Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (43/16
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

sas2008



Tagság: 2009-01-22 10:37:28
Tagszám: #69505
Hozzászólások: 439
20909. Elküldve: 2011-03-02 22:37:32,

MinDigTv

[38251.]

-soha nem vitte az mp4-et -

Az enyém sem vitte akármivel csináltam.De ezzel a progival próbáltam és jó lett. Film+ ról lett felvéve a film. Ts-ből mkv-ba ment a boxon,aztán mp4 box nem vitte beraktam a dvd-be és jólett.

----------------------------------------------------
DVB-S2 Freesat V7 Receptor Satellite / Amiko Alien 2+ OpenPli 7 / Vu+ Solo2 OpenAtv 7.3 / VU+ Duo 4K SE OpenAtv 8.0.0 /
-=V=- SaS (Hun)
[válaszok erre: #20910] [előzmény: (20906) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-02 19:54:47]
Törzstag
sas2008 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sas2008



Tagság: 2009-01-22 10:37:28
Tagszám: #69505
Hozzászólások: 439
20908. Elküldve: 2011-03-02 22:30:33,

MinDigTv

[38252.]

Az enyém Ferguson dvd .Kingston 8GB pendrive-ot használok és tökéletes.

----------------------------------------------------
DVB-S2 Freesat V7 Receptor Satellite / Amiko Alien 2+ OpenPli 7 / Vu+ Solo2 OpenAtv 7.3 / VU+ Duo 4K SE OpenAtv 8.0.0 /
-=V=- SaS (Hun)
[válaszok erre: #20911 #20913] [előzmény: (20906) Leíratkozott felhasználó, 2011-03-02 19:54:47]
Törzstag
sas2008 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
20907. Elküldve: 2011-03-02 21:58:18,

MinDigTv

[38253.]

Sziasztok.

Egy kis segítség a Sony KDL-40W5500 ideális beállításához :
http://href.hu/x/epn2

Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20906. Elküldve: 2011-03-02 19:54:47,

MinDigTv

[38254.]

Az én divx-es dvd lejátszóm pl eddig még soha nem vitte az mp4-et pedig állítólag tudja. Nem tudnál feltölteni egy rövid minta videót, hogy megnézzem érdemes-e vele kísérletezni vagy sem?
[válaszok erre: #20908 #20909] [előzmény: (20893) sas2008, 2011-03-01 20:00:16]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
20905. Elküldve: 2011-03-02 19:48:04,

MinDigTv

[38255.]

Wayteq beltérihez milyen pendrive-ot lenne érdemes venni, hogy fel is tudjak venni vele? Mert ami most van arra azt írja, hogy lassú.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


szomgab



Tagság: 2010-12-24 10:07:14
Tagszám: #90837
Hozzászólások: 30
20904. Elküldve: 2011-03-02 19:34:08,

MinDigTv

[38256.]

Igen, talán kicsit jobban kéne figyelnem...
A MakeMKV valóban nem kezeli az mpeg-ts-t. A DVD video-ts, vob formátumaihoz és ISO lemezkép feldolgozásához viszont kiváló, "egy kattintásos" segítőtárs.
[előzmény: (20896) m_kovacs, 2011-03-02 10:45:16]
Zöldfülű
szomgab adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gtoth



Tagság: 2009-12-11 01:32:27
Tagszám: #80561
Hozzászólások: 91
20903. Elküldve: 2011-03-02 19:11:26,

MinDigTv

[38257.]

Jo hir tolem is,

azt a hirt kaptam, hogy ott is megszunt az ajakszinkron problema.

Csak abban nem vagyok biztos, melyik adorol
jott a jel - valoszinu tobbrol az SFN miatt.

Lehet Kabhegy, Gyor es Gerecse is.
A veteli hely ugyanis mindharom adotol
eszakra van.

Tehat jelenleg a Telefunken TTR-280C is OK.

UI: Remelem megtudjuk mi valtozott
[válaszok erre: #20946] [előzmény: (20902) mb13, 2011-03-02 17:04:46]
Kezdő
gtoth adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb13



Tagság: 2010-02-15 17:46:01
Tagszám: #82417
Hozzászólások: 140
20902. Elküldve: 2011-03-02 17:04:46,

MinDigTv

[38258.]

nekem is megy!!! :) végre! remélem egy bennfentes majd megírja, hogy mi volt a probléma forrása...
[válaszok erre: #20903] [előzmény: (20899) anp, 2011-03-02 13:50:41]
Haladó
mb13 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jofre0101



Tagság: 2009-05-11 18:02:20
Tagszám: #73894
Hozzászólások: 204
20901. Elküldve: 2011-03-02 16:50:32,

MinDigTv

[38259.]

Érdekes hogy a mux a tökéletes Gerecséről de a mux c ( a Dunák ) csupa kocka, vagyis nézhetetlen???????
[előzmény: (20899) anp, 2011-03-02 13:50:41]
Haladó
jofre0101 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sas2008



Tagság: 2009-01-22 10:37:28
Tagszám: #69505
Hozzászólások: 439
20900. Elküldve: 2011-03-02 15:49:11,

MinDigTv

[38260.]

Bocsesz álmos voltam icon37.gif itt a neve: VidCoder
Kipróbálva nyugottan használd.
MindigTv-TS filehez.
icon32.gif icon32.gif icon32.gif

----------------------------------------------------
DVB-S2 Freesat V7 Receptor Satellite / Amiko Alien 2+ OpenPli 7 / Vu+ Solo2 OpenAtv 7.3 / VU+ Duo 4K SE OpenAtv 8.0.0 /
-=V=- SaS (Hun)
[válaszok erre: #20912] [előzmény: (20894) szomgab, 2011-03-01 20:05:11]
Törzstag
sas2008 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anp



Tagság: 2006-02-13 15:03:57
Tagszám: #26984
Hozzászólások: 157
20899. Elküldve: 2011-03-02 13:50:41,

MinDigTv

[38261.]

Valami történt Gerecsén. Telefunkennel szinkronban van a hang a képpel
[válaszok erre: #20901 #20902]
Haladó
anp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
20898. Elküldve: 2011-03-02 13:13:01,

MinDigTv

[38262.]

Én legalább 10× konvertáltam vele ts-ből mkv-ba és semmi gond nem volt vele.Mindigről amiket felveszek azokat konvertálom mkv-ba.Akár aac akár ac3,de beállítással vagy 5 féle kimeneti hangot lehet beállítani.Csúszást sem vettem még észre és a képpel sem volt gondom.42" LG-n nézem.
[előzmény: (20892) Csacati, 2011-03-01 19:34:15]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
20897. Elküldve: 2011-03-02 12:41:50,

MinDigTv

[38263.]

Persze az nem tudja a ts-t.

A Haali media splitter-ben:

http://haali.su/mkv/

van a gdsmux

Az tudja a ts->mkv-t de nem ismeri fel a HE-AAC-t.

(m1HD,mM2HD,Duna,Autonomia)-ra jó.

[előzmény: (20896) m_kovacs, 2011-03-02 10:45:16]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


m_kovacs



Tagság: 2007-11-17 11:06:05
Tagszám: #51760
Hozzászólások: 149
20896. Elküldve: 2011-03-02 10:45:16,

MinDigTv

[38264.]

"Veszteségmentesen: MakeMKV. "
Erről ha lehetne kicsit bővebben irjon.
Én MakeMKV 1.6.5 verziót találtam, nem sikerült a készítőt azonosítanom.Ez nem kezeli a TS formátumot.(vagy ha igen, hogyan kell megnyitni)
Köszönettel m_kovacs
[válaszok erre: #20897 #20904] [előzmény: (20894) szomgab, 2011-03-01 20:05:11]
Haladó
m_kovacs adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csacati



Tagság: 2008-08-05 10:28:02
Tagszám: #62208
Hozzászólások: 31
20895. Elküldve: 2011-03-01 21:14:26,

MinDigTv

[38265.]

Ezzel csináld? De mivel?

Azért köszi a választ!

Kipróbálom mindet!

Üdv: Cs
[előzmény: (20893) sas2008, 2011-03-01 20:00:16]
Zöldfülű
Csacati adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szomgab



Tagság: 2010-12-24 10:07:14
Tagszám: #90837
Hozzászólások: 30
20894. Elküldve: 2011-03-01 20:05:11,

MinDigTv

[38266.]

Veszteségmentesen: MakeMKV.
Veszteséggel, de nagyon jó minőségben: ANY video (vagy dvd) konverter, a következő beállításokkal: A/V szinkronizáció: default, "beállítások" menü: deinterlace szűrő - bepipálva, Audió/Videó szinkronizálás - "alapértelmezett szinkron faktor" a maximumon(60).
[válaszok erre: #20896 #20900] [előzmény: (20892) Csacati, 2011-03-01 19:34:15]
Zöldfülű
szomgab adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sas2008



Tagság: 2009-01-22 10:37:28
Tagszám: #69505
Hozzászólások: 439
20893. Elküldve: 2011-03-01 20:00:16,

MinDigTv

[38267.]

Ezzel csináld tökéletes!!!!!!
Nem xvidet csinál hanem Mp4-et és MKV-t ha kész nyugottan ird ki lefogja játszani a DivX-es dvd.
Mp4-et válaszd.

----------------------------------------------------
DVB-S2 Freesat V7 Receptor Satellite / Amiko Alien 2+ OpenPli 7 / Vu+ Solo2 OpenAtv 7.3 / VU+ Duo 4K SE OpenAtv 8.0.0 /
-=V=- SaS (Hun)
[válaszok erre: #20895 #20906] [előzmény: (20892) Csacati, 2011-03-01 19:34:15]
Törzstag
sas2008 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csacati



Tagság: 2008-08-05 10:28:02
Tagszám: #62208
Hozzászólások: 31
20892. Elküldve: 2011-03-01 19:34:15,

MinDigTv

[38268.]

Sziasztok!

Köszi a segítséget a kérdésemre!
De nekem ez a FormatFactory 2.60 nem jött be, lehet, hogy én vagyok a béna, de nálam a képet rettenetesen rosszul készítette el, a hang pedig csúszott.

Valakinek esetleg más ötlete?

Üdv: Cs
[válaszok erre: #20893 #20894 #20898]
Zöldfülű
Csacati adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
20891. Elküldve: 2011-03-01 18:49:49,

MinDigTv

[38269.]

A Format Factorynál lehet külön állítani a hangot,hogy milyet szeretnél.Lekell húzni a kis fület a hangnál és ott kiválastod a kimeneti formátumot az adott video formátumhoz.
[előzmény: (20889) celeburdi, 2011-03-01 17:58:24]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
20890. Elküldve: 2011-03-01 18:01:15,

MinDigTv

[38270.]

Ja az mpeg vagy ac3-as hangos csatornákkal nincs gond.

Azt sok program tudja kezelni.

Nem a TS-ből DVD a lényeg hanem az olyan TS amiben HE-AAC hang van.
[előzmény: (20888) Layosh, 2011-03-01 17:50:58]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
20889. Elküldve: 2011-03-01 17:58:24,

MinDigTv

[38271.]

Szerintem ez sem hibátlan. A első FEM3-as teszten nincs hang.

[válaszok erre: #20891] [előzmény: (20887) Godfather1, 2011-03-01 17:35:23]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
20888. Elküldve: 2011-03-01 17:50:58,

MinDigTv

[38272.]

Itt az egyik fórumozó részletesen leírta, hogy hogyan sikerült neki .ts-ből jó DVD-t készíteni: http://www.digiportal.hu/plugins/forum/forum_viewtopic.php?12380.620#post_14180

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[válaszok erre: #20890] [előzmény: (20884) celeburdi, 2011-03-01 15:52:27]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Godfather1



Tagság: 2010-11-20 07:22:03
Tagszám: #90101
Hozzászólások: 32
20887. Elküldve: 2011-03-01 17:35:23,

MinDigTv

[38273.]

Format Factory 2.60
[válaszok erre: #20889] [előzmény: (20884) celeburdi, 2011-03-01 15:52:27]
Zöldfülű
Godfather1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


m_kovacs



Tagság: 2007-11-17 11:06:05
Tagszám: #51760
Hozzászólások: 149
20886. Elküldve: 2011-03-01 17:34:40,

MinDigTv

[38274.]

Olvasni,olvasni, olvasni....!Nekem még mindíg bevált.(visszafele akár több ezer hozzászólást is) Hasznos lehet az asztali DVD leírásának olvasása is, hogy milyen videó és hang formátumokat támogat.
De lehet a Google-it is asználni. Pl:"AAC to AC3 ",vagy "TS to AVI" stb...
A Mindig tv-t nem csak tv-én és STB-n
lehet fogni, hanem számítógépes eszközökön is, ezért olvasásra ajánlom az alábbi fórumot is.

http://prohardver.hu/tema/dvb-t_dvb-s_dvb-c_kartyak_usb_pci/hsz_1-50.html

Ott olvastam az alábbit, én is ezt használom AAC hang átkonvertálására
Egy .Bat file tartalma:"C:\Program Files\VideoLAN\VLC\vlc.exe" %1 --sout=#transcode{vcodec=mp4v,vb=1024,scale=1,height=240,width=320,acodec=mp4a,ab=128,channels=2}:duplicate{dst=std{access=file,mux=mp4,dst=%1.mp4}}
Az asztalon van egy ikon hozzá,csak rá kell dobni az AAC-s TS-t.
(persze a VLC-nek telepítve kell lenni)

Haladó
m_kovacs adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
20885. Elküldve: 2011-03-01 16:01:58,

MinDigTv

[38275.]

Ez így van sajnos. Én Optibox ts-eket próbálgattam képtelenség egy két órást ts-t átkonvertálni, hogy minden rendben legyen.
Egedi
[előzmény: (20884) celeburdi, 2011-03-01 15:52:27]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01106595993042 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail