Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499741/4 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (62/20
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

helmeczi



Tagság: 2007-08-18 13:40:41
Tagszám: #48222
Hozzászólások: 53
21410. Elküldve: 2011-04-13 18:35:25,

MinDigTv

[37751.]

helo nekem is e volt a problémám de vettem egy Hama 5-860 Mhz szüröt és kész stabil
[előzmény: (21409) brumi11, 2011-04-13 17:22:42]
Kezdő
helmeczi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


brumi11



Tagság: 2011-01-03 12:26:45
Tagszám: #91156
Hozzászólások: 96
21409. Elküldve: 2011-04-13 17:22:42,

MinDigTv

[37752.]

Na most akasztott ki ez a csodatévé.egy pár napja sikeresen tettem egy próbát.Ma megvettem a megfelelő méretű kábelt nagy műgonddal bekábeleztem,erre nem találja az a muxot. A c az megy szépen,most gyorsan tanácsoljon valaki valami okosat mert én baltával esek ennek a szarnak,ez csak arra jó hogy elszórjam rá a pénzem
[válaszok erre: #21410 #21413] [előzmény: (21363) brumi11, 2011-04-08 17:13:31]
Kezdő
brumi11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovigyuri



Tagság: 2006-02-13 17:35:36
Tagszám: #26995
Hozzászólások: 213
21408. Elküldve: 2011-04-13 13:10:20,

MinDigTv

[37753.]

Hogy hosszabbíthatok kártyát az online shopban, mert erre lehetőséget nem látok, csak új előfizetésre.
[válaszok erre: #21414] [előzmény: (21407) part_wish, 2011-04-13 13:05:46]
Haladó
kovigyuri adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
21407. Elküldve: 2011-04-13 13:05:46,

MinDigTv

[37754.]

okéoké, még futjuk a javítási köröket az elütések kapcsán..
[válaszok erre: #21408 #21478] [előzmény: (21406) Kardos Attila, 2011-04-13 13:01:12]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
21406. Elküldve: 2011-04-13 13:01:12,

MinDigTv

[37755.]

"Conay kártya befogadására"
http://www.mindigtvextra.hu/ca_modul
[válaszok erre: #21407] [előzmény: (21404) part_wish, 2011-04-13 11:01:27]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Babilon5



Tagság: 2005-07-06 08:58:48
Tagszám: #20231
Hozzászólások: 619
21405. Elküldve: 2011-04-13 12:54:44,

MinDigTv

[37756.]

Felkerült a Mindigtv honlapjára a Telefunken TTR 280 C firmware.
Kár, hogy rossz a link.
A force_upgrade_7-6.bin másra mutat.
Törzstag
Babilon5 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
21404. Elküldve: 2011-04-13 11:01:27,

MinDigTv

[37757.]

elindult a megújult MinDig TV Extra honlap: www.mindigtvextra.hu
[válaszok erre: #21406 #21411 #21412]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
21403. Elküldve: 2011-04-12 13:07:19,

MinDigTv

[37758.]

Köszi, támogatom "mlaszlo" ötletét. icon2.gif icon50.gif

@gy
[előzmény: (21392) part_wish, 2011-04-11 19:37:23]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ExxZuu



Tagság: 2010-07-30 17:18:47
Tagszám: #87278
Hozzászólások: 1364
21402. Elküldve: 2011-04-12 12:18:40,

MinDigTv

[37759.]

matrica?



www.exxzuu.hu
[előzmény: (21389) melgibson, 2011-04-11 13:50:19]
Kiváló dolgozó
ExxZuu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
21401. Elküldve: 2011-04-12 09:09:43,

MinDigTv

[37760.]

Értem, köszi, ennyire nem figyeltem meg.
[előzmény: (21399) str8, 2011-04-11 21:07:11]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dj Bill



Tagság: 2010-12-01 21:32:44
Tagszám: #90378
Hozzászólások: 26
21400. Elküldve: 2011-04-12 09:07:55,

MinDigTv

[37761.]

Nekem pl. feltűnt, hogy az AXN minősége éjfél körül kissé leromlik, most már legalább tudom, hogy miért.
[előzmény: (21399) str8, 2011-04-11 21:07:11]
Zöldfülű
Dj Bill adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


str8



Tagság: 2009-12-23 14:57:10
Tagszám: #80900
Hozzászólások: 419
21399. Elküldve: 2011-04-11 21:07:11,

MinDigTv

[37762.]

Pedig 23:00kor lehet látni, hogy némileg visszaesik a bitráta a többi csatornán. Ez a minőségben is látszik egy kis mértékben, de mivel a késő esti/éjszakai órákban történik, így nagyon kevés néző látja.
[válaszok erre: #21400 #21401] [előzmény: (21398) mlaszlo, 2011-04-11 20:47:56]
Törzstag
str8 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
21398. Elküldve: 2011-04-11 20:47:56,

MinDigTv

[37763.]

Ebben igazad van, a FEM3-on valóban nincs éjszaka adás, azt hiszem 1 óra körül van műsorzárás, bár amikor volt lehetőségem belenézni a MindigTV Extrába, akkor 23 órakor elindult a felnőtt csatorna, de a multiplex-en lévő többi csatornán (Duna HD, Autonómia, HBO, Nat Geo, Film+, Cool, Fem3, AXN, Disney) is volt adás és nem láttam rajtuk minőségromlást, hogy elindult pluszként a felnőtt csatorna.
[válaszok erre: #21399] [előzmény: (21397) part_wish, 2011-04-11 20:18:51]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
21397. Elküldve: 2011-04-11 20:18:51,

MinDigTv

[37764.]

éjszaka van olyan csatorna a mux-ban, amelyen nincs adás, leginkább innen jön össze a felnőtt csatorna sávszélessége.
[válaszok erre: #21398] [előzmény: (21395) mlaszlo, 2011-04-11 20:06:33]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
21396. Elküldve: 2011-04-11 20:10:57,

MinDigTv

[37765.]

Úgy emlékszem erről még nem esett szó itt a fórumon:
Országos karbantartás

Budapest, Kabhegy, Szentes, Győr, Kiskőrös, Nagykanizsa, Pécs, Szeged, Tokaj, Uzd, Vasvár, Csávoly, Kékes, Komádi, Sopron, Békéscsaba, Kaposvár, Karcag, Kazincbarcika, Mór, Ózd, Salgótarján, Siófok, Sopron átj., Tatabánya, Debrecen, Bp. HHH, Bp. Száva, Gerecse


2011. április 28. 00.00 – 06.00 óra között


Oka:
Tervezett üzemszünetek munkálatokhoz. - Hálózat és Infrastruktúra megelőző karbantartása.

Érintve:
A teljes DVB-T platform – a MinDig TV és a MinDig TV Extra szolgáltatások - valamennyi csatornája és a Neo FM adása.
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
21395. Elküldve: 2011-04-11 20:06:33,

MinDigTv

[37766.]

Ezt értem, de este 11-től pluszként jelenik meg úgy, hogy a többi csatorna is megy abban a multiplex-ben és nem látszik rajtuk minőségi romlás. Ezért gondoltam, hogy ha akkor nem okoz problémát és elfér, talán nappal is lehetne valamit adni ezen a csatornán.
[válaszok erre: #21397] [előzmény: (21394) part_wish, 2011-04-11 20:00:46]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
21394. Elküldve: 2011-04-11 20:00:46,

MinDigTv

[37767.]

már írtuk párszor, hogy a felnőtt csatorna nappal gyakorlatilag nem foglal sávszélességet, tehát bármit is tennénk ide osztott csatornaként, a sávszélt más csatornáktól venné el.
[válaszok erre: #21395] [előzmény: (21393) mlaszlo, 2011-04-11 19:45:26]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
21393. Elküldve: 2011-04-11 19:45:26,

MinDigTv

[37768.]

A felnőtt csatornára napközben nem lehetne valamilyen csatornát tenni, hogy ne csak a tájékoztató szöveg legyen kint?
[válaszok erre: #21394] [előzmény: (21392) part_wish, 2011-04-11 19:37:23]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
21392. Elküldve: 2011-04-11 19:37:23,

MinDigTv

[37769.]

mégha rajtam múlna, de jelenleg sajnos nincsen rá kapacitás... ha lenne a DVB-H mux, akkor megnyílna a lehetőség a bővítésre.
[válaszok erre: #21393 #21403] [előzmény: (21390) agy, 2011-04-11 13:55:49]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
21391. Elküldve: 2011-04-11 18:50:54,

MinDigTv

[37770.]

Hihetetlen, hogy kis hazánkban lassan nem lehet tájékozódni semmiről, ha az ember a nyomtatott sajtót választja...
Ez a cikkecske is egy nagy nulla, a hozzá nem értés iskolapéldája, ismétlődő tárgyi tévedéssel, mindemellett unalmas - kár tovább vesztegetni rá a szót.
[előzmény: (21388) sdfgh5, 2011-04-11 12:52:10]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
21390. Elküldve: 2011-04-11 13:55:49,

MinDigTv

[37771.]

Üdv!
Legalább 1 technikai csatit, a Discovery-t tennék be az extrába. icon32.gif

@gy
[válaszok erre: #21392]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


melgibson



Tagság: 2008-10-03 13:33:12
Tagszám: #64147
Hozzászólások: 4
21389. Elküldve: 2011-04-11 13:50:19,

MinDigTv

[37772.]

Conax kártyaolvasóval is felszerelt HD-MEDIA HDT2216 vevőkészülék verhetetlen áron 12 500 forintért kapható webáruházunkban:

http://www.hdmediaplayer.hu/dvb-t-hd-2216

A készülék hardverében azonos a már korábban forgalmazott Echolite hdt-2200 típussal. Szoftvere, készülékháza újabb annál.

Csatolt kép - 14832676.pic

14832676.pic

[válaszok erre: #21402]
Zöldfülű
melgibson adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
21388. Elküldve: 2011-04-11 12:52:10,

MinDigTv

[37773.]

Panaszfal a tévécsatornákhoz
Digitális műsorszórás - A műszaki lehetőségeket a szolgáltatók korlátozzák

http://nol.hu/archivum/20110411-panaszfal_a_tevecsatornakhoz
[válaszok erre: #21391]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nakiazaki



Tagság: 2008-11-27 15:49:01
Tagszám: #66056
Hozzászólások: 952
21387. Elküldve: 2011-04-11 12:39:36,

MinDigTv

[37774.]

Köszi, az Extrás reklámon jót röhögtem :)
[előzmény: (21386) part_wish, 2011-04-11 12:10:02]
Törzstag
nakiazaki adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
21386. Elküldve: 2011-04-11 12:10:02,

MinDigTv

[37775.]

mától futó új kampányaink tévészpotjai megtekinthetők a MinDig TV Facebook oldalán:

MinDig TV Extra - Rudolf Péterrel a főszerepben!
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=177971482255320

MinDig TV - Zsurzs Katival és Greifenstein Jánossal a főszerepben:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=177968882255580

[válaszok erre: #21387]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010161161422729 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail