Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499781/4 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (65/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20734. Elküldve: 2011-02-21 09:24:25,

MinDigTv

[38426.]

nem tudom, hogy mikor működött még hibásan, azt látom, hogy a mostani adóoldali hibát vasárnapra sikerült elhárítani.
[válaszok erre: #20753] [előzmény: (20718) hoffmanng, 2011-02-18 22:25:26]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
20733. Elküldve: 2011-02-21 00:26:00,

MinDigTv

[38427.]

Miért jò eltorzitani a normál képet? A moziban is változó a kép szélessége. Az oldalfuggonyok ennek megfelelően mennek le es fel. A tévénél sajnos nincs függöny, csak fekete.

[előzmény: (20729) jofre0101, 2011-02-20 15:21:16]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pixel



Tagság: 2008-12-15 20:22:35
Tagszám: #66757
Hozzászólások: 183
20732. Elküldve: 2011-02-20 20:39:24,

MinDigTv

[38428.]

Vegyél Sony W4500 tévét valamilyen képátlóval. Garantáltan nem lesz fekete csík. icon21.gif
Mi meg pont azt szeretnénk, hogy legyen.
[válaszok erre: #20744] [előzmény: (20729) jofre0101, 2011-02-20 15:21:16]
Haladó
Pixel adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb13



Tagság: 2010-02-15 17:46:01
Tagszám: #82417
Hozzászólások: 140
20731. Elküldve: 2011-02-20 15:28:17,

MinDigTv

[38429.]

a Duna és a Duna Autonómia továbbra is vacakol Gerecséről.. a hang jó, viszont a kép késik majdnem 1 másodpercet a hanghoz képest.. ezt onnan tudom, hogy az USB-s DVB-T tunerom esetén nincs baj a vétellel.. egy Panasonic tévén is kipróbáltam, és ott is szinkronban van a hang és a kép.. a vétel egyébként tökéletes a Samsung LE32B450 tévém esetén, jelerősség 90%, bithiba stabilan 0, semmiféle erősítőt nem használok, mert közel is vagyok az adótoronyhoz, és rálátást sem akadályozza semmi.. pár napja csinálja, valamit tutira elb@szarintottak a Gerecsei toronyban, mert Széchenyi hegy hibátlanul jön..
[előzmény: (20725) K78, 2011-02-20 06:57:40]
Haladó
mb13 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
20730. Elküldve: 2011-02-20 15:25:10,

MinDigTv

[38430.]

De ha fix 16:9-re állítod.Viszont akkor 4:3-as adásnál torz képet fogsz kapni laposfejű emberekkel.
[előzmény: (20729) jofre0101, 2011-02-20 15:21:16]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jofre0101



Tagság: 2009-05-11 18:02:20
Tagszám: #73894
Hozzászólások: 204
20729. Elküldve: 2011-02-20 15:21:16,

MinDigTv

[38431.]

Hali. Olyan kérdésem volna, hogy a M1, M2, Duna tv-én megoldható e hogy ne legyen a tv oldalán két fekete csík. Valami automatikus megoldásra gondolok, vagy a sugárzásba van ez így elbaltázva. Köszi. icon50.gif
[válaszok erre: #20730 #20732 #20733]
Haladó
jofre0101 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
20728. Elküldve: 2011-02-20 11:08:26,

MinDigTv

[38432.]

Szia.

Ennyi a Bétacom-nál is : http://href.hu/x/dxya
[előzmény: (20727) PEPE85, 2011-02-20 10:56:39]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


PEPE85



Tagság: 2008-01-12 13:41:36
Tagszám: #54261
Hozzászólások: 115
20727. Elküldve: 2011-02-20 10:56:39,

MinDigTv

[38433.]

Sziasztok!

http://www.mostelado.hu/webaruhaz/details/211/29/mindig-tv-----mindig-tv-extra/mindig-tv-extra-k%C3%A1rtya-12-h%C3%B3napos-fix-idej%C5%B1?keyword=mindigtv

Itt 14e az egy éves mindigtv extra, a mindigtvextra.hu-n 15,3e, ez csak azért lepett meg, mert azt gondoltam a mindigtvextra-nál közvetlenül a legolcsóbb. Hol tudom a legolcsóbban conax modullal együtt egy évre megvenni a mindigtvextrát, tudtok segíteni? mostelado.hu-n 18900Ft.
[válaszok erre: #20728]
Haladó
PEPE85 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
20726. Elküldve: 2011-02-20 07:09:38,

MinDigTv

[38434.]

LG LD420-as tv-vel semmi gond gerecséről. icon32.gif
[előzmény: (20723) mb13, 2011-02-19 11:59:25]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
20725. Elküldve: 2011-02-20 06:57:40,

MinDigTv

[38435.]

Szerintem, ha van olyan eszköz amivel jó a vétel, akkor nem a TS-ben van a gond.
Nem lehet, hogy a jelerősség/minőség gyengébb a Gerecséről, ami akár ilyen problémát okozat?
[válaszok erre: #20731] [előzmény: (20724) anp, 2011-02-19 13:22:51]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anp



Tagság: 2006-02-13 15:03:57
Tagszám: #26984
Hozzászólások: 157
20724. Elküldve: 2011-02-19 13:22:51,

MinDigTv

[38436.]

LG tv-én rendben van Telefunkenn box-on a Duna nincs szinkronban. Szintén Gerecse
[válaszok erre: #20725] [előzmény: (20723) mb13, 2011-02-19 11:59:25]
Haladó
anp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb13



Tagság: 2010-02-15 17:46:01
Tagszám: #82417
Hozzászólások: 140
20723. Elküldve: 2011-02-19 11:59:25,

MinDigTv

[38437.]

a TV egy Samsung LE32B450, és csak a két Duna esetén nincs szinkronban a hang és a kép.. a tévéhez a legújabb firmware-t telepítettem.. tehát csak a 63-as csatorna problémás, 64-es rendben, Széchenyi-hegy is rendben.. nem raknak a Gerecsei adótoronyban valami plusz információt, amit a tévém rosszul értelmez.. hardware hibára nem is merek gondolni (eddig jól ment, pár napja csinálja)
[válaszok erre: #20724 #20726]
Haladó
mb13 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb13



Tagság: 2010-02-15 17:46:01
Tagszám: #82417
Hozzászólások: 140
20722. Elküldve: 2011-02-19 10:36:48,

MinDigTv

[38438.]

a Duna és a Duna Autonómia Gerecséről már napok óta vacakol! a kép le van maradva a hangtól, és nagyon bosszantó. kérem a felelőseket, hogy csináljanak valamit! [Széchenyi-hegyet is fogom, ott nincs ez a gond]
Haladó
mb13 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
20721. Elküldve: 2011-02-19 10:34:58,

MinDigTv

[38439.]

Szia Andris !
Tegnap éjjel kaptam választ az átjátszó problémára.
Adóantenna hiba van, valószinüleg beázás / tápvonal osztó / . Most már csak az időjáráson múlik mikor tudják a tornyot megmászni.
Amit írtam tárgytalan !
Üdv, Gábor
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20720. Elküldve: 2011-02-19 07:12:21,

MinDigTv

[38440.]

Köszi.
[előzmény: (20717) djhoresz, 2011-02-18 21:36:48]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
20719. Elküldve: 2011-02-18 22:32:57,

MinDigTv

[38441.]

Bocs lemaradt !
A Diszpécser Szolgálaton túl vagyok !
Üdv, Gábor
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
20718. Elküldve: 2011-02-18 22:25:26,

MinDigTv

[38442.]

Szia Andris !
Nem teljesen digitális, de kérdezem !
Hová kell fordulni, bejelenteni hogy a Nagymaros VHF-10-es M1-es átjátszó adó ebben a hónapban egy azaz " 1" hét kivételével hibásan müködik. Zajos kép, TXT nem működik sor és képszinkron hibák lecsökkent térerő !
Most is élvezhetetlen az M1 vétele !
Üdv, Gáborez
[válaszok erre: #20734]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
20717. Elküldve: 2011-02-18 21:36:48,

MinDigTv

[38443.]

Ezen az oldalon van egy leírás és a USBDewiew progi amit rátelepítesz a pc-re és bármilyen usb-s eszköz sebességét letudod tesztelni,írást olvasást.

http://usbspeed.nirsoft.net/publish_usb_flash_drive_speed.html
[válaszok erre: #20720] [előzmény: (20716) Leíratkozott felhasználó, 2011-02-18 21:15:52]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20716. Elküldve: 2011-02-18 21:15:52,

MinDigTv

[38444.]

Hogyan teszteljem?
[válaszok erre: #20717] [előzmény: (20715) djhoresz, 2011-02-18 21:12:27]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
20715. Elküldve: 2011-02-18 21:12:27,

MinDigTv

[38445.]

A sebességét tesztelted?Nekem is van egy 8-9 mb/s-ot tud,az sd adásokról fel tudok venni a hd-sról már nem.Ahhoz minimum 12mb/s-osat ajánlanak.
[válaszok erre: #20716] [előzmény: (20713) Leíratkozott felhasználó, 2011-02-18 19:43:57]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


denon



Tagság: 2008-11-14 19:14:28
Tagszám: #65578
Hozzászólások: 262
20714. Elküldve: 2011-02-18 20:16:53,

MinDigTv

[38446.]

Köszi! icon32.gif
[előzmény: (20711) part_wish, 2011-02-18 16:51:18]
Haladó
denon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20713. Elküldve: 2011-02-18 19:43:57,

MinDigTv

[38447.]

Ki akartam próbálni wayteq beltérivel a felvételt, de a 8 gigás pqi pendrive-omra azt írja ki, hogy lassú a művelethez pedig a beltérivel formáztam. Pedig szerintem nem lassú, mert pc-ről gyorsan lehet rá írni.
[válaszok erre: #20715 #20853]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Pixel



Tagság: 2008-12-15 20:22:35
Tagszám: #66757
Hozzászólások: 183
20712. Elküldve: 2011-02-18 17:10:17,

MinDigTv

[38448.]

Az újabb készülékekben, ahogy tudom az EX-ekben nem volt már gond az AFD-vel.
Ehhez képest mással volt, mert ehhez adtak ki firmware frissítést valami IPTV funkció javításra. Más kérdés, hogy nálunk kódolatlan IPTV nincs, csak HDMI vagy analóg bemeneten lehet boxról ilyet nézni.

Én sem úgy gondoltam, hogy az AFD probléma miatt kellene új tévét venni.
Természetesen az új tévéknél is szükség lehet firmware frissítésre. Ez a 3D emlegetés csak inkább annak jelzése volt, hogy az újakkal még foglalkoznak, a régiek meg le vannak sajnálva. Ahogy kinéz.
Az 5000-es AFD frissítés után majd egy év kellett a 4000-hez. A 4500 meg ki tudja lesz-e hivatalosan.
[előzmény: (20710) pimpusek, 2011-02-18 16:47:39]
Haladó
Pixel adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20711. Elküldve: 2011-02-18 16:51:18,

MinDigTv

[38449.]

karancsot érdemes próbálni áprilistól.
[válaszok erre: #20714] [előzmény: (20709) denon, 2011-02-18 14:50:42]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pimpusek



Tagság: 2008-11-29 00:34:28
Tagszám: #66102
Hozzászólások: 1216
20710. Elküldve: 2011-02-18 16:47:39,

MinDigTv

[38450.]

"Vegyél újat, legyen LED háttérvilágítás, 3D őrület, meg mifene. "

Honnan tudhatjuk, hogy AFD probléma - vagy esetleg más hiba -, nincs e a legújabban piacra dobott készülékekkel?
Mondjuk veszel egy EX700-ast, s kiderül, hogy csillog-villog, csak az AFD-t nem kezeli.
(Jó, persze erre kicsi az esély, de nem zárhatjuk ki.) Megint vársz több mint egy évet a frissítésre, vagy inkább megpróbálkozol egy Samuval?
Olyan szinten van ellátva a piac jelenleg LCD televíziókkal - lassan a zöldségesnél is tudsz venni egyet -, hogy a legapróbb dolgok is befolyásolhatják az eladásokat.
[válaszok erre: #20712] [előzmény: (20701) Pixel, 2011-02-17 09:17:14]
Kiváló dolgozó
pimpusek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012041091918945 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail