Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499682/3 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (83/19
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
21835. Elküldve: 2011-05-20 09:50:53,

MinDigTv

[37326.]

Például azt, hogy a déli határ mentén (Baja, Szeged) jelentős számban élnek olyan emberek, akik szeretnék majd nézni a szerb DVB-T2 adásokat.
[válaszok erre: #21859] [előzmény: (21828) viktorkid, 2011-05-20 00:40:09]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


European Tv Media Ltd.



Tagság: 2007-09-11 11:59:36
Tagszám: #49132
Hozzászólások: 1838
21834. Elküldve: 2011-05-20 09:28:29,

MinDigTv

[37327.]

Hát ez tényleg csak hasonló. A mienkben az a különleges, hogy tudja a DVB-T2-t. Ez ugyan nem egyedi dolog, de kétségtelenül ritka még egyenlőre.
[válaszok erre: #21836] [előzmény: (21833) garga pista, 2011-05-20 09:25:49]
Kiváló dolgozó
European Tv Media Ltd. adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
21833. Elküldve: 2011-05-20 09:25:49,

MinDigTv

[37328.]

Pár napja láttam egy hasonlót valamelyik webshopban akciósan:

http://www.wayteq.hu/hu/hd90cxs

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #21834] [előzmény: (21827) European Tv Media Ltd., 2011-05-19 22:54:10]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


European Tv Media Ltd.



Tagság: 2007-09-11 11:59:36
Tagszám: #49132
Hozzászólások: 1838
21832. Elküldve: 2011-05-20 09:22:12,

MinDigTv

[37329.]

Árat jövő héten tudok mondani.

DVB-C & DVB-T vevőnk is van, csak még nincs fenn a weboldalunkon.

Macab HD-4CT Combo MPEG-4

Üdv,
Sanyi
[válaszok erre: #21840] [előzmény: (21831) vakegér1276, 2011-05-20 08:40:13]
Kiváló dolgozó
European Tv Media Ltd. adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
21831. Elküldve: 2011-05-20 08:40:13,

MinDigTv

[37330.]

olyan biztosan van, amelyiknél a második tunert Te tudod cserélni T/C re, összességében nem hiszem h megéri, de lehet h van.
[válaszok erre: #21832] [előzmény: (21830) hiperion, 2011-05-20 07:52:14]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hiperion



Tagság: 2010-05-25 19:49:49
Tagszám: #85315
Hozzászólások: 205
21830. Elküldve: 2011-05-20 07:52:14,

MinDigTv

[37331.]

Ehhez hasonló kombó vevőt ismer valaki, de DVB-T/DVB-S helyett DVB-T/DVB-C kivitelben?
[válaszok erre: #21831] [előzmény: (21827) European Tv Media Ltd., 2011-05-19 22:54:10]
Haladó
hiperion adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
21829. Elküldve: 2011-05-20 07:38:40,

MinDigTv

[37332.]

Esetleg ára???
[előzmény: (21827) European Tv Media Ltd., 2011-05-19 22:54:10]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


viktorkid



Tagság: 2006-05-08 17:55:08
Tagszám: #30391
Hozzászólások: 1953
21828. Elküldve: 2011-05-20 00:40:09,

MinDigTv

[37333.]

a forgalmazó úgy látszik sejt valamit... icon33.gif

Anaconda HD
[válaszok erre: #21835] [előzmény: (21827) European Tv Media Ltd., 2011-05-19 22:54:10]
Kiváló dolgozó
viktorkid adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


European Tv Media Ltd.



Tagság: 2007-09-11 11:59:36
Tagszám: #49132
Hozzászólások: 1838
21827. Elküldve: 2011-05-19 22:54:10,

MinDigTv

[37334.]

Sziasztok,

Egy kis műszaki érdekesség.
DVB-T2 & DVB-S2 combo vevő Conax CAS7 kártyaolvasóval és CI modulfogadóval.

http://europeantvmedia.hu

Üdv,
Sanyi
[válaszok erre: #21828 #21829 #21830 #21833] [előzmény: (21826) CineDOG, 2011-05-19 22:37:43]
Kiváló dolgozó
European Tv Media Ltd. adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
21826. Elküldve: 2011-05-19 22:37:43,

MinDigTv

[37335.]

Ez nem kicsit lehangoló.
Tehát már megint csináltunk valamit, aminek aztán gyorsan elértünk a végére, és nem jó. A műholdasokat is szidják, ott is elfogy alóluk a sávszél. Árban most a UPC Direct jönne be nekem, Disney+Viva tv a csomagban, havi 2500-ért. De amiket olvastam róla az elmúlt pár napban, lehangoló. A többi meg drágább. Asszem maradok ahol vagyok, a vidéki kis kábeltv-s cégnél. A t-home IPTV + net ajánlatánál versenyképesebbek. A mindigtv lett volna a legolcsóbb ajánlat, ha lett volna zenetv. Bambi.
[válaszok erre: #21827] [előzmény: (21825) franjobp, 2011-05-19 21:49:00]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
21825. Elküldve: 2011-05-19 21:49:00,

MinDigTv

[37336.]

Sajnos szerintem is... Jelenleg nem tudok egy jó okot sem, hogy érdemes legyen a jelenlegi kínálat miatt beruháznom egy vevőre... Az ára is magas... Akkor már inkább egy digitális műholdas vevő...
[válaszok erre: #21826]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


uhl3



Tagság: 2009-05-13 18:05:58
Tagszám: #73987
Hozzászólások: 57
21824. Elküldve: 2011-05-19 11:25:45,

MinDigTv

[37337.]

Sajnos akkor várunk még egy kicsit mire lelátják az analóg sugárzást, hogy legyen plusz sávszélesség.( szerintem az nem valósul meg még egy két évig az biztos)
[előzmény: (21823) K78, 2011-05-19 06:04:57]
Kezdő
uhl3 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
21823. Elküldve: 2011-05-19 06:04:57,

MinDigTv

[37338.]

Nincs fölöslegesen 1 mega sávszél, a Private Spice előtt a szabad kapacitást elosztják a többi adó között.
[válaszok erre: #21824] [előzmény: (21822) uhl3, 2011-05-18 23:44:33]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


uhl3



Tagság: 2009-05-13 18:05:58
Tagszám: #73987
Hozzászólások: 57
21822. Elküldve: 2011-05-18 23:44:33,

MinDigTv

[37339.]

Én is egy magyar zeneadót hiányolok a Mindig TV műsorából. Nem értem miért nem lehetne nappalra betenni a Private Spice elé elméletileg akkor szabad az az 1 mega sávszél. Így ideiglenes megoldásként mindenki számára elfogatható lenne és gondolom olcsóbb is egy zene adó mint égy másik pl. viasat3 vagy más nemesebb adó ami még hiányzik a Mindig kínálatából.
[válaszok erre: #21823]
Kezdő
uhl3 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


-Pasa-



Tagság: 2008-11-29 21:08:42
Tagszám: #66135
Hozzászólások: 637
21821. Elküldve: 2011-05-18 07:47:18,

MinDigTv

[37340.]

Kösz a kimerítő választ. Ezekkel én mind tisztában vagyok, mivel (sajnos) nem vagyok már fiatal. Én még a Super Channel elődjét is láttam, a Musicbox nevű adót, amiről logós felvételem is van. Na meg egy VHS-nyi klipem a Zenebutikból (1985-88).
Én azt mondom, ma az internet mellett is van létjogosultsága a zenetévének, ami azonkívül, hogy PC és net nélkül randomban adja a zenét, jó esetben még élő műsorokat is ad.
És hogy ne OFF-oljak, pont egy ilyen tévé hiányzik még a MinDig-ről...
[előzmény: (21811) pimpusek, 2011-05-17 20:34:43]
Törzstag
-Pasa- adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pimpusek



Tagság: 2008-11-29 00:34:28
Tagszám: #66102
Hozzászólások: 1216
21820. Elküldve: 2011-05-17 22:29:26,

MinDigTv

[37341.]

Az meg már nem az.
[előzmény: (21819) Oriza_Triznyák, 2011-05-17 22:10:52]
Kiváló dolgozó
pimpusek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oriza_Triznyák



Tagság: 2003-10-26 13:25:19
Tagszám: #7101
Hozzászólások: 3429
21819. Elküldve: 2011-05-17 22:10:52,

MinDigTv

[37342.]

"A Super megszűnt.."
Megvette az NBC.
[válaszok erre: #21820] [előzmény: (21813) CineDOG, 2011-05-17 21:07:34]
Kiváló dolgozó
Oriza_Triznyák adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djlacee



Tagság: 2010-05-31 18:57:21
Tagszám: #85492
Hozzászólások: 163
21818. Elküldve: 2011-05-17 21:40:46,

MinDigTv

[37343.]

Van még a Play TV, ami pl a PR-Telecom kábelhálózatán érhető el

radioPLAY - online rádió
[előzmény: (21817) K78, 2011-05-17 21:22:14]
Haladó
djlacee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
21817. Elküldve: 2011-05-17 21:22:14,

MinDigTv

[37344.]

Szerintem egy jó zenecsatornán csak zene van.
A VIVA és az MTV-H kevés zenét ad, sok a többi csatornáról kiszoruló médiahulladéknak ad helyet, amivel inkább butítja a nézőit, mint informálja.
A Rock TV, Musicplus és a Best of Music inkább elrettentésnek való a minőségét nézve. Ráadásul a médiatörvényt sem nagyon alkalmazzák, korhatárkarikák nincsennek és a tartalom is sokszor nem a "napszaknak" megfelelő.
A DIGI 2 zenecsatornája a DIGI-n kívül nem érhető el műholdról. Tartalmilag nem rosszak, bár pl. a 3D-s klippet 4:3-as letterboxban adni nem túl magas szakértelmet takar...
A Musicmix hasonló próbálkozás, de éjszaka tematikát vált.
[válaszok erre: #21818] [előzmény: (21811) pimpusek, 2011-05-17 20:34:43]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
21816. Elküldve: 2011-05-17 21:16:56,

MinDigTv

[37345.]

Köszönöm, de nincs műholdasom. Viszont anno tudom jött a német Pro7, RTL, Sat1 is, és azok asszem még mindig vannak.
[előzmény: (21814) K78, 2011-05-17 21:12:57]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szlobesz



Tagság: 2008-12-20 15:43:33
Tagszám: #66921
Hozzászólások: 196
21815. Elküldve: 2011-05-17 21:14:40,

MinDigTv

[37346.]

Sziasztok!

Wayteq beltérivel, ha az EPG-ben szeretnék egy műsorszámról részleteket megtudni, akkor csak egy pár sor jelenik meg, utána meg semmi, hiába lapozom tovább. Ez a beltéri hibája, vagy az adásban van hiányosság?

Köszi, Szlobesz
Haladó
Szlobesz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
21814. Elküldve: 2011-05-17 21:12:57,

MinDigTv

[37347.]

A SKY teljesen átalakult. A valamikori SKY ONE, SKY Sport mostanra már többszáz csatornás csomag része, a csomag a 28,2°K-en részben kódolatlanul is elérhető.
[válaszok erre: #21816] [előzmény: (21813) CineDOG, 2011-05-17 21:07:34]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
21813. Elküldve: 2011-05-17 21:07:34,

MinDigTv

[37348.]

Alig tudtam elszakadni anno a Skytól, meg a Superchanneltől. :)
A Super megszűnt (miután egyre lejjebb esett a színvonal), a Sky meg ment fizetősbe. Ha jól tudom.
[válaszok erre: #21814 #21819] [előzmény: (21811) pimpusek, 2011-05-17 20:34:43]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


CineDOG



Tagság: 2011-04-22 23:31:03
Tagszám: #93286
Hozzászólások: 104
21812. Elküldve: 2011-05-17 21:05:04,

MinDigTv

[37349.]

Köszönöm a segítséget! Akkor nem várok rájuk.
[előzmény: (21807) Amatőr61, 2011-05-17 18:04:57]
Haladó
CineDOG adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pimpusek



Tagság: 2008-11-29 00:34:28
Tagszám: #66102
Hozzászólások: 1216
21811. Elküldve: 2011-05-17 20:34:43,

MinDigTv

[37350.]

A zenetévék többsége ma már valóban nem olyan fontos tényező még a fiatalok körében sem, mint annak idején volt. A 80-as évek elején, amikor a DBS műholdak elkezdtek sugározni, nagyon nagy szám volt videoklipeket nézni, főleg Magyarországon, ahol addig a Magyar Televízió általában heti 15-20 percet szánt a könnyű műfaj számára. (Egymillió fontos hangjegy.) Olykor volt koncert felvétel a KEK-ről, de külföldi előadókat ritkán láthattunk.
Annak idején nagyon népszerű volt - az öregek még bizonyára emlékeznek rá -, a Super Channel és Sky Channel. Egy érdekesség a fiatalok számára:
http://backstage.hu/koncertinfo.php?id=47
Ma az internet korában valóban csak azoknak a zenetévéknek van jövőjük, amelyek vagy technikailag, vagy tartalmilag tudnak újat felmutatni.

[válaszok erre: #21813 #21817 #21821] [előzmény: (21810) -Pasa-, 2011-05-17 20:02:07]
Kiváló dolgozó
pimpusek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010139942169189 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail