Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (77/13
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
20934. Elküldve: 2011-03-03 19:05:20,

MinDigTv

[38226.]

Egy kicsit pontosítanék: Transcend JF V33 / 16 GB. Ntfs.

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[előzmény: (20927) masodikmusor, 2011-03-03 16:14:43]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
20933. Elküldve: 2011-03-03 19:01:29,

MinDigTv

[38227.]

Nem, ntfs.

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[előzmény: (20927) masodikmusor, 2011-03-03 16:14:43]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20932. Elküldve: 2011-03-03 17:48:28,

MinDigTv

[38228.]

Köszi megpróbálom majd az mp4-et mert izgat a dolog, hogy tényleg viszi-e a dvd.
[előzmény: (20925) sas2008, 2011-03-03 16:11:33]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
20931. Elküldve: 2011-03-03 17:47:48,

MinDigTv

[38229.]

USB 2.0-ás a tied?
[válaszok erre: #20935] [előzmény: (20926) mamago, 2011-03-03 16:11:51]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
20930. Elküldve: 2011-03-03 17:47:22,

MinDigTv

[38230.]

Igen ilyenem van.
[előzmény: (20923) mamago, 2011-03-03 15:47:57]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


nakiazaki



Tagság: 2008-11-27 15:49:01
Tagszám: #66056
Hozzászólások: 952
20929. Elküldve: 2011-03-03 16:23:42,

MinDigTv

[38231.]

Nekem azért van pozitív tapasztalatom is: Saturn. Bár az isi igaz, hogy nem a bolti dolgozók, hanem a kihelyezett gyártó/forgalmazói szakértők. Ők azért eléggé jól ki vannak képezve - más kérdés, hogy többnyire maguk felé hajlik a kezük, de ezért nem lehet őket hibáztatni :)
[előzmény: (20922) robertut, 2011-03-03 14:51:17]
Törzstag
nakiazaki adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sas2008



Tagság: 2009-01-22 10:37:28
Tagszám: #69505
Hozzászólások: 439
20928. Elküldve: 2011-03-03 16:17:10,

MinDigTv

[38232.]

Halvány függöleges kb-5cm széles sáv lessz látható a képen minden sötét jelenetkor.

----------------------------------------------------
DVB-S2 Freesat V7 Receptor Satellite / Amiko Alien 2+ OpenPli 7 / Vu+ Solo2 OpenAtv 7.3 / VU+ Duo 4K SE OpenAtv 8.0.0 /
-=V=- SaS (Hun)
[előzmény: (20917) jofre0101, 2011-03-03 13:32:34]
Törzstag
sas2008 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
20927. Elküldve: 2011-03-03 16:14:43,

MinDigTv

[38233.]

FAT fájlredszer van rajta? Akkor egy-egy fájl 4 Gbyte méretű lehet.

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #20933 #20934] [előzmény: (20926) mamago, 2011-03-03 16:11:51]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
20926. Elküldve: 2011-03-03 16:11:51,

MinDigTv

[38234.]

16 GB-és kingstone-ra én is vettem fel. Semmi probléma nem volt vele.

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[válaszok erre: #20927 #20931] [előzmény: (20924) sas2008, 2011-03-03 16:09:56]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sas2008



Tagság: 2009-01-22 10:37:28
Tagszám: #69505
Hozzászólások: 439
20925. Elküldve: 2011-03-03 16:11:33,

MinDigTv

[38235.]

mkv-t csinálj ha boxon nézed
mp4-t ha dvd-n

----------------------------------------------------
DVB-S2 Freesat V7 Receptor Satellite / Amiko Alien 2+ OpenPli 7 / Vu+ Solo2 OpenAtv 7.3 / VU+ Duo 4K SE OpenAtv 8.0.0 /
-=V=- SaS (Hun)
[válaszok erre: #20932] [előzmény: (20910) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-03 07:41:48]
Törzstag
sas2008 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sas2008



Tagság: 2009-01-22 10:37:28
Tagszám: #69505
Hozzászólások: 439
20924. Elküldve: 2011-03-03 16:09:56,

MinDigTv

[38236.]

--Szerintetek ilyen pendrive-ra tudnék felvenni--

16GB-ig próbáltam müködik rendesen. /kingston/

Nonamét ne vegyél mert nem lessz elég az átviteli sebessége.
Nem vonatkozik mindegyikre de kár próbálgatni.

----------------------------------------------------
DVB-S2 Freesat V7 Receptor Satellite / Amiko Alien 2+ OpenPli 7 / Vu+ Solo2 OpenAtv 7.3 / VU+ Duo 4K SE OpenAtv 8.0.0 /
-=V=- SaS (Hun)
[válaszok erre: #20926] [előzmény: (20913) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-03 10:16:18]
Törzstag
sas2008 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
20923. Elküldve: 2011-03-03 15:47:57,

MinDigTv

[38237.]

Ilyen készüléked van? WayteQ WayteQ HD-90CX?

Rádugtam már a külső winchestert, de a felvételt akkor még nem próbáltam. Este megnézem, remélem nem felejtem el. Viszont gond nélkül lejátsza az mkv fájlokat, természetesen hangsávokból nem túl sokat, mert szegényes a hangchip tudása.

Jelerőt, jelerősséget nálatok megfelelően mutatja a készülék? Gerecsétől 10 km-es vétel érdekelne főként.

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[válaszok erre: #20930] [előzmény: (20916) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-03 11:32:29]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
20922. Elküldve: 2011-03-03 14:51:17,

MinDigTv

[38238.]

Ja, és ez nem csak a Photo Hall-ra igaz. A MediaMarkt és Elektroworld is dettó (max annyit tudnak, hogy "fulhádé" vagy "félhádé"). Auchan Tesco Metro - még nincs is kit megkérdezni.
[válaszok erre: #20929] [előzmény: (20921) Dj Bill, 2011-03-03 14:35:41]
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dj Bill



Tagság: 2010-12-01 21:32:44
Tagszám: #90378
Hozzászólások: 26
20921. Elküldve: 2011-03-03 14:35:41,

MinDigTv

[38239.]

Ma bementem a helyi Photo Hallba, de fél perc után rájöttem, hogy tájékozottabb vagyok, mint az eladók.
[válaszok erre: #20922]
Zöldfülű
Dj Bill adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
20920. Elküldve: 2011-03-03 14:18:52,

MinDigTv

[38240.]

Szellemképes nem hiszem, hogy lesz, ha DVB-T vevőbe csatlakoztatja.
[előzmény: (20918) t65lala, 2011-03-03 13:50:05]
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jofre0101



Tagság: 2009-05-11 18:02:20
Tagszám: #73894
Hozzászólások: 204
20919. Elküldve: 2011-03-03 14:13:36,

MinDigTv

[38241.]

Köszi. Majd próbálkozok. icon50.gif
[előzmény: (20918) t65lala, 2011-03-03 13:50:05]
Haladó
jofre0101 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
20918. Elküldve: 2011-03-03 13:50:05,

MinDigTv

[38242.]

Két (vagy több) antenna közösítésekor a vett csatornák képe szellemképesek lehetnek ! Az 1-es antenna veszi "A" programot a 2-es a "B"-t ! Lyukszűrőkkel ki kell szűrni az 1-esen a "B" csatorna jelét a 2-esen az "A"-t ! Így elkerülhető a szellemkép és egyéb zavaró jel ! Másik megoldás a lyukáteresztő ! Itt értelemszerűen 1-es antenna lyukáteresztője csak az "A"-t , a 2-es a "B"-t engedi át ! Mindkét esetben csak utána lehet közösíteni a két antennát , és erősíteni a jelet !
[válaszok erre: #20919 #20920] [előzmény: (20917) jofre0101, 2011-03-03 13:32:34]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jofre0101



Tagság: 2009-05-11 18:02:20
Tagszám: #73894
Hozzászólások: 204
20917. Elküldve: 2011-03-03 13:32:34,

MinDigTv

[38243.]

Hali. Szaktanácsot szeretnék kérni. Probléma mentes lesz a vétel ha egy beltéribe egy egyszerű közösítővel összehozok egy vertikális és egy horizontális fekvésű lepke antennát. Mindkét antenna erősítővel ellátott. Köszönöm.
[válaszok erre: #20918 #20928]
Haladó
jofre0101 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20916. Elküldve: 2011-03-03 11:32:29,

MinDigTv

[38244.]

Vagy jobban járok, ha ennyi pénzből inkább veszek egy külső merevlemezt? Mivel annak sokkal nagyobb lesz a kapacitása, mint a pendrive-nak. Gondolom fel kell majd ismernie azt is a wayteq beltérinek. Próbáltatok már felvenni vele külső merevlemezre?
[válaszok erre: #20923 #20938] [előzmény: (20913) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-03 10:16:18]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
20915. Elküldve: 2011-03-03 11:28:54,

MinDigTv

[38245.]

Mekkora klasszikus ez a yagi! Ezekkel indult anno a "kísérleti színes második műsor vétele"! az antenna sajnos valóbban un. keskeny sávú, nem fog vele bejönni a digitális adás, mert azt hiszem max az UHF 30 as csatornáig megy. Igazából ezeket az antennákat a 24, 26 os csatornákra tervezték. Vegyél egy sima 91 elmes antennát, azzal menni fog. nem kell mindenféle csili csálé "HD REDI" antenna! icon21.gif
[előzmény: (20854) ateszko, 2011-02-27 14:56:25]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
20914. Elküldve: 2011-03-03 10:34:18,

MinDigTv

[38246.]

Megjelent az Extreme Digitalban egy új készülék:
Sagem ITD91BS HD 9990 Ft-ért

Valaki ismeri, hogy milyen?
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20913. Elküldve: 2011-03-03 10:16:18,

MinDigTv

[38247.]

Szerintetek ilyen pendrive-ra tudnék felvenni? http://www.klickcomp.hu/WebAruhaz/kingston/pendrive/kingston-pendrive-32gb-dt102-fekete-5-ev-szervizben/Vasarlasi-Adatlap/DT102_32GB

Vagy milyet lenne érdemes venni 16 vagy 32 gigásban ami biztos, hogy jó lenne hozzá? Mert láttam olyat, aminél oda van írva, hogy USB 2.0 az lenne a jobb helyette? Mert ennél nincs odaírva.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-03-03 10:21:51]
[válaszok erre: #20916 #20924] [előzmény: (20908) sas2008, 2011-03-02 22:30:33]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Csacati



Tagság: 2008-08-05 10:28:02
Tagszám: #62208
Hozzászólások: 31
20912. Elküldve: 2011-03-03 10:10:28,

MinDigTv

[38248.]

Köszi a segítséget!

VidCoder tökéletes!

Üdv: Cs
[előzmény: (20900) sas2008, 2011-03-02 15:49:11]
Zöldfülű
Csacati adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20911. Elküldve: 2011-03-03 07:42:28,

MinDigTv

[38249.]

Köszi.
[előzmény: (20908) sas2008, 2011-03-02 22:30:33]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
20910. Elküldve: 2011-03-03 07:41:48,

MinDigTv

[38250.]

Akkor ha jól értem mkv-t csináltál belőle nem mp4-et.
[válaszok erre: #20925] [előzmény: (20909) sas2008, 2011-03-02 22:37:32]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0096590518951416 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail