Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499745/8 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (101/38
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
21335. Elküldve: 2011-04-04 21:48:32,

MinDigTv

[37826.]

A hiba oka az eltérő hangnormában keresendő.
Tegyél fel másik kodeket a PC-re, vagy nézd meg, hogy nincs-e másik hangsávja (APID) az adásnak.
[előzmény: (21333) kojo25, 2011-04-04 17:40:16]
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Menaro



Tagság: 2010-06-11 17:34:55
Tagszám: #85854
Hozzászólások: 120
21334. Elküldve: 2011-04-04 20:57:29,

MinDigTv

[37827.]

http://www.betacom.hu/antenna/iskra-dtx-92-f-uhf-szelessavu-yagi-antenna.html
Akár a hozzávaló zavarszűrős erősítővel együtt (http://www.betacom.hu/antenna/iskra-antenna-erosito-panel.html) sincs 10e-nél több fuvarral.

http://www.betacom.hu/antenna/triax-digi-343-uhf-antenna-digitalis-vetelre.html
+ ha erősítő is kell: http://www.betacom.hu/erosito/triax-micro-uhf-szellessavu-antenna-erosito.html
Ez sem sokkal több az előbbinél fuvarral együtt.
[válaszok erre: #21339] [előzmény: (21318) brumi11, 2011-04-04 08:22:48]
Haladó
Menaro adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kojo25



Tagság: 2009-12-13 23:09:04
Tagszám: #80637
Hozzászólások: 68
21333. Elküldve: 2011-04-04 17:40:16,

MinDigTv

[37828.]

Sziasztok!

Képzeljétek megvettem az általatok ajánlott kártya fogadót+ akciós mindíg tévé kártyát és a homesys program tökéletesen kezeli.

Csak a HBO-n nincs hang, azzal lehet valamit kezdeni, vagy azért csinálja, mert nincs előfizetve rá, vagy másik programot próbáljak ki??
[válaszok erre: #21335 #21336]
Kezdő
kojo25 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
21332. Elküldve: 2011-04-04 17:17:08,

MinDigTv

[37829.]

Én is üzemeltem már be ilyet is meg régi hirschmannt is.Kiválóak még ma is.Szimmetrizálót külön is lehet venni,uhf-re és vhf-re is.
[előzmény: (21330) brumi11, 2011-04-04 15:52:51]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ExxZuu



Tagság: 2010-07-30 17:18:47
Tagszám: #87278
Hozzászólások: 1364
21331. Elküldve: 2011-04-04 16:48:10,

MinDigTv

[37830.]

Nem kell Méregdrága Televes ,de ha semmi sem joo akkor tud örömet szerezni!!


Itt van egy kis izelítő:http://www.exxzuu.hu/index.php?pg=webshop_product&id=78





www.exxzuu.hu
[előzmény: (21317) Menaro, 2011-04-03 21:21:52]
Kiváló dolgozó
ExxZuu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


brumi11



Tagság: 2011-01-03 12:26:45
Tagszám: #91156
Hozzászólások: 96
21330. Elküldve: 2011-04-04 15:52:51,

MinDigTv

[37831.]

Köszi meg fogom próbálni,egy ilyen amit másodiknak linkeltél van is nekem.Legalábbis teljesen úgy néz ki,nincs már meg a szimetrizálója sem már több mint húsz éves.Egy próbát megér bár én nem gondoltam volna hogy ez jó lehet erre a mindigre
[válaszok erre: #21332] [előzmény: (21319) djhoresz, 2011-04-04 08:29:54]
Kezdő
brumi11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
21329. Elküldve: 2011-04-04 15:11:14,

MinDigTv

[37832.]

Köszönöm.

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[előzmény: (21328) djhoresz, 2011-04-04 14:47:45]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
21328. Elküldve: 2011-04-04 14:47:45,

MinDigTv

[37833.]

http://www.betacomszerviz.hu/eshop/product_info.php?cPath=23_39&products_id=556
icon50.gif icon50.gif
[válaszok erre: #21329] [előzmény: (21327) mamago, 2011-04-04 14:03:15]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
21327. Elküldve: 2011-04-04 14:03:15,

MinDigTv

[37834.]

Két uhf antenna közösítéséhez kérek tanácsot. Az egyik antenna Gerecsére néz, a másik a szlovák oldalra. Egyébként a Gerecsére néző antenna hátrementből is begyűjti az multiplexet.

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[válaszok erre: #21328 #21329] [előzmény: (21326) mamago, 2011-04-04 12:59:15]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
21326. Elküldve: 2011-04-04 12:59:15,

MinDigTv

[37835.]

Nekem harmony one van. Kíváló cucc.

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[válaszok erre: #21327] [előzmény: (21323) celeburdi, 2011-04-04 10:50:51]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
21325. Elküldve: 2011-04-04 11:48:12,

MinDigTv

[37836.]

Nem abból kellene kiindulni, hogy ez a nagyinak nem megy.

76 éves édesanyám remekül kezeli a távirányítókat.

Csak ne ismertesd vele az összes lehetséges funkciót, elég annyi, amivel jól tudja használni.
[előzmény: (21324) gtoth, 2011-04-04 11:16:04]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


gtoth



Tagság: 2009-12-11 01:32:27
Tagszám: #80561
Hozzászólások: 91
21324. Elküldve: 2011-04-04 11:16:04,

MinDigTv

[37837.]

Telefunken TTR100C, felol probaltam
itt erdeklodni, de valoszinu senkinek nincs.

Nekem mar van, hamarosan atkerul a nagymamamhoz. Amit eddig tapasztaltam, az csak pozitiv. AFD-t ismeri, egyszeruen kezelheto,
alacsony a fogyasztasa - ebbol kisebb "gondom" is akadt.

Megpedig, hogy a nagyinak minel egyszerubb legyen a dolga, azt talaltam ki, hogy egy MASTER/SLAVE hosszabbiton keresztul mukodtetem a dekodert es a TV-t is.

Dekoder a MASTER stekkerben, TV a SLAVE-ben, es akkor eleg a dekoder taviranyitoja is. Ha megy a dekoder a TV is kap 230-at. Na de kerem a dekoder STANDBY-ban 1W-ot fogyaszt, bekapcsolva meg 1.05-ot.

Ez nagyon dicseretes, de igy nem mukodik a MASTER/SLAVE hosszabbito.

Most azt eszeltem ki, hogy a SCART kabel 8-as pinjen megjeleno 12V-al kapcsolok egy relet ami aztan ki/be kapcsolja a TV-t.

Ha van itt egy szaki aki hozzaszolna, ne kimeljen.
Koszi
[válaszok erre: #21325]
Kezdő
gtoth adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
21323. Elküldve: 2011-04-04 10:50:51,

MinDigTv

[37838.]

Nem mindenkinek megoldás.

A feleségem pl. képtelen megjegyezni. hogy a 4 db távirányítóból mikor melyikkel mit kell csinálni.

Van persze megoldás csak drága (tevékenységalapú távírányító)

http://www.logitech.com/hu-hu/remotes/universal-remotes
[válaszok erre: #21326] [előzmény: (21322) mamago, 2011-04-04 09:53:31]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
21322. Elküldve: 2011-04-04 09:53:31,

MinDigTv

[37839.]

Megoldás erre egy rádióerősítő nálam. 4 hdmi bemenete van. :)

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[válaszok erre: #21323] [előzmény: (21313) Németh Miklós, 2011-04-03 14:51:52]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovigyuri



Tagság: 2006-02-13 17:35:36
Tagszám: #26995
Hozzászólások: 213
21321. Elküldve: 2011-04-04 08:57:14,

MinDigTv

[37840.]

Univerzális távirányító?
[előzmény: (21313) Németh Miklós, 2011-04-03 14:51:52]
Haladó
kovigyuri adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
21320. Elküldve: 2011-04-04 08:49:07,

MinDigTv

[37841.]

Kár, hogy nem olvasható végig.

http://www.fn.hu/hetilap/20110328/menetrendetlenseg
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
21319. Elküldve: 2011-04-04 08:29:54,

MinDigTv

[37842.]

Pl: http://www.antennak.hu/index.php?kat=15&id=880
http://www.antennak.hu/index.php?kat=18&id=201
[válaszok erre: #21330] [előzmény: (21318) brumi11, 2011-04-04 08:22:48]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


brumi11



Tagság: 2011-01-03 12:26:45
Tagszám: #91156
Hozzászólások: 96
21318. Elküldve: 2011-04-04 08:22:48,

MinDigTv

[37843.]

Én elhiszem,de javasolj már akkor valami más antennát.Itt Tokajtól vesszük a jelet dimbes dombos vidéken,de vétel az nem nagyon van.A térkép szerint halvány rózsaszínek vagyunk tehát a szerint tetőanntennás vételnek kellene lennie
[válaszok erre: #21319 #21334] [előzmény: (21317) Menaro, 2011-04-03 21:21:52]
Kezdő
brumi11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Menaro



Tagság: 2010-06-11 17:34:55
Tagszám: #85854
Hozzászólások: 120
21317. Elküldve: 2011-04-03 21:21:52,

MinDigTv

[37844.]

Még valami: nem kell a vételhez méregdrága Televes antenna, vannak némileg olcsóbb megoldások is.
[válaszok erre: #21318 #21331] [előzmény: (21312) ppepsok2, 2011-04-03 14:42:11]
Haladó
Menaro adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Menaro



Tagság: 2010-06-11 17:34:55
Tagszám: #85854
Hozzászólások: 120
21316. Elküldve: 2011-04-03 21:19:54,

MinDigTv

[37845.]

Szerintem soha.
Ha Kab-hegyet lehet venni Pozsony magasabban fekvő helyein, akkor nem hiszem, hogy kerül átjátszó a Mosonmagyaróvár-Hegyeshalom-Dunakiliti háromszögbe.
Elképzelhető, hogy Sopron nem jön jól ott már, de Gerecsének mennie kell. Győr a teljesítményét és magasságát figyelembe véve messze van.
Ha érdekel egy mérés, írj privát üzenetet.
[előzmény: (21312) ppepsok2, 2011-04-03 14:42:11]
Haladó
Menaro adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SilverFlash



Tagság: 2010-11-08 09:08:38
Tagszám: #89853
Hozzászólások: 194
21315. Elküldve: 2011-04-03 20:06:02,

MinDigTv

[37846.]

Nekem is van hdmi switch-em és nem használom a távirányítóját, mert mindig azt kapcsolja ami aktív. Egyszerre meg nem kapcsolom be a 3 hdmi-s cuccot. :)
/honkongi cucc/

Amiko Alien 2+ Triple
[előzmény: (21313) Németh Miklós, 2011-04-03 14:51:52]
Haladó
SilverFlash adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cba



Tagság: 2004-12-02 17:31:52
Tagszám: #14291
Hozzászólások: 411
21314. Elküldve: 2011-04-03 17:30:42,

MinDigTv

[37847.]

Én nem vennék olyan készüléket, amely nem alkalmas a kárta befogadására. Mert mi van ha mégis szeretnék a későbbiekben kódoltakat is nézni? 15 ezertől már vannak conax-os boxok.
[előzmény: (21297) sdfgh5, 2011-04-02 10:32:15]
Törzstag
cba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Németh Miklós



Tagság: 2006-12-05 13:57:28
Tagszám: #38132
Hozzászólások: 1114
21313. Elküldve: 2011-04-03 14:51:52,

MinDigTv

[37848.]

Írtam, h nem tartom jó megoldásnak, így is már van 5 távkapcs.
[válaszok erre: #21315 #21321 #21322] [előzmény: (21311) kovigyuri, 2011-04-03 09:02:57]
Kiváló dolgozó
Németh Miklós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ppepsok2



Tagság: 2009-09-27 18:21:11
Tagszám: #78132
Hozzászólások: 234
21312. Elküldve: 2011-04-03 14:42:11,

MinDigTv

[37849.]

ki tudja nekem megirni mikor lessz jobb a jel Rajka iranyaba mert egyelore meg feher szinuk vagyunk a terkepen (mikor sargulunk be mi is) ?????????
[válaszok erre: #21316 #21317]
Haladó
ppepsok2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovigyuri



Tagság: 2006-02-13 17:35:36
Tagszám: #26995
Hozzászólások: 213
21311. Elküldve: 2011-04-03 09:02:57,

MinDigTv

[37850.]

Vegyél HDMI közösítőt!
[válaszok erre: #21313] [előzmény: (21298) Németh Miklós, 2011-04-02 11:18:57]
Haladó
kovigyuri adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010000944137573 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail