MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
öCSIszan Tagság: 2006-12-07 22:14:12 Tagszám: #38276 Hozzászólások: 3062
20859. Elküldve: 2011-02-27 21:06:00, MinDigTv
[38301.]
Sok DVD lejátszó nem tudja olvasni a DVD -R fajta lemezt , csak a DVD +R lemezt.
[válaszok erre: #20860 ]
[előzmény : (20856) Csacati, 2011-02-27 18:05:10]
Kiváló dolgozó
ateszko Tagság: 2009-07-21 18:20:13 Tagszám: #76310 Hozzászólások: 786
20858. Elküldve: 2011-02-27 20:58:22, MinDigTv
[38302.]
köszi már írták nekem a Gerecsére kellene azaz 63 és 64 új antennát kell vennem .
[előzmény : (20855) vakegér1276, 2011-02-27 16:44:20]
Törzstag
Godfather1 Tagság: 2010-11-20 07:22:03 Tagszám: #90101 Hozzászólások: 32
20857. Elküldve: 2011-02-27 19:07:07, MinDigTv
[38303.]
Format Factory 2.60
[előzmény : (20856) Csacati, 2011-02-27 18:05:10]
Zöldfülű
Csacati Tagság: 2008-08-05 10:28:02 Tagszám: #62208 Hozzászólások: 31
20856. Elküldve: 2011-02-27 18:05:10, MinDigTv
[38304.]
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Vásároltam egy DPS HD-80-as beltérit. PVR funkcióval rendelkezik. Fel is vettem vele pendrive-ra és utána PC-vel kiírtam lemezre, de az asztali DVD nem hajlandó lejátszani. Utána olvastam, hogy át kellene alakítani a .ts file-t, hogy lejátszható legyen.
Nagyon megköszönném a segítséget, mert édesanyáméknál csak így tudnám lejátszani a felvételeket.
Választ előre is köszönöm!
Üdv: Csaba
[válaszok erre: #20857 #20859 #20884 ]
Zöldfülű
vakegér1276 Tagság: 2008-10-24 11:30:33 Tagszám: #64779 Hozzászólások: 879
20855. Elküldve: 2011-02-27 16:44:20, MinDigTv
[38305.]
Szia!
Az antennád nem tudja az uhf 55 csatornát!
Új antennára lesz szükséged, egy darab dróttal többre mész.
merre laksz?
Az antennád a21-26 ig van méretezve
[válaszok erre: #20858 ]
[előzmény : (20854) ateszko, 2011-02-27 14:56:25]
Törzstag
ateszko Tagság: 2009-07-21 18:20:13 Tagszám: #76310 Hozzászólások: 786
20854. Elküldve: 2011-02-27 14:56:25, MinDigTv
[38306.]
köszi már próbáltam de sajnos nem megy nem talál egy csatornát sem sem kézileg sem pedig automata keresésnél sajnos a tv nem mutatja a jelszintet csak ha már van elérhető digitális csatorna ,nem tudom ez a antenna megfelel e a mindig tv -hez erősítős de már elég régi az analógot néztem vele :
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
[válaszok erre: #20855 #20915 ]
[előzmény : (20852) celeburdi, 2011-02-27 13:14:05]
Törzstag
SilverFlash Tagság: 2010-11-08 09:08:38 Tagszám: #89853 Hozzászólások: 194
20853. Elküldve: 2011-02-27 13:49:00, MinDigTv
[38307.]
nekem lassú műveletet akkor írt ki, ha tele volt a pendrive. :)
Amiko Alien 2+ Triple
[előzmény : (20713) Robertooo, 2011-02-18 19:43:57]
Haladó
celeburdi Tagság: 2009-10-06 08:25:38 Tagszám: #78387 Hozzászólások: 3114
20852. Elküldve: 2011-02-27 13:14:05, MinDigTv
[38308.]
Bp-en így:
[válaszok erre: #20854 ]
[előzmény : (20849) ateszko, 2011-02-27 11:12:39]
Kiváló dolgozó
bamba Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512
20851. Elküldve: 2011-02-27 12:03:25, MinDigTv
[38309.]
Jó drága egy 'rec' gomb (1000 HUF).
Köszi az infót. Üdv,
[előzmény : (20850) Silberpfeil, 2011-02-27 11:49:50]
Kiváló dolgozó
Silberpfeil Tagság: 2009-12-16 11:58:36 Tagszám: #80712 Hozzászólások: 750
20850. Elküldve: 2011-02-27 11:49:50, MinDigTv
[38310.]
Aha, igen!
A 8110 távirányítóján van rec gomb. Már a 8100-hoz is van felvevős fw, de a hiányzó gomb miatt azon azért messze nem megy olyan elegánsan az ügy. Aki fel akar venni, annak jobb a 8110 (a távirányító miatt).
Én most a 8100-at vettem, konyhába jó az is...
DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
[válaszok erre: #20851 ]
[előzmény : (20848) bamba, 2011-02-27 10:50:05]
Törzstag
ateszko Tagság: 2009-07-21 18:20:13 Tagszám: #76310 Hozzászólások: 786
20849. Elküldve: 2011-02-27 11:12:39, MinDigTv
[38311.]
Sziasztok van egy Samsung DVB-T MPEG 4-es tv-m sajnos automata digitális keresésnél nem talál csatornát így a jelszintet sem mutatja van rajta olyan hogy kézi keresés olyat kell megadni hogy :
csatorna , frekvencia , sávszélesség valaki megtudná mondani hogy ide milyen adatokat írjak próba képen .
[válaszok erre: #20852 #20862 ]
Törzstag
bamba Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512
20848. Elküldve: 2011-02-27 10:50:05, MinDigTv
[38312.]
És mia különbség a két strong között? Egyik felvesz, másik nem?
[válaszok erre: #20850 ]
[előzmény : (20844) Silberpfeil, 2011-02-26 19:13:41]
Kiváló dolgozó
teser76 Tagság: 2005-10-16 16:15:26 Tagszám: #22861 Hozzászólások: 319
Törzstag
kojo25 Tagság: 2009-12-13 23:09:04 Tagszám: #80637 Hozzászólások: 68
20846. Elküldve: 2011-02-26 19:47:59, MinDigTv
[38314.]
Köszi a hasznos infókat, szerintem a jövő héten be is nevezek 1 ilyen kártyaolvasóra.
Üdv:
[válaszok erre: #20847 ]
[előzmény : (20833) öCSIszan, 2011-02-25 20:11:58]
Kezdő
bogyo01 Tagság: 2007-10-05 08:01:26 Tagszám: #49991 Hozzászólások: 2211
20845. Elküldve: 2011-02-26 19:18:22, MinDigTv
[38315.]
Elfogadom, hogy jogom van erre, de megmondom őszintén, nem igazán hiszek benne, hogy "rajongói levelek" százai vagy ezrei nyomnának a latban a nyereségérdekelt üzeleti érdekek árnyékában. De ez csak az én véleményem.
DM800se (klón, Nemesis); IllusionSat Max2HD (Vantage 2.58); UPC-Direct (Thor); MinDigTV; olcso.tv; Leadtek DTV Dongle H (Ubuntu)
[előzmény : (20826) puszilgatógép, 2011-02-25 14:31:10]
Kiváló dolgozó
Silberpfeil Tagság: 2009-12-16 11:58:36 Tagszám: #80712 Hozzászólások: 750
20844. Elküldve: 2011-02-26 19:13:41, MinDigTv
[38316.]
Westend Media Markt: Akcióznak csomó DVB-T kütyüt. Strong 8110 10.000,- Ft, 8100 9.000,- Ft, és van pár Alcor is hasonló áron. Én a konyhai CRT-hez vettem egy Strongot...
DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
[válaszok erre: #20848 ]
Törzstag
Leíratkozott felhasználó
20843. Elküldve: 2011-02-26 18:21:12, MinDigTv
[38317.]
sziasztok! Mikor lesznek új rádiók, tv-k a mindig tv hálózatán?
breki196 Tagság: 2008-12-27 23:08:19 Tagszám: #68119 Hozzászólások: 522
20842. Elküldve: 2011-02-26 12:58:18, MinDigTv
[38318.]
Bocs elírtam a dvbviewer kezeli le, és természetesen a hauppauge WinTV programja.
[előzmény : (20840) breki196, 2011-02-26 12:05:30]
Törzstag
breki196 Tagság: 2008-12-27 23:08:19 Tagszám: #68119 Hozzászólások: 522
Törzstag
breki196 Tagság: 2008-12-27 23:08:19 Tagszám: #68119 Hozzászólások: 522
Törzstag
djhoresz Tagság: 2009-01-15 23:01:50 Tagszám: #69241 Hozzászólások: 1353
20839. Elküldve: 2011-02-25 22:18:06, MinDigTv
[38321.]
Igen már küldtem is.
Moderátort megkérjük majd törölje ezt a kis offot.
[előzmény : (20838) feek, 2011-02-25 22:10:14]
Kiváló dolgozó
feek Tagság: 2007-03-06 13:46:13 Tagszám: #42489 Hozzászólások: 336
20838. Elküldve: 2011-02-25 22:10:14, MinDigTv
[38322.]
Azt hiszem már működik.
[válaszok erre: #20839 ]
[előzmény : (20837) djhoresz, 2011-02-25 21:52:31]
Törzstag
djhoresz Tagság: 2009-01-15 23:01:50 Tagszám: #69241 Hozzászólások: 1353
20837. Elküldve: 2011-02-25 21:52:31, MinDigTv
[38323.]
Én is megkaptam csak neked a fogadás nincsen engedélyezve.Azaz nem küldhet neked senki csak te küldhetsz.A profilodban valahol bekell állítani.
[válaszok erre: #20838 ]
[előzmény : (20836) feek, 2011-02-25 21:06:21]
Kiváló dolgozó
feek Tagság: 2007-03-06 13:46:13 Tagszám: #42489 Hozzászólások: 336
20836. Elküldve: 2011-02-25 21:06:21, MinDigTv
[38324.]
Elnézést az off-ért.
Hogyan engedélyezzem a pü.-t? Eddig nem voltak ilyen problémáim, megkaptam a pü-ket.
[válaszok erre: #20837 ]
[előzmény : (20816) djhoresz, 2011-02-25 08:20:38]
Törzstag
Sipi1972 Tagság: 2007-05-30 12:05:02 Tagszám: #45495 Hozzászólások: 590
20835. Elküldve: 2011-02-25 20:37:56, MinDigTv
[38325.]
Hiszek én neked, együtt küzdöttünk a Stronggal. Ha jól sejtem, az Ali3602 procira gondolsz. Ebbe a sorba illik a GoldenMedia is. Nekem valahogy szimpatikusabb az sti7101, azaz a Telefunken TTR300c és a DrHDf16. Csak kíváncsi az ember, hogy mit adnak annyi pénzért. Azt meg nem hiszem, hogy a Wayteq kombi ne tudná az S2-t, szerintem egy HD vevőnél ezt ma már oda sem kell írni.
[előzmény : (20831) Babilon5, 2011-02-25 15:19:29]
Törzstag
MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház