Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (55/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
20834. Elküldve: 2011-02-25 20:13:44,

MinDigTv

[38326.]

Ez a tétel már nem rendelhető. De ugyanettől az előadótól kaphatsz olcsóbban hasonló terméket.
[előzmény: (20833) öCSIszan, 2011-02-25 20:11:58]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
20833. Elküldve: 2011-02-25 20:11:58,

MinDigTv

[38327.]

20660 Hsz

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260656361326
[válaszok erre: #20834 #20846] [előzmény: (20832) kojo25, 2011-02-25 18:06:41]
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kojo25



Tagság: 2009-12-13 23:09:04
Tagszám: #80637
Hozzászólások: 68
20832. Elküldve: 2011-02-25 18:06:41,

MinDigTv

[38328.]

Sziasztok!

Az a kérdés, hogy az usb vevőhöz milyen kártya olvasót tudok kötni, hogy az extra is nézhető legyen.
Régen valamelyik fórumon írtak róla, de sajna már nem tudom melyik volt az.

Köszi a segítséget.
Üdv.
[válaszok erre: #20833 #20840 #20841]
Kezdő
kojo25 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Babilon5



Tagság: 2005-07-06 08:58:48
Tagszám: #20231
Hozzászólások: 619
20831. Elküldve: 2011-02-25 15:19:29,

MinDigTv

[38329.]

Sőt erős a gyanúm, hogy a Wayteq és társai fejlesztése úgy történik, hogy az említett vevők linuxos szoftverét portolják vissza. A hibák kísértetiesen azonosak. Egyes funkciók, pl. a feléledés valós készenlétből azért nem működik, mert a hardver ennyiben eltér.
Sajnos nem az eredeti FTE Maximal szoftvert fejlesztették tovább, gondolom azért fizetni kellett volna.
[válaszok erre: #20835] [előzmény: (20830) Babilon5, 2011-02-25 15:09:55]
Törzstag
Babilon5 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Babilon5



Tagság: 2005-07-06 08:58:48
Tagszám: #20231
Hozzászólások: 619
20830. Elküldve: 2011-02-25 15:09:55,

MinDigTv

[38330.]

A Piccollo szoftverét raktam fel a Synaps THD3000-re. Nézz körül a másik fórumon.
Egy csomó készülék épül hasonló, vagy teljesen azonos hardverre, Opticum, Edision, Amiko, Truman ...
[válaszok erre: #20831] [előzmény: (20825) Sipi1972, 2011-02-25 13:57:38]
Törzstag
Babilon5 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


puszilgatógép



Tagság: 2010-05-07 01:05:45
Tagszám: #84757
Hozzászólások: 557
20829. Elküldve: 2011-02-25 14:49:09,

MinDigTv

[38331.]

Keresd meg írásban az ügyfélszolgálatot a műszaki problémáddal kapcsolatban. [email protected] vagy az ügyfélkapun belépve.
[előzmény: (20828) robertut, 2011-02-25 14:46:45]
Törzstag
puszilgatógép adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
20828. Elküldve: 2011-02-25 14:46:45,

MinDigTv

[38332.]

Senki?
[válaszok erre: #20829] [előzmény: (20793) robertut, 2011-02-24 15:29:46]
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


puszilgatógép



Tagság: 2010-05-07 01:05:45
Tagszám: #84757
Hozzászólások: 557
20827. Elküldve: 2011-02-25 14:41:02,

MinDigTv

[38333.]

Ez így van, ahogy mondod, a MinDigTv Extra más modell szerint működik, mint a MinDigTv. Pontosan arról van szó, hogy míg az FTA adóknál van egy hosszútávú szerződés a tévétársasággal, melyben rögíztik az összes technikai paramétert és ez alapján fizet a tévétársaság az AH-nak, addig az Extra esetében az AH fizet a tévétársaságnak az előfizetőktől befolyó előfizetési díjakból nézőszám után, viszont a műszaki paramétereket az AH határozza meg. Ezért is van statmux alkalmazva a fizetős csatornáknál.

Az persze jó kérdés, hogy az AH-nak melyik modell éri meg jobban hosszútávon.
[előzmény: (20821) Lowy, 2011-02-25 13:39:45]
Törzstag
puszilgatógép adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


puszilgatógép



Tagság: 2010-05-07 01:05:45
Tagszám: #84757
Hozzászólások: 557
20826. Elküldve: 2011-02-25 14:31:10,

MinDigTv

[38334.]

Azt ugye tudod, hogy neked is jogod van megkeresni az NMHH-t ha állampolgárként úgy véled, hogy a mostani DVB-H sáv DVB-T-ként való hasznosítása közérdek és elősegítené a digitális átállást?
Valószínűleg több foganatja lenne, mint hogy ide beírtad. Írd meg a javaslatodat az [email protected] címre, meg mindenki írjon, aki így gondolja.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-02-25 14:36:24]
[válaszok erre: #20845] [előzmény: (20818) bogyo01, 2011-02-25 09:04:19]
Törzstag
puszilgatógép adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sipi1972



Tagság: 2007-05-30 12:05:02
Tagszám: #45495
Hozzászólások: 590
20825. Elküldve: 2011-02-25 13:57:38,

MinDigTv

[38335.]

TillV írta nemrég, hogy ő még nem látott AFD-t tudó kombit. Itt a fórumban, egy másik topikban azt írták, hogy az Edision Argus mini nem tudja. Neked melyikkel van személyes tapasztalatod? És ugye egyről beszélünk: 4:3 CRT-t hajtva scarton automatikusan rakja ki az m1, m2, duna hd 4:3 adásait teljes képernyőre.
[válaszok erre: #20830] [előzmény: (20823) Babilon5, 2011-02-25 13:51:16]
Törzstag
Sipi1972 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
20824. Elküldve: 2011-02-25 13:52:22,

MinDigTv

[38336.]

Mindenhol csak DVB-S tunert írnak, nem S2-őt, így a HD műholdas adók nagy részéről le kellene mondani.
Az edigital-nál 25k az ára.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[előzmény: (20820) Sipi1972, 2011-02-25 13:13:43]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Babilon5



Tagság: 2005-07-06 08:58:48
Tagszám: #20231
Hozzászólások: 619
20823. Elküldve: 2011-02-25 13:51:16,

MinDigTv

[38337.]

Nem az első, az Edision termékek között két kombi is van, valószínűleg a Ferguson Ariva HD combo és az Opticum XTS703p is tudja. Az érdekesebb, hogy milyen szoftver lesz rá, még a DVB-T változat is döcög.
[válaszok erre: #20825] [előzmény: (20820) Sipi1972, 2011-02-25 13:13:43]
Törzstag
Babilon5 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Piedon



Tagság: 2010-12-27 22:11:19
Tagszám: #90953
Hozzászólások: 2
20822. Elküldve: 2011-02-25 13:42:35,

MinDigTv

[38338.]

És még RJ-45 (LAN) csati is van rajta, ha jól látom.
Amúgy árában elképzelhető, mert végülis csak egy DVB-S tuner kellett rá, a többit meg valószínűleg eddig is tudta a chip (már ha ugyan az a chip van benne).

Túl szép lenne, hogy igaz legyen, úgyhogy az eddigi tapasztalatok alapján a szoftvere lesz a kakukktojás :D

Más:
Én látom rosszul, vagy még mindig csúszik a hang HD adóknál a wayteq-en v3-as szoftverrel (v2197)? Meg tudná ezt nekem valaki erősíteni vagy cáfolni?
[előzmény: (20820) Sipi1972, 2011-02-25 13:13:43]
Zöldfülű
Piedon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
20821. Elküldve: 2011-02-25 13:39:45,

MinDigTv

[38339.]

Fizetős platformon máshogy mennek a dolgok, mint az FTA-n. Még ha ugyanazon a frekvencián mennek is. Ha tévednék, part_wish úgyis kijavív, de valahogy így működik: Az EXTÁnál az AH határozza meg a video sávszélességet, nem az adott tévétársaság. Tehát simán megtehetné, hogy két adót átrak a B MUX-ra, így a többinek több marad, javulhat a minőségük. Persze ehez meg kellene kapnia a B MUX-ot. No persze ott, ahol a társaság eleve rossz minőséget küld (lásd AXN) nincs mit tenni.
[válaszok erre: #20827] [előzmény: (20810) szemil, 2011-02-25 00:09:36]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sipi1972



Tagság: 2007-05-30 12:05:02
Tagszám: #45495
Hozzászólások: 590
20820. Elküldve: 2011-02-25 13:13:43,

MinDigTv

[38340.]

Ilyet látott már valaki www.wayteq.hu/hu/node/315 Lehet, hogy ez az első kombi, amelyik tudja az AFD-t? És ha tényleg ennyibe kerül www.antennawebshop.hu/index.php?page_info=2162
[válaszok erre: #20822 #20823 #20824]
Törzstag
Sipi1972 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
20819. Elküldve: 2011-02-25 11:10:04,

MinDigTv

[38341.]

Értem,tényleg kíváncsian várom.
[előzmény: (20814) part_wish, 2011-02-25 07:08:00]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogyo01



Tagság: 2007-10-05 08:01:26
Tagszám: #49991
Hozzászólások: 2211
20818. Elküldve: 2011-02-25 09:04:19,

MinDigTv

[38342.]

Szerintem olyan nem igazán lehet, hogy erre ne legyen határideje. Egyszerűen csak valószínűleg egy minisztérium lehetne, aki fenéken billenti a hatóságot, ott meg nem (csak) lelkes, és haladó gondolkodású emberek dolgoznak. Ez nem fontos most az államnak, csak az AH-nak és nekünk.

DM800se (klón, Nemesis); IllusionSat Max2HD (Vantage 2.58); UPC-Direct (Thor); MinDigTV; olcso.tv; Leadtek DTV Dongle H (Ubuntu)
[válaszok erre: #20826] [előzmény: (20817) regeszter, 2011-02-25 08:22:33]
Kiváló dolgozó
bogyo01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


regeszter



Tagság: 2008-12-27 19:49:52
Tagszám: #67821
Hozzászólások: 86
20817. Elküldve: 2011-02-25 08:22:33,

MinDigTv

[38343.]

Néha segít. De mint tudjuk, Mo-on, ha egy hatóságnak 30 napja van vmire, akkor azt 30 napig el is húzza, ha nincs határidő megszabva, akkor végtelenig.
[válaszok erre: #20818] [előzmény: (20808) part_wish, 2011-02-24 19:54:44]
Kezdő
regeszter adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
20816. Elküldve: 2011-02-25 08:20:38,

MinDigTv

[38344.]

feek nevű felhasználónak üzenem ha olvassa ezt a topikot,engedélyezze a pü-t,mert nem tudok az üzenetére válaszolni!!!

Bocsi az off-ért. icon50.gif
[válaszok erre: #20836]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20815. Elküldve: 2011-02-25 07:12:54,

MinDigTv

[38345.]

nem kallodott el.
[előzmény: (20813) sdfgh5, 2011-02-25 00:50:30]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20814. Elküldve: 2011-02-25 07:08:00,

MinDigTv

[38346.]

vicc nelkul irtam, hogy hamarosan kommunikaljuk.
[válaszok erre: #20819] [előzmény: (20811) szemil, 2011-02-25 00:18:52]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
20813. Elküldve: 2011-02-25 00:50:30,

MinDigTv

[38347.]

kérdés, hogy a nagy átszervezés ( NHH-NMHH ) következtében nem kallódott -e el ez az ügy.
[válaszok erre: #20815] [előzmény: (20808) part_wish, 2011-02-24 19:54:44]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
20812. Elküldve: 2011-02-25 00:26:26,

MinDigTv

[38348.]

Sorry - igen, bizonyára arra gondolt...
[előzmény: (20799) Babilon5, 2011-02-24 16:10:56]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
20811. Elküldve: 2011-02-25 00:18:52,

MinDigTv

[38349.]

part_fish!
Tényleg vicc nélkül.Ezek titkos adatok vagy esetleg nem lehet vele dicsekedni mert.....
Kerestem de nem találtam előfizetői adatokat sehol sem ellenben ktv szolgáltatókét megtaláltam meg a műholdasokét is.
Eddig mindig korrektül válaszoltál a kérdéseimre remélem most is megteszed.
[válaszok erre: #20814] [előzmény: (20807) part_wish, 2011-02-24 19:52:02]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szemil



Tagság: 2009-03-16 18:54:48
Tagszám: #71868
Hozzászólások: 872
20810. Elküldve: 2011-02-25 00:09:36,

MinDigTv

[38350.]

Pont az a gond hogy ingyenest nincs mit rakni rá.Fizetőst meg szerintem jelenlegi formájában nem vonzaná a tömegeket.Minőség szempontjából is felejtős a dolog mert az meg csak a mi érdekünk esetleg az AH-é mert nagyobb sávszél több bevétel,de nem a televízióké.
[válaszok erre: #20821] [előzmény: (20809) Lowy, 2011-02-24 21:46:53]
Törzstag
szemil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010184764862061 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail