Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499781/4 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (67/39
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
20759. Elküldve: 2011-02-22 11:48:15,

MinDigTv

[38401.]

kis kutatással szerintem találsz PC-n megfelelő konverter programot (persze ha nem formáztad le a tárolót)
[előzmény: (20757) sztgyi, 2011-02-22 10:09:06]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20758. Elküldve: 2011-02-22 11:34:30,

MinDigTv

[38402.]

Mikor lesznek új csatornák? Rádiók?
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sztgyi



Tagság: 2008-09-22 23:45:28
Tagszám: #63805
Hozzászólások: 69
20757. Elküldve: 2011-02-22 10:09:06,

MinDigTv

[38403.]

A Maximum T-1300-as szoft frissítésnél én pórul jártam.
Nem olvastam el gondosan az útmutatót.
Illetve elolvastam, az utolsó mondat kivételével:

"PVR recordings made from all previous software versions cannot be used anymore."

Ez arról tájékoztat, hogy a korábbi PVR felvételeket többé nem lehet lejátszani. !!!

Nekem volt 20db HD felvételem egy vinyóra, köztük olyanok, amelyek csodaszépek voltak. Kedvencem a FUJI-ról szóló 53 perces Japán természetfilm volt. Ezzel mutattam be ismerősöknek, mi is az a HD! Még egypárat sikerült rögzíteni az egykori "Vadvilág" sorozatból. Ilyen sorozatok azóta sincsenek, és egyébként is alig-alig látni jó HD anyagot. :( :( :(
[válaszok erre: #20759 #20761]
Kezdő
sztgyi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztgyi



Tagság: 2008-09-22 23:45:28
Tagszám: #63805
Hozzászólások: 69
20756. Elküldve: 2011-02-22 09:34:38,

MinDigTv

[38404.]

Az előbb betett kép a régi verzió volt (bocsi, de a képet nagyon le kellett rontani a max. file méret miatt) ez pedig az újabb szoft ver.:

Frissebbről nem tudok .

Csatolt kép - 14617013.pic

14617013.pic

[előzmény: (20750) macisat, 2011-02-21 21:34:29]
Kezdő
sztgyi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztgyi



Tagság: 2008-09-22 23:45:28
Tagszám: #63805
Hozzászólások: 69
20755. Elküldve: 2011-02-22 09:30:28,

MinDigTv

[38405.]

Nekem is van Maximum T-1300-as FTA vevőm. Az általad jelzett "0023-as" verziószámot nem tudom értelmezni. Nálam eredetileg WF-GK03.7SP (dátuma 03-09-2009) verzió volt, ezt frissítettem a WF-GK04.1SP (12-21-2009) verzióra.
Egyébként a http://www.kjaerulff1.com/en-gb/p/665_maximumt-1300fta címen lehet valamit találni róla.

Csatolt kép - 14617003.pic

14617003.pic


[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-02-22 09:40:29]
[előzmény: (20750) macisat, 2011-02-21 21:34:29]
Kezdő
sztgyi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jofre0101



Tagság: 2009-05-11 18:02:20
Tagszám: #73894
Hozzászólások: 204
20754. Elküldve: 2011-02-22 08:55:10,

MinDigTv

[38406.]

Hali. Itt jó áron adják a Synaps THD 2800, én is vettem. icon50.gif http://satelit.shoprenter.hu/
[előzmény: (20748) adriankoooo, 2011-02-21 20:06:19]
Haladó
jofre0101 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
20753. Elküldve: 2011-02-22 08:35:04,

MinDigTv

[38407.]

Szia Andris !
Igen az adót visszakapcsolták, de a megszokott 70dBuV-os 3.2mV-os térerő 50dBuV 320uV-ra csökkent !
Most nem tudom megmérni, mert nem vagyok Pilismaróton.
Üdv, Gábor
[előzmény: (20734) part_wish, 2011-02-21 09:24:25]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
20752. Elküldve: 2011-02-21 22:10:19,

MinDigTv

[38408.]

Igen, Satu Mare - Szatmárnémeti.
A Google térképen csak a román neve van, ezért nem a magyar nevét írtam.
[előzmény: (20751) LoopUS-47, 2011-02-21 21:53:37]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LoopUS-47



Tagság: 2008-08-07 23:07:02
Tagszám: #62326
Hozzászólások: 339
20751. Elküldve: 2011-02-21 21:53:37,

MinDigTv

[38409.]

Szatmárnémeti!!! - ugye ezt akartad írni!?!
[válaszok erre: #20752 #20767 #20773] [előzmény: (20746) K78, 2011-02-21 19:41:32]
Törzstag
LoopUS-47 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


macisat



Tagság: 2006-01-12 20:36:24
Tagszám: #25731
Hozzászólások: 639
20750. Elküldve: 2011-02-21 21:34:29,

MinDigTv

[38410.]

Maximum T-1300-ra keresek új szoftvert, legalább a 0023-ast de nem találom. Tudna valaki adni egy linket, vagy szoftot?
[válaszok erre: #20755 #20756]
Törzstag
macisat adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ppepsok2



Tagság: 2009-09-27 18:21:11
Tagszám: #78132
Hozzászólások: 234
20749. Elküldve: 2011-02-21 20:14:29,

MinDigTv

[38411.]

jelenleg csak egy mux stv1 stv2 markiza joj
[előzmény: (20746) K78, 2011-02-21 19:41:32]
Haladó
ppepsok2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


adriankoooo



Tagság: 2004-12-25 20:13:35
Tagszám: #14655
Hozzászólások: 1016
20748. Elküldve: 2011-02-21 20:06:19,

MinDigTv

[38412.]

Köszi a tapasztalatokat! icon32.gif

Végülis vagy ezt, vagy a Synaps 2800-at fogom megrendelni. Gondolom nincsenek akkora különbségek ebben a szegmensben..? Egyszerű kezelni mindkettőt? Nyugdíjasoknak lesz.
[válaszok erre: #20754] [előzmény: (20741) öCSIszan, 2011-02-21 18:57:31]
Kiváló dolgozó
adriankoooo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pisty25



Tagság: 2008-08-04 10:57:16
Tagszám: #62171
Hozzászólások: 175
20747. Elküldve: 2011-02-21 19:49:25,

MinDigTv

[38413.]

én ugy tudom szlovákiában jelenleg 3 mux van.

1 mux- stv1,stv2, tv markiza, tv joj
2 mux- tv markiza, tv doma, tv joj, joj plus
3 mux- stv1, stv2, stv3

márciusban és áprilisban a legtöbb analóg adót lekapcsolják.
[előzmény: (20742) banok5, 2011-02-21 19:18:14]
Haladó
pisty25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
20746. Elküldve: 2011-02-21 19:41:32,

MinDigTv

[38414.]

A Galaxia korábban műholdon is ment, úgy tudom, hogy jelenleg Satu Mare térségében DVB-T hálózaton megy.
[válaszok erre: #20749 #20751] [előzmény: (20739) nsanya72, 2011-02-21 15:03:41]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
20745. Elküldve: 2011-02-21 19:34:21,

MinDigTv

[38415.]

Szia.

Régebben évente kiadták a "World Radio TV Handbook" című könyvet. Ebben szerepelt a legkisebb adó is, országonként lebontva.
Biztos hozzáférhető valahol az interneten...
[előzmény: (20743) KWP, 2011-02-21 19:24:37]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pimpusek



Tagság: 2008-11-29 00:34:28
Tagszám: #66102
Hozzászólások: 1216
20744. Elküldve: 2011-02-21 19:31:59,

MinDigTv

[38416.]

icon32.gif
[előzmény: (20732) Pixel, 2011-02-20 20:39:24]
Kiváló dolgozó
pimpusek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
20743. Elküldve: 2011-02-21 19:24:37,

MinDigTv

[38417.]

Az a kár, hogy a románoké nagyon hiányos.
Nem tud esetleg vki olyan linket, ahol a román tornyok vannak rajta, és nem csak a két legnagyobb?
Itt élek a határtól alig 30 km-re, jobban jönnek a román adók mint a lokális torony, és keresgélem, hogy honnan jöhet a román jel?
Biztos, hogy a határ másik oldalán van egy elég nagy teljesítményű adó valahol a közelben, csak még nem találom :S
[válaszok erre: #20745] [előzmény: (20736) bogyo01, 2011-02-21 12:04:40]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
20742. Elküldve: 2011-02-21 19:18:14,

MinDigTv

[38418.]

meg a TA3

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #20747] [előzmény: (20737) tibi27, 2011-02-21 12:59:00]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
20741. Elküldve: 2011-02-21 18:57:31,

MinDigTv

[38419.]

Én feltettem a szoftját a Wayteq HD90CX-re , Műkszik vele a készülék, de csak FTA, kártyaolvasója nincsen. A távkapcsolója más mint a WayteqHD90cx-alcor1800-DPS100-colombia 250 vonalé mert a távkapcsoló nem viszi, de az előlapi gombok
viszik. Stabilnak tünik a szoftja.
Ugyanide tartozik klónilag a:
DI-WAY T-100HD RF
DVB-T HDTV MPEG 4 , USB 2.0 PVR ready
Doporučená MOC 1499,- , 59 EUR
Ali 3602 chip , 4000 předvoleb , HDMI , Scart szlovák,(vagy Cseh?) vevő is ennek is kipróbáltam a szoftját ennek sincs kártyaolvasója ,de skartmentes TV-hez illeszthető, mert van RF modulátora.

Kipróbáltam egy Yumatu ali3602HD-s szoftot is, no ezt nem kellett volna mert ez megölte a készüléket, de Ferguson ariva 100-as rs 232-es soros portos feltöltéssel sikerült meggyógyítani.
[válaszok erre: #20748] [előzmény: (20740) adriankoooo, 2011-02-21 16:54:30]
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


adriankoooo



Tagság: 2004-12-25 20:13:35
Tagszám: #14655
Hozzászólások: 1016
20740. Elküldve: 2011-02-21 16:54:30,

MinDigTv

[38420.]

Valaki nem ismeri közelebbről ezt a típust? Vajon megbízható?

http://www.ferguson-digital.eu/en/terrestrial-tv/266-ariva-t50.html
[válaszok erre: #20741]
Kiváló dolgozó
adriankoooo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nsanya72



Tagság: 2010-09-28 14:26:55
Tagszám: #88885
Hozzászólások: 304
20739. Elküldve: 2011-02-21 15:03:41,

MinDigTv

[38421.]

Azért kérdezem mert Fábiánházán lakom Szabolcsban és nekem bejött olyan csati,hogy Galaxi tv,Nóta t, stb.
Ezt vajon honnan sugározzák?
A nóta magyar nyelvű.
[válaszok erre: #20746]
Törzstag
nsanya72 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tibi27



Tagság: 2011-01-03 16:18:11
Tagszám: #91165
Hozzászólások: 13
20738. Elküldve: 2011-02-21 13:04:18,

MinDigTv

[38422.]

Ja és mpeg2-ben a magyarok pedig mpeg4-ben
[előzmény: (20735) nsanya72, 2011-02-21 11:19:53]
Zöldfülű
tibi27 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tibi27



Tagság: 2011-01-03 16:18:11
Tagszám: #91165
Hozzászólások: 13
20737. Elküldve: 2011-02-21 12:59:00,

MinDigTv

[38423.]

helló, én ugytudom stv1,2,3 markiza, joj
[válaszok erre: #20742] [előzmény: (20735) nsanya72, 2011-02-21 11:19:53]
Zöldfülű
tibi27 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogyo01



Tagság: 2007-10-05 08:01:26
Tagszám: #49991
Hozzászólások: 2211
20736. Elküldve: 2011-02-21 12:04:40,

MinDigTv

[38424.]

Itt nézz körül http://www.dvbtmap.eu

DM800se (klón, Nemesis); IllusionSat Max2HD (Vantage 2.58); UPC-Direct (Thor); MinDigTV; olcso.tv; Leadtek DTV Dongle H (Ubuntu)
[válaszok erre: #20743] [előzmény: (20735) nsanya72, 2011-02-21 11:19:53]
Kiváló dolgozó
bogyo01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nsanya72



Tagság: 2010-09-28 14:26:55
Tagszám: #88885
Hozzászólások: 304
20735. Elküldve: 2011-02-21 11:19:53,

MinDigTv

[38425.]

Sziasztok
Lenne 1 kérdésem
A Szlovákok milyen csatornákat sugároznak és milyen frekvencián.
[válaszok erre: #20736 #20737 #20738]
Törzstag
nsanya72 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.009753942489624 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail