táblázatban még ott szerepelt. Kezd ez az egész nagyon érdekes lenni... Szó nem volt arról, hogy az Avasról nem lesz B mux.
Mi az oka annak, hogy Miskolc (Avas) csak 5 kW? Ez a többi értékhez képest nagyon-nagyon kevés. Pedig határ sincs a környéken, szóval nehezen érthető számomra ez az alacsony teljesítmény. 5 kW lefedi egyáltalán az egész várost és a külterületeket? Miskolcot körbeveszi a Bükk, ahol, ami mögött/völgyekben számos kis település található, ahol kábeltévéről még nem is hallottak. De 5 kW-al nagy a gyanúm, hogy DVB-T-ről sem fognak. :S