Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (71/26
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
20859. Elküldve: 2011-02-27 21:06:00,

MinDigTv

[38301.]

Sok DVD lejátszó nem tudja olvasni a DVD -R fajta lemezt , csak a DVD +R lemezt.
[válaszok erre: #20860] [előzmény: (20856) Csacati, 2011-02-27 18:05:10]
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszko



Tagság: 2009-07-21 18:20:13
Tagszám: #76310
Hozzászólások: 786
20858. Elküldve: 2011-02-27 20:58:22,

MinDigTv

[38302.]

köszi már írták nekem a Gerecsére kellene azaz 63 és 64 új antennát kell vennem .
[előzmény: (20855) vakegér1276, 2011-02-27 16:44:20]
Törzstag
ateszko adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Godfather1



Tagság: 2010-11-20 07:22:03
Tagszám: #90101
Hozzászólások: 32
20857. Elküldve: 2011-02-27 19:07:07,

MinDigTv

[38303.]

Format Factory 2.60
[előzmény: (20856) Csacati, 2011-02-27 18:05:10]
Zöldfülű
Godfather1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csacati



Tagság: 2008-08-05 10:28:02
Tagszám: #62208
Hozzászólások: 31
20856. Elküldve: 2011-02-27 18:05:10,

MinDigTv

[38304.]

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Vásároltam egy DPS HD-80-as beltérit. PVR funkcióval rendelkezik. Fel is vettem vele pendrive-ra és utána PC-vel kiírtam lemezre, de az asztali DVD nem hajlandó lejátszani. Utána olvastam, hogy át kellene alakítani a .ts file-t, hogy lejátszható legyen.

Nagyon megköszönném a segítséget, mert édesanyáméknál csak így tudnám lejátszani a felvételeket.

Választ előre is köszönöm!

Üdv: Csaba
[válaszok erre: #20857 #20859 #20884]
Zöldfülű
Csacati adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
20855. Elküldve: 2011-02-27 16:44:20,

MinDigTv

[38305.]

Szia!
Az antennád nem tudja az uhf 55 csatornát!
Új antennára lesz szükséged, egy darab dróttal többre mész.
merre laksz?

Az antennád a21-26 ig van méretezve
[válaszok erre: #20858] [előzmény: (20854) ateszko, 2011-02-27 14:56:25]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszko



Tagság: 2009-07-21 18:20:13
Tagszám: #76310
Hozzászólások: 786
20854. Elküldve: 2011-02-27 14:56:25,

MinDigTv

[38306.]

köszi már próbáltam de sajnos nem megy nem talál egy csatornát sem sem kézileg sem pedig automata keresésnél sajnos a tv nem mutatja a jelszintet csak ha már van elérhető digitális csatorna ,nem tudom ez a antenna megfelel e a mindig tv -hez erősítős de már elég régi az analógot néztem vele :
K_p0000_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
[válaszok erre: #20855 #20915] [előzmény: (20852) celeburdi, 2011-02-27 13:14:05]
Törzstag
ateszko adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SilverFlash



Tagság: 2010-11-08 09:08:38
Tagszám: #89853
Hozzászólások: 194
20853. Elküldve: 2011-02-27 13:49:00,

MinDigTv

[38307.]

nekem lassú műveletet akkor írt ki, ha tele volt a pendrive. :)

Amiko Alien 2+ Triple
[előzmény: (20713) Robertooo, 2011-02-18 19:43:57]
Haladó
SilverFlash adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
20852. Elküldve: 2011-02-27 13:14:05,

MinDigTv

[38308.]

Bp-en így:

cap029_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[válaszok erre: #20854] [előzmény: (20849) ateszko, 2011-02-27 11:12:39]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bamba



Tagság: 2004-04-27 06:03:37
Tagszám: #10208
Hozzászólások: 1512
20851. Elküldve: 2011-02-27 12:03:25,

MinDigTv

[38309.]

Jó drága egy 'rec' gomb (1000 HUF).
Köszi az infót. Üdv,
[előzmény: (20850) Silberpfeil, 2011-02-27 11:49:50]
Kiváló dolgozó
bamba adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Silberpfeil



Tagság: 2009-12-16 11:58:36
Tagszám: #80712
Hozzászólások: 750
20850. Elküldve: 2011-02-27 11:49:50,

MinDigTv

[38310.]

Aha, igen!

A 8110 távirányítóján van rec gomb. Már a 8100-hoz is van felvevős fw, de a hiányzó gomb miatt azon azért messze nem megy olyan elegánsan az ügy. Aki fel akar venni, annak jobb a 8110 (a távirányító miatt).

Én most a 8100-at vettem, konyhába jó az is... icon13.gif

DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
[válaszok erre: #20851] [előzmény: (20848) bamba, 2011-02-27 10:50:05]
Törzstag
Silberpfeil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ateszko



Tagság: 2009-07-21 18:20:13
Tagszám: #76310
Hozzászólások: 786
20849. Elküldve: 2011-02-27 11:12:39,

MinDigTv

[38311.]

Sziasztok van egy Samsung DVB-T MPEG 4-es tv-m sajnos automata digitális keresésnél nem talál csatornát így a jelszintet sem mutatja van rajta olyan hogy kézi keresés olyat kell megadni hogy :
csatorna , frekvencia , sávszélesség valaki megtudná mondani hogy ide milyen adatokat írjak próba képen .
[válaszok erre: #20852 #20862]
Törzstag
ateszko adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bamba



Tagság: 2004-04-27 06:03:37
Tagszám: #10208
Hozzászólások: 1512
20848. Elküldve: 2011-02-27 10:50:05,

MinDigTv

[38312.]

És mia különbség a két strong között? Egyik felvesz, másik nem?
[válaszok erre: #20850] [előzmény: (20844) Silberpfeil, 2011-02-26 19:13:41]
Kiváló dolgozó
bamba adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teser76



Tagság: 2005-10-16 16:15:26
Tagszám: #22861
Hozzászólások: 319
20847. Elküldve: 2011-02-27 00:02:40,

MinDigTv

[38313.]

Minél több ilyen olcsó kártyaolvasót. Eddig mindennel kompatibilis amivel próbáltam.

http://cgi.ebay.com/EZ100PU-SmartCard-reader-Simcard-Holder-Win7-Mac-Taiwan-/250778430495?pt=PCC_Drives_Storage_Internal&hash=item3a638f2c1f
[előzmény: (20846) kojo25, 2011-02-26 19:47:59]
Törzstag
teser76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kojo25



Tagság: 2009-12-13 23:09:04
Tagszám: #80637
Hozzászólások: 68
20846. Elküldve: 2011-02-26 19:47:59,

MinDigTv

[38314.]

Köszi a hasznos infókat, szerintem a jövő héten be is nevezek 1 ilyen kártyaolvasóra.

Üdv:
[válaszok erre: #20847] [előzmény: (20833) öCSIszan, 2011-02-25 20:11:58]
Kezdő
kojo25 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogyo01



Tagság: 2007-10-05 08:01:26
Tagszám: #49991
Hozzászólások: 2211
20845. Elküldve: 2011-02-26 19:18:22,

MinDigTv

[38315.]

Elfogadom, hogy jogom van erre, de megmondom őszintén, nem igazán hiszek benne, hogy "rajongói levelek" százai vagy ezrei nyomnának a latban a nyereségérdekelt üzeleti érdekek árnyékában. De ez csak az én véleményem.

DM800se (klón, Nemesis); IllusionSat Max2HD (Vantage 2.58); UPC-Direct (Thor); MinDigTV; olcso.tv; Leadtek DTV Dongle H (Ubuntu)
[előzmény: (20826) puszilgatógép, 2011-02-25 14:31:10]
Kiváló dolgozó
bogyo01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Silberpfeil



Tagság: 2009-12-16 11:58:36
Tagszám: #80712
Hozzászólások: 750
20844. Elküldve: 2011-02-26 19:13:41,

MinDigTv

[38316.]

Westend Media Markt: Akcióznak csomó DVB-T kütyüt. Strong 8110 10.000,- Ft, 8100 9.000,- Ft, és van pár Alcor is hasonló áron. Én a konyhai CRT-hez vettem egy Strongot... icon13.gif

DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
[válaszok erre: #20848]
Törzstag
Silberpfeil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20843. Elküldve: 2011-02-26 18:21:12,

MinDigTv

[38317.]

sziasztok! Mikor lesznek új rádiók, tv-k a mindig tv hálózatán?
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
20842. Elküldve: 2011-02-26 12:58:18,

MinDigTv

[38318.]

Bocs elírtam a dvbviewer kezeli le, és természetesen a hauppauge WinTV programja.
[előzmény: (20840) breki196, 2011-02-26 12:05:30]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
20841. Elküldve: 2011-02-26 12:14:06,

MinDigTv

[38319.]

Ez is jól használható, de itt már a beállításokat neked kell összerakni, pl. oscam - hadu - dvb-viewer.
http://www.hm-sat-shop.de/programmer/smartmouse-usb-serial.html
[előzmény: (20832) kojo25, 2011-02-25 18:06:41]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
20840. Elküldve: 2011-02-26 12:05:30,

MinDigTv

[38320.]

Van szabványos usb CI olvasó is, csak még egy conax kártyaolvasó kell hozzá, kb 40 euro. A dvb-dream kezeli rendesen.
http://www.hauppauge.de/de/site/products/data_ci.html

Csatolt kép - 14639438.pic

14639438.pic

[válaszok erre: #20842] [előzmény: (20832) kojo25, 2011-02-25 18:06:41]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
20839. Elküldve: 2011-02-25 22:18:06,

MinDigTv

[38321.]

Igen már küldtem is. icon33.gif

Moderátort megkérjük majd törölje ezt a kis offot. icon50.gif
[előzmény: (20838) feek, 2011-02-25 22:10:14]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


feek



Tagság: 2007-03-06 13:46:13
Tagszám: #42489
Hozzászólások: 336
20838. Elküldve: 2011-02-25 22:10:14,

MinDigTv

[38322.]

Azt hiszem már működik.
[válaszok erre: #20839] [előzmény: (20837) djhoresz, 2011-02-25 21:52:31]
Törzstag
feek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
20837. Elküldve: 2011-02-25 21:52:31,

MinDigTv

[38323.]

Én is megkaptam csak neked a fogadás nincsen engedélyezve.Azaz nem küldhet neked senki csak te küldhetsz.A profilodban valahol bekell állítani.
[válaszok erre: #20838] [előzmény: (20836) feek, 2011-02-25 21:06:21]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


feek



Tagság: 2007-03-06 13:46:13
Tagszám: #42489
Hozzászólások: 336
20836. Elküldve: 2011-02-25 21:06:21,

MinDigTv

[38324.]

Elnézést az off-ért.
Hogyan engedélyezzem a pü.-t? Eddig nem voltak ilyen problémáim, megkaptam a pü-ket.
[válaszok erre: #20837] [előzmény: (20816) djhoresz, 2011-02-25 08:20:38]
Törzstag
feek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sipi1972



Tagság: 2007-05-30 12:05:02
Tagszám: #45495
Hozzászólások: 590
20835. Elküldve: 2011-02-25 20:37:56,

MinDigTv

[38325.]

Hiszek én neked, együtt küzdöttünk a Stronggal. Ha jól sejtem, az Ali3602 procira gondolsz. Ebbe a sorba illik a GoldenMedia is. Nekem valahogy szimpatikusabb az sti7101, azaz a Telefunken TTR300c és a DrHDf16. Csak kíváncsi az ember, hogy mit adnak annyi pénzért. Azt meg nem hiszem, hogy a Wayteq kombi ne tudná az S2-t, szerintem egy HD vevőnél ezt ma már oda sem kell írni.
[előzmény: (20831) Babilon5, 2011-02-25 15:19:29]
Törzstag
Sipi1972 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010673999786377 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail